back-to-list

results

Schleswig-Holsteinische Meisterschaft
GER Itzehoe
7. maaliskuuta 2020 - 8. maaliskuuta 2020

Kalpa Naiset U17 Joukkue
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N FECHTERGILDE Südholstein e.V.       GER Fechtergilde Südholstein (GER)
1 N KALYAPINA Daria 2003 F RUS Fechtergilde Südholstein (GER)
1 N WALL Loreley Thais 2005 F GER Fechtergilde Südholstein (GER)
1 N ARAZYAN Elen 2006 F ARM Fechtergilde Südholstein (GER)
1 N WRAGE Emilie 2004 F GER Fechtergilde Südholstein (GER)
2 N ELMSHORNER MTV       GER Elmshorner MTV (GER)
2 N VON WOLFF Anna Julia 2004 F GER Elmshorner MTV (GER)
2 N VON WOLFF Grete 2003 F GER Elmshorner MTV (GER)
2 N LÖHLER Lilli 2005 F GER Elmshorner MTV (GER)
2 N KÖLLN Li Mei 2004 F GER Elmshorner MTV (GER)
3 N SC ITZEHOE       GER SC Itzehoe (GER)
3 N SCHÖNROCK Klara Marleen 2007 F GER SC Itzehoe (GER)
3 N THAN Friederike 2003 F GER SC Itzehoe (GER)
3 N CARADO Keona Rose 2003 F PHI SC Itzehoe (GER)

Kalpa Miehet U17 Joukkue
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N STG Elmshorn / Itzehoe       GER
1 N BRACKERT Lasse 2004 M GER Elmshorner MTV (GER)
1 N FÜRSTENAU Jannik 2003 M GER Elmshorner MTV (GER)
1 N HALBLEIB Nils 2004 M GER SC Itzehoe (GER)

Kalpa Naiset U17 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N WRAGE Emilie 2004 F GER Fechtergilde Südholstein (GER)
2 N WALL Loreley Thais 2005 F GER Fechtergilde Südholstein (GER)
3 N VON WOLFF Anna Julia 2004 F GER Elmshorner MTV (GER)
4 N VON WOLFF Grete 2003 F GER Elmshorner MTV (GER)
5 N ARAZYAN Elen 2006 F ARM Fechtergilde Südholstein (GER)
6 N LÖHLER Lilli 2005 F GER Elmshorner MTV (GER)
7 N CARADO Keona Rose 2003 F PHI SC Itzehoe (GER)
8 N THAN Friederike 2003 F GER SC Itzehoe (GER)
9 N KALYAPINA Daria 2003 F RUS Fechtergilde Südholstein (GER)

Kalpa Miehet U17 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N HALBLEIB Nils 2004 M GER SC Itzehoe (GER)
2 N FÜRSTENAU Jannik 2003 M GER Elmshorner MTV (GER)
3 N BRACKERT Lasse 2004 M GER Elmshorner MTV (GER)
4 N SCHNEIDER Tim Raymond 2005 M GER FG Segeberg (GER)
5 N HANSEN Mathis 2006 M GER Kieler TB Brunswik (GER)

Floretti Naiset U11 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N LAABS Ella Martha 2009 F GER VFL Pinneberg (GER)
2 N HANSEN Svea Marie 2009 F GER VFL Pinneberg (GER)

Floretti Naiset U15 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura

Floretti Miehet U11 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N BACH Marius 2009 M GER Hanseatischer FC Lübeck (GER)
2 N LAABS Alexander Raphael 2011 M GER VFL Pinneberg (GER)
3 N HANSEN Willem 2010 M GER Hanseatischer FC Lübeck (GER)

Floretti Miehet U15 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura

Kalpa Naiset U13 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N FÜRSTENAU Lea 2007 F GER Elmshorner MTV (GER)
2 N BREHMER Mia 2008 F GER Elmshorner MTV (GER)
3 N SCHÖNROCK Klara Marleen 2007 F GER SC Itzehoe (GER)
4 N BÖE Phoebe 2008 F GER 1.SC Norderstedt (GER)
5 N VON HEHL Rebekka 2008 F GER SC Itzehoe (GER)

Kalpa Miehet U13 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N ADAMS Henry 2007 M GER 1.SC Norderstedt (GER)
2 N SCHREIBER Juris 2007 M GER Kieler TB Brunswik (GER)
3 N GODEHARDT Sander 2008 M GER Elmshorner MTV (GER)

Säilä Naiset U11 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura

Säilä Naiset U15 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N ROMANN Neele Sophia 2006 F GER FC Lütjensee (GER)
2 N HÜMME Freyja 2007 F GER FC Lütjensee (GER)
3 N STORMANNS Finja 2006 F GER FC Lütjensee (GER)

Säilä Miehet U11 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura

Säilä Miehet U15 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N ROOS Nils 2006 M GER FC Lütjensee (GER)
2 N OLBRICH Jan Felix 2005 M GER FC Lütjensee (GER)
3 N WEIDE Timo Caspar 2008 M GER FC Lütjensee (GER)
4 F KAUSCH Vincent 2006 M GER Kieler MTV (GER)

Floretti Naiset U17 Joukkue
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura

Floretti Miehet U17 Joukkue
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura

Säilä Naiset U17 Joukkue
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura

Säilä Miehet U17 Joukkue
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N FC LUETJENSEE       GER FC Lütjensee (GER)

Floretti Naiset U17 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura

Floretti Miehet U17 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura

Kalpa Naiset U11 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N BERWING Emma 2011 F GER Fechtergilde Südholstein (GER)
2 N LAABS Ella Martha 2009 F GER VFL Pinneberg (GER)
3 N VON WOLFF Emma 2010 F GER Elmshorner MTV (GER)
4 N KALYAPINA Maria 2011 F RUS Fechtergilde Südholstein (GER)
5 N ROSENOW Luise 2010 F GER FG Segeberg (GER)
6 N MESCHENMOSER Maja 2009 F GER Fechtergilde Südholstein (GER)

Kalpa Naiset U15 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N LÖHLER Lilli 2005 F GER Elmshorner MTV (GER)
2 N WALL Loreley Thais 2005 F GER Fechtergilde Südholstein (GER)
3 N ARAZYAN Elen 2006 F ARM Fechtergilde Südholstein (GER)
4 N PLAMBECK Helle Nadine 2006 F GER 1.SC Norderstedt (GER)
5 N KNÜTTEL Mathilde 2006 F GER Schleswiger FC (GER)
6 N MEYER-KÜPERS Karlotta 2005 F GER Schleswiger FC (GER)
7 N ULRICH Laura Sophie 2006 F GER FG Segeberg (GER)

Kalpa Miehet U11 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N FISCHER Tim 2009 M GER SC Itzehoe (GER)
2 N LAABS Alexander Raphael 2011 M GER VFL Pinneberg (GER)
3 N SIEBKE Flinn 2009 M GER Elmshorner MTV (GER)
4 N SCHMIDT Martin 2010 M GER 1.SC Norderstedt (GER)
5 N WAGNER Danil 2011 M GER Fechtergilde Südholstein (GER)
6 N WEIßENBERG Lennard 2009 M GER Elmshorner MTV (GER)
7 N CLEVEN Arne 2009 M GER Schleswiger FC (GER)
8 N WOLLBURG Tapio Ravel 2009 M GER SC Itzehoe (GER)
9 N FISCHER Finn 2010 M GER SC Itzehoe (GER)

Kalpa Miehet U15 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N SCHNEIDER Tim Raymond 2005 M GER FG Segeberg (GER)
2 N VON WOLFF Hans David 2006 M GER Elmshorner MTV (GER)
3 N ÖZSIMSEK Emre-Said 2005 M GER SC Itzehoe (GER)
4 N PLAMBECK Jesse Hinrich 2006 M GER 1.SC Norderstedt (GER)
5 N LANGE Hinrich 2005 M GER FG Segeberg (GER)
6 N SCHRÖDER Torben 2006 M GER Tura Meldorf (GER)

Floretti Naiset U13 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura

Floretti Miehet U13 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura

Säilä Naiset U13 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura

Säilä Naiset U17 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N WEGNER Charlize 2003 F GER FC Lütjensee (GER)
2 N ROMANN Neele Sophia 2006 F GER FC Lütjensee (GER)
3 N DERNER Emily 2004 F GER FC Lütjensee (GER)
4 N STORMANNS Finja 2006 F GER FC Lütjensee (GER)

Säilä Miehet U13 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura

Säilä Miehet U17 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N FÜRSTENAU Jannik 2003 M GER Elmshorner MTV (GER)
2 N ROOS Nils 2006 M GER FC Lütjensee (GER)
3 N OLBRICH Jan Felix 2005 M GER FC Lütjensee (GER)
4 N BRACKERT Lasse 2004 M GER Elmshorner MTV (GER)
5 N BREDER Dennis 2004 M GER Kieler MTV (GER)