Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
OJANEN Sofia Stella Maria | 2008 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 5 | inscrito | ||
HYTTINEN Ella | 2007 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
6 | inscrito | |||
SHEVCHENKO Vasilisa | 2008 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 2 | inscrito | ||
KOIVULA Ella | 2008 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 7 | inscrito | ||
MIETTINEN Ruth | - | FIN Kuopion Miekkailuseura | --- | Cancelado |
4 Inscrições, 0 pendente, 1 Cancelado
Categoria | Nome | País | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | LYYTINEN Joonas | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
N1 | PIRHONEN Mika | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
N1 | VALMARI Saga | FIN | Espoon Miekkailijat |
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |
2021 | Kansallinen ranking U15 feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking U15 feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Kansallinen ranking U15 feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
TEGELBERG Etti | 2005 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
6 | inscrito | |||
HAAHTELA Vera | 2006 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
10 | inscrito | |||
PALLASVESA Inka | 2005 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 1 | inscrito | ||
PULLA Lili | 2006 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 13 | inscrito | ||
KUVAJA Veera | 2005 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 11 | inscrito | ||
PRONIN Angelina | 2005 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 21 | inscrito | ||
HÄMÄLÄINEN Emma | 2006 |
FIN Hyvinkään Miekkailijat
|
R | 2 | inscrito | ||
LUNDELL Moa Ruut Maleena | 2006 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 5 | inscrito | ||
OJALA Minea | 2006 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 3 | inscrito |
9 Inscrições, 0 pendente, 0 Cancelado
Categoria | Nome | País | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
L | OJANEN Jussi | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
N1 | PIRHONEN Mika | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
N1 | VALMARI Saga | FIN | Espoon Miekkailijat |
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |
2021 | Kansallinen ranking U17 feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Arvokilpailuranking U17 feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking U17 feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Kansallinen ranking U17 feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PAK Sonja | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 15 | inscrito | ||
TEGELBERG Etti | 2005 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
7 | inscrito | |||
PALLASVESA Inka | 2005 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 4 | inscrito | ||
NISKALA Viena | 2003 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 3 | inscrito | ||
PULLA Lili | 2006 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 16 | inscrito | ||
KUVAJA Veera | 2005 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 12 | inscrito | ||
MIKHAILOVA Ilona | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 2 | inscrito | ||
TREGUBOV Carol | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 11 | inscrito | ||
WETHERILL Hilla | 2004 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 8 | inscrito | ||
HÄMÄLÄINEN Emma | 2006 |
FIN Hyvinkään Miekkailijat
|
R | 1 | inscrito | ||
MONTONEN Jaana | 2004 |
FIN Hyvinkään Miekkailijat
|
10 | inscrito | |||
LUNDELL Moa Ruut Maleena | 2006 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 5 | inscrito | ||
OJALA Minea | - | FIN Turun Miekkailijat | R | 9 | Cancelado |
12 Inscrições, 0 pendente, 1 Cancelado
Categoria | Nome | País | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | LYYTINEN Joonas | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
N1 | PIRHONEN Mika | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
N1 | VALMARI Saga | FIN | Espoon Miekkailijat |
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |
2021 | Kansallinen ranking U20 feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Arvokilpailuranking U20 feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Kansallinen ranking U20 feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MORENO Aimo | 2008 |
FIN Habda Helsinki
|
16 | inscrito | |||
VIIDIK Romet | 2008 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
L | 2 | inscrito | ||
JÄRVI Kerkko | 2007 |
FIN Habda Helsinki
|
L | 1 | inscrito | ||
MÄENPÄÄ QUIÑONES Petri | 2007 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 3 | inscrito | ||
MIETTINEN Miika | 2007 |
FIN Mikkelin Miekkailijat
|
18 | inscrito | |||
BANAULIKER Vikram-Veikko | 2008 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 7 | inscrito | ||
LEHTOLA Eino | 2008 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 10 | inscrito | ||
VENHO Eemeli | 2008 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 5 | inscrito | ||
JEONG Seojin | 2008 |
KOR Espoon Miekkailijat
|
R | 12 | inscrito | ||
OJANEN Joakim | - | FIN Espoon Miekkailijat | 17 | Cancelado |
9 Inscrições, 0 pendente, 1 Cancelado
Categoria | Nome | País | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | PÄÄKKÖNEN Juhani | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
N1 | PIRHONEN Mika | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
N1 | VALMARI Saga | FIN | Espoon Miekkailijat |
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |
2021 | Kansallinen ranking U15 masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking U15 masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Kansallinen ranking U15 masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KILJANDER Joel | 2005 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 8 | inscrito | ||
LAURÉN Linus | 2005 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
L | 5 | inscrito | ||
VIIDIK Renar | 2006 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 3 | inscrito | ||
VIIDIK Romet | 2008 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
L | 7 | inscrito | ||
BJÖRKMAN Aku | 2006 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 12 | inscrito | ||
JÄRVI Kerkko | 2007 |
FIN Habda Helsinki
|
L | 6 | inscrito | ||
MÄENPÄÄ QUIÑONES Petri | 2007 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 20 | inscrito | ||
PAHKALA Peik | 2005 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 9 | inscrito | ||
ALAALI Sami | 2006 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 10 | inscrito | ||
RANTALA Einar | 2005 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 4 | inscrito | ||
JÄNTTI Jonas | 2006 |
FIN Kuopion Miekkailuseura
|
R | 18 | inscrito | ||
KOSKI Ilkka | 2006 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 1 | inscrito | ||
MARKKULA Henri | 2005 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 2 | inscrito | ||
THODÉN Tobias | - | FIN Espoon Miekkailijat | R | 11 | Cancelado |
13 Inscrições, 0 pendente, 1 Cancelado
Categoria | Nome | País | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
L | OJANEN Jussi | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
L | PAHKALA Taneli | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
N1 | PIRHONEN Mika | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
N1 | VALMARI Saga | FIN | Espoon Miekkailijat |
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |
2021 | Kansallinen ranking U17 masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Arvokilpailuranking U17 masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking U17 masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Kansallinen ranking U17 masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HASU Jere | 2004 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
17 | inscrito | |||
KUHTA Marko | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 3 | inscrito | ||
LAURÉN Linus | 2005 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
L | 15 | inscrito | ||
LEHTINEN Kasper | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 12 | inscrito | ||
PIRHONEN Petri | 2002 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 16 | inscrito | ||
RANTANEN Joona | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 2 | inscrito | ||
VIIDIK Renar | 2006 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 7 | inscrito | ||
PAHKALA Pyry | 2002 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 5 | inscrito | ||
ADLER Erik | 2004 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
26 | inscrito | |||
ALAALI Sami | 2006 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 20 | inscrito | ||
KYKKÄNEN Robert | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 4 | inscrito | ||
RANTALA Einar | 2005 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 11 | inscrito | ||
BALDSCHUN Tilman | 2003 |
FIN Hyvinkään Miekkailijat
|
--- | inscrito | |||
MARKKULA Henri | 2005 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 6 | inscrito | ||
THODÉN Tobias | - | FIN Espoon Miekkailijat | R | --- | Cancelado |
14 Inscrições, 0 pendente, 1 Cancelado
Categoria | Nome | País | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | PÄÄKKÖNEN Juhani | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
N1 | PIRHONEN Mika | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
N1 | VALMARI Saga | FIN | Espoon Miekkailijat |
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |
2021 | Kansallinen ranking U20 masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Arvokilpailuranking U20 masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking U20 masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Kansallinen ranking U20 masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
OJANEN Joakim | 2010 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
--- | inscrito | |||
MATIKAINEN Anna | 2009 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | --- | inscrito | ||
ROUSSEAU Felix | 2010 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | --- | inscrito | ||
SCHLIZEWSKI Neeo | 2011 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
--- | inscrito | |||
SHMIDT Elisabeth | 2009 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
L | --- | inscrito | ||
MIETTINEN Ruth | 2009 |
FIN Kuopion Miekkailuseura
|
--- | inscrito | |||
JÄRNSTRÖM Heidi | 2010 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | --- | inscrito | ||
LAINE Martti | 2009 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | --- | inscrito |
8 Inscrições, 0 pendente, 0 Cancelado
Categoria | Nome | País | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | LUNDGREN Laura Marika | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
L | OJANEN Jussi | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
N1 | PIRHONEN Mika | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
N1 | VALMARI Saga | FIN | Espoon Miekkailijat |
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |