Montrer la liste
Athlète / Équipe | Classement inital | Statut | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HEISKARI Vilhelmiina | 2003 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
R | 7 | Inscrit | ||
SINIOJA Aino | 2003 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
R | 18 | Inscrit | ||
PAK Sonja | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 14 | Inscrit | ||
PALLASVESA Inka | 2005 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 16 | Inscrit | ||
SOHLBERG Oona | 2002 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 3 | Inscrit | ||
NISKALA Viena | 2003 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 6 | Inscrit | ||
MIKHAILOVA Ilona | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 13 | Inscrit | ||
PÖYSTI Laura | 2002 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 1 | Inscrit | ||
TERHO Liisa | 2002 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 2 | Inscrit | ||
LUNDELL Moa Ruut Maleena | 2006 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 17 | Inscrit | ||
IKONEN Aino | 2003 |
FIN Pyhän Olavin Miekkailijat
|
8 | Inscrit | |||
ALATOSSAVA Laura | 2004 |
FIN Säiläklubi
|
--- | Inscrit | |||
MYLLYPERKIÖ Krista | 2005 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 19 | Inscrit | ||
VEHVILÄINEN Vilma | 2004 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 4 | Inscrit |
14 Inscriptions, 0 En attente, 0 annulé
Categorie | Nom | Nation | Inscrit par | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | GRÖNHOLM Peter | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
N1 | HAKKARAINEN Tero | FIN | Turun Miekkailijat | ||
N1 | PÄÄKKÖNEN Juhani | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
N1 | VALMARI Saga | FIN | Espoon Miekkailijat |
Nom | Nation | Inscrit par | Rôle |
---|---|---|---|
Arbitres | |||
Les officiels |
2019 | Kansallinen ranking U17 Dames Epée | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2019 | Masters ranking U17 Dames Epée | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2020 | Kansallinen ranking U17 Dames Epée | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2018 | Masters ranking U17 Dames Epée | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2018 | Kansallinen ranking U17 Dames Epée | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Montrer la liste
Athlète / Équipe | Classement inital | Statut | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HEISKARI Vilhelmiina | 2003 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
R | 11 | Inscrit | ||
SINIOJA Aino | 2003 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
R | 13 | Inscrit | ||
JAAKKOLA Outi | 2001 |
FIN Habda Helsinki
|
L | 1 | Inscrit | ||
KARKOLA Kassandra | 2001 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
10 | Inscrit | |||
SAAVALAINEN Hannah | 2001 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 4 | Inscrit | ||
SOHLBERG Oona | 2002 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 5 | Inscrit | ||
NISKALA Viena | 2003 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 12 | Inscrit | ||
EKBLOM Ellen | 1999 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
L | 9 | Inscrit | ||
PÖYSTI Laura | 2002 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 3 | Inscrit | ||
RITAKALLIO Rilla | 2001 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 2 | Inscrit | ||
TERHO Liisa | 2002 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 6 | Inscrit | ||
VEHVILÄINEN Vilma | 2004 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 8 | Inscrit |
12 Inscriptions, 0 En attente, 0 annulé
Categorie | Nom | Nation | Inscrit par | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | GRÖNHOLM Peter | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
N1 | HAKKARAINEN Tero | FIN | Turun Miekkailijat | ||
N1 | PÄÄKKÖNEN Juhani | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
N1 | PIRHONEN Mika | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
PURANEN Kimmo Tapani | FIN | Espoon Miekkailijat |
Nom | Nation | Inscrit par | Rôle |
---|---|---|---|
Arbitres | |||
Les officiels |
2019 | Kansallinen ranking U20 Dames Epée | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2019 | Masters ranking U20 Dames Epée | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2020 | Kansallinen ranking U20 Dames Epée | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2018 | Masters ranking U20 Dames Epée | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2018 | Kansallinen ranking U20 Dames Epée | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Montrer la liste
Athlète / Équipe | Classement inital | Statut | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HERKKOLA Veeti | 2003 |
FIN Kalpaveljet
|
30 | Inscrit | |||
AFANASSIEV Nikita | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 9 | Inscrit | ||
KUHTA Marko | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 3 | Inscrit | ||
LEHTINEN Kasper | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 13 | Inscrit | ||
PIRHONEN Petri | 2002 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 2 | Inscrit | ||
RANTANEN Joona | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 5 | Inscrit | ||
TUOMINEN Joona | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
19 | Inscrit | |||
KARLSSON Neo | 2004 |
FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
|
12 | Inscrit | |||
MANNINEN Anton | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
22 | Inscrit | |||
SANI Ville | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 6 | Inscrit | ||
HEINÄMAA Akseli | 2002 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 1 | Inscrit | ||
RUOHO Roope | 2003 |
FIN Kalpaveljet
|
26 | Inscrit | |||
JÄNTTI Jan | 2002 |
FIN Kuopion Miekkailuseura
|
R | 10 | Inscrit | ||
PAHKALA Pyry | 2002 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 8 | Inscrit | ||
KOJO Ville-Valtteri | 2002 |
FIN Porvoon Miekkailijat
|
L | 14 | Inscrit | ||
KYKKÄNEN Robert | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 4 | Inscrit | ||
RISSANEN Aapo | 2003 |
FIN Pyhän Olavin Miekkailijat
|
R | 7 | Inscrit | ||
KANGASNIEMI Aaro | 2002 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
R | 11 | Inscrit | ||
KILJANDER Joel | 2005 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 29 | Inscrit | ||
KOSKI Ilkka | 2006 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 18 | Inscrit | ||
MARKKULA Henri | 2005 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 17 | Inscrit |
21 Inscriptions, 0 En attente, 0 annulé
Categorie | Nom | Nation | Inscrit par | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | GRÖNHOLM Peter | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
N1 | HAKKARAINEN Tero | FIN | Turun Miekkailijat | ||
N1 | PÄÄKKÖNEN Juhani | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
N1 | VALMARI Saga | FIN | Espoon Miekkailijat |
Nom | Nation | Inscrit par | Rôle |
---|---|---|---|
Arbitres | |||
Les officiels |
2019 | Kansallinen ranking U17 Hommes Epée | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2019 | Masters ranking U17 Hommes Epée | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2020 | Kansallinen ranking U17 Hommes Epée | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2018 | Masters ranking U17 Hommes Epée | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2018 | Kansallinen ranking U17 Hommes Epée | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Montrer la liste
Athlète / Équipe | Classement inital | Statut | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ÄMMÄLÄ Tiitus | 2001 |
FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
|
R | 33 | Inscrit | ||
PAAVOLAINEN Väinö | 1999 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 10 | Inscrit | ||
AFANASSIEV Nikita | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 19 | Inscrit | ||
KUHTA Marko | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 8 | Inscrit | ||
PIRHONEN Petri | 2002 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 15 | Inscrit | ||
RANTANEN Joona | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 14 | Inscrit | ||
SAVELAINEN Joonas | 1999 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 11 | Inscrit | ||
TAURIAINEN Topias | 1999 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 1 | Inscrit | ||
ADLERCREUTZ Albert | 1999 |
FIN Habda Helsinki
|
27 | Inscrit | |||
JUTILA Julius | 2001 |
FIN Habda Helsinki
|
L | 4 | Inscrit | ||
SANI Ville | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 9 | Inscrit | ||
SKOGSTER Amos | 2000 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 20 | Inscrit | ||
SKOGSTER Moritz | 1999 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 13 | Inscrit | ||
HEINÄMAA Akseli | 2002 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 2 | Inscrit | ||
KALLIO Matias | 2001 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 6 | Inscrit | ||
KERÄNEN Miika | 2001 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 22 | Inscrit | ||
TERHO Jussi | 1999 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 5 | Inscrit | ||
YRJÖLÄ Otto | 2000 |
FIN Kalpaveljet
|
30 | Inscrit | |||
KYKKÄNEN Robert | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 12 | Inscrit | ||
TOPPINEN Joel | 2001 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
36 | Inscrit | |||
KANGASNIEMI Aaro | 2002 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
R | 21 | Inscrit | ||
KILJANDER Oskar | 1999 |
FIN Turun Miekkailijat
|
L | 3 | Inscrit | ||
OJALA Tuomas | 2001 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 7 | Inscrit | ||
PAHKALA Pyry | - | FIN Habda Helsinki | R | 23 | annulé |
23 Inscriptions, 0 En attente, 1 annulé
Categorie | Nom | Nation | Inscrit par | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | GRÖNHOLM Peter | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
N1 | HAKKARAINEN Tero | FIN | Turun Miekkailijat | ||
N1 | KILJANDER Toni | FIN | Turun Miekkailijat | ||
N1 | PÄÄKKÖNEN Juhani | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
N1 | PIRHONEN Mika | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
PURANEN Kimmo Tapani | FIN | Espoon Miekkailijat |
Nom | Nation | Inscrit par | Rôle |
---|---|---|---|
Arbitres | |||
Les officiels |
2019 | Kansallinen ranking U20 Hommes Epée | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2019 | Masters ranking U20 Hommes Epée | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2020 | Kansallinen ranking U20 Hommes Epée | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2018 | Masters ranking U20 Hommes Epée | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2018 | Kansallinen ranking U20 Hommes Epée | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |