Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
JAAKKOLA Outi | 2001 |
FIN Habda Helsinki
|
L | 12 | inscrito | ||
MUSTONEN Selma | 1996 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 28 | inscrito | ||
PALLASVESA Inka | 2005 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 17 | inscrito | ||
TAURIAINEN Sofia | 1997 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 6 | inscrito | ||
VIITA Mili | 1972 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 36 | inscrito | ||
LEISTI Miina | 2001 |
FIN Habda Helsinki
|
18 | inscrito | |||
NISKALA Viena | 2003 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 35 | inscrito | ||
POLKKO Seija | 1947 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 59 | inscrito | ||
SALMINEN Anna | 1995 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 3 | inscrito | ||
SYVÄLÄ Ilona | 1996 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 1 | inscrito | ||
ESKELINEN Pia | 1975 |
FIN Hämeenlinnan Seudun Miekkailijat
|
R | 50 | inscrito | ||
EKBLOM Ellen | 1999 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
L | 13 | inscrito | ||
JAUHIAINEN Anna | 1985 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
51 | inscrito | |||
KOSKIMÄKI Mirkka | 1991 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 46 | inscrito | ||
VEIJOLA Anna | 1962 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
45 | inscrito | |||
VUORINEN Anna | 1998 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 4 | inscrito | ||
HALMINEN Saskia | 1986 |
FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
|
29 | inscrito | |||
PITKÄNEN Riinaliisa | 1986 |
FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
|
R | 16 | inscrito | ||
SALMINEN Laura | 1987 |
FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
|
R | 9 | inscrito | ||
WESTERHOLM Annika | 1990 |
FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
|
26 | inscrito | |||
LEHTONEN Ritva-Leena | 1955 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 20 | inscrito | ||
LEHTONEN Suvi-Maaria | 1983 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 2 | inscrito | ||
MÄKELÄ Nerissa | 2001 |
FIN Kalpaveljet
|
58 | inscrito | |||
PERÄNIITTY Anna-Kaisa | 1991 |
FIN Kalpaveljet
|
27 | inscrito | |||
WIENS Varpu | 1966 |
FIN Länsi-Pohjan Miekkailijat
|
R | 39 | inscrito | ||
LUNDELL Moa Ruut Maleena | 2006 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 23 | inscrito | ||
SNÖ Niina | 1979 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 40 | inscrito | ||
VORNANEN Johanna Anni-Maija | 1991 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 5 | inscrito | ||
HAUTALA Eva | 2001 |
FIN Helsingin Miekkailijat, SC Pisa Antonio Di Ciolo
|
R | 22 | inscrito | ||
SINIOJA Aino | 2003 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
R | 15 | inscrito | ||
KÄKÖNEN Soile | 1959 |
FIN Porvoon Miekkailijat
|
L | 34 | inscrito | ||
KYMÄLÄINEN Sirkka-Liisa | 1965 |
FIN Porvoon Miekkailijat
|
R | 25 | inscrito | ||
HYVÖNEN Nina | 1976 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 11 | inscrito | ||
MIKKILÄ Inka | 1998 |
FIN Turun Miekkailijat
|
L | 7 | inscrito | ||
RITAKALLIO Rilla | 2001 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 8 | inscrito | ||
VEHVILÄINEN Vilma | 2004 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 10 | inscrito | ||
SUNDQUIST Linn | - | FIN Espoon Miekkailijat | R | 21 | Cancelado | ||
KUOSMANEN Suvi | - | FIN Hämeenlinnan Seudun Miekkailijat | R | 55 | Cancelado | ||
NYLUND Johanna | - | FIN Helsingin Miekkailijat | R | --- | Cancelado |
36 Inscrições, 0 pendente, 3 Cancelado
Categoria | Nome | País | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | BLAGOEV Ivan | FIN | Kalpaveljet | ||
B | KORHONEN Jonni Sebastian | FIN | Ylioppilasmiekkailijat | ||
L | KYLLÖNEN Petri | FIN | Habda Helsinki | ||
N1 | LINDROOS Hilding Gustav | FIN | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto | ||
N1 | LUNDGREN Laura Marika | FIN | Ylioppilasmiekkailijat | ||
N1 | PIRHONEN Mika | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
B | PRUGINIC Dimitar | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
B | SAVOLAINEN Katri | FIN | Ylioppilasmiekkailijat | ||
N1 | VALMARI Saga | FIN | Espoon Miekkailijat |
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |
2020 | Arvokilpailuranking U20 feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2020 | Arvokilpailuranking Senior feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2020 | Suomen-Cup Senior feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Kansallinen ranking Senior feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Kansallinen ranking V40-V70 feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2020 | Kansallinen ranking Senior feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2020 | Kansallinen ranking V40-V70 feminino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HAVRE Taavi | 1989 |
EST Veikkolan Veikot
|
R | 72 | inscrito | ||
AHO Tapio | 1946 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 73 | inscrito | ||
AFANASSIEV Igor | 1974 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 37 | inscrito | ||
KUHTA Marko | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 7 | inscrito | ||
LEHTINEN Kasper | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 25 | inscrito | ||
PANELIUS Rufus | 1997 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 14 | inscrito | ||
PARIKKA Julius | 1978 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 61 | inscrito | ||
PIRHONEN Petri | 2002 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 11 | inscrito | ||
RANTANEN Joona | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 8 | inscrito | ||
SAVELAINEN Joonas | 1999 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 31 | inscrito | ||
TAURIAINEN Topias | 1999 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 1 | inscrito | ||
MÄNNISTÖ Tomi | 1980 |
FIN Habda Helsinki
|
40 | inscrito | |||
NUOTIO Tatu | 1994 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 3 | inscrito | ||
PAHKALA Pyry | 2002 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 17 | inscrito | ||
ROSLANDER Kasper | 1992 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 5 | inscrito | ||
KORKEAKOSKI Tatu-Pekka Verneri | 1991 |
FIN Hämeenlinnan Seudun Miekkailijat
|
L | 33 | inscrito | ||
ASPLUND Janne | 1966 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 15 | inscrito | ||
JOKINEN Christian | 1980 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 44 | inscrito | ||
JUTILA Julius | 2001 |
FIN Habda Helsinki
|
L | 9 | inscrito | ||
LYYTINEN Joonas | 1976 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
R | 71 | inscrito | ||
PAAVOLAINEN Jaakko | 1996 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 2 | inscrito | ||
PAAVOLAINEN Väinö | 1999 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | --- | inscrito | ||
REZNICHENKO Alexander | 1984 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 4 | inscrito | ||
VUORINEN Juha | 1961 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 23 | inscrito | ||
ÄMMÄLÄ Tiitus | 2001 |
FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
|
R | 22 | inscrito | ||
ANDSTEN Carl-Johan | 1991 |
FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
|
54 | inscrito | |||
NUUJA Kalle | 1979 |
FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
|
L | 38 | inscrito | ||
ANTAL Peter | 1985 |
FIN Habda Helsinki
|
51 | inscrito | |||
MÄKINEN Lassi | 1992 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 50 | inscrito | ||
KORHONEN Pekka | 1959 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 45 | inscrito | ||
KOSUNEN Tommi | 1969 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 18 | inscrito | ||
KUVAJA Ville | 1978 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 32 | inscrito | ||
PUTKONEN Petri | 2000 |
FIN Mikkelin Miekkailijat
|
57 | inscrito | |||
TOKOLA Teemu | 1981 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
R | 10 | inscrito | ||
JUSLIN Henry | 1967 |
FIN Porvoon Miekkailijat
|
L | 69 | inscrito | ||
KESKINIVA Arto | 1964 |
FIN Porvoon Miekkailijat
|
R | 49 | inscrito | ||
KOJO Ville-Valtteri | 2002 |
FIN Porvoon Miekkailijat
|
L | 34 | inscrito | ||
KYKKÄNEN Robert | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 13 | inscrito | ||
ANTTILA Santeri | 1996 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 70 | inscrito | ||
KANGASNIEMI Aaro | 2002 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
R | 21 | inscrito | ||
KILJANDER Oskar | 1999 |
FIN Turun Miekkailijat
|
L | 12 | inscrito | ||
MARKKULA Henri | 2005 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 20 | inscrito | ||
SAARIKKO Janne | 1972 |
FIN Veikkolan Veikot
|
62 | inscrito | |||
HUOVILAINEN Tatu | - | FIN Ylioppilasmiekkailijat | --- | Cancelado |
43 Inscrições, 0 pendente, 1 Cancelado
Categoria | Nome | País | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
