Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LUNDGREN Sirpa | 1950 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 33 | inscrito | ||
SUNDQUIST Linn | 1998 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 21 | inscrito | ||
TAURIAINEN Sofia | 1997 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 6 | inscrito | ||
SYVÄLÄ Ilona | 1996 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 1 | inscrito | ||
EKBLOM Ellen | 1999 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
L | 13 | inscrito | ||
KUVAJA Veera | 2005 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 47 | inscrito | ||
VUORINEN Anna | 1998 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 4 | inscrito | ||
HALMINEN Saskia | 1986 |
FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
|
29 | inscrito | |||
PITKÄNEN Riinaliisa | 1986 |
FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
|
R | 16 | inscrito | ||
WESTERHOLM Annika | 1990 |
FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
|
26 | inscrito | |||
LEHTONEN Ritva-Leena | 1955 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 20 | inscrito | ||
LEHTONEN Suvi-Maaria | 1983 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 2 | inscrito | ||
TENO Eija | 1975 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 32 | inscrito | ||
TERHO Maija | 1997 |
FIN Kuopion Miekkailijat
|
R | 24 | inscrito | ||
VORNANEN Johanna Anni-Maija | 1991 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 5 | inscrito | ||
HAUTALA Eva | 2001 |
FIN Helsingin Miekkailijat, SC Pisa Antonio Di Ciolo
|
R | 22 | inscrito | ||
MATOMÄKI Alisa | 1992 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
R | 48 | inscrito | ||
SINIOJA Aino | 2003 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
R | 15 | inscrito | ||
HYVÖNEN Nina | 1976 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 11 | inscrito | ||
MIKKILÄ Inka | 1998 |
FIN Turun Miekkailijat
|
L | 7 | inscrito | ||
RITAKALLIO Rilla | 2001 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 8 | inscrito | ||
VEHVILÄINEN Vilma | 2004 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 10 | inscrito | ||
JAAKKOLA Outi | - | FIN Habda Helsinki | L | 12 | Cancelado | ||
SALMINEN Anna | - | FIN Habda Helsinki | R | 3 | Cancelado | ||
SALMINEN Laura | - | FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott | R | 9 | Cancelado |
22 Inscrições, 0 pendente, 3 Cancelado
Categoria | Nome | País | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
TERHO Markku | FIN | Kalpaveljet |
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |
2020 | Danske Udtagelses Pointlister Senior feminino Espada | Dansk Fægte-Forbund |
2020 | Arvokilpailuranking U20 feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2020 | Arvokilpailuranking Senior feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Kansallinen ranking Senior feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2020 | Kansallinen ranking Senior feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KOIVUOJA Mervi | 1959 |
FIN Turun Miekkailijat
|
19 | inscrito | |||
KUOSMANEN Suvi | 1978 |
FIN Hämeenlinnan Seudun Miekkailijat
|
R | 20 | inscrito | ||
LÖYTÖKORPI Mari | 1974 |
FIN Turun Miekkailijat
|
33 | inscrito | |||
LUNDGREN Sirpa | 1950 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 10 | inscrito | ||
TALLROTH-KOCK Lena | 1964 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 2 | inscrito | ||
MEINCKE Nina | 1969 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
27 | inscrito | |||
VIITA Mili | 1972 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 9 | inscrito | ||
POLKKO Seija | 1947 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 3 | inscrito | ||
VEIJOLA Anna | 1962 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
11 | inscrito | |||
LEHTONEN Ritva-Leena | 1955 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 5 | inscrito | ||
NYLUND Johanna | 1953 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 7 | inscrito | ||
KÄKÖNEN Soile | 1959 |
FIN Porvoon Miekkailijat
|
L | 24 | inscrito | ||
KYMÄLÄINEN Sirkka-Liisa | 1965 |
FIN Porvoon Miekkailijat
|
R | 6 | inscrito | ||
ESKELINEN Pia | - | FIN Hämeenlinnan Seudun Miekkailijat | R | 31 | Cancelado | ||
TENO Eija | - | FIN Kalpaveljet | R | 25 | Cancelado |
13 Inscrições, 0 pendente, 2 Cancelado
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |
2020 | Kansallinen ranking V40-V70 feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Kansallinen ranking V40-V70 feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
JUTILA Julius | 2001 |
FIN Habda Helsinki
|
L | 9 | inscrito | ||
KUHTA Marko | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 7 | inscrito | ||
LEHTINEN Kasper | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 25 | inscrito | ||
PANELIUS Rufus | 1997 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 14 | inscrito | ||
PIRHONEN Petri | 2002 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 11 | inscrito | ||
RANTANEN Joona | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 8 | inscrito | ||
TAURIAINEN Topias | 1999 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 1 | inscrito | ||
MÄNNISTÖ Tomi | 1980 |
FIN Habda Helsinki
|
40 | inscrito | |||
NUOTIO Tatu | 1994 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 3 | inscrito | ||
PAHKALA Pyry | 2002 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 17 | inscrito | ||
ROSLANDER Kasper | 1992 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 5 | inscrito | ||
JOKINEN Christian | 1980 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 44 | inscrito | ||
PAAVOLAINEN Jaakko | 1996 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 2 | inscrito | ||
REZNICHENKO Alexander | 1984 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 4 | inscrito | ||
VUORINEN Juha | 1961 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 23 | inscrito | ||
ÄMMÄLÄ Tiitus | 2001 |
FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
|
R | 22 | inscrito | ||
ANDSTEN Carl-Johan | 1991 |
FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
|
54 | inscrito | |||
NUUJA Kalle | 1979 |
FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
|
L | 38 | inscrito | ||
TERHO Jussi | 1999 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 27 | inscrito | ||
TERHO Markku | 1959 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 63 | inscrito | ||
KORHONEN Pekka | 1959 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 45 | inscrito | ||
KOSUNEN Tommi | 1969 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 18 | inscrito | ||
KUVAJA Ville | 1978 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 32 | inscrito | ||
TOKOLA Teemu | 1981 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
R | 10 | inscrito | ||
KYKKÄNEN Robert | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 13 | inscrito | ||
KANGASNIEMI Aaro | 2002 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
R | 21 | inscrito | ||
KILJANDER Oskar | 1999 |
FIN Turun Miekkailijat
|
L | 12 | inscrito | ||
KOSKI Ilkka | 2006 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 19 | inscrito | ||
MARKKULA Henri | 2005 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 20 | inscrito | ||
OJALA Tuomas | 2001 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 16 | inscrito | ||
AFANASSIEV Igor | - | FIN Espoon Miekkailijat | R | 37 | Cancelado |
30 Inscrições, 0 pendente, 1 Cancelado
Categoria | Nome | País | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | PIRHONEN Mika | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
N1 | ROSLANDER Kaj | FIN | Habda Helsinki | ||
N1 | VALMARI Saga | FIN | Espoon Miekkailijat |
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |
2020 | Danske Udtagelses Pointlister Senior masculino Espada | Dansk Fægte-Forbund |
2020 | Arvokilpailuranking U20 masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2020 | Arvokilpailuranking Senior masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Kansallinen ranking Senior masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2020 | Kansallinen ranking Senior masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SCHWARTZ Philipp | - | FIN EFG Essen | R | --- | Cancelado | ||
AFANASSIEV Igor | - | FIN Espoon Miekkailijat | R | 5 | Cancelado | ||
PARIKKA Julius | - | FIN Espoon Miekkailijat | R | 4 | Cancelado | ||
PAAKKANEN Heikki | - | FIN Habda Helsinki | R | 1 | Cancelado | ||
JOKINEN Christian | - | FIN Helsingin Miekkailijat | R | 44 | Cancelado | ||
TERHO Markku | - | FIN Kalpaveljet | R | 21 | Cancelado | ||
JUSLIN Henry | - | FIN Porvoon Miekkailijat | L | 18 | Cancelado |
0 Inscrições, 0 pendente, 7 Cancelado
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |