Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
OJANEN Sofia Stella Maria | 2008 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 5 | inscrito | ||
MATIKAINEN Anna | 2009 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 4 | inscrito | ||
SHEVCHENKO Vasilisa | 2008 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 3 | inscrito | ||
SHMIDT Elisabeth | 2009 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
L | 2 | inscrito | ||
KUSRATI Milana | 2009 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 1 | inscrito | ||
EINIÖ Lotta | 2008 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 13 | inscrito | ||
MIETTINEN Ruth | - | FIN Kuopion Miekkailuseura | --- | Cancelado |
6 Inscrições, 0 pendente, 1 Cancelado
Categoria | Nome | País | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | PÄÄKKÖNEN Juhani | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
N1 | VALMARI Saga | FIN | Porvoon Miekkailijat |
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |
2023 | Masters ranking U15 feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Masters ranking U15 feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking U15 feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
OJANEN Sofia Stella Maria | 2008 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 9 | inscrito | ||
HYTTINEN Ella | 2007 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
18 | inscrito | |||
PULLA Lili | 2006 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 7 | inscrito | ||
MATIKAINEN Anna | 2009 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 5 | inscrito | ||
SHEVCHENKO Vasilisa | 2008 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 6 | inscrito | ||
SHMIDT Elisabeth | 2009 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
L | 4 | inscrito | ||
HÄMÄLÄINEN Emma | 2006 |
FIN Hyvinkään Miekkailijat
|
R | 1 | inscrito | ||
KOKKI Vilma | 2007 |
FIN Hyvinkään Miekkailijat
|
12 | inscrito | |||
KUSRATI Milana | 2009 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 2 | inscrito | ||
LUNDELL Moa Ruut Maleena | 2006 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 3 | inscrito | ||
KETONEN Miitta | 2007 |
FIN Turun Miekkailijat
|
L | 15 | inscrito | ||
OJALA Minea | 2006 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 8 | inscrito | ||
PAASONEN Emilia | 2007 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 14 | inscrito |
13 Inscrições, 0 pendente, 0 Cancelado
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |
2022 | Arvokilpailuranking U17 feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Masters ranking U17 feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking U17 feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Masters ranking U17 feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NISKALA Viena | 2003 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 8 | inscrito | ||
PULLA Lili | 2006 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 3 | inscrito | ||
KUVAJA Veera | 2005 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 7 | inscrito | ||
WETHERILL Hilla | 2004 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 9 | inscrito | ||
HÄMÄLÄINEN Emma | 2006 |
FIN Hyvinkään Miekkailijat
|
R | 1 | inscrito | ||
MONTONEN Jaana | 2004 |
FIN Hyvinkään Miekkailijat
|
10 | inscrito | |||
LUNDELL Moa Ruut Maleena | 2006 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 4 | inscrito | ||
OJALA Minea | 2006 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 5 | inscrito |
8 Inscrições, 0 pendente, 0 Cancelado
Categoria | Nome | País | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | PÄÄKKÖNEN Juhani | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
N1 | VALMARI Saga | FIN | Porvoon Miekkailijat |
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |
2022 | Arvokilpailuranking U20 feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Masters ranking U20 feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking U20 feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Masters ranking U20 feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
OJANEN Joakim | 2010 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
4 | inscrito | |||
VIIDIK Romet | 2008 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
L | 1 | inscrito | ||
HONKA Leo | 2009 |
FIN Turun Miekkailijat
|
L | 3 | inscrito | ||
VENHO Eemeli | 2008 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 10 | inscrito | ||
OKABE Takasumi | 2008 |
JPN Habda Helsinki
|
R | 2 | inscrito |
5 Inscrições, 0 pendente, 0 Cancelado
Categoria | Nome | País | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | PÄÄKKÖNEN Juhani | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
N1 | VALMARI Saga | FIN | Porvoon Miekkailijat |
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |
2023 | Masters ranking U15 masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking U15 masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Masters ranking U15 masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
VIIDIK Renar | 2006 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 2 | inscrito | ||
VIIDIK Romet | 2008 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
L | 4 | inscrito | ||
BJÖRKMAN Aku | 2006 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 19 | inscrito | ||
JÄRVI Kerkko | 2007 |
FIN Habda Helsinki
|
L | 1 | inscrito | ||
MARKELIN Cedric | 2007 |
FIN Habda Helsinki
|
7 | inscrito | |||