L | KYLLÖNEN Petri | FIN | Habda Helsinki | ||
N1 | LUNDGREN Laura Marika | FIN | Ylioppilasmiekkailijat | ||
N1 | PIRHONEN Mika | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
B | PRUGINIC Dimitar | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
B | SAVOLAINEN Katri | FIN | Ylioppilasmiekkailijat | ||
N1 | VALMARI Saga | FIN | Espoon Miekkailijat |
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |
2020 | Arvokilpailuranking U20 masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2020 | Arvokilpailuranking Senior masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2020 | Suomen-Cup Senior masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Kansallinen ranking Senior masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Kansallinen ranking V40-V70 masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2020 | Kansallinen ranking Senior masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2020 | Kansallinen ranking V40-V70 masculino Espada | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ATAS Derya Dilara | 1988 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
4 | inscrito | |||
HALME Sini | 1984 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
R | 7 | inscrito | ||
HEINO Anna | 1994 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
11 | inscrito | |||
JOUHKI Mia | 1993 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
13 | inscrito | |||
NUUTINEN Anna | 2000 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 3 | inscrito | ||
VUORINEN Anna | 1998 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 9 | inscrito | ||
WIENS Varpu | 1966 |
FIN Länsi-Pohjan Miekkailijat
|
R | 8 | inscrito | ||
SNÖ Niina | 1979 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 12 | inscrito | ||
HEISKARI Vilhelmiina | 2003 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
R | 1 | inscrito | ||
HONKANEN Anniina | 1999 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
R | 10 | inscrito | ||
SINIOJA Aino | 2003 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
R | 2 | inscrito | ||
PALMERIO Leonie | 1999 |
GER PSV Stuttgart, Ylioppilasmiekkailijat
|
R | --- | inscrito | ||
DEGERMAN Ruusa | - | FIN Oulun Miekkailuseura | R | 5 | Cancelado |
12 Inscrições, 0 pendente, 1 Cancelado
Categoria | Nome | País | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
KYLLÖNEN Petri | FIN | Habda Helsinki |
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |
2020 | Suomen-Cup Senior feminino Florete | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Kansallinen ranking Senior feminino Florete | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Kansallinen ranking V40-V70 feminino Florete | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2020 | Kansallinen ranking Senior feminino Florete | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2020 | Kansallinen ranking V40-V70 feminino Florete | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HUOVILAINEN Tatu | 1988 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
3 | inscrito | |||
JOKIPII Ilkka | 1986 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
2 | inscrito | |||
KALLANKARI Joonas | 1988 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
9 | inscrito | |||
KOUVONEN Santeri | 1985 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
1 | inscrito | |||
MÄKI-REINIKKA Kasperi | 1987 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
--- | inscrito | |||
WAHTERA Tuukka | 1989 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
6 | inscrito | |||
JUTILA Julius | 2001 |
FIN Habda Helsinki
|
L | 7 | inscrito | ||
LYYTINEN Joonas | 1976 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
R | 5 | inscrito | ||
HEISKARI Mika | 1966 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
10 | inscrito | |||
SAARELA Ilkka | 2001 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
R | 4 | inscrito | ||
TOKOLA Teemu | 1981 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
R | 8 | inscrito | ||
JUSLIN Henry | 1967 |
FIN Porvoon Miekkailijat
|
L | 12 | inscrito | ||
KESKINIVA Arto | 1964 |
FIN Porvoon Miekkailijat
|
R | 11 | inscrito | ||
HEISKARI Ilmari | - | FIN Oulun Miekkailuseura | R | --- | Cancelado |
13 Inscrições, 0 pendente, 1 Cancelado
Categoria | Nome | País | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
KYLLÖNEN Petri | FIN | Habda Helsinki |
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |
2020 | Suomen-Cup Senior masculino Florete | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Kansallinen ranking Senior masculino Florete | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Kansallinen ranking V40-V70 masculino Florete | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2020 | Kansallinen ranking Senior masculino Florete | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2020 | Kansallinen ranking V40-V70 masculino Florete | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HALME Sini | 1984 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
R | 2 | inscrito | ||
REENTILÄ Outi | 1980 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
4 | inscrito | |||
PITKÄNEN Riinaliisa | 1986 |
FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
|
R | 6 | inscrito | ||
WIENS Varpu | 1966 |
FIN Länsi-Pohjan Miekkailijat
|
R | --- | inscrito | ||
SANTAHOLMA Anna | 1977 |
FIN Miekka Miehet
|
L | 1 | inscrito | ||
HEISKARI Vilhelmiina | 2003 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
R | 7 | inscrito | ||
HYPPÖNEN Viivi | 2003 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
3 | inscrito | |||
MÄHÖNEN Liina | 2005 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
5 | inscrito | |||
NIEMISTÖ Michelle | 2006 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
--- | inscrito |
9 Inscrições, 0 pendente, 0 Cancelado
Categoria | Nome | País | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | KORPIMÄKI Samuli | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto | ||
KYLLÖNEN Petri | FIN | Habda Helsinki | |||
MINARINI Mattia | FIN | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |
2020 | Suomen-Cup Senior feminino Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Kansallinen ranking Senior feminino Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2020 | Kansallinen ranking Senior feminino Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Mostrar lista
Atleta / team | seeding | state | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SUNDSTRÖM Filip | 1986 |
FIN Porvoon Miekkailijat, ÄFK Stockholm
|
R | 7 | inscrito | ||
LYYTINEN Joonas | 1976 |
FIN Ylioppilasmiekkailijat
|
R | 10 | inscrito | ||
NUUJA Kalle | 1979 |
FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
|
L | 13 | inscrito | ||
HUTTU Lucas | 2002 |
FIN Miekka Miehet
|
--- | inscrito | |||
SILFVERBERG Leevi | 2002 |
FIN Miekka Miehet
|
4 | inscrito | |||
SIPOLA Elmeri | 2002 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 1 | inscrito | ||
VUENTO Sami | 2004 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 5 | inscrito | ||
HEISKARI Mika | 1966 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
6 | inscrito | |||
TOKOLA Teemu | 1981 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
R | 8 | inscrito | ||
JUSLIN Henry | 1967 |
FIN Porvoon Miekkailijat
|
L | 11 | inscrito | ||
KESKINIVA Arto | 1964 |
FIN Porvoon Miekkailijat
|
R | 12 | inscrito | ||
KAJANNE Otto | 2002 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
R | 14 | inscrito | ||
MAHLAMÄKI Olli | 1982 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
R | 3 | inscrito | ||
ROMAN Mika | 1974 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
R | 2 | inscrito | ||
SALMEVAARA Joonas | 2002 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
9 | inscrito | |||
SAARIKKO Janne | 1972 |
FIN Veikkolan Veikot
|
--- | inscrito | |||
HEISKARI Ilmari | - | FIN Oulun Miekkailuseura | R | --- | Cancelado |
16 Inscrições, 0 pendente, 1 Cancelado
Categoria | Nome | País | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | KORPIMÄKI Samuli | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto | ||
KYLLÖNEN Petri | FIN | Habda Helsinki | |||
MINARINI Mattia | FIN | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Nome | País | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Árbitros | |||
oficiais |
2020 | Suomen-Cup Senior masculino Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Kansallinen ranking V40-V70 feminino Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Kansallinen ranking Senior masculino Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2021 | Kansallinen ranking V40-V70 masculino Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2020 | Kansallinen ranking Senior masculino Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2020 | Kansallinen ranking V40-V70 feminino Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2020 | Kansallinen ranking V40-V70 masculino Sabre | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |