back-to-list

results

Vårstøtet
NOR Oslo
29. helmikuuta 2020 - 1. maaliskuuta 2020

Kalpa Naiset U17 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N NUKSA Armina 2003 F NOR Njård Fekting (NOR)
2 N TALLIS Claribella 2006 F NOR Njård Fekting (NOR)

Kalpa Miehet U17 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N 1. kierros DRAUGEDALEN Emil 2005 M NOR Nøtterøy FK (NOR)
2 N 1. kierros GÖTHLIN Gustav 2003 M NOR Njård Fekting (NOR)
3 N 1. kierros GRINNEN Benjamin 2004 M NOR Njård Fekting (NOR)
3 N 1. kierros HOFF Erik 2004 M NOR Bygdø FK (NOR)
5 N 1. kierros WALLE Henrik Christopher 2004 M NOR Njård Fekting (NOR)
5 N 1. kierros SOERUM Inge 2004 M NOR Bygdø FK (NOR)
5 N 1. kierros HOLMEN Franz Philip Pap 2006 M NOR Bygdø FK (NOR)
5 N 1. kierros HEIBERG Kasper Mathisen 2004 M NOR Nøtterøy FK (NOR)
9 N 1. kierros VATNE DELEDDA Ivo 2005 M NOR Oslo FK (NOR)
9 N 1. kierros OLSBU Anders Martin 2005 M NOR Drammen FK (NOR)
9 N 1. kierros MALVIK Aleksander 2005 M NOR Titan Fekteklubb (NOR)
9 N 1. kierros LESKOVSKY Ulrik Engedahl 2004 M NOR Njård Fekting (NOR)
9 N 1. kierros KØBER Leo Stub 2005 M NOR Oslo FK (NOR)
9 N 1. kierros GRANDAL Adrian 2004 M NOR Oslo FK (NOR)
9 N 1. kierros TALLIS Claribella 2006 F NOR Njård Fekting (NOR)
9 N 1. kierros NUKSA Armina 2003 F NOR Njård Fekting (NOR)
17 N 1. kierros HEGGEMSNES SIMONSEN Anders 2006 M NOR Njård Fekting (NOR)

Kalpa Naiset U13+U12 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N RØYNESDAL Tora 2008 F NOR Njård Fekting (NOR)
2 N ANTAL Victoria Alexandra 2008 F NOR Bekkestua Fekting (NOR)
3 N LUNDESGAARD Zion 2010 F NOR Drammen FK (NOR)
3 N BJERKEK Else Sofie 2008 F NOR Njård Fekting (NOR)
5 N STOKKE Olympia Signe Solfrid 2009 F NOR Bygdø FK (NOR)

Kalpa Miehet U13+U12 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N FATULLAEV Vahab 2008 M NOR Njård Fekting (NOR)
2 N HAGEN Henrik 2007 M NOR Bygdø FK (NOR)
3 N VIK Martin Aleksander 2007 M NOR Njård Fekting (NOR)
3 N DANIELSEN Conrad Martin 2007 M NOR Oslo FK (NOR)
5 N erä SOLVIKAAS Kristoffer 2008 M NOR Bygdø FK (NOR)
6 N erä HEIBERG Noah Mathisen 2007 M NOR Nøtterøy FK (NOR)
7 N erä IDEN Charlie 2007 M NOR Njård Fekting (NOR)
8 N erä RØYNESDAL Tora 2008 F NOR Njård Fekting (NOR)
9 N erä ANTAL Victoria Alexandra 2008 F NOR Bekkestua Fekting (NOR)
10 N erä FOSSUM Alexander Allport 2008 M NOR Bygdø FK (NOR)
11 N erä MØRCH Theodor Hustad 2007 M NOR Bygdø FK (NOR)
12 N erä BRENNO-STRANDLI Henrik 2008 M NOR Nøtterøy FK (NOR)
13 N erä YE Maxwell 2009 M NOR Titan Fekteklubb (NOR)
14 N erä LINDLAND Olav 2008 M NOR Njård Fekting (NOR)
15 N erä AMBLE Theodor 2008 M NOR Njård Fekting (NOR)
16 N erä DAHLE Abel Austbø 2009 M NOR Njård Fekting (NOR)
17 N erä HALVORSEN Jørgen 2007 M NOR Drammen FK (NOR)
18 N erä RAUF Zakaria 2007 M NOR Njård Fekting (NOR)
19 N erä MYKLEBUST Storm 2008 M NOR Njård Fekting (NOR)
20 N erä LUNDESGAARD Zion 2010 F NOR Drammen FK (NOR)
21 N erä LUNDESGAARD David Immanuel 2008 M NOR Drammen FK (NOR)
22 N erä BJERKEK Else Sofie 2008 F NOR Njård Fekting (NOR)
23 N erä ØSTERHOLT Oliver 2007 M NOR Njård Fekting (NOR)
24 N erä SPASOV Lyobomir 2007 M NOR Drammen FK (NOR)
25 N erä BUER Rune 2010 M NOR Molde FK (NOR)
26 N erä LINDSTAD-BOOK Maximilian 2010 M NOR Bekkestua Fekting (NOR)
27 N erä STOKKE Olympia Signe Solfrid 2009 F NOR Bygdø FK (NOR)
28 N erä SPORSEM Simen 2006 M NOR Molde FK (NOR)
29 N erä NGUYEN Stephan 2008 M NOR Njård Fekting (NOR)

Kalpa Naiset U15-U12 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N TALLIS Claribella 2006 F NOR Njård Fekting (NOR)
2 N SELINGER Mie 2006 F NOR Njård Fekting (NOR)
3 N ANTAL Victoria Alexandra 2008 F NOR Bekkestua Fekting (NOR)
3 N GRANDAL Cornelia 2005 F NOR Oslo FK (NOR)

Kalpa Miehet U15-U12 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N HOLMEN Franz Philip Pap 2006 M NOR Bygdø FK (NOR)
2 N MOULIN Emrik 2005 M NOR Njård Fekting (NOR)
3 N BREIVIK Viktor Jarl Hagen 2006 M NOR Bygdø FK (NOR)
3 N HAGEN Henrik 2007 M NOR Bygdø FK (NOR)
5 N FALL David 2006 M NOR Bygdø FK (NOR)
6 N VIK Martin Aleksander 2007 M NOR Njård Fekting (NOR)
7 N VATNE DELEDDA Ivo 2005 M NOR Oslo FK (NOR)
8 N MERKY Frederik 2005 M SUI Njård Fekting (NOR)
9 N STOUSLAND Jacob 2005 M NOR Nøtterøy FK (NOR)
10 N KØBER Leo Stub 2005 M NOR Oslo FK (NOR)
11 N OLSBU Anders Martin 2005 M NOR Drammen FK (NOR)
12 N HEGGEMSNES SIMONSEN Anders 2006 M NOR Njård Fekting (NOR)
13 N DANIELSEN Conrad Martin 2007 M NOR Oslo FK (NOR)
14 N MØRCH Theodor Hustad 2007 M NOR Bygdø FK (NOR)
15 N HALVORSEN Jens Gørvell 2005 M NOR Njård Fekting (NOR)
16 N SOLVIKAAS Kristoffer 2008 M NOR Bygdø FK (NOR)
17 N FALKGÅRD Hans 2005 M NOR Bygdø FK (NOR)
18 N MIDTSKOGEN Sigurd Lavrans 2006 M NOR Njård Fekting (NOR)

Kalpa Open U11-U9 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura