ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4.2.2024 - 4.2.2024 | SM-kilpailu U17/U20, floretti ja säilä | Helsinki | ||||||||
1 | N | RAATIKAINEN Teemu | 2006 | M | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto (FIN) | ||
2 | N | VOUTILAINEN Xander | 2007 | M | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto (FIN) | ||
3 | N | CALLES TAPONEN Oscar | 2007 | M | FIN | Miekka Miehet (FIN) | ||
3 | N | SIBELIUS Etienne | 2009 | M | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto (FIN) | ||
9.4.2022 - 10.4.2022 | Floretin ja säilän U17 ja U20 SM-kilpailut | Helsinki | ||||||||
1 | N | VUENTO Sami | 2004 | M | FIN | Miekka Miehet (FIN) | ||
2 | N | SILFVERBERG Leevi | 2002 | M | FIN | Miekka Miehet (FIN) | ||
3 | N | CALLES TAPONEN Oscar | 2007 | M | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto (FIN) | ||
3 | N | PEREZ VILLALBA Leo | 2006 | M | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto (FIN) | ||
11.12.2021 - 12.12.2021 | U17 ja U20 SM-kilpailut | Helsinki | ||||||||
1 | N | VUENTO Sami | 2004 | M | FIN | Miekka Miehet (FIN) | ||
2 | N | SILFVERBERG Leevi | 2002 | M | FIN | Miekka Miehet (FIN) | ||
3 | N | CALLES TAPONEN Oscar | 2007 | M | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto (FIN) | ||
3 | N | VOUTILAINEN Xander | 2007 | M | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto (FIN) | ||
17.10.2020 - 18.10.2020 | U17 ja U20 SM-kilpailut 2020 | Espoo | ||||||||
1 | N | SIPOLA Elmeri | 2002 | M | FIN | Miekka Miehet (FIN) | ||
2 | N | VUENTO Sami | 2004 | M | FIN | Miekka Miehet (FIN) | ||
3 | N | HUTTU Lucas | 2002 | M | FIN | Miekka Miehet (FIN) | ||
3 | N | SILFVERBERG Leevi | 2002 | M | FIN | Miekka Miehet (FIN) | ||
13.4.2019 - 13.4.2019 | Säilän SM säiläkilpailu | Helsinki | ||||||||
1 | N | SIPOLA Elmeri | 2002 | M | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto (FIN) | ||
2 | N | RICCI Stefano | 2003 | M | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto (FIN) | ||
3 | N | HUTTU Lucas | 2002 | M | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto (FIN) | ||
3 | N | VUENTO Sami | 2004 | M | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto (FIN) | ||
19.5.2018 - 20.5.2018 | Säilän Suomen Mestaruus | Porvoo | ||||||||
1 | SIPOLA Elmeri | 2002 | M | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto (FIN) | |||
2 | HELO Elias | 2001 | M | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto (FIN) | |||
3 | HEISKARI Ilmari | 2001 | M | FIN | Oulun Miekkailuseura (FIN) | |||
3 | VUENTO Sami | 2004 | M | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto (FIN) | |||
20.5.2017 - 21.5.2017 | Säilän Suomen Mestaruus | Espoo | ||||||||
1 | ASPLUND Max | 1997 | M | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto (FIN) | |||
2 | SIPOLA Elmeri | 2002 | M | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto (FIN) | |||
3 | RICCI Stefano | 2003 | M | FIN | Tapanilan Erä Miekkailujaosto (FIN) | |||
3 | SILFVERBERG Leevi | 2002 | M | FIN | Säiläklubi (FIN) |