KAVÉN Alex | 2006 |
FIN Hyvinkään Miekkailijat
|
8 | inscrito | |||
JÄNTTI Jonas | 2006 |
FIN Kuopion Miekkailuseura
|
R | 12 | inscrito | ||
KOSKI Ilkka | 2006 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 5 | inscrito | ||
OKABE Takasumi | 2008 |
JPN Habda Helsinki
|
R | 6 | inscrito | ||
ALAALI Sami | - | FIN Helsingin Miekkailijat | R | 3 | Cancelado |
9 Inscrições, 0 pendente, 1 Cancelado
Categoria | Nome | País | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | PAHKALA Peik | FIN | Habda Helsinki |
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |
2022 | Arvokilpailuranking U17 masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Masters ranking U17 masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking U17 masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Masters ranking U17 masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KUHTA Marko | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 1 | inscrito | ||
LAURÉN Linus | 2005 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
L | 10 | inscrito | ||
RANTANEN Joona | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 5 | inscrito | ||
VIIDIK Renar | 2006 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 7 | inscrito | ||
BJÖRKMAN Aku | 2006 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 24 | inscrito | ||
JÄRVI Kerkko | 2007 |
FIN Habda Helsinki
|
L | 3 | inscrito | ||
PAHKALA Peik | 2005 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 12 | inscrito | ||
KYKKÄNEN Robert | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 6 | inscrito | ||
RANTALA Einar | 2005 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 9 | inscrito | ||
SANI Ville | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 4 | inscrito | ||
JÄNTTI Jonas | 2006 |
FIN Kuopion Miekkailuseura
|
R | 21 | inscrito | ||
DIMITROV Velizar | 2005 |
FIN Saimaan Säilät
|
19 | inscrito | |||
KILJANDER Joel | 2005 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 8 | inscrito | ||
LAUR VILLANEN Eetu | 2005 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 17 | inscrito | ||
MARKKULA Henri | 2005 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 2 | inscrito | ||
NURMI Artturi | 2005 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 22 | inscrito | ||
HASU Jere | - | FIN Espoon Miekkailijat | 16 | Cancelado | |||
ALAALI Sami | - | FIN Helsingin Miekkailijat | R | 18 | Cancelado |
16 Inscrições, 0 pendente, 2 Cancelado
Categoria | Nome | País | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | PÄÄKKÖNEN Juhani | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
N1 | VALMARI Saga | FIN | Porvoon Miekkailijat |
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |
2022 | Arvokilpailuranking U20 masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Masters ranking U20 masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking U20 masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Masters ranking U20 masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MOISIO Liisi | 2010 |
FIN Habda Helsinki
|
3 | inscrito | |||
OJANEN Joakim | 2010 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
1 | inscrito | |||
SCHLIZEWSKI Neeo | 2011 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
5 | inscrito | |||
HYYPPÄ Ronja | 2011 |
FIN Miekka Miehet
|
13 | inscrito | |||
SARASTO Ruut | 2012 |
FIN Miekka Miehet
|
11 | inscrito | |||
SEPPÄNEN Niklas | 2010 |
FIN Saimaan Säilät
|
12 | inscrito | |||
EK Alexander | 2011 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 20 | inscrito | ||
SANDSTRÖM Ines | - | FIN Miekka Miehet | 18 | Cancelado |
7 Inscrições, 0 pendente, 1 Cancelado
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |
2022 | Masters ranking U13 aberto Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LOMMA Julia | 2009 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
10 | inscrito | |||
REENTILÄ Outi | 1980 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
2 | inscrito | |||
PITKÄNEN Riinaliisa | 1986 |
FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
|
R | 5 | inscrito | ||
HOLLÄNDER Anni | 2008 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
R | 6 | inscrito | ||
MÄHÖNEN Liina | 2005 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
4 | inscrito | |||
PIRINEN Siina | 2010 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
R | 13 | inscrito | ||
HALME Sini | 1984 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
R | 1 | inscrito |
7 Inscrições, 0 pendente, 0 Cancelado
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |
2022 | Suomen-Cup Senior feminino Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking Senior feminino Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NUUJA Kalle | 1979 |
FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
|
L | 10 | inscrito | ||
KABULOV Atsamaz | 1975 |
FIN Kuopion Miekkailijat
|
R | 17 | inscrito | ||
CALLES TAPONEN Oscar | 2007 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 2 | inscrito | ||
MAHLAMÄKI Olli | 1982 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
R | 1 | inscrito | ||
TAATILA Vesa | 1969 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 5 | inscrito |
5 Inscrições, 0 pendente, 0 Cancelado
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |
2022 | Suomen-Cup Senior masculino Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking Senior masculino Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |