back-to-list

Tulokset

Kupittaa tournament-Nordic Championships
FIN Turku
17. maaliskuuta 2018 - 18. maaliskuuta 2018

Kalpa Miehet Senior Henkilökohtainen history
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 PRIINITS Sten 1987 M EST En Garde Haapsalu (EST)
2 SEEVE Teemu 1992 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
3 ISLAS FLYGARE Linus 1998 M SWE UF Uppsala (SWE)
3 CHEN Tsung Lin 1993 M TPE
5 TURNAU Peeter 1994 M EST En Garde Haapsalu (EST)
6 MAHRINGER Josef 1997 M AUT FU Linz (AUT)
7 TIVENIUS Jan 1961 M SWE FFF Stockholm (SWE)
8 GONZALEZ Rodrigo 1997 M CHI
9 BERGH Casper 1995 M NOR Bergens FK (NOR)
10 KNUDSEN Kenneth 1997 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
11 ESKOV Ruslan 1998 M EST Tartu Kalev (EST)
12 PAAVOLAINEN Jaakko 1996 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
13 SALM Juri 1984 M EST
14 ALSHATTI Abdulaziz 1990 M KUW
15 TORKILDSEN Sturla 1981 M NOR Njård Fekting (NOR)
16 YAU Shun Him Himson 1994 M HKG
17 VUORINEN Niko 1989 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
18 DORATI AMEGLIO Arturo Isaac 1986 M PAN
19 BLINOV Jevgeni 1989 M EST
20 DE SEPIBUS Severin 1983 M SUI AFZ Zürich (SUI)
21 TAURIAINEN Topias 1999 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
22 NICKEL Rolf 1991 M CHI Avulso (BRA)
23 GUSTAVSSON Christian 1986 M SWE FFF Stockholm (SWE)
24 NUNEZ Pablo 1993 M CHI
25 REICHWALD Jonny 1980 M SWE DIF Stockholm (SWE)
26 NONGTHOMBAM Santosh Singh 1995 M IND
27 CAPALDO Daniel 1987 M SUI FCZ Zug (SUI)
28 MATTSSON Oliver 1996 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
29 STYMNE Jakob 1996 M SWE DIF Stockholm (SWE)
30 DUDHARE Ajinkya Ashok 1990 M IND
31 CHUANG Po Yu 1997 M TPE
32 NILSSON Erik 1996 M SWE UF Uppsala (SWE)
33 BEAULIEU Loic 1998 M CAN
34 AVAERT Arnaud 1980 M BEL CE Damocles (BEL)
35 GRÄSBECK Gunnar 1993 M FIN Habda Helsinki (FIN)
36 ALBELOUSHI Abdullah 1993 M KUW
37 AGERBERG Niklas 1980 M SWE SAF Solna (SWE)
38 STALMAKOV Javgenij 1982 M LTU Gintarine spaga (LTU)
39 TAMOSIUNAS Mindaugas 1990 M LTU
40 ASHKANANI Faisal 1990 M KUW
40 KIIROJA Jaron 2002 M EST Tallinna Mook (EST)
42 LOSEVSKIY Sergey 1983 M RSA
43 COX Matthew 1982 M USA MK Fencing Academy (UAE)
44 SALM Juhan 1981 M EST Tallinna Mook (EST)
45 ARKHIPOV Alexey 1970 M RUS
46 KILJANDER Oskar 1999 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
47 SWENNING Joar 1967 M SWE UF Uppsala (SWE)
48 KROHN Otthar Andreas 1996 M NOR Njård Fekting (NOR)
49 GUSAROV Klim 1998 M EST Tallinna Mook (EST)
50 WALLENIUS Philip 1998 M SWE FFF Stockholm (SWE)
51 TARTA Vinicius 2000 M BRA Sociedade Thalia (BRA)
52 OLSEN Johannes Kristian 1997 M DEN Hellerup FK (DEN)
53 LINNEMANN Christian Schack 1997 M DEN Hellerup FK (DEN)
53 SHARMA Pankaj Kumar 1997 M IND
55 KAMAL Hussain 1991 M KUW
56 KOSUNEN Tommi 1969 M FIN Miekka Miehet (FIN)
57 JUTILA Julius 2001 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
58 PANELIUS Rufus 1997 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
58 KERMINEN Antti 1975 M FIN Miekka Miehet (FIN)
60 SVENSSON Jonathan 1999 M SWE DIF Stockholm (SWE)
61 GERDIN Viktor 1985 M SWE UF Uppsala (SWE)
62 ODGERS James 1998 M GBR
63 RAWLINS Scott 1987 M AUS
64 MAKAROVAS Tomas 1985 M LTU
65 AZIZOV Elmar 1988 M EST
66 KUMAR Sunil 1989 M IND
67 UTNE Bendik 1994 M NOR Bergens FK (NOR)
68 SEPP Tony 2000 M EST En Garde Haapsalu (EST)
69 MAYNARD Calum 1993 M GBR
70 TERHO Jussi 1999 M FIN Kalpaveljet (FIN)
71 PIRHONEN Petri 2002 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
72 LEBEDEV Eduard 1995 M EST Tallinna Mook (EST)
73 TAYLOR James 1982 M GBR
74 JARL Henrik 1992 M SWE DIF Stockholm (SWE)
75 LUND Leonard 1999 M SWE DIF Stockholm (SWE)
76 MARKEVICIUS Povilas 1998 M LTU Gintarine spaga (LTU)
77 KOTOV Denis 1977 M RUS
78 GYLLENHOFF Anders 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
79 SKOGSTER Moritz 1999 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
80 HESSLING OSCARSON Simon 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
81 HAZES Luuk 1997 M NOR Njård Fekting (NOR)
82 ROSENBERG Gabriel 1995 M SWE DIF Stockholm (SWE)
83 1. kierros TAMMOJA Mike 1996 M EST Tallinna Mook (EST)
84 1. kierros DVARISKIS Edgaras 1996 M LTU Gaja-Dvikova (LTU)
85 1. kierros NUOTIO Tatu 1994 M FIN Habda Helsinki (FIN)
85 1. kierros LYYTINEN Joonas 1976 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
87 1. kierros KUVAJA Ville 1978 M FIN Miekka Miehet (FIN)
88 1. kierros TREVISAN Federico 1990 M ITA
89 1. kierros JERJOMIN Vladimir 1969 M EST
90 1. kierros HASANOV Mehrab 1974 M AZE
90 1. kierros LEJONKLOU Rickard 1991 M SWE ÖFFK Östersund (SWE)
92 1. kierros METIUNAS Regimantas 1977 M LTU Vilniaus FK (LTU)
93 1. kierros VUORINEN Juha 1961 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
94 1. kierros LEWIN Johan 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
95 1. kierros LAO Mattias 2000 M EST En Garde Haapsalu (EST)
96 1. kierros SAVVA Fredrik 1992 M SWE ÖFFK Östersund (SWE)
96 1. kierros RISSANEN Aapo 2003 M FIN Pyhän Olavin Miekkailijat (FIN)
98 1. kierros KLOTZ Hans 1958 M SUI ZFC Zürich (SUI)
99 1. kierros FALKENBERGH Karl-Gustav 1968 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
100 1. kierros NUUJA Kalle 1979 M FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott (FIN)
101 1. kierros KORHONEN Pekka 1959 M FIN Miekka Miehet (FIN)