Floretti Naiset Senior Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TALLROTH-KOCK Lena | 1964 | F | FIN | Helsingin Miekkailijat (FIN) | |||
2 | SOMEROJA Marja-Liisa | 1946 | F | FIN | Helsingin Miekkailijat (FIN) | |||
3 | VÄSTI Katja | 1978 | F | FIN | Oulun Miekkailuseura (FIN) | |||
3 | DEGERMAN Ruusa | 1989 | F | FIN | Oulun Miekkailuseura (FIN) | |||
5 | HALINEN Anu | 1968 | F | FIN | Helsingin Nykyaikaiset 5ott (FIN) | |||
6 | RANTANEN Terhi Marika | 1973 | F | FIN | Helsingin Miekkailijat (FIN) | |||
7 | TOKOLA Helea | 1994 | F | FIN | Oulun Miekkailuseura (FIN) | |||
8 | TAMMIMIES Tanja | 1979 | F | FIN | Oulun Miekkailuseura (FIN) | |||
9 | LEPPÄVUORI Anna Katariina | 1989 | F | FIN | Oulun Miekkailuseura (FIN) | |||
10 | NORMAN Noora | 1988 | F | FIN | Oulun Miekkailuseura (FIN) | |||
11 | HÄMÄLÄINEN Reetta | 1995 | F | FIN | Karjalan Kalpa (FIN) | |||
12 | BERGMAN Tarja | 1967 | F | FIN | Rovaniemen Miekkailijat (FIN) | |||
13 | HAIMI Maija | 1960 | F | FIN | Helsingin Miekkailijat (FIN) |
Floretti Miehet Senior Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TOKOLA Paulus | 1983 | M | FIN | Oulun Miekkailuseura (FIN) | |||
2 | VÄLIMAA Jukka Eero Petteri | 1961 | M | FIN | Rovaniemen Miekkailijat (FIN) | |||
3 | ANASTASOV Aleksandar | 1945 | M | MKD | MK Vardar Skopje (MKD) | |||
3 | RAUDASKOSKI Sakari | 1993 | M | FIN | Rovaniemen Miekkailijat (FIN) | |||
5 | BERGMAN Vesa | 1965 | M | FIN | Rovaniemen Miekkailijat (FIN) | |||
6 | RAUDASKOSKI Hannu | 1959 | M | FIN | Rovaniemen Miekkailijat (FIN) | |||
7 | SAARINEN Ilari | 1944 | M | FIN | Saimaan Säilät (FIN) | |||
8 | PARIKKA Esko | 1961 | M | FIN | Rovaniemen Miekkailijat (FIN) |
Kalpa Naiset Senior Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RANTANEN Terhi Marika | 1973 | F | FIN | Helsingin Miekkailijat (FIN) | |||
2 | TALLROTH-KOCK Lena | 1964 | F | FIN | Helsingin Miekkailijat (FIN) | |||
3 | NORMAN Noora | 1988 | F | FIN | Oulun Miekkailuseura (FIN) | |||
3 | SOMEROJA Marja-Liisa | 1946 | F | FIN | Helsingin Miekkailijat (FIN) | |||
5 | HALINEN Anu | 1968 | F | FIN | Helsingin Nykyaikaiset 5ott (FIN) | |||
6 | LEHTOLA Minna | 1979 | F | FIN | Habda Helsinki (FIN) | |||
7 | VÄSTI Katja | 1978 | F | FIN | Oulun Miekkailuseura (FIN) | |||
8 | LEPPÄVUORI Anna Katariina | 1989 | F | FIN | Oulun Miekkailuseura (FIN) | |||
9 | TAMMIMIES Tanja | 1979 | F | FIN | Oulun Miekkailuseura (FIN) | |||
10 | HAIMI Maija | 1960 | F | FIN | Helsingin Miekkailijat (FIN) | |||
11 | RORBERG Jo | 1900 | F | USA | ||||
12 | NICKLESS Sharon | 1958 | F | GBR |
Kalpa Miehet Senior Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TOKOLA Paulus | 1983 | M | FIN | Oulun Miekkailuseura (FIN) | |||
2 | MCDONALD John | 1900 | M | USA | ||||
3 | ANASTASOV Aleksandar | 1945 | M | MKD | MK Vardar Skopje (MKD) | |||
3 | VÄLIMAA Jukka Eero Petteri | 1961 | M | FIN | Rovaniemen Miekkailijat (FIN) | |||
5 | RAUDASKOSKI Sakari | 1993 | M | FIN | Rovaniemen Miekkailijat (FIN) | |||
6 | BAIBAKOV Andrey | 1969 | M | EST | ||||
7 | TIMACHEFF Serge | 1958 | M | USA | ||||
8 | BUTCHER Richard | 1900 | M | GBR | ||||
9 | MAR Kevin | 1969 | M | USA | ||||
10 | PARIKKA Esko | 1961 | M | FIN | Rovaniemen Miekkailijat (FIN) | |||
11 | LAUHIO Seppo | 1947 | M | FIN | Miekka Miehet (FIN) | |||
12 | NICKLESS Roger | 1963 | M | GBR | ||||
13 | BERGMAN Vesa | 1965 | M | FIN | Rovaniemen Miekkailijat (FIN) | |||
14 | SAARINEN Ilari | 1944 | M | FIN | Saimaan Säilät (FIN) | |||
15 | WARWICKER Simon | 1975 | M | GBR | ||||
16 | RAUDASKOSKI Hannu | 1959 | M | FIN | Rovaniemen Miekkailijat (FIN) |