back-to-list

results

Masters osakilpailu 5, Suurkisat
FIN Espoo
23. maaliskuuta 2018 - 25. maaliskuuta 2018

Kalpa Naiset U20 Henkilökohtainen
rank status pool name yob gender   nation club
1 VUORINEN Anna 1998 F FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
2 SUNDQUIST Linn 1998 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
3 JAAKKOLA Outi 2001 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
3 BEIMANOVA Karina 2004 F EST Tallinna Mook (EST)
5 MATSKEVITS Iris Maria 2002 F EST Tallinna Mook (EST)
6 RITAKALLIO Rilla 2001 F FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
7 TRUUSE Gabriela 2004 F EST Pohjakotkas (EST)
8 RAIKHLINA Evgenia 2002 F RUS Sdushor No3 (RUS)
9 BALAN Anastasia 2002 F RUS
10 BER Vanessa 2003 F EST Tallinna Mook (EST)
11 PROOSVÄLI Anneli 2006 F EST En Garde Haapsalu (EST)
12 ANIS Dinara 2006 F EST Tallinna Mook (EST)
13 MELLES Anne-Mai 2003 F EST En Garde Haapsalu (EST)
14 EKBLOM Ellen 1999 F FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
15 TERHO Liisa 2002 F FIN Kalpaveljet (FIN)
16 VEHVILÄINEN Vilma 2004 F FIN Turun Miekkailijat (FIN)
17 OSSIPOV Oliivia 1999 F EST Tallinna Mook (EST)
18 SAAVALAINEN Hannah 2001 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
19 SOHLBERG Oona 2002 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
20 TRYNOVA Svetlana 2005 F EST En Garde Haapsalu (EST)

Kalpa Miehet U20 Henkilökohtainen
rank status pool name yob gender   nation club
1 HEINÄMAA Akseli 2002 M FIN Habda Helsinki (FIN)
2 TAURIAINEN Topias 1999 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
3 SPIRIN Mikhail 2000 M RUS
3 GUROV Kirill 2002 M RUS
5 N PRIIMAGI Henrik 2003 M EST En Garde Haapsalu (EST)
6 TERHO Jussi 1999 M FIN Kalpaveljet (FIN)
7 RAID Daniel Andreas 2001 M EST
8 SAAVALAINEN Ellis 1998 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
9 SALM Markus 2004 M EST Tallinna Mook (EST)
10 OJALA Tuomas 2001 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
11 BORISOV Igor 2002 M RUS
12 HANSTEIN Braian 2002 M EST En Garde Haapsalu (EST)
13 PROSVIRNIN Dmitrii 2001 M RUS
14 KALLIO Matias 2001 M FIN Kalpaveljet (FIN)
15 SAVELAINEN Joonas 1999 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
16 RANTANEN Joona 2003 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
17 SKOGSTER Moritz 1999 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
18 PAHKALA Pyry 2002 M FIN Kyrkslätt IF/UR33 (FIN)
19 VLASOV Bogdan 2002 M RUS DTU St. Petersburg (RUS)
20 TOBIAS Erik 2004 M EST SBSK Draakon (EST)
21 PIRHONEN Petri 2002 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
22 ALTUNIN Valentin 2004 M EST SBSK Draakon (EST)
23 AFANASSIEV Nikita 2003 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
24 LUTSENKO Ilja 2003 M EST SBSK Draakon (EST)
24 SPIRIN Maksim 2003 M RUS Manevich St. Petersburg (GER)
26 LAASIK Oliver 2005 M EST En Garde Haapsalu (EST)
26 RISSANEN Aapo 2003 M FIN Pyhän Olavin Miekkailijat (FIN)
28 JUSSILA Johannes 2001 M FIN Hyvinkään Miekkailijat (FIN)
29 LOHIKOSKI Urho 2001 M FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto (FIN)
30 PUTKONEN Petri 2000 M FIN Mikkelin Miekkailijat (FIN)
31 ADLERCREUTZ Albert 1999 M FIN Habda Helsinki (FIN)
32 YRJÖLÄ Otto 2000 M FIN Kalpaveljet (FIN)
33 KUHTA Marko 2003 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
34 PREDE Oliver 2001 M EST Tallinna Mook (EST)

