Rank | Status | Poule | Nome | Nasc | Gênero | País | Clube | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25 de abr de 1991 - 28 de abr de 1991 | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | DYNAMO TALLINN | EST | |||||
1 | N | BORISOVA Marina | 1976 | F | EST | |||
1 | N | DUBROVINA Olga | 1976 | F | EST | |||
1 | N | ZUIKOVA Alla | 1964 | F | EST | |||
2 | N | HAAPSALU LNSK | EST | |||||
3 | N | HAAPSALU LNSK 2 | EST | |||||
30 de mai de 1990 - 3 de jun de 1990 | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | DYNAMO TALLINN | EST | |||||
1 | N | BORISOVA Marina | 1976 | F | EST | |||
1 | N | DUBROVINA Olga | 1976 | F | EST | |||
1 | N | ZUIKOVA Alla | 1964 | F | EST | |||
2 | N | HAAPSALU LNSK | EST | |||||
12 de abr de 1989 - 16 de abr de 1989 | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | DYNAMO TALLINN | EST | |||||
1 | N | MAKUŠINA Olga | 1963 | F | EST | |||
1 | N | TŠETŠULINA Tatjana | 1962 | F | EST | |||
1 | N | VDOVINA Natalja | 1972 | F | EST | |||
2 | N | DYNAMO HAAPSALU | EST | |||||
3 | N | DYNAMO TARTU | EST | |||||
27 de abr de 1988 - 30 de abr de 1988 | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | DYNAMO TALLINN | EST | |||||
1 | N | MAKUŠINA Olga | 1963 | F | EST | |||
1 | N | TŠETŠULINA Tatjana | 1962 | F | EST | |||
1 | N | ZUIKOVA Alla | 1964 | F | EST | |||
2 | N | DYNAMO TALLINN 2 | EST | |||||
3 | N | DYNAMO TARTU | EST | |||||
16 de abr de 1987 - 19 de abr de 1987 | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | TALLINNA KALININI RAJOON | EST | |||||
1 | N | MAKUŠINA Olga | 1963 | F | EST | |||
1 | N | NEDOTŠUKOVA Žanna | 1900 | F | EST | |||
1 | N | TŠETŠULINA Tatjana | 1962 | F | EST | |||
2 | N | DYNAMO HAAPSALU | EST | |||||
3 | N | MERERAJOON TALLINN | EST | |||||
18 de abr de 1986 - 20 de abr de 1986 | Eesti meistrivõistlused | Haapsalu | ||||||||
1 | N | DYNAMO TALLINN | EST | |||||
1 | N | MAKUŠINA Olga | 1963 | F | EST | |||
1 | N | TŠETŠULINA Tatjana | 1962 | F | EST | |||
1 | N | ZUIKOVA Alla | 1964 | F | EST | |||
2 | N | DYNAMO HAAPSALU | EST | |||||
3 | N | DYNAMO TARTU | EST | |||||
23 de mai de 1985 - 25 de mai de 1985 | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | DYNAMO TALLINN | EST | |||||
1 | N | MAKUŠINA Olga | 1963 | F | EST | |||
1 | N | TŠETŠULINA Tatjana | 1962 | F | EST | |||
1 | N | ZUIKOVA Alla | 1964 | F | EST | |||
2 | N | DYNAMO HAAPSALU | EST | |||||
3 | N | DYNAMO HAAPSALU 2 | EST | |||||
30 de mar de 1984 - 1 de abr de 1984 | Eesti meistrivõistlused | Pärnu | ||||||||
1 | N | DYNAMO TALLINN | EST | |||||
1 | N | LOVETSKAJA Olga | 1900 | F | EST | |||
1 | N | TŠETŠULINA Tatjana | 1962 | F | EST | |||
1 | N | ZUIKOVA Alla | 1964 | F | EST | |||
2 | N | DYNAMO HAAPSALU | EST | |||||
3 | N | DYNAMO TARTU | EST | |||||
1 de jun de 1983 - 4 de jun de 1983 | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | DYNAMO TALLINN | EST | |||||
1 | N | KENNBERG Tatjana | 1900 | F | EST | |||
1 | N | LOVETSKAJA Olga | 1900 | F | EST | |||
1 | N | ZUIKOVA Alla | 1964 | F | EST | |||
2 | N | DYNAMO TALLINN 2 | EST | |||||
3 | N | DYNAMO HAAPSALU | EST | |||||
20 de mai de 1982 - 23 de mai de 1982 | Eesti meistrivõistlused | Haapsalu | ||||||||
1 | N | DYNAMO TALLINN | EST | |||||
1 | N | KENNBERG Tatjana | 1900 | F | EST | |||
1 | N | KURTŠAVAJA Tatjana | 1900 | F | EST | |||
1 | N | LOVETSKAJA Olga | 1900 | F | EST | |||
2 | N | TRÜ TARTU | EST | |||||
2 | N | ALEKSANDROVA S | 1900 | F | EST | |||
2 | N | IDLA Stella | 1961 | F | EST | |||
2 | N | VESO Galina | 1900 | F | EST | |||
3 | N | DYNAMO TALLINN 2 | EST | |||||
3 | N | KASK T | 1900 | F | EST | |||
3 | N | MIHHAILOVA Irina | 1900 | F | EST | |||
3 | N | ZUIKOVA Alla | 1964 | F | EST | |||
19 de mar de 1981 - 22 de mar de 1981 | Eesti meistrivõistlused | Tartu | ||||||||
1 | N | DYNAMO TARTU | EST | |||||
1 | N | KIRPU Inga | 1961 | F | EST | |||
1 | N | KROMOVA Inga | 1900 | F | EST | |||
1 | N | VESO Galina | 1900 | F | EST | |||
2 | N | DYNAMO TALLINN | EST | |||||
2 | N | KENNBERG Tatjana | 1900 | F | EST | |||
2 | N | OLEINIKOVA Olga | 1900 | F | EST | |||
2 | N | POPS Maret | 1900 | F | EST | |||
3 | N | DYNAMO TALLINN 2 | EST | |||||
3 | N | KURTŠAVAJA Tatjana | 1900 | F | EST | |||
3 | N | LOVETSKAJA Olga | 1900 | F | EST | |||
3 | N | ŠELEPOVA Anna | 1900 | F | EST | |||
8 de mai de 1980 - 11 de mai de 1980 | Eesti meistrivõistlused | Haapsalu | ||||||||
1 | N | DYNAMO TALLINN | EST | |||||
1 | N | KENNBERG Tatjana | 1900 | F | EST | |||
1 | N | POPS Maret | 1900 | F | EST | |||
1 | N | TAMMO Anne | 1900 | F | EST | |||
2 | N | DYNAMO HAAPSALU | EST | |||||
2 | N | IDLA Stella | 1961 | F | EST | |||
2 | N | KÜTTIM Laine | 1900 | F | EST | |||
2 | N | SÄINAS Reet | 1955 | F | EST | |||
3 | N | DYNAMO TARTU | EST | |||||
3 | N | KROMOVA Inga | 1900 | F | EST | |||
3 | N | LAURITS I | 1900 | F | EST | |||
3 | N | VESO Galina | 1900 | F | EST | |||
2 de mai de 1979 - 5 de mai de 1979 | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | DYNAMO TALLINN | EST | |||||
1 | N | KENNBERG Tatjana | 1900 | F | EST | |||
1 | N | KOMOVA Irina | 1900 | F | EST | |||
1 | N | POPS Maret | 1900 | F | EST | |||
2 | N | DYNAMO HAAPSALU | EST | |||||
2 | N | KÜTTIM Laine | 1900 | F | EST | |||
2 | N | PRIINITS Helen | 1961 | F | EST | |||
2 | N | SÄINAS Reet | 1955 | F | EST | |||
3 | N | DYNAMO TARTU | EST | |||||
3 | N | GARKOVETS Larissa | 1900 | F | EST | |||
3 | N | KIRPU Inga | 1961 | F | EST | |||
3 | N | MOROZOVA Svetlana | 1900 | F | EST | |||
6 de jul de 1978 - 9 de jul de 1978 | Eesti meistrivõistlused | Tartu | ||||||||
1 | N | DYNAMO TALLINN | EST | |||||
1 | N | KOMOVA Irina | 1900 | F | EST | |||
1 | N | PRUS Marina | 1961 | F | EST | |||
1 | N | Tširkova-Lozovaja Svetlana | 1945 | F | FIN | |||
1 de out de 1977 - 2 de out de 1977 | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | DYNAMO TALLINN | EST | |||||
1 | N | AAVIK Urve | 1900 | F | EST | |||
1 | N | KENNBERG Tatjana | 1900 | F | EST | |||
1 | N | POPS Maret | 1900 | F | EST | |||
2 | N | DYNAMO HAAPSALU | EST | |||||
3 | N | DYNAMO TARTU | EST | |||||
13 de nov de 1976 - 14 de nov de 1976 | Eesti meistrivõistlused | Tartu | ||||||||
1 | N | DYNAMO TALLINN | EST | |||||
1 | N | AAVIK Urve | 1900 | F | EST | |||
1 | N | KENNBERG Tatjana | 1900 | F | EST | |||
1 | N | POPS Maret | 1900 | F | EST | |||
2 | N | DYNAMO TARTU | EST | |||||
3 | N | DYNAMO HAAPSALU | EST | |||||
3 de mai de 1975 - 4 de mai de 1975 | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | DYNAMO TALLINN | EST | |||||
1 | N | AAVIK Urve | 1900 | F | EST | |||
1 | N | KENNBERG Tatjana | 1900 | F | EST | |||
1 | N | OJA Ene | 1948 | F | EST | |||
2 | N | TALLINNA KALEV | EST | |||||
3 | N | DYNAMO HAAPSALU | EST | |||||
28 de dez de 1973 - 29 de dez de 1973 | Eesti meistrivõistlused | Tartu | ||||||||
1 | N | TALLINNA KSMK | EST | |||||
1 | N | BONDARENKO Natalja | 1900 | F | EST | |||
1 | N | TOLKATŠOVA Tatjana | 1900 | F | EST | |||
1 | N | VAKS Gaida | 1900 | F | EST | |||
2 | N | DYNAMO HAAPSALU | EST | |||||
3 | N | DYNAMO TALLINN | EST | |||||
25 de nov de 1972 - 26 de nov de 1972 | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | DYNAMO HAAPSALU | EST | |||||
1 | N | AAVIK Urve | 1900 | F | EST | |||
1 | N | ESLAS Piret | 1900 | F | EST | |||
1 | N | KRASSAVINA Anne | 1900 | F | EST | |||
2 | N | TALLINNA KSMK | EST | |||||
3 | N | TALLINNA KALEV | EST | |||||
27 de nov de 1971 - 28 de nov de 1971 | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | DYNAMO HAAPSALU | EST | |||||
1 | N | AAVIK Urve | 1900 | F | EST | |||
1 | N | ESLAS Piret | 1900 | F | EST | |||
1 | N | KRASSAVINA Anne | 1900 | F | EST | |||
2 | N | TALLINNA KSMK | EST | |||||
3 | N | HAAPSALU SPORDIKOOL | EST | |||||
25 de jul de 1970 - 26 de jul de 1970 | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | HAAPSALU SVK | EST | |||||
1 | N | AAVIK Urve | 1900 | F | EST | |||
1 | N | ESLAS Piret | 1900 | F | EST | |||
1 | N | KRASSAVINA Anne | 1900 | F | EST | |||
2 | N | NÕUKOGUDE ARMEE | EST | |||||
3 | N | DYNAMO TALLINN | EST | |||||
30 de jun de 1969 - 1 de jul de 1969 | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | NÕUKOGUDE ARMEE | EST | |||||
1 | N | MIHHALJOVA Liidia | 1946 | F | EST | |||
1 | N | Tširkova-Lozovaja Svetlana | 1945 | F | FIN | |||
1 | N | VÄHI Mari | 1946 | F | EST | |||
2 | N | DYNAMO HAAPSALU | EST | |||||
3 | N | TRÜ TARTU | EST | |||||
14 de nov de 1968 - 17 de nov de 1968 | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | TALLINNA KSMK | EST | |||||
1 | N | MIHHALJOVA Liidia | 1946 | F | EST | |||
1 | N | Tširkova-Lozovaja Svetlana | 1945 | F | FIN | |||
1 | N | VÄHI Mari | 1946 | F | EST | |||
2 | N | DYNAMO HAAPSALU | EST | |||||
3 | N | TALLINNA KALEV | EST | |||||
13 de jun de 1967 - 20 de jun de 1967 | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | DYNAMO HAAPSALU | EST | |||||
1 | N | AAVIK Urve | 1900 | F | EST | |||
1 | N | KRASSAVINA Anne | 1900 | F | EST | |||
1 | N | OJA Ene | 1948 | F | EST | |||
2 | N | DYNAMO TALLINN | EST | |||||
3 | N | TPEDI | EST | |||||
9 de abr de 1966 - 12 de abr de 1966 | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | TPEDI | EST | |||||
1 | N | KRUUS Tiina | 1942 | F | EST | |||
1 | N | SUHHAROV Eda | 1945 | F | EST | |||
1 | N | Tširkova-Lozovaja Svetlana | 1945 | F | FIN | |||
2 | N | DYNAMO TALLINN | EST | |||||
3 | N | TALLINNA KALEV | EST | |||||
1 de abr de 1965 - 4 de abr de 1965 | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | DYNAMO HAAPSALU | EST | |||||
1 | N | KRASSAVINA Anne | 1900 | F | EST | |||
1 | N | OJA Ene | 1948 | F | EST | |||
1 | N | PLAKK Tiia | 1900 | F | EST | |||
2 | N | DYNAMO TARTU | EST | |||||
26 de nov de 1964 - 29 de nov de 1964 | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | DYNAMO TALLINN | EST | |||||
1 | N | ANDREJEVA Tatjana | 1947 | F | EST | |||
1 | N | MIHHALJOVA Liidia | 1946 | F | EST | |||
1 | N | OJA Ene | 1948 | F | EST | |||
2 | N | TALLINNA KALEV | EST | |||||
3 | N | TALLINNA KALEV 2 | EST | |||||
27 de jun de 1963 - 30 de jun de 1963 | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | DYNAMO TALLINN | EST | |||||
1 | N | ANDREJEVA Tatjana | 1947 | F | EST | |||
1 | N | MÄESAAR Helgi | 1943 | F | EST | |||
1 | N | MIHHALJOVA Liidia | 1946 | F | EST | |||
2 | N | TALLINNA KALEV | EST | |||||
3 | N | TALLINNA KALEV 2 | EST | |||||
19 de abr de 1962 - 22 de abr de 1962 | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | TALLINNA KALEV | EST | |||||
1 | N | ARE Anne | 1945 | F | EST | |||
1 | N | KALA Helga | 1925 | F | EST | |||
1 | N | ROOTS Aita | 1928 | F | EST | |||
2 | N | TRÜ TARTU | EST | |||||
3 | N | DYNAMO TALLINN | EST | |||||
4 | N | TPEDI | EST | |||||
4 de mai de 1961 - 7 de mai de 1961 | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | TRÜ TARTU | EST | |||||
1 | N | NUPP Mare | 1942 | F | EST | |||
1 | N | NUPP Milvi | 1940 | F | EST | |||
1 | N | PAJU Maie | 1939 | F | EST | |||
1 | N | SOOL Eva | 1932 | F | EST | |||
8 de dez de 1960 - 11 de dez de 1960 | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | TALLINNA KALEV | EST | |||||
1 | N | KALA Helga | 1925 | F | EST | |||
1 | N | MÖLDER Ivi | 1936 | F | EST | |||
1 | N | PIIRSALU Aime | 1940 | F | EST | |||
1 | N | ROOTS Aita | 1928 | F | EST | |||
2 | N | DYNAMO TARTU | EST | |||||
3 | N | DYNAMO HAAPSALU | EST | |||||
1 de abr de 1959 - 5 de abr de 1959 | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | TALLINNA KALEV | EST | |||||
1 | N | ARE Anne | 1945 | F | EST | |||
1 | N | AULE Reet | 1933 | F | EST | |||
1 | N | KALA Helga | 1925 | F | EST | |||
1 | N | KRUUS Tiina | 1942 | F | EST | |||
1 | N | PIIRSALU Aime | 1940 | F | EST | |||
2 | N | DYNAMO HAAPSALU | EST | |||||
3 | N | DYNAMO TARTU | EST | |||||
9 de abr de 1958 - 13 de abr de 1958 | Eesti meistrivõistlused | Tartu | ||||||||
1 | N | TALLINNA SPARTAK | EST | |||||
1 | N | AULE Reet | 1933 | F | EST | |||
1 | N | KALA Helga | 1925 | F | EST | |||
1 | N | ROOTS Aita | 1928 | F | EST |