SM-kilpailut - Épée Hommes U20 Individuel

Place statut Poule Nom ddn Sexe   Nation Club
17 oct. 2020 - 18 oct. 2020 | U17 ja U20 SM-kilpailut 2020 | Espoo
1 N HEINÄMAA Akseli 2002 M FIN Kalpaveljet (FIN)
2 N KUHTA Marko 2003 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
3 N KYKKÄNEN Robert 2003 M FIN Porvoon Miekkailijat (FIN)
3 N RANTANEN Joona 2003 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
27 avr. 2019 - 28 avr. 2019 | Kalvan henkilökohtaiset SM-kilpailut U17 ja U20 | Turku
1 N TAURIAINEN Topias 1999 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
2 N KILJANDER Oskar 1999 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
3 N HEINÄMAA Akseli 2002 M FIN Kalpaveljet (FIN)
3 N KUHTA Marko 2003 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
28 avr. 2018 - 29 avr. 2018 | SM-kilpailu kalpa alle 20v ja 17v | Espoo
1 KILJANDER Oskar 1999 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
2 JUTILA Julius 2001 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
3 HEINÄMAA Akseli 2002 M FIN Habda Helsinki (FIN)
3 PIRHONEN Petri 2002 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
21 janv. 2017 - 22 janv. 2017 | SM-kilpailu kalpa alle 20v ja 17v | Turku
1 TAURIAINEN Topias 1999 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
2 SAVELAINEN Joonas 1999 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
3 HEINÄMAA Akseli 2002 M FIN Habda Helsinki (FIN)
3 SAAVALAINEN Ellis 1998 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
23 janv. 2016 - 24 janv. 2016 | SM-kilpailu kalpa alle 20v ja 17v | Turku
1 MICKWITZ Valter 1996 M FIN Habda Helsinki (FIN)
2 PANELIUS Rufus 1997 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
3 KOCK Joachim 1998 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
3 PAAVOLAINEN Jaakko 1996 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
24 janv. 2015 - 25 janv. 2015 | SM-kilpailu kalpa alle 20v ja 17v | Hämeenkyrö
1 N MATTSSON Oliver 1996 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
2 N WILHELMSON Axel 1997 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
3 N KOCK Joachim 1998 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
3 N KYLLÖNEN Markus 1995 M FIN Habda Helsinki (FIN)
25 janv. 2014 - 26 janv. 2014 | Finnish Junior + Cadet Epee Championships | Turku
1 N MICKWITZ Valter 1996 M FIN
2 N KOCK Joachim 1998 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
3 N KYLLÖNEN Markus 1995 M FIN Habda Helsinki (FIN)
3 N LAPPALAINEN Pauli 1995 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
26 janv. 2013 - 27 janv. 2013 | Finnish Junior + Cadet Epee Championships | Tampere
1 N MELLANEN Rasmus 1993 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
2 N GRÄSBECK Gunnar 1993 M FIN Habda Helsinki (FIN)
3 N LAPPALAINEN Pauli 1995 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
3 N LÖNNBERG Ivar 1995 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
14 janv. 2012 - 14 janv. 2012 | Finnish Junior Championships | Turku
1 N ROSLANDER Kasper 1992 M FIN Habda Helsinki (FIN)
2 N VESTERINEN Verneri Kari 1993 M FIN
3 N MICKWITZ Valter 1996 M FIN
3 N NUOTIO Tatu 1994 M FIN Habda Helsinki (FIN)
15 janv. 2011 - 15 janv. 2011 | Finnish Junior Championships | Helsinki
1 N MELLANEN Rasmus 1993 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
2 N LÖNNBERG Ivar 1995 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
3 N ROSLANDER Kasper 1992 M FIN Habda Helsinki (FIN)
3 N SEEVE Teemu 1992 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)