Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PAK Sonja | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 23 | inscrito | ||
VIITA Mili | 1972 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 44 | inscrito | ||
ERIKSSON Liisa | 1978 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 40 | inscrito | ||
JAAKKOLA Outi | 2001 |
FIN Habda Helsinki
|
L | 1 | inscrito | ||
NISKALA Viena | 2003 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 7 | inscrito | ||
POLKKO Seija | 1947 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 42 | inscrito | ||
PULLA Lili | 2006 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 27 | inscrito | ||
SALMINEN Anna | 1995 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 4 | inscrito | ||
SALMINEN Sara | 1997 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 13 | inscrito | ||
KUVAJA Veera | 2005 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 29 | inscrito | ||
VUORINEN Anna | 1998 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 2 | inscrito | ||
WETHERILL Hilla | 2004 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 28 | inscrito | ||
PITKÄNEN Riinaliisa | 1986 |
FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
|
R | 33 | inscrito | ||
SALMINEN Laura | 1987 |
FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
|
R | 8 | inscrito | ||
HÄMÄLÄINEN Emma | 2006 |
FIN Hyvinkään Miekkailijat
|
R | 9 | inscrito | ||
LEHTONEN Ritva-Leena | 1955 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 11 | inscrito | ||
LEHTONEN Suvi-Maaria | 1983 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 3 | inscrito | ||
TENO Eija | 1975 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 41 | inscrito | ||
TERHO Liisa | 2002 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 35 | inscrito | ||
TERHO Maija | 1997 |
FIN Kuopion Miekkailijat
|
R | 26 | inscrito | ||
LUNDELL Moa Ruut Maleena | 2006 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 20 | inscrito | ||
VORNANEN Johanna Anni-Maija | 1991 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 5 | inscrito | ||
KÄKÖNEN Soile | 1959 |
FIN Porvoon Miekkailijat
|
L | 60 | inscrito | ||
KYMÄLÄINEN Sirkka-Liisa | 1965 |
FIN Porvoon Miekkailijat
|
R | 21 | inscrito | ||
MURAVINA Alexandra | 2006 |
FIN Saimaan Säilät
|
39 | inscrito | |||
HYVÖNEN Nina | 1976 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 14 | inscrito | ||
MIKKILÄ Inka | 1998 |
FIN Turun Miekkailijat
|
L | 6 | inscrito | ||
RITAKALLIO Rilla | 2001 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 12 | inscrito | ||
HEINO Anna | 1994 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
31 | inscrito | |||
KURKI-SUONIO Suvi | 1995 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
43 | inscrito | |||
UNTOVA Daria | 1993 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
54 | inscrito | |||
PALMERIO Leonie | 1999 |
GER PSV Stuttgart, Ylioppilasmiekkailijat
|
R | 15 | inscrito | ||
HEINÄMAA Anna | - | FIN Kalpaveljet | R | 10 | Cancelado | ||
KOJO Sari | - | FIN Porvoon Miekkailijat | R | 18 | Cancelado |
32 Inscrições, 0 pendente, 2 Cancelado
Categoria | Nome | País | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
B | KORHONEN Jonni Sebastian | FIN | Habda Helsinki | ||
N1 | SALMINEN Sara | FIN | Habda Helsinki | ||
TERHO Markku | FIN | Kalpaveljet |
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |
2022 | Arvokilpailuranking U20 feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Arvokilpailuranking Senior feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Suomen-Cup Senior feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Kansallinen ranking V40-V70 feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Kansallinen ranking Senior feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking Senior feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking V40-V70 feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HAVRE Taavi | 1989 |
EST Veikkolan Veikot
|
R | 65 | inscrito | ||
AFANASSIEV Igor | 1974 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 41 | inscrito | ||
AFANASSIEV Nikita | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 19 | inscrito | ||
KARI Ilkka | 1968 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
110 | inscrito | |||
KUHTA Marko | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 11 | inscrito | ||
LAURÉN Linus | 2005 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
L | 29 | inscrito | ||
LEHTINEN Kasper | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 20 | inscrito | ||
PIRHONEN Petri | 2002 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 97 | inscrito | ||
RANTANEN Joona | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 10 | inscrito | ||
TAURIAINEN Topias | 1999 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 3 | inscrito | ||
AAVIKKO Antti | 1977 |
FIN Habda Helsinki
|
44 | inscrito | |||
JÄRVI Kerkko | 2007 |
FIN Habda Helsinki
|
L | 9 | inscrito | ||
JUTILA Julius | 2001 |
FIN Habda Helsinki
|
L | 4 | inscrito | ||
MÄNNISTÖ Tomi | 1980 |
FIN Habda Helsinki
|
58 | inscrito | |||
NUOTIO Tatu | 1994 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 8 | inscrito | ||
PAHKALA Pyry | 2002 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 33 | inscrito | ||
PAHKALA Taneli | 1971 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 56 | inscrito | ||
SEEVE Teemu | 1992 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 21 | inscrito | ||
SUOKAS Samuli | 1976 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 47 | inscrito | ||
ALAALI Sami | 2006 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 38 | inscrito | ||
BARET Quentin | 1992 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | --- | inscrito | ||
KYKKÄNEN Robert | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 12 | inscrito | ||
PAAVOLAINEN Jaakko | 1996 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 2 | inscrito | ||
PAAVOLAINEN Väinö | 1999 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 7 | inscrito | ||
RANTALA Einar | 2005 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 14 | inscrito | ||
REZNICHENKO Alexander | 1984 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 26 | inscrito | ||
SANI Ville | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 13 | inscrito | ||
VUORINEN Juha | 1961 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 43 | inscrito | ||
ÄMMÄLÄ Tiitus | 2001 |
FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
|
R | 50 | inscrito | ||
NUUJA Kalle | 1979 |
FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
|
L | 67 | inscrito | ||
HEINÄMAA Akseli | 2002 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 5 | inscrito | ||
RÄSÄNEN Tuomas | 1989 |
FIN Kalpaveljet
|
L | 57 | inscrito | ||
SARANTOLA Roni | 2005 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 63 | inscrito | ||
TERHO Markku | 1959 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 68 | inscrito | ||
JÄNTTI Jan | 2002 |
FIN Kuopion Miekkailuseura
|
R | 17 | inscrito | ||
JÄNTTI Jonas | 2006 |
FIN Kuopion Miekkailuseura
|
R | 34 | inscrito | ||
MIETTINEN Sami | 1972 |
FIN Kuopion Miekkailuseura
|
R | 39 | inscrito | ||
KOSUNEN Tommi | 1969 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 25 | inscrito | ||
KUVAJA Ville | 1978 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 35 | inscrito | ||
TOKOLA Teemu | 1981 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
R | 27 | inscrito | ||
KESKINIVA Arto | 1964 |
FIN Porvoon Miekkailijat
|
R | 64 | inscrito | ||
MARKKULA Henri | 2005 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 16 | inscrito | ||
ROSENLUND Ville | 1975 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 48 | inscrito | ||
SAARIKKO Janne | 1972 |
FIN Veikkolan Veikot
|
93 | inscrito | |||
ANDERSSON Hans | 1959 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
R | 36 | inscrito | ||
HAARALA Ville | 1987 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
R | 94 | inscrito | ||
LYYTINEN Joonas | 1976 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
R | 109 | inscrito | ||
WAHTERA Tuukka | 1989 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
28 | inscrito | |||
ANTAL Peter | - | FIN Habda Helsinki | 112 | Cancelado | |||
PAHKALA Peik | - | FIN Habda Helsinki | R | 60 | Cancelado |
48 Inscrições, 0 pendente, 2 Cancelado
Categoria | Nome | País | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
B | KORHONEN Jonni Sebastian | FIN | Kalpaveljet | ||
N1 | PÄÄKKÖNEN Juhani | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
N1 | SALMINEN Sara | FIN | Habda Helsinki | ||
B | SAVOLAINEN Katri | FIN | Helsingin Miekkailijat |
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |
2022 | Arvokilpailuranking U20 masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Arvokilpailuranking Senior masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Suomen-Cup Senior masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Kansallinen ranking V40-V70 masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Kansallinen ranking Senior masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking Senior masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking V40-V70 masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DEGERMAN Ruusa | 1989 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
R | 2 | inscrito | ||
SUVANTOLA Leila | 1966 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
L | 17 | inscrito | ||
BRANDES Jasmin | 1995 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
10 | inscrito | |||
HAUKKALA Sanna | 1983 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
12 | inscrito | |||
HEINO Anna | 1994 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
5 | inscrito | |||
KURKI-SUONIO Suvi | 1995 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
7 | inscrito | |||
SADIQ Marjanah | 1983 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
14 | inscrito | |||
PALMERIO Leonie | 1999 |
GER PSV Stuttgart, Ylioppilasmiekkailijat
|
R | 4 | inscrito | ||
NIEMINEN Satu | - | FIN Ylioppilasmiekkailijat | 13 | Cancelado | |||
MURAVINA Alexandra | - | FIN Saimaan Säilät | --- | Cancelado |
8 Inscrições, 0 pendente, 2 Cancelado
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |
2022 | Suomen-Cup Senior feminino Florete | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Kansallinen ranking V40-V70 feminino Florete | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Kansallinen ranking Senior feminino Florete | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking Senior feminino Florete | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking V40-V70 feminino Florete | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
WILHELMSSON Samu | 1994 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
21 | inscrito | |||
BARET Quentin | 1992 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 12 | inscrito | ||
AROLA Otso | 2006 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
