rank | status | пулька | имя | год рождения | gender | страна | club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18 мая 2024 г. - 19 мая 2024 г. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | N | ANDERSSON Sophia | 2011 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | ||
2 | N | HOMMIK Mira | 2009 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | ||
3 | N | BROLIN Moa | 2009 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | ||
3 | N | VESTIN Matilda | 2009 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | ||
20 мая 2023 г. - 21 мая 2023 г. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | N | ERIKSSON Linnea | 2008 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | ||
2 | N | ELMFELDT ÖHRSKOG Elsa | 2008 | F | SWE | LöFK Lidingö (SWE) | ||
3 | N | ANDERSSON Sophia | 2011 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | ||
3 | N | GONZALEZ Alicia | 2010 | F | SWE | MF19 Malmö (SWE) | ||
21 мая 2022 г. - 22 мая 2022 г. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | N | ERIKSSON Linnea | 2008 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | ||
2 | N | LJUNGBERG Clara | 2007 | F | SWE | LöFK Lidingö (SWE) | ||
3 | N | BROLIN Moa | 2009 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | ||
3 | N | LIPPERT Neolie | 2007 | F | SWE | LöFK Lidingö (SWE) | ||
14 авг. 2021 г. - 15 авг. 2021 г. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | N | ULLTJÄRN Louise | 2006 | F | SWE | LFK Linköping (SWE) | ||
2 | N | LJUNGBERG Clara | 2007 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | ||
3 | N | HARDING Alma | 2006 | F | SWE | AFiL Lund (SWE) | ||
3 | N | LIPPERT Neolie | 2007 | F | SWE | LöFK Lidingö (SWE) | ||
18 мая 2019 г. - 19 мая 2019 г. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | N | MAANINKA Moa | 2004 | F | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | ||
2 | N | MIKULAK Sara | 2006 | F | SWE | [i] FFS Solna (SWE) | ||
3 | N | ATTELLESEY Inaas | 2005 | F | SWE | MF19 Malmö (SWE) | ||
3 | N | SENNERLIN HOLM Engla | 2004 | F | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | ||
19 мая 2018 г. - 20 мая 2018 г. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Ronneby | ||||||||
1 | TILLGREN Viktoria | 2004 | F | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
2 | LÖDERUP Natalia | 2004 | F | SWE | SIF Nacka (SWE) | |||
3 | DARWÉN Tekla | 2003 | F | SWE | ARA Helsingborg (SWE) | |||
3 | SUNDGREN Filippa | 2004 | F | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
20 мая 2017 г. - 21 мая 2017 г. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | ABU EID TJULIN Selma | 2002 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
2 | KRANSFORS Filippa | 2003 | F | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
3 | FRANSSON Emma | 2002 | F | SWE | KFK Kalmar (SWE) | |||
3 | LANDGREN Matilda | 2002 | F | SWE | ÖFFK Östersund (SWE) | |||
21 мая 2016 г. - 22 мая 2016 г. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | ABU EID TJULIN Selma | 2002 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
2 | WRAMNER Natalie | 2001 | F | SWE | GoFK Visby (SWE) | |||
3 | FISCHER Jacqueline | 2001 | F | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | SJURSETH Isolde | 2001 | F | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
23 мая 2015 г. - 24 мая 2015 г. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | WRAMNER Natalie | 2001 | F | SWE | GoFK Visby (SWE) | |||
2 | BERGSTRÖM Josefine | 2000 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | ENGDAHL Sophie | 2000 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | KELLY Judith | 2000 | F | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
24 мая 2014 г. - 25 мая 2014 г. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | MÅRTENSSON Elvira | 1999 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
2 | WRAMNER Natalie | 2001 | F | SWE | GoFK Visby (SWE) | |||
3 | ENGDAHL Sophie | 2000 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | LÖFVENHOLM Linnea | 1999 | F | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
18 мая 2013 г. - 19 мая 2013 г. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | N | MÅRTENSSON Elvira | 1999 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | ||
2 | N | GORDON ACHOUR Alina | 1999 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | ||
3 | N | BORSODI Nora | 1998 | F | SWE | LFK Linköping (SWE) | ||
3 | N | FERM Camilla | 1998 | F | SWE | |||
19 мая 2012 г. - 20 мая 2012 г. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | LINDE Åsa | 1997 | F | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
2 | WERNER Maja | 1997 | F | SWE | C4 Kristianstad (SWE) | |||
3 | ANDERSSON Malin | 1998 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | FREDRIKSSON Lovisa | 1997 | F | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
21 мая 2011 г. - 22 мая 2011 г. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | LÖFMARK Linn | 1996 | F | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
2 | WESSLÉN Elin | 1997 | F | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
3 | LINDE Åsa | 1997 | F | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
3 | SCHREIBER Ester | 1997 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
15 мая 2010 г. - 16 мая 2010 г. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | LÖFMARK Linn | 1996 | F | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
2 | JOHNSSON Anna | 1996 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | MUMM Emelie | 1995 | F | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | WILLEMO Josefine | 1996 | F | SWE | GoFK Visby (SWE) | |||
16 мая 2009 г. - 17 мая 2009 г. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | SÖRVÅG Clara | 1994 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | JENSEN Frida | 1994 | F | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
3 | NYHLÉN Lisa | 1995 | F | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
3 | ÖSTERDAHL Rebecka | 1994 | F | SWE | GoFK Visby (SWE) | |||
17 мая 2008 г. - 18 мая 2008 г. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | SÖRVÅG Clara | 1994 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | JENSEN Frida | 1994 | F | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
3 | GRANBERG Anna | 1993 | F | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
3 | WIKENBORG Lotta | 1994 | F | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
19 мая 2007 г. - 20 мая 2007 г. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | SOLLÉN Frida | 1992 | F | SWE | WFF Örebro (SWE) | |||
2 | PETTERSSON Tove | 1992 | F | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
3 | ANDRÉN Louise | 1993 | F | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
3 | ÖSTERDAHL Rebecka | 1994 | F | SWE | GoFK Visby (SWE) | |||
20 мая 2006 г. - 21 мая 2006 г. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | SOLLÉN Frida | 1992 | F | SWE | WFF Örebro (SWE) | |||
2 | PETTERSSON Tove | 1992 | F | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
3 | HÖCKERFELT Hanna | 1991 | F | SWE | KFK Kalmar (SWE) | |||
3 | MELKERSSON Mimmi | 1991 | F | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
14 мая 2005 г. - 15 мая 2005 г. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | BERGDAHL Johanna | 1990 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
2 | VÄGGÖ Emma | 1990 | F | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
3 | HÄGGLÖF Olivia | 1990 | F | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
3 | PETTERSSON Andrea | 1990 | F | SWE | LUGI Lund (SWE) | |||
15 мая 2004 г. - 15 мая 2004 г. | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | BERGDAHL Johanna | 1990 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
2 | WESTMAN Nina | 1989 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | BRÄNNSTRÖM Elin | 1989 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | GARS Sanne | 1989 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
17 мая 2003 г. - 18 мая 2003 г. | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | BERGDAHL Johanna | 1990 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
2 | VÄGGÖ Emma | 1990 | F | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
3 | GÖTHBERG VON TROIL Gabrielle | 1989 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | WESTMAN Nina | 1989 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
18 мая 2002 г. - 18 мая 2002 г. | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | MAGNUSSON Camilla | 1988 | F | SWE | HFS Halmstad (SWE) | |||
2 | WERTSÉN Emma | 1988 | F | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
3 | BERGDAHL Johanna | 1990 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | LEWIN Elin | 1988 | F | SWE | WFF Örebro (SWE) | |||
19 мая 2001 г. - 20 мая 2001 г. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | EKSTRÖM Emma | 1987 | F | SWE | WFF Örebro (SWE) | |||
2 | HALLBERG Hanna | 1987 | F | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
3 | MAGNUSSON Camilla | 1988 | F | SWE | HFS Halmstad (SWE) | |||
4 | WESTMAN Nina | 1989 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
20 мая 2000 г. - 21 мая 2000 г. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | BARVESTAD Kinka | 1986 | F | SWE | KFK Kalmar (SWE) | |||
2 | HORNTVEDT Otilia | 1986 | F | NOR | ||||
3 | LASCHKE Erikka | 1986 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
4 | EKSTRÖM Emma | 1987 | F | SWE | WFF Örebro (SWE) | |||
24 апр. 1999 г. - 25 апр. 1999 г. | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | LARSSON Sofie | 1985 | F | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
2 | HORNTVEDT Otilia | 1986 | F | NOR | ||||
3 | NIKOLAISEN Denise | 1985 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
4 | BARVESTAD Kinka | 1986 | F | SWE | KFK Kalmar (SWE) | |||
25 апр. 1998 г. - 26 апр. 1998 г. | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | SIEVERT Sofia | 1984 | F | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
2 | NIKOLAISEN Denise | 1985 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | LARSSON Sofie | 1985 | F | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
4 | HORNTVEDT Otilia | 1986 | F | NOR | ||||
24 мая 1997 г. - 25 мая 1997 г. | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | SIEVERT Sofia | 1984 | F | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
2 | BERTOLINO Christina | 1983 | F | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
3 | ROSÉN Maria | 1983 | F | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
4 | JOHANSSON Hedvig | 1983 | F | SWE | KFK Kalmar (SWE) | |||
25 мая 1996 г. - 26 мая 1996 г. | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | KATS Anna | 1982 | F | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
2 | LÖFVENBERG Micaela | 1982 | F | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
3 | JOHANSSON Hedvig | 1983 | F | SWE | KFK Kalmar (SWE) | |||
4 | BERTOLINO Christina | 1983 | F | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
27 мая 1995 г. - 27 мая 1995 г. | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | NYSTRÖM Hanna | 1900 | F | SWE | KFK Kalmar (SWE) | |||
2 | ANDERSSON Nina | 1900 | F | SWE | KFK Kalmar (SWE) | |||
3 | ASHGHALI Leila | 1900 | F | SWE | KFK Kalmar (SWE) | |||
4 | JOHANSSON Sofie | 1982 | F | SWE | ARA Helsingborg (SWE) | |||
16 апр. 1994 г. - 17 апр. 1994 г. | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | VELANDER Terese | 1980 | F | SWE | KFK Kalmar (SWE) | |||
2 | HARDENKLO Angelica | 1980 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | ANDERSSON Emma | 1900 | F | SWE | KFK Kalmar (SWE) | |||
4 | CARLSSON Emma | 1980 | F | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
11 мая 1991 г. - 11 мая 1991 г. | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | WANNER Jessika | 1977 | F | SWE | [i] KFIK Karlskrona (SWE) |