ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11.10.2014 - 12.10.2014 | Svenska mästerskapen för juniorer | Örebro | ||||||||
1 | LINDE Åsa | 1997 | F | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
2 | KARLSSON Ebba | 1996 | F | SWE | GoFK Visby (SWE) | |||
3 | JOHNSSON Anna | 1996 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | MUMM Emelie | 1995 | F | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
14.12.2013 - 15.12.2013 | Svenska mästerskapen för juniorer | Göteborg | ||||||||
1 | N | LINDE Åsa | 1997 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | ||
2 | N | LEJON Viktoria | 1994 | F | SWE | UF Uppsala (SWE) | ||
3 | N | MUMM Emelie | 1995 | F | SWE | DIF Stockholm (SWE) | ||
3 | N | WESSLÉN Elin | 1997 | F | SWE | UF Uppsala (SWE) | ||
15.12.2012 - 16.12.2012 | Svenska mästerskapen för juniorer | Solna | ||||||||
1 | LINDE Åsa | 1997 | F | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
2 | OXENSTIERNA Emma | 1993 | F | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | MUMM Emelie | 1995 | F | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | RUNOLD Vendela | 1993 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
17.12.2011 - 18.12.2011 | Svenska mästerskapen för juniorer | Malmö | ||||||||
1 | KARLSSON Jeanette | 1992 | F | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
2 | ANDRÉN Louise | 1993 | F | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
3 | KARLSSON Ebba | 1996 | F | SWE | GoFK Visby (SWE) | |||
3 | RUNOLD Vendela | 1993 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
11.12.2010 - 12.12.2010 | Svenska mästerskapen för juniorer | Jönköping | ||||||||
1 | KARLSSON Jeanette | 1992 | F | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
2 | DORDEVIC Larisa | 1994 | F | SWE | HGIF Halmstad (SWE) | |||
3 | ANDRÉN Louise | 1993 | F | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
3 | OXENSTIERNA Emma | 1993 | F | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
12.12.2009 - 13.12.2009 | Svenska mästerskapen för juniorer | Örebro | ||||||||
1 | BERGDAHL Johanna | 1990 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
2 | HÄGGLÖF Olivia | 1990 | F | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
3 | RUNOLD Vendela | 1993 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | VÄGGÖ Emma | 1990 | F | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
13.12.2008 - 14.12.2008 | Svenska mästerskapen för juniorer | Karlskrona | ||||||||
1 | BERGDAHL Johanna | 1990 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
2 | HÖCKERFELT Hanna | 1991 | F | SWE | KFK Kalmar (SWE) | |||
3 | HÄGGLÖF Olivia | 1990 | F | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
3 | LEJON Viktoria | 1994 | F | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
8.12.2007 - 9.12.2007 | Svenska mästerskapen för juniorer | Göteborg | ||||||||
1 | WERTSÉN Emma | 1988 | F | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
2 | BERGDAHL Johanna | 1990 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | MAGNUSSON Camilla | 1988 | F | SWE | HFS Halmstad (SWE) | |||
3 | WESTMAN Nina | 1989 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
9.12.2006 - 10.12.2006 | Svenska mästerskapen för juniorer | Jönköping | ||||||||
1 | BERGDAHL Johanna | 1990 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
2 | WERTSÉN Emma | 1988 | F | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
3 | PETTERSSON Andrea | 1990 | F | SWE | LUGI Lund (SWE) | |||
3 | WESTMAN Nina | 1989 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
10.12.2005 - 11.12.2005 | Svenska mästerskapen för juniorer | Karlskrona | ||||||||
1 | WERTSÉN Emma | 1988 | F | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
2 | MAGNUSSON Camilla | 1988 | F | SWE | HFS Halmstad (SWE) | |||
3 | BERGDAHL Johanna | 1990 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | GARS Sanne | 1989 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
21.2.2004 - 22.2.2004 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Kungsbacka | ||||||||
1 | BERGDAHL Johanna | 1990 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
2 | MAGNUSSON Camilla | 1988 | F | SWE | HFS Halmstad (SWE) | |||
3 | LARSSON Maria | 1986 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | ZÖLD Dominique | 1988 | F | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
22.2.2003 - 23.2.2003 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadette | Uppsala | ||||||||
1 | LARSSON Maria | 1986 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
2 | NIKOLAISEN Denise | 1985 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | NYLÉN Lo | 1984 | F | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | WERTSÉN Emma | 1988 | F | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
23.2.2002 - 24.2.2002 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Kalmar | ||||||||
1 | LARSSON Sofie | 1985 | F | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
2 | KARASZI Beatrix | 1983 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | ALBINSSON Emma | 1983 | F | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
3 | LARSSON Maria | 1986 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
20.1.2001 - 21.1.2001 | Svenska mästerskapen för juniorer | Stockholm | ||||||||
1 | KARASZI Beatrix | 1983 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | ALBINSSON Emma | 1983 | F | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
3 | LARSSON Sofie | 1985 | F | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
3 | LINDHOLM Ingrid | 1982 | F | SWE | DAL Falun (SWE) | |||
29.1.2000 - 30.1.2000 | Svenska mästerskapen för juniorer | Uppsala | ||||||||
1 | KARASZI Beatrix | 1983 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | ALBINSSON Emma | 1983 | F | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
3 | AHLDÉN-LINDWALL Anna | 1980 | F | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
3 | DANUBIUS Andrea | 1900 | F | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
30.1.1999 - 31.1.1999 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadette | Örnsköldsvik | ||||||||
1 | WAHL Charlotte | 1979 | F | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
2 | KARASZI Beatrix | 1983 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | ALBINSSON Emma | 1983 | F | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
3 | ASHRAFI Avisa | 1980 | F | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
24.1.1998 - 25.1.1998 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Åkersberga | ||||||||
1 | BACHORZ Ludvika | 1982 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3.5.1997 - 4.5.1997 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Kalmar | ||||||||
1 | WIBERG Carin | 1978 | F | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
2 | WAHL Charlotte | 1979 | F | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
3 | OLSSON Katarina | 1978 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
4 | SALES Aline | 1978 | F | SWE | KFK Kalmar (SWE) | |||
11.5.1996 - 12.5.1996 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Ljungby | ||||||||
1 | WIBERG Carin | 1978 | F | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
2 | WAHL Charlotte | 1979 | F | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
3 | LINDEBERG Anna | 1900 | F | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
3 | RENBERG Anna | 1976 | F | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
13.5.1995 - 13.5.1995 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Uppsala | ||||||||
1 | HARDING Anna Kajsa | 1975 | F | SWE | LUGI Lund (SWE) | |||
2 | WAHL Charlotte | 1979 | F | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
3 | NYSTRÖM Anneli | 1975 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | SELLMAN Lena | 1977 | F | SWE | [i] LUN Ängelholm (SWE) | |||
29.1.1994 - 29.1.1994 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm | ||||||||
1 | WALLENBURG Paula | 1976 | F | SWE | ARA Helsingborg (SWE) | |||
2 | HARDING Anna Kajsa | 1975 | F | SWE | LUGI Lund (SWE) | |||
3 | JONSSON Åsa | 1976 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
4 | KNUTSSON Monika | 1977 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
4 | LUTHMAN Camilla | 1974 | F | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
30.1.1993 - 31.1.1993 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Malmö | ||||||||
1 | LUTHMAN Camilla | 1974 | F | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
2 | WAHL Charlotte | 1979 | F | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
3 | HARDING Anna Kajsa | 1975 | F | SWE | LUGI Lund (SWE) | |||
4 | MODIN Katarina | 1975 | F | SWE | LöFK Lidingö (SWE) | |||
25.1.1992 - 25.1.1992 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Uppsala | ||||||||
1 | LÖNNBRO Jennie | 1975 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | RONQUIST Ingela | 1973 | F | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
3 | WIELINDER Helena | 1973 | F | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
4 | BERGENHEIM Maria | 1974 | F | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
26.1.1991 - 26.1.1991 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm | ||||||||
1 | RONQUIST Ingela | 1973 | F | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
2 | MALM Jeannette | 1972 | F | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | WIELINDER Helena | 1973 | F | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
4 | BERGENHEIM Maria | 1974 | F | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
28.1.1989 - 29.1.1989 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Malmö | ||||||||
1 | MALM Jeannette | 1972 | F | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
2 | PEIJNE Ulrika | 1974 | F | SWE | [i] KFIK Karlskrona (SWE) | |||
3 | VIKSTRÖM Malin | 1970 | F | SWE | ARA Helsingborg (SWE) | |||
4 | WEINE Anna | 1900 | F | SWE | HFS Halmstad (SWE) | |||
6.2.1988 - 6.2.1988 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm | ||||||||
1 | CARLING Jessica | 1968 | F | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
2 | EIBORN Lotta | 1971 | F | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
3 | LJUBINKOVIC Alexandra | 1900 | F | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
4 | JALMSJÖ Sofia | 1971 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
7.2.1987 - 7.2.1987 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm | ||||||||
1 | WUOPIO Kerstin | 1967 | F | SWE | LFK Linköping (SWE) | |||
2 | KYSELA Ninni | 1967 | F | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | LARSSON Ulrika | 1968 | F | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
4 | WIKLUND Anna | 1968 | F | SWE | UFK Umeå (SWE) | |||
25.1.1986 - 25.1.1986 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Göteborg | ||||||||
1 | HELLBERG-BERGIUS Charlotte | 1967 | F | SWE | UFK Umeå (SWE) | |||
2 | CARLING Jessica | 1968 | F | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
3 | WIDNER Lisa | 1900 | F | SWE | ARA Helsingborg (SWE) | |||
4 | LARSSON Ulrika | 1968 | F | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
9.3.1985 - 9.3.1985 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Lidingö | ||||||||
1 | OLTNER Marie | 1965 | F | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
2 | FLYGARE Agneta | 1965 | F | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
3 | LÖVDAHL Marie | 1900 | F | SWE | [i] F20 Uppsala (SWE) |