Kalpa Open U9 Henkilökohtainen
rank status pool name yob gender   nation club

Kalpa Open U10 Henkilökohtainen
rank status pool name yob gender   nation club
1 TRYNOVA Julia 2008 F EST En Garde Haapsalu (EST)
2 N PISAREV Elisey 2008 M RUS KSHWSM (RUS)
3 PASKOVSKI Georgi 2008 M EST Rünnak (EST)
3 N PISAREV Yaroslav 2008 M RUS KSHWSM (RUS)
5 N LAMBINEN Nikita 2008 M EST Tallinna Mook (EST)
6 VIIDIK Romet 2008 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
7 KUNTCEVICH Elena 2008 F RUS Start St. Petersburg (RUS)
8 MÄKELÄ Felix 2009 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
9 HASSI Amos 2008 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
10 MATIKAINEN Anna 2009 F FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
11 OKABE Takasumi 2008 M JPN Helsingin Miekkailijat (FIN)
12 JEONG Seojin 2008 M KOR Turun Miekkailijat (FIN)
13 BOBIIAN Denis 2008 M RUS KSHWSM (RUS)
14 N SHPYRNIA Anisia 2009 F RUS Start St. Petersburg (RUS)
15 OJANEN Sofia Stella Maria 2008 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
16 N GENEVET Mari 2008 F FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
17 N VOLOSHINENKO Igor 2008 M RUS Start St. Petersburg (RUS)
18 OJANEN Joakim 2010 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)

Kalpa Naiset U14 Henkilökohtainen
rank status pool name yob gender   nation club
1 BEIMANOVA Karina 2004 F EST Tallinna Mook (EST)
2 TRUUSE Gabriela 2004 F EST Pohjakotkas (EST)
3 PROOSVÄLI Anneli 2006 F EST En Garde Haapsalu (EST)
3 N ANIS Dinara 2006 F EST Tallinna Mook (EST)
5 VEHVILÄINEN Vilma 2004 F FIN Turun Miekkailijat (FIN)
6 TRYNOVA Svetlana 2005 F EST En Garde Haapsalu (EST)
7 KULAKOVA Elizaveta 2005 F RUS Start St. Petersburg (RUS)
8 VOROPAEVA Mariia 2005 F RUS
9 VELLESTE Karoliina 2004 F EST Tallinna Mook (EST)
10 NILISK Kristiin 2004 F EST Tallinna Mook (EST)
11 N MARIPUU Marian 2005 F EST Tallinna Mook (EST)
12 MONTONEN Jaana 2004 F FIN Hyvinkään Miekkailijat (FIN)
13 JAANI Kleer 2005 F EST En Garde Haapsalu (EST)
14 PALMÉN Mandi 2005 F FIN Habda Helsinki (FIN)
15 LUNDELL Moa Ruut Maleena 2006 F FIN Miekka Miehet (FIN)
16 TRYNOVA Julia 2008 F EST En Garde Haapsalu (EST)
17 N ZAITSEVA Daria 2004 F RUS Start St. Petersburg (RUS)
18 WETHERILL Hilla 2004 F FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
19 HOFFREN Helmi 2005 F FIN Porvoon Miekkailijat (FIN)
20 ROSSI Hilda-Mari 2004 F FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
21 ALIKLAAVU Venla 2004 F FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
22 N OJANEN Emilia 2005 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)

Kalpa Miehet U14 Henkilökohtainen
rank status pool name yob gender   nation club
1 SALM Markus 2004 M EST Tallinna Mook (EST)
2 TOBIAS Erik 2004 M EST SBSK Draakon (EST)
3 ALTUNIN Valentin 2004 M EST SBSK Draakon (EST)
4 LAASIK Oliver 2005 M EST En Garde Haapsalu (EST)
5 FALKNER Gustaf 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
6 PEVKUR Jan Joonas 2004 M EST Tallinna Mook (EST)
7 GERM Ingemar 2005 M EST En Garde Haapsalu (EST)
8 AIT Daniel 2004 M EST SBSK Draakon (EST)
9 KORHONEN Robert 2004 M FIN Hyvinkään Miekkailijat (FIN)
10 GERM Richard 2004 M EST En Garde Haapsalu (EST)
11 PUSKALA Tiitus 2004 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
12 N MEIER Jaan 2004 M EST Tallinna Mook (EST)
13 NOVOSELTSEV Ivan 2004 M EST SBSK Draakon (EST)
14 BÄCKSTRÖM Ian 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
15 AALTONEN Veeti 2004 M FIN Porvoon Miekkailijat (FIN)
16 HASU Jere 2004 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
17 N ŠITIKOV Nikita 2005 M EST Tallinna Mook (EST)
18 PISNENKO Oskar 2006 M EST En Garde Haapsalu (EST)
19 NEZHEVENKO Mikhail 2006 M RUS Start St. Petersburg (RUS)
20 SARASTE Onni 2005 M FIN Kalpaveljet (FIN)
21 HYRSYLÄ Topias 2004 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
22 KUZNETSOV Daniil 2005 M EST Tallinna Mook (EST)
23 MARKOV-BUTYRSKII Maksim 2007 M RUS Start St. Petersburg (RUS)
24 KILJANDER Joel 2005 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
25 MURUMAA Mathias 2005 M EST Tallinna Mook (EST)
26 KOLESNIK Aleks 2006 M EST Tallinna Mook (EST)
27 N GREEN Luca 2004 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
28 VIIDIK Renar 2006 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
29 GENEVET Martti 2005 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
30 SILDE Ken 2007 M EST En Garde Haapsalu (EST)
31 JAHU Edvin 2006 M EST Tallinna Mook (EST)
32 PAHKALA Peik 2005 M FIN Kyrkslätt IF/UR33 (FIN)
33 JÄRVI Kerkko 2007 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
34 N JAATINEN Roope 2004 M FIN Kuopion Miekkailuseura (FIN)
35 RAVELA Taisto 2004 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
36 MARKKULA Henri 2005 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
37 N PISAREV Elisey 2008 M RUS KSHWSM (RUS)
38 NISKALA Eelis 2005 M FIN Habda Helsinki (FIN)
39 LOZAKOVICH Nikita 2006 M RUS Helsingin Miekkailijat (FIN)
40 N SOHLBERG Akseli 2005 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)

Kalpa Open U12 Henkilökohtainen
rank status pool name yob gender   nation club
1 THODÉN Tobias 2006 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
2 PROOSVÄLI Anneli 2006 F EST En Garde Haapsalu (EST)
3 LUNDELL Moa Ruut Maleena 2006 F FIN Miekka Miehet (FIN)
3 VIIDIK Renar 2006 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
5 JAHU Edvin 2006 M EST Tallinna Mook (EST)
6 JÄRVI Kerkko 2007 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
7 MARKOV-BUTYRSKII Maksim 2007 M RUS Start St. Petersburg (RUS)
8 ANIS Dinara 2006 F EST Tallinna Mook (EST)
9 PISAREV Elisey 2008 M RUS KSHWSM (RUS)
9 PISNENKO Oskar 2006 M EST En Garde Haapsalu (EST)
11 POPOV Aleksandr 2006 M EST Rünnak (EST)
12 TARASOV Miron 2006 M RUS Start St. Petersburg (RUS)
13 NEZHEVENKO Mikhail 2006 M RUS Start St. Petersburg (RUS)
14 KOLESNIK Aleks 2006 M EST Tallinna Mook (EST)
15 SILDE Ken 2007 M EST En Garde Haapsalu (EST)
16 PASKOVSKI Georgi 2008 M EST Rünnak (EST)
17 ABRAMENKO Iakov 2006 M RUS KSHWSM (RUS)
18 ILIASHEVICH Georgii 2006 M RUS Start St. Petersburg (RUS)
19 KARRINAHO Tomas 2007 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
20 LOZAKOVICH Nikita 2006 M RUS Helsingin Miekkailijat (FIN)
21 TRYNOVA Julia 2008 F EST En Garde Haapsalu (EST)
22 KOSKI Ilkka 2006 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
23 MARTINJAN Anush 2007 F EST Tallinna Mook (EST)
24 LAASIK Madli 2007 F EST En Garde Haapsalu (EST)
25 KABRITS Armand 2006 M EST Tallinna Mook (EST)
26 MATSKEVITŠ Jegor 2007 M EST Tallinna Mook (EST)
27 ALBERG Sandra 2006 F EST En Garde Haapsalu (EST)
28 PUHM Marek 2006 M EST Tallinna Mook (EST)
29 MÄNNIKKÖ Miikka 2006 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
30 PYYSALO Jussi 2006 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
31 LAMBINEN Nikita 2008 M EST Tallinna Mook (EST)
32 PUHM Marko 2006 M EST Tallinna Mook (EST)
33 BLOTNER Daria 2006 F RUS Start St. Petersburg (RUS)
34 ERSS Ott Henrik 2007 M EST Tallinna Mook (EST)
35 VERESAGIN Ilja 2007 M EST Rünnak (EST)
36 SEMENOVA Taisiia 2006 F RUS Start St. Petersburg (RUS)
37 VIIDIK Romet 2008 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
38 KARPPINEN Lauri 2006 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
39 AIT Amelia 2006 F EST SBSK Draakon (EST)
40 MARKELIN Cedric 2007 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
41 KORKKINEN Karina 2007 F EST Tallinna Mook (EST)
42 SOLOVJOVA Sofia 2007 F EST Tallinna Mook (EST)
43 PEERNA Kristjan Konrad 2006 M EST Tallinna Mook (EST)
44 VALKONEN Aarre 2006 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
45 PISAREV Yaroslav 2008 M RUS KSHWSM (RUS)
46 KUNTCEVICH Elena 2008 F RUS Start St. Petersburg (RUS)
47 KORN Anastassia 2006 F EST Rünnak (EST)

Kalpa Naiset U17 Henkilökohtainen
rank status pool name yob gender   nation club
1 JAAKKOLA Outi 2001 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
2 BEIMANOVA Karina 2004 F EST Tallinna Mook (EST)
3 MATSKEVITS Iris Maria 2002 F EST Tallinna Mook (EST)
4 RITAKALLIO Rilla 2001 F FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
5 TRUUSE Gabriela 2004 F EST Pohjakotkas (EST)
6 RAIKHLINA Evgenia 2002 F RUS Sdushor No3 (RUS)
7 BALAN Anastasia 2002 F RUS
8 BER Vanessa 2003 F EST Tallinna Mook (EST)
9 PROOSVÄLI Anneli 2006 F EST En Garde Haapsalu (EST)
10 ANIS Dinara 2006 F EST Tallinna Mook (EST)
11 MELLES Anne-Mai 2003 F EST En Garde Haapsalu (EST)
12 TERHO Liisa 2002 F FIN Kalpaveljet (FIN)
13 VEHVILÄINEN Vilma 2004 F FIN Turun Miekkailijat (FIN)
14 SAAVALAINEN Hannah 2001 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
15 SOHLBERG Oona 2002 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
16 TRYNOVA Svetlana 2005 F EST En Garde Haapsalu (EST)
17 KARKOLA Kassandra 2001 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
18 LEISTI Miina 2001 F FIN Habda Helsinki (FIN)
19 CHERENKOVA Kira 2003 F RUS FORT FC St. Petersburg (RUS)
20 KULAKOVA Elizaveta 2005 F RUS Start St. Petersburg (RUS)
21 BELOVA Natalia 2002 F RUS FORT FC St. Petersburg (RUS)
22 VOROPAEVA Mariia 2005 F RUS
22 PAK Sofia 2003 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
24 SUVANTOLA Minni 2002 F FIN Pyhän Olavin Miekkailijat (FIN)
25 SAHLA Erika 2002 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
26 GEUST Ingrid 2003 F FIN Kyrkslätt IF/UR33 (FIN)
27 AHNGER Lila 2003 F FIN Habda Helsinki (FIN)
28 HENELL Taru 2003 F FIN Miekka Miehet (FIN)
29 NISKALA Viena 2003 F FIN Habda Helsinki (FIN)

Kalpa Miehet U17 Henkilökohtainen
rank status pool name yob gender   nation club
1 GUROV Kirill 2002 M RUS
2 N PRIIMAGI Henrik 2003 M EST En Garde Haapsalu (EST)
3 RAID Daniel Andreas 2001 M EST
4 SALM Markus 2004 M EST Tallinna Mook (EST)
5 OJALA Tuomas 2001 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
6 BORISOV Igor 2002 M RUS
7 HANSTEIN Braian 2002 M EST En Garde Haapsalu (EST)
8 PROSVIRNIN Dmitrii 2001 M RUS
9 KALLIO Matias 2001 M FIN Kalpaveljet (FIN)
10 RANTANEN Joona 2003 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
11 PAHKALA Pyry 2002 M FIN Kyrkslätt IF/UR33 (FIN)
12 VLASOV Bogdan 2002 M RUS DTU St. Petersburg (RUS)
13 TOBIAS Erik 2004 M EST SBSK Draakon (EST)
14 PIRHONEN Petri 2002 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
15 ALTUNIN Valentin 2004 M EST SBSK Draakon (EST)
16 AFANASSIEV Nikita 2003 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
17 SPIRIN Maksim 2003 M RUS Manevich St. Petersburg (GER)
18 LUTSENKO Ilja 2003 M EST SBSK Draakon (EST)
19 LAASIK Oliver 2005 M EST En Garde Haapsalu (EST)
20 RISSANEN Aapo 2003 M FIN Pyhän Olavin Miekkailijat (FIN)
21 JUSSILA Johannes 2001 M FIN Hyvinkään Miekkailijat (FIN)
22 LOHIKOSKI Urho 2001 M FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto (FIN)
23 KUHTA Marko 2003 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
24 PREDE Oliver 2001 M EST Tallinna Mook (EST)
25 KOJO Ville-Valtteri 2002 M FIN Porvoon Miekkailijat (FIN)
26 TAMMISTE Paul Mark 2001 M EST Tallinna Mook (EST)
27 FALKNER Gustaf 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
28 KANGASNIEMI Aaro 2002 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
29 PALO Niilo 2003 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
30 N SAPOVALOV Kirill 2003 M EST SBSK Draakon (EST)
31 PEVKUR Jan Joonas 2004 M EST Tallinna Mook (EST)
32 KUULA Kimi 2003 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
33 SANI Ville 2003 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
34 TUOMINEN Joona 2003 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
35 KURRI Joona 2001 M FIN Hyvinkään Miekkailijat (FIN)
36 GERM Ingemar 2005 M EST En Garde Haapsalu (EST)
37 AIT Daniel 2004 M EST SBSK Draakon (EST)
38 KORHONEN Robert 2004 M FIN Hyvinkään Miekkailijat (FIN)
39 GERM Richard 2004 M EST En Garde Haapsalu (EST)
40 PUSKALA Tiitus 2004 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
41 N MEIER Jaan 2004 M EST Tallinna Mook (EST)
42 LEHTINEN Kasper 2003 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
43 NOVOSELTSEV Ivan 2004 M EST SBSK Draakon (EST)
44 BÄCKSTRÖM Ian 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
45 STARCK Sami 2002 M FIN Kuopion Miekkailijat (FIN)
46 AALTONEN Veeti 2004 M FIN Porvoon Miekkailijat (FIN)
47 HASU Jere 2004 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
48 N ŠITIKOV Nikita 2005 M EST Tallinna Mook (EST)
49 LAITINEN Ian 2003 M FIN Pyhän Olavin Miekkailijat (FIN)
50 PISNENKO Oskar 2006 M EST En Garde Haapsalu (EST)
51 N RUOHO Roope 2003 M FIN Kalpaveljet (FIN)
52 SAVOLAINEN Riku 2001 M FIN Hyvinkään Miekkailijat (FIN)
53 VAINIO Antton 2003 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
54 NEZHEVENKO Mikhail 2006 M RUS Start St. Petersburg (RUS)
55 SARASTE Onni 2005 M FIN Kalpaveljet (FIN)