Floretti Naiset Senior Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | KLEINBERGER Sandra | 1984 | F | AUT | KAC Klagenfurt (AUT) | ||
2 | N | KOPPENWALLNER-BOEHM Barbara | 1964 | F | AUT | WAT Wieden (AUT) | ||
3 | N | DOECKER Anna | 1986 | F | AUT | ASVÖ FC Salzburg (AUT) | ||
3 | N | KLEINBROD Silvia | 1986 | F | AUT | FTS Dornbirn (AUT) | ||
5 | N | REUMÜLLER Katrin | 1985 | F | AUT | FUM Mödling (AUT) | ||
6 | N | HAUNOLD Renee | 1966 | F | AUT | ASVÖ FC Salzburg (AUT) | ||
7 | N | LEITNER Barbara | 1982 | F | AUT | |||
8 | N | KLEINBROD Ulrike | 1988 | F | AUT | FTS Dornbirn (AUT) | ||
9 | N | OTRUBA Hanna | 1979 | F | AUT | |||
10 | N | BATITSCH Anna | 1986 | F | AUT | StLFC Graz (AUT) | ||
11 | N | ESSL Regina | 1989 | F | AUT | ASVÖ FC Salzburg (AUT) | ||
12 | N | STEINBÖCK-KUDLACEK Petra | 1975 | F | AUT | FGS Stockerau (AUT) | ||
13 | N | HENDRICKS-SEBESY Judith | 1945 | F | HUN | WAT Wieden (AUT) | ||
14 | N | MAREICH Judith | 1980 | F | AUT | StLFC Graz (AUT) | ||
15 | N | GRASNEK Birgit | 1967 | F | AUT | FUM Mödling (AUT) | ||
16 | N | LAKATOS Andrea | 1979 | F | AUT | UFC Wien (AUT) | ||
17 | N | 1. kierros | KRANISTER Verena | 1984 | F | AUT | UFC Wien (AUT) | |
18 | N | 1. kierros | DERÉKY Anna | 1985 | F | AUT | ||
19 | N | 1. kierros | SPAZIERER Gertrude | 1938 | F | AUT |
Floretti Naiset Senior Joukkue | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | AFC SALZBURG | AUT | ASVÖ FC Salzburg (AUT) | ||||
2 | N | KAC KLAGENFURT | AUT | KAC Klagenfurt (AUT) | ||||
3 | N | STLFC STEIERMARK | AUT | StLFC Graz (AUT) | ||||
4 | N | FUM MÖDLING | AUT | FUM Mödling (AUT) |
Floretti Miehet Senior Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | HINTERSEER Moritz | 1984 | M | AUT | ASVÖ FC Salzburg (AUT) | ||
2 | N | SAUSENG Siegfried | 1980 | M | AUT | StLFC Graz (AUT) | ||
3 | N | RICHTER Anatol | 1970 | M | AUT | |||
3 | N | SOHM Cornelius | 1982 | M | AUT | ASVÖ FC Salzburg (AUT) | ||
5 | N | BOESCH Maximilian | 1986 | M | AUT | StLFC Graz (AUT) | ||
6 | N | HINTERSEER Tobias | 1982 | M | AUT | ASVÖ FC Salzburg (AUT) | ||
7 | N | MACHER Thomas | 1987 | M | AUT | KAC Klagenfurt (AUT) | ||
8 | N | RICHTER Andreas | 1983 | M | AUT | FUM Mödling (AUT) | ||
9 | N | SCHLOSSER Roland | 1982 | M | AUT | ASVÖ FC Salzburg (AUT) | ||
10 | N | PRANZ Rene | 1985 | M | AUT | ASVÖ FC Salzburg (AUT) | ||
11 | N | WIGOUTSCHNIG Christian | 1986 | M | AUT | SZT Klagenfurt (AUT) | ||
12 | N | RASSMANN Alexander | 1972 | M | AUT | FU Krems (AUT) | ||
13 | N | BRUGGER Arno | 1989 | M | AUT | ASVÖ FC Salzburg (AUT) | ||
14 | N | WOHLGEMUTH-ENGEL Dominik | 1990 | M | AUT | |||
15 | N | BERNHARDT Aeneas | 1986 | M | AUT | StLFC Graz (AUT) | ||
16 | N | BRUGGER Rüdiger | 1986 | M | AUT | ASVÖ FC Salzburg (AUT) | ||
17 | N | HÜHNEL Johannes | 1986 | M | AUT | FUM Mödling (AUT) | ||
18 | N | DOBIASCH Martin | 1989 | M | AUT | WAT Wieden (AUT) | ||
19 | N | RICHTER Stefan | 1978 | M | AUT | WAT Wieden (AUT) | ||
20 | N | FABIANEK Oliver | 1970 | M | AUT | StLFC Graz (AUT) | ||
21 | N | SCHOEPPL Felix | 1989 | M | AUT | ASVÖ FC Salzburg (AUT) | ||
22 | N | TURETSCHEK Lukas | 1986 | M | AUT | FUM Mödling (AUT) | ||
23 | N | SCHANDL Herwig | 1983 | M | AUT | FU Krems (AUT) | ||
24 | N | HAMBERGER Martin | 1986 | M | AUT | FK Vöcklabruck (AUT) | ||
25 | N | POSCHARNIG Johannes | 1990 | M | AUT | FUM Mödling (AUT) | ||
26 | N | WANG Dominik | 1981 | M | AUT | ASVÖ FC Salzburg (AUT) | ||
27 | N | MAIER-JERABEK Patrik | 1987 | M | AUT | SZT Klagenfurt (AUT) | ||
28 | N | REIMER Sebastian | 1978 | M | AUT | |||
29 | N | BREITENEDER Andreas | 1900 | M | AUT | |||
30 | N | STEFENELLI Severin | 1987 | M | AUT | FUM Mödling (AUT) | ||
31 | N | HAYEK Günther | 1969 | M | AUT | WAT Wieden (AUT) | ||
32 | N | FEICHTINGER Robert | 1981 | M | AUT | FK Vöcklabruck (AUT) | ||
33 | N | 1. kierros | HALLA Philipp | 1977 | M | AUT | OÖ Landesfechtklub (AUT) | |
34 | N | 1. kierros | KRAMMERSTORFER Matthias | 1991 | M | AUT | FU Krems (AUT) | |
35 | N | 1. kierros | MANGGE Florian | 1982 | M | AUT | StLFC Graz (AUT) | |
36 | N | 1. kierros | KREPCIK Alexander | 1979 | M | AUT | UFC Wien (AUT) | |
37 | N | 1. kierros | BAUER Lukas | 1900 | M | AUT | ||
38 | N | 1. kierros | HORACEK Manuel | 1900 | M | AUT | ASC Wien (AUT) |
Floretti Miehet Senior Joukkue | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura |
---|
Kalpa Naiset Senior Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | WILDNER Monika | 1970 | F | AUT | FUM Mödling (AUT) | ||
2 | N | LORENZ Therese | 1968 | F | AUT | FUL LINZ (AUT) | ||
3 | N | ENGEL Raphaela | 1988 | F | AUT | FK Balmung (AUT) | ||
3 | N | GRASNEK Birgit | 1967 | F | AUT | FUM Mödling (AUT) | ||
5 | N | ENDER Jenny | 1967 | F | AUT | UWK Graz (AUT) | ||
6 | N | KÖNIGSWIESER Judith | 1970 | F | AUT | FUL LINZ (AUT) | ||
7 | N | GOLLESCH-GARLI Karin | 1979 | F | AUT | FUL LINZ (AUT) | ||
8 | N | KOPEINIG Ines | 1986 | F | AUT | KAC Klagenfurt (AUT) | ||
9 | N | TANZMEISTER Dorothea | 1968 | F | AUT | ASC Wien (AUT) | ||
10 | N | ENDER Pia-Maria | 1986 | F | AUT | UWK Graz (AUT) | ||
11 | N | LAMFALUSI Denise | 1990 | F | AUT | TI Innsbruck (AUT) | ||
12 | N | STELZER Victoria | 1987 | F | AUT | StLFC Graz (AUT) | ||
13 | N | POKORNY Barbara | 1983 | F | AUT | FUM Mödling (AUT) | ||
14 | N | HILL Katherina | 1981 | F | AUT | HSV Wr.Neustadt (AUT) | ||
15 | N | WOHLGEMUTH Maria | 1967 | F | AUT | FC Elle (AUT) | ||
16 | N | ENGEL Christina | 1988 | F | GER | |||
17 | N | HEINTZEL Dorit | 1981 | F | AUT | OÖ Landesfechtklub (AUT) | ||
18 | N | LEITNER Barbara | 1982 | F | AUT | |||
19 | N | SCHNEEWEISS Michelle | 1991 | F | AUT | TI Innsbruck (AUT) | ||
20 | N | HENDRICKS-SEBESY Judith | 1945 | F | HUN | WAT Wieden (AUT) | ||
21 | N | TROST Claudia | 1973 | F | AUT | |||
22 | N | FEHRER Isabella | 1991 | F | AUT | FUL LINZ (AUT) | ||
23 | N | GASSAUER-FLEISSNER Fiona | 1990 | F | AUT | FK Balmung (AUT) | ||
24 | N | GASSAUER-FLEISSNER Ruth | 1961 | F | AUT | |||
25 | N | MIKULITS Anna | 1900 | F | AUT | |||
26 | N | HINTERSEER Ursula | 1957 | F | AUT | ASVÖ FC Salzburg (AUT) | ||
27 | N | DEL RE Maria-Theresa | 1987 | F | AUT | FUL LINZ (AUT) | ||
28 | N | VALLAZZA Christina | 1989 | F | AUT | TI Innsbruck (AUT) | ||
29 | N | LORBEER Gudrun | 1988 | F | AUT | UFC Wien (AUT) | ||
30 | N | SCHRANGL Victoria | 1988 | F | AUT | FUL LINZ (AUT) | ||
31 | N | SPAZIERER Gertrude | 1938 | F | AUT | |||
32 | N | HASLHOFER Caroline | 1992 | F | AUT | FUL LINZ (AUT) | ||
33 | N | 1. kierros | BABLER Klara | 1992 | F | AUT | FUL LINZ (AUT) | |
34 | N | 1. kierros | GACH Anna | 1990 | F | AUT | FUL LINZ (AUT) |
Kalpa Naiset Senior Joukkue | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | FUM MÖDLING | AUT | FUM Mödling (AUT) | ||||
2 | N | FU LINZ | AUT | FUL LINZ (AUT) | ||||
3 | N | FK BALMUNG | AUT | FK Balmung (AUT) | ||||
4 | N | UWK GRAZ | AUT | UWK Graz (AUT) | ||||
5 | N | STLFC STEIERMARK | AUT | StLFC Graz (AUT) | ||||
6 | N | AFC SALZBURG | AUT | ASVÖ FC Salzburg (AUT) | ||||
7 | N | FK WIEN | AUT | Wiener FK (AUT) | ||||
8 | N | TI INNSBRUCK | AUT | TI Innsbruck (AUT) | ||||
9 | N | KAC KLAGENFURT | AUT | KAC Klagenfurt (AUT) | ||||
10 | N | FU LINZ 2 | AUT | FUL LINZ (AUT) |
Kalpa Miehet Senior Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | MARIK Christoph | 1977 | M | AUT | HSV Wr.Neustadt (AUT) | ||
2 | N | BÖHM Johannes | 1977 | M | AUT | FC Vindobona (AUT) | ||
3 | N | GRAMMER Ralf | 1973 | M | AUT | FUL LINZ (AUT) | ||
3 | N | HASLINGER Fritz | 1970 | M | AUT | FUL LINZ (AUT) | ||
5 | N | HAUSWIRTH Peter | 1984 | M | AUT | WAT Wieden (AUT) | ||
6 | N | KATZELBERGER Florian | 1963 | M | AUT | ASVÖ FC Salzburg (AUT) | ||
7 | N | PIKMAN Leonid | 1976 | M | AUT | FC Vindobona (AUT) | ||
8 | N | HAYEK Günther | 1969 | M | AUT | WAT Wieden (AUT) | ||
9 | N | SCHMID Florian | 1985 | M | AUT | FUL LINZ (AUT) | ||
10 | N | MATHE Jorg | 1982 | M | AUT | FC Vindobona (AUT) | ||
11 | N | HASLINGER Peter | 1975 | M | AUT | FUL LINZ (AUT) | ||
12 | N | MATHE Jakob | 1980 | M | AUT | |||
13 | N | RENTENBERGER Albin | 1983 | M | AUT | FC Vindobona (AUT) | ||
14 | N | ALLGEUER Christoph | 1988 | M | AUT | FTSJF Feldkirch (AUT) | ||
15 | N | SCHMUTZER Andreas | 1971 | M | AUT | FUW Wien (AUT) | ||
16 | N | SAUSENG Siegfried | 1980 | M | AUT | StLFC Graz (AUT) | ||
17 | N | LEITGEB Bernhard | 1985 | M | AUT | OÖ Landesfechtklub (AUT) | ||
18 | N | TESAR Rüdiger | 1966 | M | AUT | HSV Wr.Neustadt (AUT) | ||
19 | N | DOBIASCH Martin | 1989 | M | AUT | WAT Wieden (AUT) | ||
20 | N | HOFER Nikolaus | 1985 | M | AUT | FUL LINZ (AUT) | ||
21 | N | GRUBER Christoph | 2001 | M | AUT | StLFC Graz (AUT) | ||
22 | N | CASNY Dietmar | 1988 | M | AUT | FUL LINZ (AUT) | ||
23 | N | LINDNER Herbert | 1952 | M | AUT | FUW Wien (AUT) | ||
24 | N | KAINZ Philipp | 1984 | M | AUT | FC Vindobona (AUT) | ||
25 | N | EILER Johannes | 1989 | M | AUT | FTS Dornbirn (AUT) | ||
26 | N | KNOLL Anton | 1984 | M | AUT | FC Vindobona (AUT) | ||
27 | N | BINDER Fabian | 1988 | M | AUT | FUL LINZ (AUT) | ||
28 | N | WENUSCH Michael | 1962 | M | AUT | WAT Wieden (AUT) | ||
29 | N | HASLHOFER Gregor | 1987 | M | AUT | FUL LINZ (AUT) | ||
30 | N | FRIES Clemens | 1984 | M | AUT | FUL LINZ (AUT) | ||
31 | N | SAMHABER Michael | 1984 | M | AUT | OÖ Landesfechtklub (AUT) | ||
32 | N | BOSSE Maximilian | 1900 | M | AUT | |||
33 | N | DREV Markus | 1964 | M | AUT | FK Wiener Neudorf (AUT) | ||
34 | N | HÄMMERLE Sebastian | 1988 | M | AUT | FTS Dornbirn (AUT) | ||
35 | N | ENGEL Hieronymus | 1985 | M | AUT | FC Vindobona (AUT) | ||
36 | N | SUPPER Benjamin | 1988 | M | AUT | FTSJF Feldkirch (AUT) | ||
37 | N | WEINBERGER Wilhelm | 1950 | M | AUT | FUW Wien (AUT) | ||
38 | N | RASSMANN Alexander | 1972 | M | AUT | FU Krems (AUT) | ||
39 | N | FRIES Sebastian | 1989 | M | AUT | FUL LINZ (AUT) | ||
40 | N | TERSCINAR Peter | 1985 | M | AUT | KAC Klagenfurt (AUT) | ||
41 | N | FALLWICKL Armin | 1956 | M | AUT | ASVÖ FC Salzburg (AUT) | ||
42 | N | SCHANDL Herwig | 1983 | M | AUT | FU Krems (AUT) | ||
43 | N | KOSPACH Christoph | 1977 | M | AUT | ASC Wien (AUT) | ||
44 | N | LERCHNER Lukas | 1986 | M | AUT | StLFC Graz (AUT) | ||
45 | N | HEIL Georg | 1900 | M | AUT | |||
46 | N | DANIEL Thomas | 1985 | M | AUT | HSV Wr.Neustadt (AUT) | ||
47 | N | REISENHOFER Rafael | 1987 | M | AUT | OÖ Landesfechtklub (AUT) | ||
48 | N | KREPCIK Alexander | 1979 | M | AUT | UFC Wien (AUT) | ||
49 | N | 1. kierros | NUSSBAUMER Lukas | 1990 | M | AUT | OÖ Landesfechtklub (AUT) | |
50 | N | 1. kierros | GATTERER Clemens | 1987 | M | AUT | FK Wiener Neudorf (AUT) | |
51 | N | 1. kierros | WALLY Rene | 1900 | M | AUT | FU Krems (AUT) | |
52 | N | 1. kierros | SCHUHFRIED Othmar | 1965 | M | AUT | FK Wiener Neudorf (AUT) | |
53 | N | 1. kierros | SCHLOSSER Martin | 1987 | M | AUT | FTS Dornbirn (AUT) | |
54 | N | 1. kierros | ASCHAUER Lukas | 1985 | M | AUT | OÖ Landesfechtklub (AUT) | |
55 | N | 1. kierros | BUGOVSKY Stefan | 1981 | M | AUT | ASC Wien (AUT) | |
56 | N | 1. kierros | GASTIERER Helmut | 1972 | M | AUT | FK Wiener Neudorf (AUT) | |
56 | N | 1. kierros | LINSBERGER Michael | 1991 | M | AUT | SU Wien 9 (AUT) | |
58 | N | 1. kierros | BERGER Harald | 1900 | M | AUT | ||
59 | N | 1. kierros | KOGLER Mathias | 1990 | M | AUT | OÖ Landesfechtklub (AUT) | |
60 | N | 1. kierros | BREITNER Paul | 1958 | M | AUT | FK Wiener Neudorf (AUT) |
Kalpa Miehet Senior Joukkue | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | FU LINZ | AUT | FUL LINZ (AUT) | ||||
2 | N | FK BALMUNG | AUT | FK Balmung (AUT) | ||||
3 | N | FK BALMUNG 2 | AUT | FK Balmung (AUT) | ||||
4 | N | FU LINZ 2 | AUT | FUL LINZ (AUT) | ||||
5 | N | AFC SALZBURG | AUT | ASVÖ FC Salzburg (AUT) | ||||
6 | N | FU LINZ 3 | AUT | FUL LINZ (AUT) | ||||
7 | N | HSV WR.NEUSTADT | AUT | HSV Wr.Neustadt (AUT) | ||||
8 | N | OOE LANDESFECHTKLUB | AUT | OÖ Landesfechtklub (AUT) |
Säilä Naiset Senior Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | TANZMEISTER Dorothea | 1968 | F | AUT | ASC Wien (AUT) | ||
2 | N | NEWORAL Christina | 1989 | F | AUT | Wiener SC (AUT) | ||
3 | N | REUMÜLLER Katrin | 1985 | F | AUT | FUM Mödling (AUT) | ||
3 | N | MAREICH Judith | 1980 | F | AUT | StLFC Graz (AUT) | ||
5 | N | WESZELI Michaela | 1967 | F | AUT | ASC Wien (AUT) | ||
6 | N | RISAK Petra | 1976 | F | AUT | ASC Wien (AUT) | ||
7 | N | GRASNEK Birgit | 1967 | F | AUT | FUM Mödling (AUT) | ||
8 | N | BATITSCH Anna | 1986 | F | AUT | StLFC Graz (AUT) | ||
9 | N | 1. kierros | STREHLI Rita | 1900 | F | AUT | Wiener SC (AUT) | |
10 | N | 1. kierros | POKORNY Barbara | 1983 | F | AUT | FUM Mödling (AUT) | |
11 | N | 1. kierros | OTRUBA Hanna | 1979 | F | AUT | ||
12 | N | 1. kierros | HAUSER Christina | 1992 | F | AUT |
Säilä Naiset Senior Joukkue | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | ASC WIEN | AUT | ASC Wien (AUT) | ||||
2 | N | STLFC STEIERMARK | AUT | StLFC Graz (AUT) | ||||
3 | N | FUM MÖDLING | AUT | FUM Mödling (AUT) |
Säilä Miehet Senior Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | KREIGER Harald | 1969 | M | AUT | StLFC Graz (AUT) | ||
2 | N | MAY Arnulf | 1977 | M | AUT | StLFC Graz (AUT) | ||
3 | N | OPRZEDEK Maximilian | 1987 | M | AUT | FUM Mödling (AUT) | ||
3 | N | REIMER David | 1985 | M | AUT | RUR Wien (AUT) | ||
5 | N | SCHWARZ Gilbert | 1990 | M | AUT | FUM Mödling (AUT) | ||
6 | N | WILLAU Mathias | 1992 | M | AUT | FUM Mödling (AUT) | ||
7 | N | TANZMEISTER Thomas | 1981 | M | AUT | ASC Wien (AUT) | ||
8 | N | HADERER Marco | 1982 | M | AUT | StLFC Graz (AUT) | ||
9 | N | KRAVINA Patrick | 1984 | M | AUT | |||
10 | N | MANGGE Florian | 1982 | M | AUT | StLFC Graz (AUT) | ||
11 | N | COSTANZO Bernardo | 1965 | M | AUT | FK Vöcklabruck (AUT) | ||
12 | N | KRAVINA Willi | 1957 | M | AUT | Wiener FA (AUT) | ||
13 | N | REIMER Albrecht | 1989 | M | AUT | RUR Wien (AUT) | ||
14 | N | WAGENEDER Josef | 1967 | M | AUT | ASC Wien (AUT) | ||
15 | N | HAMBERGER Martin | 1986 | M | AUT | FK Vöcklabruck (AUT) | ||
16 | N | REIMER Maximilian | 1990 | M | AUT | SU Wien 9 (AUT) | ||
17 | N | FABIANEK Oliver | 1970 | M | AUT | StLFC Graz (AUT) | ||
18 | N | REIMER Sebastian | 1978 | M | AUT | |||
19 | N | LANG Alexander | 1988 | M | AUT | UFC Wien (AUT) | ||
20 | N | FEICHTINGER Robert | 1981 | M | AUT | FK Vöcklabruck (AUT) | ||
21 | N | WAGNER Bernhard | 1966 | M | AUT | FK Vöcklabruck (AUT) | ||
22 | N | HINTERSCHUSTER Michael | 1979 | M | AUT | ASC Wien (AUT) | ||
23 | N | 1. kierros | HORACEK Manuel | 1900 | M | AUT | ASC Wien (AUT) | |
24 | N | 1. kierros | BOSSE Maximilian | 1900 | M | AUT | ||
25 | N | 1. kierros | FELDL Gerhard | 1943 | M | AUT | FUW Wien (AUT) |
Säilä Miehet Senior Joukkue | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | STLFC STEIERMARK | AUT | StLFC Graz (AUT) | ||||
2 | N | WIENER SC | AUT | Wiener SC (AUT) | ||||
3 | N | ASC WIEN | AUT | ASC Wien (AUT) | ||||
4 | N | FUM MÖDLING | AUT | FUM Mödling (AUT) | ||||
5 | N | AFC SALZBURG | AUT | ASVÖ FC Salzburg (AUT) | ||||
6 | N | ASC WIEN 2 | AUT | ASC Wien (AUT) | ||||
7 | N | WIENER SC 2 | AUT | Wiener SC (AUT) |