ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10.2.2018 - 11.2.2018 | Bagno-Cup | Burgsteinfurt | ||||||||
1 | STRATEN Finja | 2007 | F | GER | Osnabrücker SC (GER) | |||
2 | BUDDE Emma | 2007 | F | GER | Herner TC (GER) | |||
3 | SUTTROP Pia | 2007 | F | GER | TSC Eintr. Dortmund (GER) | |||
29.4.2017 - 30.4.2017 | Bagno-Cup | Burgsteinfurt | ||||||||
1 | STOLTMANN Julia Christin | 2006 | F | GER | FC Bremen-Nord (GER) | |||
2 | GOLDAU Aaliyah | 2006 | F | GER | Fechtzentrum TSV Hagen (GER) | |||
5.3.2016 - 6.3.2016 | Bagno-Cup | Burgsteinfurt | ||||||||
1 | MAIER Mara | 2005 | F | GER | FSG Warendorf (GER) | |||
2 | MIDDENDORF Klara | 2005 | F | GER | Osnabrücker SC (GER) | |||
3 | ENSIKAT Lilith | 2005 | F | GER | TV Neheim (GER) | |||
3 | STRATEN Nele | 2005 | F | GER | Osnabrücker SC (GER) | |||
7.3.2015 - 8.3.2015 | Bagno-Cup | Steinfurt | ||||||||
1 | 1. kierros | COUROUBLE Joelle | 2004 | F | GER | Lüdenscheider TV (GER) | ||
2 | 1. kierros | ARNDT Fabienne | 2004 | F | GER | Quernheimer FC (GER) | ||
3 | 1. kierros | HOLLINDERBÄUMER Lena | 2004 | F | GER | Quernheimer FC (GER) | ||
3 | 1. kierros | ROGGEL Lotte | 2003 | F | GER | TV Paderborn (GER) | ||
4 | 1. kierros | AHAUS Charlotte | 2003 | F | GER | TV Lemgo (GER) | ||
5.10.2013 - 6.10.2013 | Bagno-Cup | Steinfurt | ||||||||
1 | MEIER Jana | 2003 | F | GER | Quernheimer FC (GER) | |||
2 | ROGGEL Lotte | 2003 | F | GER | TV Paderborn (GER) | |||
3 | AHAUS Charlotte | 2003 | F | GER | TV Lemgo (GER) | |||
3 | COUROUBLE Joelle | 2004 | F | GER | Lüdenscheider TV (GER) | |||
1.12.2012 - 2.12.2012 | Bagno-Cup | Burgsteinfurt | ||||||||
1 | 1. kierros | BÜCKER Femke | 2002 | F | GER | Osnabrücker SC (GER) | ||
1 | 1. kierros | SCHRÖDER Lena-Marie | 2003 | F | GER | Herner TC (GER) | ||
1 | 1. kierros | WILKE Melissa | 2001 | F | GER | Fechtzentrum TSV Hagen (GER) | ||
2 | 1. kierros | HOLLÄNDER Sophie | 2001 | F | GER | TV Gladbeck (GER) | ||
2 | 1. kierros | PIEFKE Greta | 2002 | F | GER | Osnabrücker SC (GER) | ||
3 | 1. kierros | SCHULZ Kim | 2002 | F | GER | Quernheimer FC (GER) | ||
4 | 1. kierros | BEERMANN Johnna | 2002 | F | GER | Fechtzentrum TSV Hagen (GER) | ||
3.12.2011 - 4.12.2011 | Bagno-Cup | Burgsteinfurt | ||||||||
1 | 1. kierros | PIEFKE Greta | 2002 | F | GER | Osnabrücker SC (GER) | ||
1 | 1. kierros | WILKE Melissa | 2001 | F | GER | Fechtzentrum TSV Hagen (GER) | ||
2 | 1. kierros | KAMTA Tirza Dameni | 2001 | F | NED | Schermacademie Zair (NED) | ||
2 | 1. kierros | WALKENFORT Zoe | 2002 | F | GER | |||
3 | 1. kierros | KRÖGER Sophia-Helena | 2002 | F | GER | FSG Warendorf (GER) | ||
3 | 1. kierros | SCHLENTER Finja | 2001 | F | GER | Osnabrücker SC (GER) | ||
4 | 1. kierros | PIEFKE Lotta | 2002 | F | GER | Osnabrücker SC (GER) | ||
4 | 1. kierros | ZUR MÜHLEN Marie | 2001 | F | GER | TSV Bayer 04 Leverkusen (GER) | ||
27.11.2010 - 28.11.2010 | Bagno-Cup | Burgsteinfurt | ||||||||
1 | WILL Vanessa | 2000 | F | GER | MTV Soltau (GER) | |||
2 | SPÄTH Charlotte | 2000 | F | GER | Osnabrücker SC (GER) | |||
3 | NAUJOKS Lisa | 2000 | F | GER | Dortmunder TG (GER) | |||
4 | MEYER-LEIVE Merit | 2000 | F | GER | Osnabrücker SC (GER) | |||
28.11.2009 - 29.11.2009 | Bagno-Cup | Burgsteinfurt | ||||||||
1 | N | PLATE Maike | 1999 | F | GER | |||
2 | N | ENSTE Amelie | 1999 | F | GER | Dortmunder TG (GER) |