12.10.2024 - 42. Ella Ostermann Turnier und Sparkassen U15 Cup 2024 Floretti Miehet U11 Henkilökohtainen |
---|
ranking | status | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura |
---|
7.10.2023 - 41. Ella Ostermann Turnier und Sparkassen U15 Cup 2023 Floretti Miehet U11 Henkilökohtainen |
---|
ranking | status | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | PREUSSNER Rafael | PREUSSNER Rafael | 2013 | M | GER | Freiburger TS |
1.10.2022 - 40. Ella Ostermann Turnier und Sparkassen U15 Cup 2022 Floretti Miehet U11 Henkilökohtainen |
---|
9.10.2021 - 40. Ella Ostermann Turnier und Sparkassen U15 Cup 2021 Floretti Miehet U11 Henkilökohtainen |
---|
ranking | status | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura |
---|
10.10.2020 - 40. Ella Ostermann Turnier und Sparkassen U15 Cup 2020 Floretti Miehet U11 Henkilökohtainen |
---|
ranking | status | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura |
---|
5.10.2019 - 39. Ella Ostermann Turnier und Sparkassen U15 Cup 2019 Floretti Miehet U11 Henkilökohtainen |
---|
ranking | status | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura |
---|---|---|---|---|---|---|
3 | N | HUANG Yihang | 2011 | M | GER | PSV Stuttgart |
6.10.2018 - 38. Ella Ostermann Turnier und Sparkassen U14 Cup 2018 Floretti Miehet U10+U9 Henkilökohtainen |
---|
ranking | status | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura |
---|
7.10.2017 - Ella Ostermann Turnier Floretti Miehet U10 Henkilökohtainen |
---|
15.10.2016 - Ella Ostermann Turnier Floretti Miehet U10+U9 Henkilökohtainen |
---|
10.10.2015 - Ella Ostermann Turnier Floretti Miehet U10 Henkilökohtainen |
---|
11.10.2014 - Ella Ostermann Turnier Floretti Miehet U10+U9 Henkilökohtainen |
---|
ranking | status | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BRAUN Leonard | BRAUN Leonard | 2005 | M | GER | ||
2 | SANTL Ferdinand | 2006 | M | GER | |||
3 | KLUG Mika | 2005 | M | GER | |||
4 | ASLAN Mem-Diyar | 2005 | M | GER |
12.10.2013 - Ella Ostermann Turnier Floretti Miehet U10+U9 Henkilökohtainen |
---|
ranking | status | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura |
---|
13.10.2012 - Ella Ostermann Turnier Floretti Miehet U10+U9 Henkilökohtainen |
---|
ranking | status | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | STEPPE Simon | 2005 | M | GER | FA Rheinfelden | |
2 | RIMPF Moritz | 2003 | M | GER |
15.10.2011 - Ella Ostermann Turnier Floretti Miehet U10 Henkilökohtainen |
---|
ranking | status | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | WEISMANN Samuel | 2002 | M | GER | ||
2 | MÜLLER Leonard Gregor | 2002 | M | SUI | FCB Bern | |
3 | HILDEBRAND Lorenz | 2002 | M | GER | FA Rheinfelden |
9.10.2010 - Ella Ostermann Turnier Floretti Miehet U10 Henkilökohtainen |
---|
15.3.2003 - 23. Ella Ostermann Turnier Floretti Miehet U10+U9 Henkilökohtainen |
---|
ranking | status | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SIMON Vincent | SIMON Vincent | 1993 | M | GER | TV Oberndorf | |
2 | RITTER Moritz | RITTER Moritz | 1993 | M | GER |
16.3.2002 - 22. Ella Ostermann Turnier Floretti Miehet U10+U9 Henkilökohtainen |
---|
17.3.2001 - 21. Ella Ostermann Turnier Floretti Miehet U10+U9 Henkilökohtainen |
---|
ranking | status | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura |
---|
18.3.2000 - 20. Ella Ostermann Turnier Floretti Miehet U10+U9 Henkilökohtainen |
---|
ranking | status | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura |
---|
20.3.1999 - 19. Ella Ostermann Turnier Floretti Miehet U10+U9 Henkilökohtainen |
---|
ranking | status | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GANZ Volker | 1989 | M | GER | |||
2 | RILLING Pascal | RILLING Pascal | 1989 | M | GER | ||
3 | WINDISCH Michael | WINDISCH Michael | 1989 | M | GER |
21.3.1998 - 18. Ella Ostermann Turnier Floretti Miehet U10 Henkilökohtainen |
---|
ranking | status | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FRANK Michael | 1990 | M | GER |
16.3.1997 - 17. Ella Ostermann Turnier Floretti Miehet U10 Henkilökohtainen |
---|
ranking | status | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | PFEIFFER Oliver | 1987 | M | GER | ||
2 | RICHTER Florian | 1987 | M | GER | ||
3 | GANZ Axel | 1987 | M | GER | SV Esslingen |