back-to-list

Tulokset

Nord-Ostsee-Pokal
GER Bad Segeberg
28. syyskuuta 2013 - 29. syyskuuta 2013

Kalpa Miehet U20 Henkilökohtainen history
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N BRINKMANN Marco 1997 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
2 N MANGOLD Simon 1994 M GER SV Esslingen (GER)
3 N UNTERHAUSER Samuel 1997 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
3 N BELLMANN Lukas 1995 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
5 N KUCHALSKI Tim 1994 M GER
6 N MAUNZ Florian 1994 M GER Heidelberger FC/TSG R. (GER)
7 N FENYVESI Csaba 1996 M HUN VASAS Budapest (HUN)
8 N SWIRIDOW Anton 1995 M GER Eintracht Frankfurt (GER)
9 N RIEDEL Alexander 1995 M GER SV Waldkirch (GER)
10 N BRANTL Julian 1995 M GER
11 N SCHMIER Robert 1994 M GER Heidelberger FC/TSG R. (GER)
12 N KNECHTL Lukas 1997 M AUT GFU Graz (AUT)
13 N RICHTER Arne 1994 M GER FG Segeberg (GER)
14 N JAREK Filip 1996 M GER FC Grunewald (GER)
15 N MÜLLER Moritz 1995 M GER FC Hardheim-Höpfingen (GER)
16 N GEHLES Maximilian 1996 M GER
17 N HANSCHKE Samuel 1994 M GER
18 N DANILEJKO Maxim 1994 M GER
19 N PLAJER David 1995 M GER EFG Essen (GER)
20 N BRAUN Rico 1997 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
21 N HOMILIUS Alexander 1996 M GER SSG Bensheim (GER)
22 N HORSTMANN Manuel-Stephen 1997 M GER
23 N BRAINMAN Daniel-Mike 1995 M GER Frankfurter TV (GER)
24 N WALTER Noe 1996 M GER Osnabrücker SC (GER)
25 N HACK Maximilian 1995 M GER FC Hardheim-Höpfingen (GER)
26 N KONDRING Philipp 1998 M GER Heidenheimer SB (GER)
27 N FERNANDEZ Javier 1995 M ESP
28 N HAASE Jan Paul 1997 M GER
29 N PALTZ Raphael 1997 M GER Fechterring Hochwald (GER)
30 N BAUMANN Silvio 1996 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
31 N SCHMIDT Leander 1997 M GER
32 N BITSCH Peter 1996 M GER Heidelberger FC/TSG R. (GER)
33 N BOTT Wulf 1996 M GER
34 N BERNER Daniel 1997 M GER
35 N DELFS Lennart 1994 M GER Hamburger FC (GER)
36 N STANGE Simon 1999 M GER
37 N BLANK Jannis 1995 M GER Heidenheimer SB (GER)
38 N BUSCH Paul 1997 M GER Lüdenscheider TV (GER)
39 N WINTERHALTER Felix 1997 M GER TSG Reutlingen (GER)
40 N STADTER Kilian 1996 M GER FG Segeberg (GER)
41 N SCHUBA David 1994 M GER
42 N WEITBRECHT Luis Emanuel 1994 M GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
43 N STUMPF Janek 1995 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
44 N MESZAROS Maximilian 1998 M GER FC Offenbach (GER)
45 N SONTHEIMER Marc 1996 M GER SSV Ulm 1846 (GER)
46 N BUSCH Max 1997 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
47 N CHROMKO Marcel 1996 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
48 N DRESCHER Samuel 1995 M GER TG Schweinfurt (GER)
49 N STYN Robert 1995 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
50 N BERKEL Dominik 1997 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
51 N PETERSEN Cornelius 1998 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
52 N FRÖSCHL Lucas 1998 M GER Heidenheimer SB (GER)
53 N SCHAEFER Julius 1997 M GER FC Grunewald (GER)
54 N SCHULZE Finn 1999 M GER TSG Reutlingen (GER)
55 N PFANDER Linus 1997 M GER TSG Reutlingen (GER)
56 N SCHMID Felix 1997 M GER
57 N WEIDLICH Christoph 1995 M GER Frankfurter TV (GER)
58 N BECKER Johannes 1996 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
59 N SCHWEIKOWSKI Nicolai 1996 M GER
60 N KOCH Maximilian 1997 M GER
61 N MÜLLER Clemens 1996 M GER
62 N NÖLLER Lucas 1997 M GER FC Leipzig (GER)
63 N JOHNSRUD Alexander 1997 M GER
64 N MÜLLER Wilhelm 1997 M GER FC Hardheim-Höpfingen (GER)
65 N STRUZYNA Marcel 1996 M GER
66 N ZIMMERMANN Jonas 1997 M GER
67 N STEINERT Pascal 1999 M GER
68 N RETLER Lukas 1997 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
69 N PLEITZ Benjamin 1999 M GER
70 N MITTELSTÄDT Paul 1995 M GER
71 N BAUER Joseph 1998 M GER
72 N ENDERS Valentin 1997 M GER FC Greifswald (GER)
73 N STAHL Cedric 1994 M GER Elmshorner MTV (GER)
74 N PYSCHIK Paul-Philipp 1999 M GER Frankfurter TV (GER)
75 N LOTTER Hugo 1999 M GER SV Waldkirch (GER)
76 N GEORGE Marlon 1997 M GER
77 N ESSIG André 1999 M GER
78 N GÖTTKEN Tim 1997 M GER
79 N SEIDEL Rudger 1998 M GER Heidenheimer SB (GER)
79 N KELLER Tom 1996 M GER
81 N HOCH André 1998 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
82 N KNORR-KARANIKOLAS Niko 1998 M GER
83 N KELPE Henning 1998 M GER
84 N HOPPE Alexander 1997 M GER
85 N TWENT Manuel 1998 M GER Osnabrücker SC (GER)
86 N erä FRÖSCHL Carl-Noah 1999 M GER
87 N erä WOLTER Eric 1995 M GER FG Segeberg (GER)
88 N erä SEUTHE Adrian 1997 M GER USC Bochum (GER)
88 N erä ZIMMERMANN Lucas 1997 M GER SV Waldkirch (GER)
90 N erä SCHWARZ Jacob 1996 M GER FC Leipzig (GER)
90 N erä BEYRLE Joshua 1999 M GER
92 N erä CONRADT Leonard 1998 M GER
93 N erä SCHOTH Thorben 1998 M GER
94 N erä BOTT Paul 1998 M GER
94 N erä LIBEDINSKY Manuel 1998 M GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
96 N erä JÄGER Leon 1998 M GER Heidenheimer SB (GER)
97 N erä HECK Florian 1997 M GER TS Bayreuth (GER)
97 N erä DRIEGER Friedrich 1994 M GER Blau-Weiss Buchholz (GER)
99 N erä FAULHABER Philipp 1998 M GER
99 N erä HELLINGER Yannic 1998 M GER
101 N erä FOLZ Etienne 1998 M GER FG Segeberg (GER)
101 N erä RODRIGUEZ Sebastian 1999 M GER
103 N 1. kierros KLINGBEIL Feliks 1997 M GER
104 N 1. kierros JORDAN René 1998 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
105 N 1. kierros FRESE Luis-Sebastian 1995 M GER TSC Eintr. Dortmund (GER)
106 N 1. kierros FRENSCH Marco 1997 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
107 N 1. kierros EVSENIN Egor 1995 M GER TSC Eintr. Dortmund (GER)
108 N 1. kierros HERRMANN Marco 1998 M GER
108 N 1. kierros KRAPPATSCH Robin 1998 M GER
110 N 1. kierros HAENSCHKE Louis Albert 1994 M GER Heidenheimer SB (GER)
111 N 1. kierros MICHEEL Christoph 1997 M GER
112 N 1. kierros SITTER Daniel 1998 M GER
113 N 1. kierros RIETDORF Clemens Johann 1996 M GER FC Leipzig (GER)
114 N 1. kierros FRITSCHLER Philipp-Leander 1999 M GER
114 N 1. kierros DITTLER Ludwig 1997 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
116 N 1. kierros FEST Christian 1999 M GER KSV Weißwasser (GER)
117 N 1. kierros SIEDENBURG Jonas 1994 M GER
118 N 1. kierros RASCH Maxpaul 1998 M GER
119 N 1. kierros FLEISCHER Sandro-Leon 1998 M GER FC Grunewald (GER)
120 N 1. kierros SANOWITZ Nicklas 1995 M GER FC Flensburg (GER)
120 N 1. kierros HÜNNIGER Nico 1999 M GER Fechtcentrum Halle (GER)
122 N 1. kierros WOLF Kevin 1998 M GER Fechtcentrum Halle (GER)