Floretti Naiset U15 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | MARGARITOV Nadia Katerina | 2005 | F | RSA | IKSAFA Johannesburg (RSA) | |||
3 | RAMOS Jessica | 2004 | F | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
4 | MCCABE Sacha | 2002 | F | RSA | Jeppe Fencing Club (RSA) | |||
5 | 1. kierros | ARCHIBALD Isabella Rose | 2006 | F | RSA | IKSAFA Johannesburg (RSA) |
Floretti Naiset U17 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DUNCAN Cailyn | 2000 | F | RSA | Firebird FC (RSA) | |||
2 | LAMBREVA Melani | 2001 | F | RSA | IKSAFA Johannesburg (RSA) | |||
3 | DA SILVA Kathryn | 2001 | F | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
4 | CHIANG Selene | 2001 | F | RSA | Jeppe Fencing Club (RSA) | |||
5 | 1. kierros | MCCABE Sacha | 2002 | F | RSA | Jeppe Fencing Club (RSA) |
Floretti Naiset U20 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BESTER Natania | 2000 | F | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | |||
1 | IVANOV Evitta | 1999 | F | RSA | IKSAFA Johannesburg (RSA) | |||
2 | CHIANG Selene | 2001 | F | RSA | Jeppe Fencing Club (RSA) | |||
2 | EATON Kiandra | 2000 | F | RSA | OFC Johannesburg (RSA) | |||
3 | MBATHA Nomvula Mahlodi | 1997 | F | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
4 | DA SILVA Kathryn | 2001 | F | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
4 | DUNCAN Cailyn | 2000 | F | RSA | Firebird FC (RSA) | |||
5 | 1. kierros | MACHIKA Beauty | 1999 | F | RSA | [i] Refilwe FC (RSA) | ||
5 | 1. kierros | LAMBREVA Melani | 2001 | F | RSA | IKSAFA Johannesburg (RSA) | ||
6 | 1. kierros | MCCABE Sacha | 2002 | F | RSA | Jeppe Fencing Club (RSA) | ||
6 | 1. kierros | POELINCA Simona | 1998 | F | RSA | Wits Johannesburg (RSA) |
Floretti Naiset Senior Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EATON Kiandra | 2000 | F | RSA | OFC Johannesburg (RSA) | |||
2 | CABANAC Andrea | 1995 | F | RSA | Wits Johannesburg (RSA) | |||
3 | GREENFIELD Marguerite | 1964 | F | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
3 | JOZANA Zinhle Onako | 1996 | F | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
5 | FOURIE Vera-Jean | 1996 | F | RSA | Wits Johannesburg (RSA) | |||
6 | LANGTON Marguerite | 1946 | F | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
7 | 1. kierros | POELINCA Simona | 1998 | F | RSA | Wits Johannesburg (RSA) | ||
8 | 1. kierros | CERIMAJ Natalija | 1993 | F | RSA | Wits Johannesburg (RSA) |
Floretti Miehet U15 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura |
---|
Floretti Miehet U17 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BESTER Christiaan | 2002 | M | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | |||
2 | HUMAN Alexander | 2000 | M | RSA | Jeppe Fencing Club (RSA) | |||
3 | MOGOTSI Refilwe | 2002 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
4 | PHAKISI Tshepo | 2002 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
5 | 1. kierros | TUKU Ayanda | 2000 | M | RSA | Soweto FC (RSA) |
Floretti Miehet U20 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SANER Harry | 2000 | M | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
2 | WORT Gaelan | 1999 | M | RSA | OFC Johannesburg (RSA) | |||
3 | BESTER Christiaan | 2002 | M | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | |||
3 | MASOEU Bongani | 1998 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
5 | CHEN Daniel | 1997 | M | RSA | Wits Johannesburg (RSA) | |||
6 | 1. kierros | TUKU Ayanda | 2000 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | ||
7 | 1. kierros | GUSINOW Roy | 1997 | M | RSA | Wits Johannesburg (RSA) |
Floretti Miehet Senior Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TYCHLER Pavel | 1998 | M | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
2 | WORT Gaelan | 1999 | M | RSA | OFC Johannesburg (RSA) | |||
3 | SANER Jeremy | 1998 | M | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
3 | SANER Harry | 2000 | M | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
5 | MANZINI Thulani | 1994 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
6 | MASOEU Bongani | 1998 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
7 | STAFFORD Michael | 1952 | M | RSA | OFC Johannesburg (RSA) | |||
8 | BESTER Christiaan | 2002 | M | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | |||
9 | MATHEBULA Mashudu | 1983 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
10 | CHEN Daniel | 1997 | M | RSA | Wits Johannesburg (RSA) | |||
11 | GUSINOW Roy | 1997 | M | RSA | Wits Johannesburg (RSA) | |||
12 | 1. kierros | SNYMAN Dwight | 1994 | M | RSA | Wits Johannesburg (RSA) | ||
13 | 1. kierros | UNTERSLAK Alistair | 1993 | M | RSA | Wits Johannesburg (RSA) | ||
14 | 1. kierros | GAYNOR Michael | 1993 | M | RSA | Wits Johannesburg (RSA) |
Floretti Open U11 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura |
---|
Floretti Open U13 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MARGARITOV Nadia Katerina | 2005 | F | RSA | IKSAFA Johannesburg (RSA) | |||
2 | TAFUR Alexander Leroy | 2004 | M | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
3 | RAMOS Jessica | 2004 | F | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
4 | 1. kierros | ARCHIBALD Isabella Rose | 2006 | F | RSA | IKSAFA Johannesburg (RSA) |
Kalpa Naiset U15 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura |
---|
Kalpa Naiset U17 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DUNCAN Cailyn | 2000 | F | RSA | Firebird FC (RSA) | |||
2 | CHIANG Selene | 2001 | F | RSA | Jeppe Fencing Club (RSA) | |||
3 | GROBLER Chaume | 2002 | F | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
4 | MOJAPELO Seipati | 2003 | F | RSA | [i] Refilwe FC (RSA) | |||
5 | 1. kierros | MCCABE Sacha | 2002 | F | RSA | Jeppe Fencing Club (RSA) |
Kalpa Naiset U20 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BESTER Natania | 2000 | F | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | |||
2 | CHIANG Selene | 2001 | F | RSA | Jeppe Fencing Club (RSA) | |||
3 | MBATHA Nomvula Mahlodi | 1997 | F | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
4 | DUNCAN Cailyn | 2000 | F | RSA | Firebird FC (RSA) | |||
5 | 1. kierros | MACHIKA Beauty | 1999 | F | RSA | [i] Refilwe FC (RSA) | ||
6 | 1. kierros | MCCABE Sacha | 2002 | F | RSA | Jeppe Fencing Club (RSA) |
Kalpa Naiset Senior Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TUKU Aphiwe | 1995 | F | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
2 | VAN DEN BERG Janale | 1997 | F | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | |||
3 | BESTER Natania | 2000 | F | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | |||
3 | CABANAC Andrea | 1995 | F | RSA | Wits Johannesburg (RSA) | |||
5 | MBATHA Nomvula Mahlodi | 1997 | F | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
6 | MASOEU Lehlohonolo | 1995 | F | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
7 | CERIMAJ Natalija | 1993 | F | RSA | Wits Johannesburg (RSA) | |||
8 | MACHIKA Beauty | 1999 | F | RSA | [i] Refilwe FC (RSA) | |||
9 | 1. kierros | LANGTON Marguerite | 1946 | F | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | ||
10 | 1. kierros | GREENFIELD Marguerite | 1964 | F | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | ||
11 | 1. kierros | FOURIE Vera-Jean | 1996 | F | RSA | Wits Johannesburg (RSA) |
Kalpa Miehet U15 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MALULEKE Ntshovelo Ernest | 2002 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
2 | STEENKAMP Werner | 2002 | M | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | |||
3 | VAN DER MERWE Stefan | 2002 | M | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
3 | MOGOTSI Refilwe | 2002 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
5 | MIJULKOV Marko | 2003 | M | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | |||
6 | PHAKISI Tshepo | 2002 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
8 | PLANT James | 2003 | M | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | |||
9 | HOLZ CONNER | 2002 | M | RSA | Jeppe Fencing Club (RSA) | |||
10 | 1. kierros | SNEDDEN Robert | 2003 | M | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | ||
11 | 1. kierros | MASOEU Sibusiso | 2002 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | ||
12 | 1. kierros | FIDOS Amadeus | 2003 | M | RSA | TUKS Pretoria (RSA) |
Kalpa Miehet U17 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MOGOTSI Refilwe | 2002 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
2 | NDJEKA Jesse | 2001 | M | RSA | PBHS Pretoria (RSA) | |||
3 | HUMAN Alexander | 2000 | M | RSA | Jeppe Fencing Club (RSA) | |||
3 | DU TOIT Jaco-Chris | 2001 | M | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | |||
5 | TUKU Ayanda | 2000 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
6 | STEENKAMP Werner | 2002 | M | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | |||
7 | VAN DER MERWE Stefan | 2002 | M | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
8 | PHAKISI Tshepo | 2002 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
9 | MALULEKE Ntshovelo Ernest | 2002 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
10 | BRITZ Zean Dawid | 2001 | M | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | |||
11 | THERON Ettiene | 2000 | M | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | |||
12 | VAN DER MERWE Marcus | 2000 | M | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
13 | 1. kierros | MIJULKOV Marko | 2003 | M | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | ||
13 | 1. kierros | KROGGEL TRAVIS | 2001 | M | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | ||
15 | 1. kierros | HOLZ CONNER | 2002 | M | RSA | Jeppe Fencing Club (RSA) |
Kalpa Miehet U20 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BESTER Christiaan | 2002 | M | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | |||
2 | SANER Harry | 2000 | M | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
3 | MOHLALA Mduduzile | 1998 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
5 | NDJEKA Jesse | 2001 | M | RSA | PBHS Pretoria (RSA) | |||
6 | MASOEU Bongani | 1998 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
7 | PRETORIUS Henru | 2000 | M | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | |||
8 | MNGUNI Lebogang | 1999 | M | RSA | [i] Refilwe FC (RSA) | |||
9 | HUMAN Alexander | 2000 | M | RSA | Jeppe Fencing Club (RSA) | |||
10 | BRITZ Zean Dawid | 2001 | M | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | |||
11 | DU TOIT Jaco-Chris | 2001 | M | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | |||
12 | TUKU Ayanda | 2000 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
13 | ZONDO Thabo | 1999 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
14 | FINIZA Lesego | 1999 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
15 | 1. kierros | THERON Ettiene | 2000 | M | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | ||
16 | 1. kierros | GRACA Paulo | 1997 | M | RSA | Wits Johannesburg (RSA) | ||
17 | 1. kierros | VAN DER MERWE Marcus | 2000 | M | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | ||
18 | 1. kierros | LODER Matt | 1998 | M | RSA | TUKS Pretoria (RSA) |
Kalpa Miehet Senior Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TYCHLER Pavel | 1998 | M | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
2 | SANER Harry | 2000 | M | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
3 | MADUMA Sello Given | 1987 | M | RSA | Mamelodi FC (RSA) | |||
3 | SEFULARO Keith Manyaneyane | 1993 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
5 | BESTER Christiaan | 2002 | M | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | |||
7 | MATHEBULA Mashudu | 1983 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
8 | SANER Jeremy | 1998 | M | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
9 | MANZINI Thulani | 1994 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
10 | VAN DEN BERG Johan | 1966 | M | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | |||
11 | MASOEU Bongani | 1998 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
12 | GRACA Paulo | 1997 | M | RSA | Wits Johannesburg (RSA) | |||
14 | ZONDO Thabo | 1999 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
15 | VLADOV Dmitry | 1973 | M | RUS | TFS Johannesburg (RSA) | |||
17 | 1. kierros | SNYMAN Dwight | 1994 | M | RSA | Wits Johannesburg (RSA) | ||
18 | 1. kierros | GAYNOR Michael | 1993 | M | RSA | Wits Johannesburg (RSA) | ||
18 | 1. kierros | LODER Matt | 1998 | M | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | ||
20 | 1. kierros | MOHLALA Mduduzile | 1998 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | ||
21 | 1. kierros | UNTERSLAK Alistair | 1993 | M | RSA | Wits Johannesburg (RSA) |
Kalpa Open U11 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BESTER Migael | 2007 | M | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | |||
2 | REEVE Nevil | 2006 | M | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
3 | MOHLALA Mpho | 2006 | F | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
4 | ARCHIBALD Isabella Rose | 2006 | F | RSA | IKSAFA Johannesburg (RSA) | |||
5 | 1. kierros | COETZER Wentzel | 2007 | M | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | ||
6 | 1. kierros | VAN EEDEN Bennie | 2007 | M | RSA | TUKS Pretoria (RSA) |
Kalpa Open U13 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VAN STELTEN Jovan Alek | 2004 | M | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
2 | VISSER Jason | 2004 | M | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | |||
3 | BESTER Migael | 2007 | M | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | |||
3 | RAMOS Jessica | 2004 | F | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
5 | TAFUR Alexander Leroy | 2004 | M | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
6 | DE WET Lara | 2004 | F | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | |||
7 | ARCHIBALD Isabella Rose | 2006 | F | RSA | IKSAFA Johannesburg (RSA) | |||
8 | REEVE Nevil | 2006 | M | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
9 | 1. kierros | COETZER Wentzel | 2007 | M | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | ||
10 | 1. kierros | VAN DEN BERG Cara | 2006 | F | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | ||
11 | 1. kierros | JANTJIES Siyabonga | 2004 | M | RSA | Soweto FC (RSA) |
Säilä Naiset U17 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura |
---|
Säilä Naiset U20 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IVANOV Evitta | 1999 | F | RSA | IKSAFA Johannesburg (RSA) | |||
2 | LAMBREVA Melani | 2001 | F | RSA | IKSAFA Johannesburg (RSA) | |||
3 | CHIANG Selene | 2001 | F | RSA | Jeppe Fencing Club (RSA) | |||
4 | DA SILVA Kathryn | 2001 | F | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
5 | 1. kierros | MCCABE Sacha | 2002 | F | RSA | Jeppe Fencing Club (RSA) |
Säilä Naiset Senior Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MBATHA Nomvula Mahlodi | 1997 | F | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
2 | MASOEU Lehlohonolo | 1995 | F | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
3 | LANGTON Marguerite | 1946 | F | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
4 | GREENFIELD Marguerite | 1964 | F | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
5 | 1. kierros | IVANOV Evitta | 1999 | F | RSA | IKSAFA Johannesburg (RSA) | ||
6 | 1. kierros | LAMBREVA Melani | 2001 | F | RSA | IKSAFA Johannesburg (RSA) |
Säilä Miehet U17 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MALULEKE Ntshovelo Ernest | 2002 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
2 | KROGGEL TRAVIS | 2001 | M | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
3 | BRITZ Zean Dawid | 2001 | M | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | |||
5 | VAN DER MERWE Stefan | 2002 | M | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
6 | VAN DER MERWE Marcus | 2000 | M | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
7 | MAYERS Dylan | 2000 | M | RSA | IKSAFA Johannesburg (RSA) |
Säilä Miehet U20 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SANER Jeremy | 1998 | M | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
2 | FINIZA Lesego | 1999 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
3 | HUMAN Alexander | 2000 | M | RSA | Jeppe Fencing Club (RSA) | |||
3 | MALULEKE Ntshovelo Ernest | 2002 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
5 | KROGGEL TRAVIS | 2001 | M | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
6 | VAN DER MERWE Marcus | 2000 | M | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
7 | 1. kierros | BRITZ Zean Dawid | 2001 | M | RSA | TUKS Pretoria (RSA) | ||
8 | 1. kierros | VAN DER MERWE Stefan | 2002 | M | RSA | TFS Johannesburg (RSA) |
Säilä Miehet Senior Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | SANER Jeremy | 1998 | M | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
3 | MALULEKE Joseph | 1991 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
3 | HUMAN Alexander | 2000 | M | RSA | Jeppe Fencing Club (RSA) | |||
5 | MANZINI Thulani | 1994 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
6 | STAFFORD Michael | 1952 | M | RSA | OFC Johannesburg (RSA) | |||
7 | SEFULARO Keith Manyaneyane | 1993 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
8 | MATHEBULA Mashudu | 1983 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | |||
10 | VAN DER MERWE Stefan | 2002 | M | RSA | TFS Johannesburg (RSA) | |||
11 | MAYERS Dylan | 2000 | M | RSA | IKSAFA Johannesburg (RSA) | |||
12 | 1. kierros | MKHATSHWA Hawkins | 1983 | M | RSA | Soweto FC (RSA) | ||
14 | 1. kierros | VAN DER MERWE Marcus | 2000 | M | RSA | TFS Johannesburg (RSA) |