Provided by Ophardt Team Sportevent
Championships of Lower Saxony
1999. gada 10. janv. - 1999. gada 10. janv.
GER NS Emden
Invitation & Entries
Entries
A
Pre-entries
A
View entries list
Results
Results
Competitions
Competition
allowed
Foil
Women's
Individuāls
Senior
1899 - 1983
View entries list
Medalists
Foil
Women's
Komanda
Senior
1899 - 1983
View entries list
Medalists
Other dates :
2024. gada 20. apr. - 2024. gada 21. apr.
GER NS Braunschweig
2024. gada 9. marts - 2024. gada 10. marts
GER NS Hildesheim
2024. gada 9. marts - 2024. gada 10. marts
GER NS Osnabrück
2024. gada 17. febr. - 2024. gada 18. febr.
GER NS Buchholz
2023. gada 29. apr. - 2023. gada 29. apr.
GER NS Hannover
2023. gada 16. apr. - 2023. gada 16. apr.
GER NS Winsen
2023. gada 18. marts - 2023. gada 19. marts
GER NS Osnabrück
2023. gada 11. marts - 2023. gada 11. marts
GER NS Buchholz i.d.N.
2023. gada 12. febr. - 2023. gada 12. febr.
GER NS Hildesheim
2023. gada 4. febr. - 2023. gada 5. febr.
GER NS Braunschweig
2023. gada 15. janv. - 2023. gada 15. janv.
GER NS Braunschweig
2022. gada 27. marts - 2022. gada 27. marts
GER NS Oldenburg
2022. gada 26. marts - 2022. gada 26. marts
GER NS Hannover
2022. gada 12. marts - 2022. gada 13. marts
GER NS Osnabrück
2022. gada 12. febr. - 2022. gada 12. febr.
GER NS Munster
2022. gada 5. febr. - 2022. gada 6. febr.
GER NS Braunschweig
2021. gada 4. dec. - 2021. gada 5. dec.
GER NS Winsen (Luhe)
2021. gada 2. okt. - 2021. gada 2. okt.
GER NS Braunschweig
2021. gada 8. apr. - 2021. gada 8. apr.
GER NS Munster
2021. gada 23. janv. - 2021. gada 23. janv.
GER NS Braunschweig
2021. gada 23. janv. - 2021. gada 23. janv.
GER NS Braunschweig
2020. gada 12. dec. - 2020. gada 13. dec.
GER NS Winsen (Luhe)
2020. gada 7. marts - 2020. gada 8. marts
GER NS Osnabrück
2020. gada 10. febr. - 2020. gada 10. febr.
GER NS Munster
2020. gada 11. janv. - 2020. gada 12. janv.
GER NS Gifhorn
2019. gada 15. dec. - 2019. gada 15. dec.
GER NS Braunschweig
2019. gada 14. dec. - 2019. gada 14. dec.
GER NS Braunschweig
2019. gada 7. dec. - 2019. gada 8. dec.
GER NS Oldenburg
2019. gada 24. marts - 2019. gada 24. marts
GER NS Osnabrück
2019. gada 23. marts - 2019. gada 23. marts
GER NS Osnabrück
2019. gada 3. febr. - 2019. gada 4. febr.
GER NS Niedersachsen
2018. gada 29. okt. - 2018. gada 29. okt.
GER NS Munster
2018. gada 18. marts - 2018. gada 18. marts
GER NS Munster
2018. gada 6. marts - 2018. gada 6. marts
GER NS Munster
2018. gada 5. marts - 2018. gada 5. marts
GER NS Munster
2018. gada 25. febr. - 2018. gada 25. febr.
GER NS Braunschweig
2017. gada 23. sept. - 2017. gada 23. sept.
GER NS Buchholz
2017. gada 23. sept. - 2017. gada 23. sept.
GER NS Buchholz
2017. gada 25. marts - 2017. gada 25. marts
GER NS Hildesheim
2017. gada 12. marts - 2017. gada 12. marts
GER NS Munster
2017. gada 12. marts - 2017. gada 12. marts
GER NS Osnabrück
2017. gada 11. marts - 2017. gada 11. marts
GER NS Osnabrück
2017. gada 11. marts - 2017. gada 11. marts
GER NS Munster
2017. gada 12. febr. - 2017. gada 12. febr.
GER NS Braunschweig
2017. gada 11. febr. - 2017. gada 11. febr.
GER NS Braunschweig
2016. gada 22. okt. - 2016. gada 22. okt.
GER NS Buchholz
2016. gada 22. okt. - 2016. gada 22. okt.
GER NS Buchholz
2016. gada 30. apr. - 2016. gada 30. apr.
GER NS Osnabrück
2016. gada 13. marts - 2016. gada 13. marts
GER NS Munster
2016. gada 12. marts - 2016. gada 12. marts
GER NS Munster
2016. gada 6. marts - 2016. gada 6. marts
GER NS Hitzacker
2016. gada 5. marts - 2016. gada 5. marts
GER NS Hitzacker
2016. gada 13. febr. - 2016. gada 13. febr.
GER NS Hildesheim
2015. gada 12. dec. - 2015. gada 12. dec.
GER NS Braunschweig
2014. gada 29. marts - 2014. gada 29. marts
GER NS Niedersachsen
2013. gada 2. nov. - 2013. gada 2. nov.
GER NS Niedersachsen
2012. gada 7. okt. - 2012. gada 7. okt.
GER NS Osnabrück
2010. gada 25. apr. - 2010. gada 26. apr.
GER NS Munster
2009. gada 20. dec. - 2009. gada 21. dec.
GER NS Braunschweig
2009. gada 19. dec. - 2009. gada 20. dec.
GER NS Braunschweig
2009. gada 21. jūn. - 2009. gada 22. jūn.
GER NS Munster
2009. gada 14. jūn. - 2009. gada 15. jūn.
GER NS Munster
2009. gada 21. marts - 2009. gada 22. marts
GER NS Osnabrück
2008. gada 21. jūn. - 2008. gada 22. jūn.
GER NS Osnabrück
2008. gada 26. apr. - 2008. gada 27. apr.
GER NS Osnabrück
2007. gada 7. okt. - 2007. gada 8. okt.
GER NS Osnabrück
1999. gada 1. apr. - 1999. gada 1. apr.
GER NS Hameln
1999. gada 10. janv. - 1999. gada 10. janv.
1998. gada 14. nov. - 1998. gada 15. nov.
1998. gada 18. okt. - 1998. gada 18. okt.