Floretti Naiset Veteran Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura |
---|
Floretti Naiset U8 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZWICKER Annemarie | 2010 | F | GER | FC Konstanz (GER) |
Floretti Naiset U10 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura |
---|
Floretti Naiset U12 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1. kierros | BROGLE Serafine | 2006 | F | SUI | FSZ Zürich (SUI) | ||
2 | 1. kierros | LA ROCHE Tabea | 2007 | F | SUI | FSZ Zürich (SUI) | ||
3 | 1. kierros | GERBER Allegra | 2006 | F | SUI | FSZ Zürich (SUI) |
Floretti Naiset U14 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZWICKER Isabella | 2005 | F | GER | FC Konstanz (GER) |
Floretti Naiset U17 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1. kierros | GERBER Estrella | 2002 | F | SUI | FSZ Zürich (SUI) | ||
2 | 1. kierros | RUST Annina | 2002 | F | SUI | FSZ Zürich (SUI) | ||
3 | 1. kierros | BINSWANGER Aina | 2003 | F | SUI | FSZ Zürich (SUI) |
Floretti Naiset U20 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura |
---|
Floretti Naiset Senior Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IMBACH Jessica | 1983 | F | SUI | FSZ Zürich (SUI) |
Floretti Open Veteran Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura |
---|
Floretti Open U8 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IMBACH Emmanuel | 2010 | M | SUI | FSZ Zürich (SUI) | |||
2 | LEDERMANN Ayoschua | 2011 | M | SUI | FSZ Zürich (SUI) |
Floretti Open U10 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura |
---|
Floretti Open U12 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NEUMEISTER Alexander | 2007 | M | GER | TSV Tettnang (GER) | |||
2 | 1. kierros | SALZMANN Maxim | 2006 | M | SUI | FSZ Zürich (SUI) | ||
3 | WATTENBACH Finn | 2006 | M | GER | TSV Tettnang (GER) | |||
4 | GAUER Sebastian | 2007 | M | GER | FC Konstanz (GER) | |||
5 | STEVANOVIC David | 2007 | M | SUI | FSF Fechtschule Starzynski Flawil (SUI) |
Floretti Open U14 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SOMMERER Ben | 2004 | M | GER | FC Konstanz (GER) |
Floretti Open U17 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1. kierros | BUCHER Gian-Andri | 2003 | M | SUI | FSZ Zürich (SUI) |
Floretti Open U20 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BADOUX Loïc | 1999 | M | SUI | CEM Morges (SUI) | |||
2 | HUNZIKER Oliver | 1998 | M | SUI | FSZ Zürich (SUI) | |||
3 | MILATA Alex | 1999 | M | SUI | FSZ Zürich (SUI) |
Floretti Open Senior Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZWIMPFER Michael | 1984 | M | SUI | FGK Küssnacht (SUI) | |||
2 | ZWICKER Felix | 1978 | M | GER | FC Konstanz (GER) | |||
3 | ERNST Deniz | 1986 | M | SUI | FSZ Zürich (SUI) | |||
4 | BADOUX Loïc | 1999 | M | SUI | CEM Morges (SUI) | |||
5 | HUNZIKER Oliver | 1998 | M | SUI | FSZ Zürich (SUI) | |||
6 | MUNTWYLER Louis | 1997 | M | SUI | FSZ Zürich (SUI) | |||
7 | MILATA Alex | 1999 | M | SUI | FSZ Zürich (SUI) | |||
8 | STEHLI Lucas | 1984 | M | SUI | FSZ Zürich (SUI) | |||
9 | LEDERMANN Oliver | 1980 | M | SUI | FSZ Zürich (SUI) |