9 | inscrito | |||
JUNTTILA Oskari | 2004 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
R | 3 | inscrito | ||
TOKOLA Teemu | 1981 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
R | 2 | inscrito | ||
KESKINIVA Arto | 1964 |
FIN Porvoon Miekkailijat
|
R | 20 | inscrito | ||
ANDERSSON Hans | 1959 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
R | 6 | inscrito | ||
HAARALA Ville | 1987 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
R | 5 | inscrito | ||
KAIKKONEN Antti | 1992 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
8 | inscrito | |||
KALLANKARI Joonas | 1988 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
14 | inscrito | |||
KIISKI Miikka | 1965 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
13 | inscrito | |||
KOUVONEN Santeri | 1985 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
10 | inscrito | |||
LYYTINEN Joonas | 1976 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
R | 15 | inscrito | ||
WAHTERA Tuukka | 1989 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
4 | inscrito | |||
PALOLA Matteus | - | FIN Ylioppilasmiekkailijat | 29 | Cancelado |
14 Inscrições, 0 pendente, 1 Cancelado
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |
2022 | Suomen-Cup Senior masculino Florete | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Kansallinen ranking V40-V70 masculino Florete | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Kansallinen ranking Senior masculino Florete | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking Senior masculino Florete | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking V40-V70 masculino Florete | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MENDE Jana | 2007 |
EST SBSK Draakon
|
R | --- | inscrito | ||
NOSSOV Alissija | 2007 |
EST SBSK Draakon
|
R | --- | inscrito | ||
OSSIPOVA Darja | 2004 |
EST SBSK Draakon
|
R | --- | inscrito | ||
PITKÄNEN Riinaliisa | 1986 |
FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
|
R | 5 | inscrito | ||
HOLLÄNDER Anni | 2008 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
R | 6 | inscrito | ||
MÄHÖNEN Liina | 2005 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
4 | inscrito | |||
NIEMISTÖ Michelle | 2006 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
3 | inscrito | |||
PIRINEN Siina | 2010 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
R | 13 | inscrito | ||
SALMINEN Sara | 2003 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
R | 8 | inscrito | ||
FORSSTRÖM Tuuli | 1997 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 11 | inscrito | ||
VAN VLIET Wilhelmina | 1964 |
FIN Turun Miekkailijat
|
12 | inscrito | |||
BLANCO SEQUEIROS Sofia | 1994 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
7 | inscrito | |||
HALME Sini | 1984 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
R | 1 | inscrito | ||
REENTILÄ Outi | - | FIN Ylioppilasmiekkailijat | 2 | Cancelado |
13 Inscrições, 0 pendente, 1 Cancelado
Categoria | Nome | País | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | KORPIMÄKI Samuli | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto | ||
B | ROMAN Mika | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto |
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |
2022 | Suomen-Cup Senior feminino Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Kansallinen ranking Senior feminino Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking Senior feminino Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ATJUNKIN Miron | 2006 |
EST
|
R | --- | inscrito | ||
GAVVA Miron | 2006 |
EST
|
R | --- | inscrito | ||
JEVONEN Denis | 2004 |
EST SBSK Draakon
|
R | --- | inscrito | ||
MELNIK Artemi | 2007 |
EST SBSK Draakon
|
R | --- | inscrito | ||
PANTEPAJEV Artjom | 2006 |
EST SBSK Draakon
|
R | --- | inscrito | ||
NUUJA Kalle | 1979 |
FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
|
L | 10 | inscrito | ||
CALLES TAPONEN Oscar | 2007 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 2 | inscrito | ||
KESKINIVA Arto | 1964 |
FIN Porvoon Miekkailijat
|
R | 9 | inscrito | ||
MAHLAMÄKI Olli | 1982 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
R | 1 | inscrito | ||
RAATIKAINEN Teemu | 2006 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
R | 6 | inscrito | ||
VOUTILAINEN Xander | 2007 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
R | 4 | inscrito | ||
TAATILA Vesa | 1969 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 5 | inscrito | ||
LYYTINEN Joonas | 1976 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
R | 21 | inscrito |
13 Inscrições, 0 pendente, 0 Cancelado
Categoria | Nome | País | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | KORPIMÄKI Samuli | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto | ||
B | ROMAN Mika | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto |
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |
2022 | Suomen-Cup Senior masculino Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Kansallinen ranking V40-V70 masculino Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Kansallinen ranking Senior masculino Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Kansallinen ranking V40-V70 feminino Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking V40-V70 feminino Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking Senior masculino Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking V40-V70 masculino Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |