Kalpa Naiset U9 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura |
---|
Kalpa Naiset U10 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SCALAMBRIN Ellea | 2008 | F | SUI | SEG Geneve (SUI) | |||
2 | NOVOKRESHCHENYKH Lana | 2008 | F | UKR | [i] SAL Lugano (SUI) | |||
3 | CORTI Elena | 2007 | F | SUI | [i] SAL Lugano (SUI) | |||
3 | NOTARBARTOLO Matilde | 2008 | F | SUI | LUG Lugano (SUI) | |||
5 | BLATTNER Moe Madlaina | 2007 | F | SUI | BFC Basel (SUI) | |||
6 | KERN Géraldine | 2007 | F | SUI | ZFC Zürich (SUI) | |||
7 | LISCHER Johanna | 2007 | F | SUI | FCZ Zug (SUI) |
Kalpa Naiset U14 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PETTOLA Chiara | 2003 | F | SUI | LUG Lugano (SUI) | |||
2 | LENTINI Chiara | 2003 | F | SUI | SEG Geneve (SUI) | |||
3 | JURT Marlena | 2003 | F | SUI | FGL Luzern (SUI) | |||
3 | FOURNIER Baïka | 2003 | F | FRA | SEG Geneve (SUI) | |||
5 | DRATVA Dalia | 2003 | F | SUI | BFC Basel (SUI) | |||
6 | KAMARAS Kira | 2003 | F | SUI | CEFL Florimont (SUI) | |||
7 | CARUSO Diva | 2003 | F | SUI | [i] SAL Lugano (SUI) | |||
8 | REINIGER Isabella | 2004 | F | SUI | SEB Basel (SUI) | |||
9 | MASCIARI Valentina | 2003 | F | SUI | [i] SAL Lugano (SUI) | |||
10 | GOGNIAT Vanie | 2005 | F | SUI | SECH Chaux-de-Fonds (SUI) | |||
11 | WALSER Alexandra | 2003 | F | SUI | FCZ Zug (SUI) | |||
12 | HUNGERBÜHLER Léna | 2003 | F | SUI | CAL Lausanne (SUI) | |||
13 | ANDERES Julia | 2003 | F | SUI | CEFL Florimont (SUI) | |||
14 | SCHIBLER Chiara | 2004 | F | SUI | BFC Basel (SUI) | |||
15 | ROTHSTEIN Anna | 2003 | F | USA | FGL Luzern (SUI) | |||
16 | TODESCHINI Fiona | 2003 | F | SUI | CES Sierre (SUI) | |||
17 | FRAEFEL Sarah | 2003 | F | SUI | FGS Schaffhausen (SUI) | |||
18 | LORIA Arianna Sofia | 2004 | F | SUI | ZFC Zürich (SUI) | |||
19 | RÖSEL Antonia | 2004 | F | SUI | WFC Winterthur (SUI) | |||
20 | KLEINERT Lilly-Eleonore | 2004 | F | AUT | FTS Dornbirn (AUT) | |||
21 | BRÜCKER Chiara | 2004 | F | SUI | FGK Küssnacht (SUI) | |||
22 | ALYUSHEVA Alsu | 2003 | F | RUS | [i] SAL Lugano (SUI) | |||
23 | STONKUTE Laura | 2003 | F | LTU | FECB Baden (SUI) | |||
24 | LATINO Eloise | 2004 | F | SUI | LUG Lugano (SUI) | |||
25 | STEIN Hannah | 2004 | F | SUI | FCZ Zug (SUI) | |||
26 | ODOLO Kathrin | 2004 | F | SUI | FCZ Zug (SUI) |
Kalpa Naiset U20 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EMMENEGGER Manon | 1997 | F | SUI | FCZ Zug (SUI) | |||
2 | SOLARI Demetra | 1998 | F | SUI | SESAF Fribourg (SUI) | |||
3 | BOS Valentina | 1999 | F | SUI | SEB Basel (SUI) | |||
3 | FAVRE Aurore | 1999 | F | SUI | CES Sierre (SUI) | |||
5 | MOTTAZ Celine | 1999 | F | SUI | SEVM Vevey (SUI) | |||
6 | MASSEREY Solene | 1999 | F | SUI | ZFC Zürich (SUI) | |||
7 | GARNIER Emma | 2000 | F | FRA | LE HAVRE CE (FRA) | |||
8 | CIMIOTTI Carlotta | 1998 | F | SUI | LUG Lugano (SUI) | |||
9 | AEBI Lara | 1998 | F | SUI | AFCB Bern (SUI) | |||
10 | SCHERRER Angelina | 1998 | F | SUI | FCSG St. Gallen (SUI) | |||
11 | HATZ Fiona | 1999 | F | SUI | UF Uppsala (SWE) | |||
12 | LONGO Sonja | 1998 | F | GER | ZFC Zürich (SUI) | |||
13 | NGUYEN My-Nhien | 1997 | F | SUI | FECB Baden (SUI) | |||
14 | BUU HOANG Allana | 1999 | F | SUI | SEG Geneve (SUI) | |||
15 | SPIEGELBURG Cristina | 1997 | F | SUI | ZFC Zürich (SUI) | |||
16 | BOUILLANT Audrey | 2002 | F | SUI | SEVM Vevey (SUI) | |||
17 | PEGO MAGALHAES Jenny | 1998 | F | SUI | SEN Neuchâtel (SUI) | |||
18 | PICKEL Sharon | 2000 | F | GER | FZB Basel (SUI) | |||
19 | EWALD Lara | 1999 | F | SUI | AFCB Bern (SUI) | |||
20 | ROGNON Justine | 1998 | F | SUI | SEN Neuchâtel (SUI) | |||
21 | PIVETEAU Anne Clémence | 2000 | F | SUI | CAL Lausanne (SUI) | |||
22 | ODERMATT Leila | 1997 | F | SUI | CES Sierre (SUI) | |||
23 | KAPPELER Alison | 1999 | F | SUI | SEVM Vevey (SUI) | |||
24 | JURT Anna Lucia | 2001 | F | SUI | FCB Bern (SUI) | |||
25 | BALMELLI Alessia | 1999 | F | SUI | ||||
26 | GIGLI Morella | 1999 | F | SUI | SEG Geneve (SUI) | |||
27 | TROST Tamara | 1998 | F | NED | ZFC Zürich (SUI) | |||
28 | HABLÜTZEL Demi | 1998 | F | SUI | FZB Basel (SUI) | |||
29 | SAPIN Galadrielle Tünde | 2001 | F | SUI | CER Romont (SUI) | |||
30 | ENKERLI Hanna | 1999 | F | SUI | ZFC Zürich (SUI) | |||
31 | PRAZ Justine | 1998 | F | SUI | SES Sion (SUI) | |||
32 | BÜSSER Martina | 2000 | F | SUI | FCSG St. Gallen (SUI) | |||
33 | DUMONT Orane | 1998 | F | SUI | SES Sion (SUI) |
Kalpa Miehet U9 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura |
---|
Kalpa Miehet U10 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WICHT Gianluca | 2007 | M | SUI | SEG Geneve (SUI) | |||
2 | SQUIERI Juliano Nicola | 2007 | M | SUI | CEB Biel/Bienne (SUI) | |||
3 | MAEDER Manech | 2007 | M | SUI | SECH Chaux-de-Fonds (SUI) | |||
3 | FAVRE Aurélien | 2008 | M | SUI | SEVM Vevey (SUI) | |||
5 | PETRY Moritz | 2007 | M | SUI | FZB Basel (SUI) | |||
6 | BORDIER Jonathan | 2007 | M | FRA | BFC Basel (SUI) | |||
7 | FOLETTI Corrado | 2007 | M | SUI | [i] SAL Lugano (SUI) | |||
8 | APPENZELLER Severin Enea | 2007 | M | SUI | BFC Basel (SUI) | |||
9 | RÜEGG Darian | 2007 | M | SUI | FVFL Fürstenland (SUI) | |||
10 | KLAUSER Henrik | 2007 | M | SUI | FGL Luzern (SUI) | |||
11 | DEMIERRE Nicolas | 2007 | M | SUI | EEB Bulle (SUI) | |||
12 | FIORELLI Leonardo | 2007 | M | SUI | LUG Lugano (SUI) | |||
13 | ALBERICO David | 2008 | M | ITA | [i] SAL Lugano (SUI) | |||
14 | FAVRE Achille | 2008 | M | SUI | CES Sierre (SUI) | |||
15 | PETRINI Noah | 2008 | M | SUI | [i] SAL Lugano (SUI) | |||
16 | CHRIST Andres | 2007 | M | SUI | SEB Basel (SUI) | |||
17 | WICKI Carlo | 2008 | M | SUI | LUG Lugano (SUI) | |||
18 | MOOR Francesco | 2007 | M | SUI | LUG Lugano (SUI) | |||
19 | MOUGEL LOTRONG Kylan | 2008 | M | SUI | [i] SAL Lugano (SUI) |
Kalpa Miehet U14 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BROCHARD Théo | 2003 | M | SUI | SECH Chaux-de-Fonds (SUI) | |||
2 | RAMUZ Jeremy | 2003 | M | SUI | FCB Bern (SUI) | |||
3 | GERBER Jacob | 2003 | M | SUI | AFCB Bern (SUI) | |||
3 | DEL CONTRASTO Nicolo' | 2004 | M | ITA | LUG Lugano (SUI) | |||
5 | AEBERSOLD Alban | 2004 | M | SUI | SEG Geneve (SUI) | |||
6 | HEROLD Maurus | 2003 | M | SUI | FCZ Zug (SUI) | |||
7 | ROUBAILO Niels | 2003 | M | NED | FCZ Zug (SUI) | |||
8 | VINEIS Sven | 2003 | M | SUI | SEG Geneve (SUI) | |||
9 | HÜRLIMANN David | 2004 | M | SUI | SESAF Fribourg (SUI) | |||
10 | GHERTSOS Athanase | 2004 | M | GBR | FGK Küssnacht (SUI) | |||
11 | FAVRE Aurèle | 2004 | M | SUI | CES Sierre (SUI) | |||
12 | JERIN Milo | 2004 | M | SUI | CEB Biel/Bienne (SUI) | |||
13 | KOST Connor | 2003 | M | SUI | SEB Basel (SUI) | |||
14 | ORLANDO Noé | 2004 | M | SUI | BFC Basel (SUI) | |||
15 | CASSET Theotime | 2004 | M | SUI | CEFL Florimont (SUI) | |||
16 | FAVRE Armand | 2003 | M | SUI | CES Sierre (SUI) | |||
17 | COLLENBERG Tito | 2003 | M | SUI | LUG Lugano (SUI) | |||
18 | KLEY Julius | 2003 | M | SUI | ZFC Zürich (SUI) | |||
19 | KREJCI Samuel | 2003 | M | SUI | SESAF Fribourg (SUI) | |||
20 | VISCONTI Riccardo | 2003 | M | SUI | LUG Lugano (SUI) | |||
21 | BRUNNER Noah | 2003 | M | SUI | FGK Küssnacht (SUI) | |||
22 | FREY Jeremia | 2004 | M | SUI | FCA Aarau (SUI) | |||
23 | SCHALLER Noé | 2003 | M | SUI | EEB Bulle (SUI) | |||
24 | LAUBER Claude | 2003 | M | SUI | FGL Luzern (SUI) | |||
25 | STEINER Konstantin | 2004 | M | SUI | FCZ Zug (SUI) | |||
26 | PASQUIER Louis | 2004 | M | SUI | AFCB Bern (SUI) | |||
27 | ALLEMANN Marc | 2004 | M | SUI | FECB Baden (SUI) | |||
28 | CAVADINI Milo | 2004 | M | SUI | SEN Neuchâtel (SUI) | |||
29 | DUBOIS Adrien | 2004 | M | SUI | SEN Neuchâtel (SUI) | |||
30 | WEBER Ben | 2004 | M | SUI | FGL Luzern (SUI) | |||
31 | MUMENTHALER Colin | 2004 | M | SUI | CEFL Florimont (SUI) | |||
32 | NEUHAUS Joël | 2004 | M | SUI | SESAF Fribourg (SUI) | |||
33 | KISHAN Rohin | 2003 | M | USA | SEB Basel (SUI) | |||
34 | MARTI Benno | 2003 | M | SUI | FCA Aarau (SUI) | |||
35 | GANGAR Gurpreet-Singh | 2004 | M | SUI | ||||
36 | VALLEE Tancrede | 2003 | M | SUI | CEFL Florimont (SUI) | |||
37 | FERRA Leonardo | 2003 | M | SUI | LUG Lugano (SUI) | |||
38 | BERGER Guillaume | 2003 | M | SUI | CEFL Florimont (SUI) | |||
39 | RODRIGUEZ Ivan | 2004 | M | SUI | ZFC Zürich (SUI) | |||
40 | ARNOLD Benjamin-Philip | 2004 | M | SUI | FGL Luzern (SUI) | |||
41 | YENIGÜN Flurin | 2004 | M | SUI | FGL Luzern (SUI) | |||
42 | NOAMAN Jonas | 2004 | M | SUI | FCZ Zug (SUI) | |||
43 | BRÜHLMANN Aurel | 2004 | M | SUI | FKF Frauenfeld (SUI) | |||
44 | WITTMER Yves | 2003 | M | SUI | FKF Frauenfeld (SUI) |
Kalpa Miehet U20 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MASSEREY Cyrille | 1997 | M | SUI | CEB Biel/Bienne (SUI) | |||
2 | POZZI Stefano | 1999 | M | SUI | LUG Lugano (SUI) | |||
3 | HATZ Nick | 1998 | M | SUI | ZFC Zürich (SUI) | |||
3 | WEBER Frederik | 1997 | M | SUI | SEB Basel (SUI) | |||
5 | DAGANI Elia | 1998 | M | SUI | LUG Lugano (SUI) | |||
5 | METRAILLER Clément | 1997 | M | SUI | SES Sion (SUI) | |||
7 | LUPRANO Victor | 1997 | M | SUI | CAL Lausanne (SUI) | |||
8 | SOUTULLO Jordi | 2002 | M | SUI | CEB Biel/Bienne (SUI) | |||
9 | BONFERRONI Gabriel | 1999 | M | SUI | SEG Geneve (SUI) | |||
10 | VILLIGER Jori | 1997 | M | SUI | ZFC Zürich (SUI) | |||
11 | DELEZE Cyrille | 1997 | M | SUI | SES Sion (SUI) | |||
12 | PFEIFER Jannik | 1998 | M | SUI | CEB Biel/Bienne (SUI) | |||
13 | ZRYD Arthur | 1998 | M | SUI | CAL Lausanne (SUI) | |||
14 | MATHIS Kei | 1997 | M | SUI | ZFC Zürich (SUI) | |||
15 | MUSTER Augustin | 1999 | M | SUI | SEN Neuchâtel (SUI) | |||
16 | CRIBLEZ Lorin Noam | 1998 | M | SUI | FCB Bern (SUI) | |||
17 | BROGER Fabian | 1997 | M | SUI | FCB Bern (SUI) | |||
18 | SCHMIDLI Nicky | 2000 | M | SUI | SES Sion (SUI) | |||
19 | LATINO Sebastian | 1999 | M | SUI | LUG Lugano (SUI) | |||
20 | LUSTI Hannes | 1999 | M | SUI | ZFC Zürich (SUI) | |||
21 | GAUTHIER Guilhem | 1998 | M | SUI | SESAF Fribourg (SUI) | |||
22 | KÜHER Jan | 1997 | M | SUI | FGL Luzern (SUI) | |||
23 | ECKERT Arnault | 1997 | M | SUI | SES Sion (SUI) | |||
24 | GRUTTER Jonas | 2000 | M | SUI | CAL Lausanne (SUI) | |||
25 | ORICCHIO Giuseppe | 2000 | M | SUI | LUG Lugano (SUI) | |||
26 | DUMONT Célien | 2000 | F | SUI | SES Sion (SUI) | |||
27 | MARCHAND Charles Edouard | 2000 | M | SUI | CAL Lausanne (SUI) | |||
28 | FÜLSCHER Till | 1998 | M | SUI | ZFC Zürich (SUI) | |||
29 | OBERMEYER Yannic Torben | 1997 | M | SUI | SEB Basel (SUI) | |||
30 | LERZER Till | 2000 | M | SUI | ZFC Zürich (SUI) | |||
31 | ERBETTA Diego | 2002 | M | SUI | CAL Lausanne (SUI) | |||
32 | SALEKI Adrien | 2000 | M | SUI | SEVM Vevey (SUI) | |||
33 | JENNY David | 2000 | M | SUI | SEN Neuchâtel (SUI) | |||
34 | MOSBERGER Michael | 1997 | M | SUI | FCSG St. Gallen (SUI) | |||
34 | CERRUTI Stefan | 1999 | M | SUI | SES Sion (SUI) | |||
36 | SCHNELL Luc | 1997 | M | SUI | FCB Bern (SUI) | |||
37 | TRACHSLER Manuel | 1999 | M | SUI | ZFC Zürich (SUI) | |||
38 | WEBER Sebastian | 2000 | M | SUI | SEB Basel (SUI) | |||
39 | KAPPELER Kelvin | 1999 | M | SUI | SEVM Vevey (SUI) | |||
40 | BORER Jovan | 2000 | M | SUI | BFC Basel (SUI) | |||
40 | RIVERA DAVID Paul | 2001 | M | SUI | CAL Lausanne (SUI) | |||
42 | SALVISBERG Elias | 1998 | M | SUI | FGL Luzern (SUI) | |||
42 | BIANCHI Federico | 2000 | M | SUI | LUG Lugano (SUI) |
Kalpa Naiset U12 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OMAR Amani | 2005 | F | ALG | CEB Biel/Bienne (SUI) | |||
2 | MAIGA Louna | 2006 | F | SUI | FCB Bern (SUI) | |||
3 | JUNG Tokessa | 2006 | F | GER | CEB Biel/Bienne (SUI) | |||
3 | BAUMANN Lana-Kiyomi | 2005 | F | SUI | FSF Fechtschule Starzynski Flawil (SUI) | |||
5 | RAMUZ Leonie | 2006 | F | SUI | FCB Bern (SUI) | |||
6 | VÖGTLI Alba | 2005 | F | SUI | SECH Chaux-de-Fonds (SUI) | |||
7 | LUSTI Andrina | 2005 | F | SUI | ZFC Zürich (SUI) | |||
8 | GOGNIAT Vanie | 2005 | F | SUI | SECH Chaux-de-Fonds (SUI) | |||
9 | GABUTTI ANNA | 2006 | F | SUI | [i] SAL Lugano (SUI) | |||
10 | CHATILLON Océane | 2006 | F | SUI | CEFL Florimont (SUI) | |||
11 | CECCONI Arianna | 2005 | F | SUI | [i] SAL Lugano (SUI) | |||
12 | JURT Katharina | 2005 | F | SUI | FGL Luzern (SUI) | |||
13 | BONNY Victoria | 2005 | F | SUI | FCZ Zug (SUI) | |||
14 | JURT Florina | 2005 | F | SUI | FGL Luzern (SUI) | |||
15 | HOLOP Sara | 2005 | F | HUN | ZFC Zürich (SUI) | |||
16 | KEISER Lena | 2005 | F | SUI | FCZ Zug (SUI) | |||
17 | WUHRMANN Valentina | 2005 | F | SUI | ZFC Zürich (SUI) | |||
18 | TURNAGIU Mara | 2006 | F | ROU | ZFC Zürich (SUI) | |||
19 | MEYER Elektra | 2006 | F | SUI | ZFC Zürich (SUI) | |||
20 | PICCOLO Marta | 2006 | F | SUI | [i] SAL Lugano (SUI) | |||
21 | SPECK Stella | 2005 | F | SUI | FCZ Zug (SUI) | |||
22 | REINIGER Antonia | 2006 | F | SUI | SEB Basel (SUI) |
Kalpa Naiset U17 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FAVRE Angeline | 2000 | F | SUI | CES Sierre (SUI) | |||
2 | PIVETEAU Anne Clémence | 2000 | F | SUI | CAL Lausanne (SUI) | |||
3 | PASCHE Alyssa | 2002 | F | SUI | SEG Geneve (SUI) | |||
3 | VILLIGER Elin | 2001 | F | SUI | ZFC Zürich (SUI) | |||
5 | SAPIN Galadrielle Tünde | 2001 | F | SUI | CER Romont (SUI) | |||
6 | BURKHARD Isabelle | 2001 | F | SUI | FCB Bern (SUI) | |||
7 | GABUTTI Emilie | 2002 | F | SUI | [i] SAL Lugano (SUI) | |||
8 | ROMEO Virginia | 2002 | F | SUI | LUG Lugano (SUI) | |||
9 | BOSCHERINI Victoria | 2002 | F | SUI | SEVM Vevey (SUI) | |||
10 | STURMHOEFEL Katrina | 2000 | F | SUI | SEB Basel (SUI) | |||
11 | CROVETTO Vera | 2002 | F | SUI | LUG Lugano (SUI) | |||
12 | IZZO Iulia | 2002 | F | SUI | [i] SAL Lugano (SUI) | |||
13 | GARNIER Emma | 2000 | F | FRA | LE HAVRE CE (FRA) | |||
14 | GRAND D'HAUTEVILLE Agathe | 2002 | F | SUI | SEG Geneve (SUI) | |||
15 | RUF Patricia | 2001 | F | GER | SV Waldkirch (GER) | |||
16 | ROGNON Louisa | 2001 | F | SUI | SEN Neuchâtel (SUI) | |||
17 | PETRINI Claire | 2003 | F | SUI | [i] SAL Lugano (SUI) | |||
18 | SCHIBLER Ronja | 2000 | F | SUI | BFC Basel (SUI) | |||
19 | DESAULES Alice | 2001 | F | SUI | SEN Neuchâtel (SUI) | |||
20 | GRAF Natascha | 2001 | F | SUI | FGK Küssnacht (SUI) | |||
21 | KELLER Sofie | 2000 | F | SUI | BFC Basel (SUI) | |||
22 | BOUILLANT Audrey | 2002 | F | SUI | SEVM Vevey (SUI) | |||
23 | ANDRES Laura | 2002 | F | SUI | ZFC Zürich (SUI) | |||
24 | RIZZELLO Giulia | 2001 | F | SUI | LUG Lugano (SUI) | |||
25 | BIHIRY Nefertari | 2002 | F | SUI | CAL Lausanne (SUI) | |||
26 | CHALON Estelle | 2001 | F | SUI | SEN Neuchâtel (SUI) | |||
27 | BÜSSER Martina | 2000 | F | SUI | FCSG St. Gallen (SUI) | |||
28 | CHATILLON Marine | 2002 | F | SUI | CEFL Florimont (SUI) | |||
29 | EGLOFF Lea | 2000 | F | SUI | FCSG St. Gallen (SUI) | |||
30 | CARUSO Diva | 2003 | F | SUI | [i] SAL Lugano (SUI) | |||
31 | MASCIARI Valentina | 2003 | F | SUI | [i] SAL Lugano (SUI) | |||
32 | PETTOLA Chiara | 2003 | F | SUI | LUG Lugano (SUI) | |||
33 | HUNGERBÜHLER Léna | 2003 | F | SUI | CAL Lausanne (SUI) | |||
34 | RIGERT Julia | 2002 | F | SUI | CES Sierre (SUI) | |||
35 | WANE Mélissa | 2002 | F | FRA | SEG Geneve (SUI) | |||
36 | AEBERSOLD Sayoko | 2001 | F | SUI | SEG Geneve (SUI) | |||
37 | BOTTI Marieke | 2002 | F | SUI | LUG Lugano (SUI) | |||
38 | ZIMMERMANN Maline | 2002 | F | SUI | FGL Luzern (SUI) |
Kalpa Miehet U12 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SQUIERI Juliano Nicola | 2007 | M | SUI | CEB Biel/Bienne (SUI) | |||
2 | MEKIS Joakim | 2006 | M | SUI | SEG Geneve (SUI) | |||
3 | POIDEVIN Felix | 2006 | M | SUI | CES Sierre (SUI) | |||
3 | PETKANTCHIN Samuel | 2006 | M | BUL | CEB Biel/Bienne (SUI) | |||
5 | D`AGOSTINI Ezra | 2005 | M | SUI | SEB Basel (SUI) | |||
6 | WICHT Gianluca | 2007 | M | SUI | SEG Geneve (SUI) | |||
7 | WIDMER Neel | 2005 | M | SUI | SECH Chaux-de-Fonds (SUI) | |||
8 | DECHANT Benjamin | 2005 | M | AUT | ZFC Zürich (SUI) | |||
9 | GRECU Ioan | 2005 | M | SUI | SEVM Vevey (SUI) | |||
10 | AKLIN Maxime | 2005 | M | SUI | BFC Basel (SUI) | |||
11 | PFEIFER Paul | 2006 | M | SUI | CEB Biel/Bienne (SUI) | |||
12 | FAVRE Arthur | 2006 | M | SUI | CES Sierre (SUI) | |||
13 | WIELAND Florian | 2005 | M | SUI | AFCB Bern (SUI) | |||
14 | ESCANDE Hector | 2005 | M | FRA | CEB Biel/Bienne (SUI) | |||
15 | RAPPA Domenico | 2006 | M | SUI | ZFC Zürich (SUI) | |||
16 | ZAHNER David | 2005 | M | SUI | ZFC Zürich (SUI) | |||
17 | THOENIG Antonin | 2005 | M | SUI | CEFL Florimont (SUI) | |||
18 | TERRIBILINI Alessandro | 2005 | M | SUI | CEB Biel/Bienne (SUI) | |||
19 | BÜTLER Matthew | 2005 | M | SUI | ZFC Zürich (SUI) | |||
20 | MAEDER Manech | 2007 | M | SUI | SECH Chaux-de-Fonds (SUI) | |||
21 | HUBER Mateo | 2006 | M | SUI | CAL Lausanne (SUI) | |||
22 | CHOPARD Keran | 2006 | M | SUI | SECH Chaux-de-Fonds (SUI) | |||
23 | BOLT Timo | 2005 | M | SUI | FCA Aarau (SUI) | |||
24 | CAVALERI Lucio | 2006 | M | SUI | CEFL Florimont (SUI) | |||
25 | LISCHER Sebastian | 2005 | M | SUI | FCZ Zug (SUI) | |||
26 | CASTEJON Giulio | 2005 | M | ITA | [i] SAL Lugano (SUI) | |||
27 | BINEN Demir | 2006 | M | SUI | SEB Basel (SUI) | |||
28 | FUX Nevio | 2006 | M | SUI | FCSG St. Gallen (SUI) | |||
29 | WALDBURG-ZEIL Thaddäus | 2006 | M | SUI | SEZ Zürich (SUI) | |||
30 | BORER Pavlo | 2006 | M | SUI | BFC Basel (SUI) | |||
31 | HUCHLER Tobias | 2005 | M | AUT | FTS Dornbirn (AUT) | |||
32 | DEMIERRE Nicolas | 2007 | M | SUI | EEB Bulle (SUI) | |||
33 | SCHÄDELI Jonathan | 2005 | M | SUI | AFCB Bern (SUI) | |||
34 | FERRY Nicolas | 2006 | M | SUI | LUG Lugano (SUI) | |||
35 | HERMLE Ramon | 2006 | M | SUI | CEB Biel/Bienne (SUI) | |||
36 | SLATER Henry Martin | 2005 | M | SUI | [i] SAL Lugano (SUI) | |||
37 | GOLOVATYUK Matvej | 2006 | M | RUS | FGL Luzern (SUI) | |||
38 | ALBERTINI Aurel | 2006 | M | SUI | FGL Luzern (SUI) | |||
39 | FAUCHÈRE Maurice | 2005 | M | SUI | ZFC Zürich (SUI) | |||
40 | DESHE Michael | 2005 | M | IRL | FECB Baden (SUI) |
Kalpa Miehet U17 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SCHMIDLI Nicky | 2000 | M | SUI | SES Sion (SUI) | |||
2 | MARCHAND Charles Edouard | 2000 | M | SUI | CAL Lausanne (SUI) | |||
3 | GRUTTER Jonas | 2000 | M | SUI | CAL Lausanne (SUI) | |||
3 | SOUTULLO Jordi | 2002 | M | SUI | CEB Biel/Bienne (SUI) | |||
5 | CASTEJON Davide Alejandro | 2002 | M | SUI | [i] SAL Lugano (SUI) | |||
6 | GRUNDER Pascal | 2002 | M | SUI | AFCB Bern (SUI) | |||
7 | ERBETTA Diego | 2002 | M | SUI | CAL Lausanne (SUI) | |||
8 | LERZER Till | 2000 | M | SUI | ZFC Zürich (SUI) | |||
9 | LUTIN Antoine | 2000 | M | SUI | SES Sion (SUI) | |||
10 | JENNY David | 2000 | M | SUI | SEN Neuchâtel (SUI) | |||
11 | WEBER Sebastian | 2000 | M | SUI | SEB Basel (SUI) | |||
12 | BONNY Eliot | 2000 | M | SUI | SESAF Fribourg (SUI) | |||
13 | DUMONT Célien | 2000 | F | SUI | SES Sion (SUI) | |||
14 | FUHRIMANN Jonathan | 2002 | M | SUI | FCB Bern (SUI) | |||
15 | ZOCCO Paolo | 2000 | M | SUI | SEG Geneve (SUI) | |||
16 | BORER Jovan | 2000 | M | SUI | BFC Basel (SUI) | |||
17 | HAURI Ian | 2002 | M | SUI | SEG Geneve (SUI) | |||
18 | FAVRE Hadrien | 2001 | M | SUI | CES Sierre (SUI) | |||
19 | VILLET Samuel | 2000 | M | SUI | SESAF Fribourg (SUI) | |||
20 | SCHEUNER Joël | 2002 | M | SUI | SEB Basel (SUI) | |||
21 | HUNGERBÜHLER Alexandre | 2001 | M | SUI | CAL Lausanne (SUI) | |||
22 | BROCHARD Théo | 2003 | M | SUI | SECH Chaux-de-Fonds (SUI) | |||
23 | RIVERA DAVID Paul | 2001 | M | SUI | CAL Lausanne (SUI) | |||
24 | SALEKI Adrien | 2000 | M | SUI | SEVM Vevey (SUI) | |||
25 | RAMUZ Jeremy | 2003 | M | SUI | FCB Bern (SUI) | |||
26 | HUCHLER Jakob | 2002 | M | AUT | FTS Dornbirn (AUT) | |||
27 | ZYBACH Lenny | 2001 | M | SUI | SECH Chaux-de-Fonds (SUI) | |||
28 | ZWAHLEN Joel | 2002 | M | SUI | FCZ Zug (SUI) | |||
29 | FRAUCHIGER Alastair | 2001 | M | SUI | FCB Bern (SUI) | |||
30 | MÜLLER-HEWER Julian | 2000 | M | SUI | CAL Lausanne (SUI) | |||
31 | POLGÁR Dániel | 2001 | M | HUN | FCZ Zug (SUI) | |||
32 | TINNER Niklas | 2001 | M | SUI | FGS Schaffhausen (SUI) | |||
33 | JACCOUD Zachary | 2000 | M | SUI | SESAF Fribourg (SUI) | |||
34 | HÜRLIMANN David | 2004 | M | SUI | SESAF Fribourg (SUI) | |||
35 | STOECKLI Jai | 2001 | M | SUI | CEFL Florimont (SUI) | |||
36 | AMMANN Tiëmo | 2000 | M | SUI | FGL Luzern (SUI) | |||
37 | LEEMANN Sandro | 2000 | M | SUI | FGL Luzern (SUI) | |||
38 | MAYOR Lucas | 2001 | M | SUI | CAL Lausanne (SUI) | |||
39 | GIORLA Tobia | 2000 | M | SUI | SES Sion (SUI) | |||
40 | GERBER Jacob | 2003 | M | SUI | AFCB Bern (SUI) | |||
41 | EICHENBERGER Samuel | 2000 | M | SUI | SEB Basel (SUI) | |||
42 | HIRSCH David | 2000 | M | GER | FCB Bern (SUI) | |||
43 | BONNY Alistair | 2002 | M | SUI | SESAF Fribourg (SUI) | |||
44 | GIAMPA Gianluca | 2001 | M | SUI | BFC Basel (SUI) | |||
45 | CAVADINI Lazare | 2002 | M | SUI | SEN Neuchâtel (SUI) | |||
46 | BRUSCHI Mattia | 2002 | M | SUI | [i] SAL Lugano (SUI) | |||
47 | CHATELAIN Thomas | 2000 | M | SUI | SECH Chaux-de-Fonds (SUI) | |||
48 | BIANCHI Federico | 2000 | M | SUI | LUG Lugano (SUI) | |||
49 | ORICCHIO Giuseppe | 2000 | M | SUI | LUG Lugano (SUI) | |||
50 | SCHOUKER Nöe | 2001 | M | SUI | CEFL Florimont (SUI) | |||
51 | GIULIANO Loris | 2000 | M | SUI | SEVM Vevey (SUI) | |||
52 | CAPUTO Alessandro | 2002 | M | SUI | FCA Aarau (SUI) | |||
53 | GARRIDO Pablo | 2000 | M | SUI | AFCB Bern (SUI) | |||
54 | EBNÖTHER Alexandr | 2002 | M | SUI | FCZ Zug (SUI) | |||
55 | ROUBAILO Niels | 2003 | M | NED | FCZ Zug (SUI) | |||
56 | WANG Helius | 2002 | M | SUI | ZFC Zürich (SUI) | |||
57 | GUSTERER Rapheal | 2000 | M | SUI | FGL Luzern (SUI) | |||
58 | MASELLI Silvano | 2001 | M | ITA | FCSG St. Gallen (SUI) | |||
59 | KOHLER Tyr Conan Rois | 2002 | M | SUI | ZFC Zürich (SUI) | |||
59 | RÜEGG Tim | 2001 | M | SUI | FGL Luzern (SUI) | |||
61 | PAVONCELLO Quentin | 2001 | M | SUI | CEFL Florimont (SUI) | |||
62 | KAMARAS Kevin | 2001 | M | SUI | CEFL Florimont (SUI) | |||
63 | ZOCCO Matteo | 2002 | M | SUI | SEG Geneve (SUI) | |||
64 | VISCONTI Riccardo | 2003 | M | SUI | LUG Lugano (SUI) | |||
65 | OTT Joël | 2001 | M | SUI | CEB Biel/Bienne (SUI) | |||
66 | COLLENBERG Tito | 2003 | M | SUI | LUG Lugano (SUI) | |||
67 | BALFOUR Roy | 2002 | M | GBR | [i] SAL Lugano (SUI) | |||
68 | ZIHLER Alessandro | 2002 | M | SUI | FGL Luzern (SUI) | |||
69 | TRABER Raphael | 2003 | M | SUI | FCSG St. Gallen (SUI) | |||
70 | RAMELLA Alessio | 2000 | M | SUI | FGL Luzern (SUI) | |||
71 | BELLO Fabio | 2002 | M | SUI | SECH Chaux-de-Fonds (SUI) | |||
72 | USHER Oliver | 2002 | M | SUI | FCZ Zug (SUI) | |||
73 | STOJANOVIC David | 2002 | M | SUI | FCSG St. Gallen (SUI) | |||
74 | PEIKERT Linus | 2002 | M | SUI | FCZ Zug (SUI) |