back-to-list

Tulokset

Trophäe der Friedensstadt Osnabrück
GER Osnabrück
27. lokakuuta 2013 - 27. lokakuuta 2013

Kalpa Miehet U20 Henkilökohtainen history
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 DANILEJKO Maxim 1994 M GER Heidenheimer SB (GER)
2 RICHTER Arne 1994 M GER FG Segeberg (GER)
3 KUCHALSKI Tim 1994 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
3 BITSCH Peter 1996 M GER Darmstädter FC (GER)
5 BELLMANN Lukas 1995 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
6 BIELEC Maciej 1997 M POL KS Szpada Wroclaw (POL)
7 SWIRIDOW Anton 1995 M GER
8 MAJGIER Sebastian 1995 M POL Piast Gliwice (POL)
9 KNECHTL Lukas 1997 M AUT GFU Graz (AUT)
10 RIEDEL Alexander 1995 M GER SV Waldkirch (GER)
11 BUSCH Max 1997 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
12 KAPALA Piotr 1997 M POL UKS Kosynier Gliwice (POL)
13 MARCOL Daniel 1997 M POL KS Szpada Wroclaw (POL)
14 STADTER Kilian 1996 M GER FG Segeberg (GER)
15 ROK Mateusz 1994 M POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
16 WEITBRECHT Luis Emanuel 1994 M GER
17 FRAS Mieszko 1995 M POL KKS Krakow (POL)
18 SCHMIER Robert 1994 M GER Heidelberger FC/TSG R. (GER)
19 BRINKMANN Marco 1997 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
20 KARLE Daniel 1997 M GER SV Böblingen (GER)
21 HOCH André 1998 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
22 KONDRING Philipp 1998 M GER Heidenheimer SB (GER)
23 MAUNZ Florian 1994 M GER Heidenheimer SB (GER)
24 BRAUN Rico 1997 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
25 ROOT Lukas 1996 M GER SV Böblingen (GER)
26 MESZAROS Maximilian 1998 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
27 WALTER Noe 1996 M GER Osnabrücker SC (GER)
28 SCHÜLING Niels 1997 M GER TG Münster (GER)
29 HACK Maximilian 1995 M GER FC Hardheim-Höpfingen (GER)
30 KRASEL Jonas Jakob 1995 M GER MTV Braunschweig (GER)
31 JÄGER Leon 1998 M GER Heidenheimer SB (GER)
32 WAGOROWSKI Alexander 1997 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
33 UNTERHAUSER Samuel 1997 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
34 MODROK Johannes 1996 M GER FA Rheinfelden (GER)
35 JAREK Filip 1996 M GER FC Grunewald (GER)
36 MENZEL Wolfgang 1996 M GER MTV München (GER)
37 PLAJER David 1995 M GER EFG Essen (GER)
38 JOHNSRUD Alexander 1997 M GER
39 CHROMKO Marcel 1996 M GER Dresdener FC (GER)
40 KELPE Henning 1998 M GER FG Segeberg (GER)
41 FERNANDEZ PEREZ Javier 1998 M ESP SAE-M (ESP)
42 BERKEL Dominik 1997 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
43 MÜLLER Moritz 1995 M GER FC Hardheim-Höpfingen (GER)
44 TRZEPIZUR Przemyslaw 1996 M POL AZS AWF Katowice (POL)
45 GREUL Simon 1998 M GER TSF Ditzingen (GER)
46 BIRKENMAIER Marco 1999 M GER VFB Friedrichshafen (GER)
47 GEHLES Maximilian 1996 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
48 DELFS Lennart 1994 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
49 ZIMMERMANN Jonas 1997 M GER SC Itzehoe (GER)
50 PETERSEN Cornelius 1998 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
51 BLANK Jannis 1995 M GER Heidenheimer SB (GER)
52 VAN NUNEN David 1995 M NED s.v. Pallós (NED)
53 SCHUBA David 1994 M GER [i] WMTV Solingen (GER)
54 HANSCHKE Samuel 1994 M GER Heidenheimer SB (GER)
55 SCHWEIZER Franz 1997 M GER Heidelberger FC/TSG R. (GER)
56 STAHL David 1997 M GER TSV Neu-Ulm (GER)
57 SCHMIDT Leander 1997 M GER OFC Bonn (GER)
58 HAASE Jan Paul 1997 M GER Dresdener FC (GER)
59 BUSCH Paul 1997 M GER Lüdenscheider TV (GER)
60 EVSENIN Egor 1995 M GER TSC Eintr. Dortmund (GER)
61 SEIDEL Rudger 1998 M GER Heidenheimer SB (GER)
62 KELLER Tom 1996 M GER EFG Essen (GER)
63 SEUTHE Adrian 1997 M GER Fechtzentrum TSV Hagen (GER)
64 SCHMID Felix 1997 M GER Heidenheimer SB (GER)
65 BECKER Johannes 1996 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
66 HEUER Fabian Patrick 1997 M GER TSF Ditzingen (GER)
67 HOMILIUS Alexander 1996 M GER SSG Bensheim (GER)
68 STANGE Simon 1999 M GER [i] WMTV Solingen (GER)
69 STYN Robert 1995 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
70 BRANTL Julian 1995 M GER FA Rheinfelden (GER)
71 RETLER Lukas 1997 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
72 FRÖSCHL Lucas 1998 M GER Heidenheimer SB (GER)
73 PALTZ Raphael 1997 M GER Fechterring Hochwald (GER)
74 SCHMID Axel 1994 M GER Heidenheimer SB (GER)
75 BEER Florian 1994 M GER Frankfurter TV (GER)
76 SITTER Daniel 1998 M GER SV Waldkirch (GER)
77 FRÖSCHL Carl-Noah 1999 M GER Heidenheimer SB (GER)
78 SCHWARZ Jacob 1996 M GER FC Leipzig (GER)
79 STUDINGER Lucien 1997 M GER Heidelberger FC/TSG R. (GER)
80 SCHÄFER Philipp 1997 M GER OFC Bonn (GER)
80 STUMPF Janek 1995 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
82 BERNER Daniel 1997 M GER SV Waldkirch (GER)
83 HELLINGER Yannic 1998 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
84 SONTHEIMER Marc 1996 M GER SSV Ulm 1846 (GER)
85 STEINERT Pascal 1999 M GER
86 SALIMO Emilio 1996 M GER Dresdener FC (GER)
87 HÖFTMANN Robert 1997 M GER MTV Braunschweig (GER)
88 HORSTMANN Manuel-Stephen 1997 M GER Fechtzentrum Berlin (GER)
89 KOCH Maximilian 1997 M GER Solinger TB (GER)
90 ENDERS Valentin 1997 M GER FC Greifswald (GER)
91 SCHULZE Finn 1999 M GER TSG Reutlingen (GER)
92 BOTT Paul 1998 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
93 VIEWEG Sascha 1998 M GER FC Oelsnitz (GER)
94 SCHOTH Thorben 1998 M GER SV Waldkirch (GER)
95 FRENSCH Marco 1997 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
96 PFANDER Linus 1997 M GER TSG Reutlingen (GER)
97 HEIDELBACH Johann 1996 M GER TSC Eintr. Dortmund (GER)
98 MÜLLER Wilhelm 1997 M GER FC Hardheim-Höpfingen (GER)
99 WEIDLICH Christoph 1995 M GER Frankfurter TV (GER)
100 SCHÜTZ Maximilian 1997 M GER SV Waldkirch (GER)
101 PEUYN Miguel 1995 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
102 GEORGE Marlon 1997 M GER MTV Braunschweig (GER)
103 SCHILDERINK Jan 1998 M GER Fencing Team Bocholt (GER)
104 FREESE Christopher 1996 M GER SC Itzehoe (GER)
105 KNORR-KARANIKOLAS Niko 1998 M GER Heidenheimer SB (GER)
106 MICHEEL Christoph 1997 M GER SC Itzehoe (GER)
107 TWENT Manuel 1998 M GER Osnabrücker SC (GER)
108 PYSCHIK Paul-Philipp 1999 M GER Frankfurter TV (GER)
109 KULOZIK Julian 1997 M GER Heidelberger FC/TSG R. (GER)
110 SCHAEFER Julius 1997 M GER FC Grunewald (GER)
111 KRAPPATSCH Robin 1998 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
112 BLAHA Malte-Cetric 1998 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
113 RODRIGUEZ Sebastian 1999 M GER FC Berlin Südwest (GER)
114 KIENZLE Marlin 1999 M GER SV Waldkirch (GER)
115 erä PLEITZ Benjamin 1999 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
116 erä ALAYA Yassin 1997 M GER Heidelberger FC/TSG R. (GER)
117 erä RÜMMLER Tom 1997 M GER Dresdener FC (GER)
118 erä MORGENSTERN Eric 1999 M GER FC Oelsnitz (GER)
119 erä LOTTER Hugo 1999 M GER SV Waldkirch (GER)
120 erä FEST Christian 1999 M GER FSC Cottbus (GER)
120 erä RADECKER Felix 1996 M GER Heidelberger FC/TSG R. (GER)
122 erä WINTERHALTER Felix 1997 M GER TSG Reutlingen (GER)
123 erä GROß Bjarne 1999 M GER Osnabrücker SC (GER)
124 erä GÖTTKEN Tim 1997 M GER Heidenheimer SB (GER)
125 erä HOPPE Alexander 1997 M GER FC Berlin Südwest (GER)
126 erä ESSIG André 1999 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
127 erä BEYRLE Joshua 1999 M GER Heidenheimer SB (GER)
128 erä CONRADT Leonard 1998 M GER [i] WMTV Solingen (GER)
129 erä BIEDERMANN Richard 1997 M GER SFV Oschatz (GER)
130 erä RESAS Jakob 1998 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
130 erä DELLS Vito 1999 M GER FC Berlin Südwest (GER)
132 erä HEIN Eric 1999 M GER [i] PSV Berlin (GER)
133 erä KOIOS Christos 1999 M GER SV Böblingen (GER)
134 1. kierros FOLZ Etienne 1998 M GER SV Waldkirch (GER)
135 1. kierros MAYER Vinzenz 1999 M GER Wiesbadener FC (GER)
136 1. kierros HUSEMANN Luca 1999 M GER EFG Essen (GER)
137 1. kierros FLEISCHER Sandro-Leon 1998 M GER FC Grunewald (GER)
138 1. kierros ROSENAU Colin 1998 M GER FC Ravenstein (GER)
139 1. kierros RUDT Ilja 1999 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
140 1. kierros ZIMMERMANN Lucas 1997 M GER SV Waldkirch (GER)
141 1. kierros BECKER Sascha 1997 M GER SC Itzehoe (GER)
142 1. kierros JAKOB Thomas 1997 M GER Heidelberger FC/TSG R. (GER)
143 1. kierros NARDOZZA Mattia 1998 M GER FC Grunewald (GER)
144 1. kierros NOETZEL Nico 1998 M GER Quernheimer FC (GER)
145 1. kierros MALCHAREK Yves 1998 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
146 1. kierros ROLOFF Jannik 1994 M GER SC Itzehoe (GER)
147 1. kierros KLUITENBERG Martijn 1997 M NED
147 1. kierros HECK Florian 1997 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
149 1. kierros DITTLER Ludwig 1997 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
150 1. kierros HAENSCHKE Louis Albert 1994 M GER Heidenheimer SB (GER)
151 1. kierros MULDER Joerie 1996 M NED
152 1. kierros JAWHARI Robin 1997 M GER SV Waldkirch (GER)
153 1. kierros THEILMANN Lukas 1998 M GER Osnabrücker SC (GER)
153 1. kierros STEUERLE Alexej 1997 M GER Heidelberger FC/TSG R. (GER)
155 1. kierros WASZAK Phil 1999 M GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
156 1. kierros RIETDORF Clemens Johann 1996 M GER FC Leipzig (GER)
156 1. kierros SCHUMACHER Moritz 1999 M GER Fechtzentrum TSV Hagen (GER)
158 1. kierros JORDAN René 1998 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
158 1. kierros SIEDENBURG Jonas 1994 M GER SC Itzehoe (GER)
160 1. kierros FAULHABER Philipp 1998 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
161 1. kierros KECECI Hannes 1999 M GER SV Böblingen (GER)