Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2018. gada 17. marts - 2018. gada 18. marts | Danish Youth Championships | København | ||||||||
1 | NABATIFAR Afshin Alexander | 2008 | M | DEN | Hellerup FK (DEN) | |||
2 | RIKNAGEL MIKKEL | 2008 | M | DEN | Varde FK (DEN) | |||
3 | AAGAARD EL-BOUAZZAOUI Noah | 2008 | M | DEN | Københavns Fægteklub (DEN) | |||
3 | ROSENKILDE MULDER Carlos Luca | 2008 | M | DEN | Vordingborg Fægtning og Multisport (DEN) | |||
2017. gada 18. marts - 2017. gada 19. marts | Danish Youth Championships | Birkerød | ||||||||
1 | FU GIUGNO Raffaele Salvatore Qikuan | 2007 | M | DEN | Hellerup FK (DEN) | |||
2 | BISOGNIN Gisli | 2007 | M | DEN | Københavns Fægteklub (DEN) | |||
3 | BRAMOW Marius Zimmermann | 2007 | M | DEN | FK Mahaut (DEN) | |||
3 | VAABEN Frode | 2007 | M | DEN | Trekanten København (DEN) | |||
2016. gada 16. janv. - 2016. gada 17. janv. | Danish Youth Championships | København | ||||||||
1 | SKJØDT Elvis Munk | 2006 | M | DEN | Trekanten København (DEN) | |||
2 | GUILBERT Júlíus Aron Thibautson | 2006 | M | DEN | Trekanten Viborg (DEN) | |||
3 | JOHANSSON Kim Daniel | 2006 | M | DEN | Hellerup FK (DEN) | |||
3 | SCHWARTZ Theo Alexander | 2006 | M | DEN | Trekanten København (DEN) | |||
2015. gada 1. maijs - 2015. gada 3. maijs | Danmarksmesterskaber for B + U | Odense | ||||||||
1 | N | SCHWARTZ Theo Alexander | 2006 | M | DEN | Trekanten København (DEN) | ||
2 | N | GUILBERT Júlíus Aron Thibautson | 2006 | M | DEN | Trekanten Viborg (DEN) | ||
3 | N | FU GIUGNO Raffaele Salvatore Qikuan | 2007 | M | DEN | Københavns Fægteklub (DEN) | ||
4 | N | BENDIX LUND EGEBERG Casper | 2005 | M | DEN | Trekanten Viborg (DEN) | ||
2014. gada 18. janv. - 2014. gada 19. janv. | Danmarksmesterskaber for B+U | Rudersdal | ||||||||
1 | N | GJALDBÆK Mikkel | 2004 | M | DEN | Trekanten København (DEN) | ||
2 | N | GUILBERT Sacha | 2004 | M | DEN | Trekanten København (DEN) | ||
3 | N | HORN NIELSEN Christopher | 2004 | M | DEN | Trekanten København (DEN) | ||
3 | N | RALDIN Max | 2004 | M | DEN | TVF Thisted (DEN) | ||
2013. gada 19. janv. - 2013. gada 20. janv. | Danmarksmesterskaber for B+U | Rudersdal | ||||||||
1 | N | BROLEV Frederik | 2003 | M | DEN | TVF Thisted (DEN) | ||
2 | N | WILMONT JEINER Ruben | 2003 | M | DEN | |||
3 | N | CHEN Victor | 2003 | M | DEN | |||
3 | N | HORN NIELSEN Christopher | 2004 | M | DEN | Trekanten København (DEN) | ||
2012. gada 21. janv. - 2012. gada 22. janv. | B + U Danske Mesterskaberne | Rudersdal | ||||||||
1 | N | CHEN Victor | 2003 | M | DEN | |||
2 | N | WILMONT JEINER Ruben | 2003 | M | DEN | |||
3 | N | ALBER Malthe | 2001 | M | DEN | |||
3 | N | POULSEN Silas | 2002 | M | DEN | Trekanten København (DEN) | ||
2011. gada 22. janv. - 2011. gada 23. janv. | B + U Danske Mesterskaberne | Rudersdal | ||||||||
1 | N | SKADBORG Solvej | 2001 | F | DEN | Rudersdal FK (DEN) | ||
1 | N | WINTERBERG-POULSEN Jonas | 2001 | M | DEN | Trekanten København (DEN) | ||
2 | N | BOCKHAHN Hannah | 2001 | F | DEN | |||
2 | N | KAMPP Pelle | 2001 | M | DEN | |||
3 | N | DAMGAARD Josephine Barfod | 2001 | F | DEN | Trekanten København (DEN) | ||
3 | N | HENRIKSEN Fanny | 2003 | F | DEN | Varde FK (DEN) |