Floretti Naiset U13 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TISCH Johanna | 1998 | F | GER | Heidenheimer SB (GER) | |||
2 | ZEBA Ivana | 1998 | F | CRO | KV Laupheim - Fechten (GER) | |||
3 | POSGAY Zsofia | 1998 | F | GER | PSV Stuttgart (GER) | |||
4 | SAIZEW Lilia | 1998 | F | GER | TSB Schwäbisch Gmünd (GER) | |||
5 | AUER Diana | 1998 | F | GER | TSB Schwäbisch Gmünd (GER) | |||
6 | KÜBLER Emily | 1998 | F | GER | FC TuS Stuttgart (GER) | |||
7 | LUZ Sophie | 1998 | F | GER | MTV Ludwigsburg (GER) | |||
8 | MAIENSCHEIN Franziska | 1998 | F | GER | TG Tuttlingen (GER) | |||
9 | HAAS Elena | 1998 | F | GER | FC TuS Stuttgart (GER) |
Floretti Naiset U14+U13 Joukkue | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RIEDMÜLLER Vanessa | 1997 | F | GER | Heidenheimer SB (GER) | |||
1 | ZEBA Ivana | 1998 | F | CRO | KV Laupheim - Fechten (GER) | |||
1 | BERNER Gina Mara | 1997 | F | GER | TG Biberach (GER) | |||
1 | TISCH Johanna | 1998 | F | GER | Heidenheimer SB (GER) | |||
2 | JÄGLE Eva | 1997 | F | GER | Tübinger Sportfechter (GER) | |||
2 | AUER Diana | 1998 | F | GER | TSB Schwäbisch Gmünd (GER) | |||
2 | SAIZEW Lilia | 1998 | F | GER | TSB Schwäbisch Gmünd (GER) | |||
3 | JASCHINSKI Tasja | 1997 | F | GER | MTV Ludwigsburg (GER) | |||
3 | RATZ Lisa | 1997 | F | GER | MTV Ludwigsburg (GER) | |||
3 | LUZ Sophie | 1998 | F | GER | MTV Ludwigsburg (GER) |
Floretti Naiset U14 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RIEDMÜLLER Vanessa | 1997 | F | GER | Heidenheimer SB (GER) | |||
2 | JÄGLE Eva | 1997 | F | GER | Tübinger Sportfechter (GER) | |||
3 | KAMMEL Cosima | 1997 | F | GER | Heidenheimer SB (GER) | |||
3 | LANG Anna | 1997 | F | GER | PSV Stuttgart (GER) | |||
5 | SCHREINER Paulina | 1997 | F | GER | [i] TV Bad Mergentheim (GER) | |||
6 | JASCHINSKI Tasja | 1997 | F | GER | MTV Ludwigsburg (GER) | |||
6 | BERNER Gina Mara | 1997 | F | GER | TG Biberach (GER) | |||
8 | RATZ Lisa | 1997 | F | GER | MTV Ludwigsburg (GER) | |||
9 | 1. kierros | JUNT Lena | 1997 | F | GER | TG Tuttlingen (GER) | ||
10 | 1. kierros | MATTES Martina | 1997 | F | GER | TG Tuttlingen (GER) | ||
11 | 1. kierros | PICK Cecile | 1997 | F | GER | [i] TSG 1845 Heilbronn (GER) |
Floretti Miehet U13 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DENNINGER Luca | 1998 | M | GER | TSF Welzheim (GER) | |||
2 | ECKSTEIN Fabian | 1998 | M | GER | Heidenheimer SB (GER) | |||
3 | HAMLESCHER Magnus | 1998 | M | GER | OFC Bonn (GER) | |||
3 | PRIBIK Matthias | 1998 | M | GER | PSV Stuttgart (GER) | |||
5 | NITSCHKE Maximilian | 1998 | M | GER | TV Cannstatt (GER) | |||
6 | HIPPOLD Patrick | 1998 | M | GER | SC Korb (GER) | |||
7 | HINDERER Jonas | 1998 | M | GER | TSF Welzheim (GER) | |||
8 | KRIECHBAUM Xaver | 1998 | M | GER | Tübinger Sportfechter (GER) | |||
9 | 1. kierros | QUEIROLO-STORZ Lukas | 1998 | M | GER | TG Tuttlingen (GER) | ||
10 | 1. kierros | PFLÜGER Jeremias | 1998 | M | GER | TV Mühlacker (GER) | ||
11 | 1. kierros | RAMADANI Agon | 1998 | M | GER | TG Tuttlingen (GER) | ||
12 | 1. kierros | DE RINALDIS Michele | 1998 | M | GER | TV Cannstatt (GER) |
Floretti Miehet U14+U13 Joukkue | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AMREIN Jan-Marco | 1997 | M | GER | PSV Stuttgart (GER) | |||
1 | MÄRKLE Clemens | 1997 | M | GER | PSV Stuttgart (GER) | |||
1 | MARINO Salvatore | 1997 | M | GER | PSV Stuttgart (GER) | |||
2 | SCHLEGEL Niklas | 1997 | M | GER | TSF Welzheim (GER) | |||
2 | DENNINGER Luca | 1998 | M | GER | TSF Welzheim (GER) | |||
2 | HINDERER Jonas | 1998 | M | GER | TSF Welzheim (GER) |
Floretti Miehet U14 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AMREIN Jan-Marco | 1997 | M | GER | PSV Stuttgart (GER) | |||
2 | MÄRKLE Clemens | 1997 | M | GER | PSV Stuttgart (GER) | |||
3 | MARINO Salvatore | 1997 | M | GER | PSV Stuttgart (GER) | |||
3 | RÖTHLEIN Etienne | 1997 | M | GER | PSV Stuttgart (GER) | |||
5 | SCHLEGEL Niklas | 1997 | M | GER | TSF Welzheim (GER) | |||
6 | HICKEL Jassir | 1997 | M | GER | PSV Stuttgart (GER) | |||
7 | DREHER Chistopher | 1997 | M | GER | TSV Laupheim (GER) | |||
8 | RIECK Leonard | 1997 | M | GER | PSV Stuttgart (GER) | |||
9 | SCHÄFER Leo | 1997 | M | GER | VFL Kirchheim (GER) | |||
10 | KOENIG Carlos | 1997 | M | GER | TG Tuttlingen (GER) | |||
11 | ARNOLD Levin | 1997 | M | GER | PSV Stuttgart (GER) | |||
12 | BAUER Christoph | 1997 | M | GER | TSF Welzheim (GER) | |||
13 | 1. kierros | RASTER Jonas | 1997 | M | GER | Tübinger Sportfechter (GER) | ||
14 | 1. kierros | SCHOBER Jonas | 1997 | M | GER | [i] TSG 1845 Heilbronn (GER) | ||
15 | 1. kierros | EITELMANN Thorben | 1997 | M | GER | TV Mühlacker (GER) |