back-to-list

Tulokset

2013 European Championships
HUN Budapest
3. maaliskuuta 2013 - 9. maaliskuuta 2013

Kalpa Miehet U20 Henkilökohtainen history
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 SANTARELLI Andrea 1993 M ITA
2 FICHERA Marco 1993 M ITA CS Acireale (ITA)
3 PEREIRA Yulen 1995 M ESP COE-M (ESP)
3 BODOCZI Nikolaus 1993 M GER FC Offenbach (GER)
5 WENGLARCZYK Jan 1993 M POL AZS AWF Katowice (POL)
6 SVICHKAR Roman 1993 M UKR Kharkiv (UKR)
7 IVANOV Kirill 1994 M RUS
8 BIABIANY Mathias 1994 M FRA ESCRIME RODEZ AVEYRON (FRA)
9 CIMINI Gabriele 1994 M ITA CS Pisa Di Ciolo (ITA)
10 BIDA Sergey 1993 M RUS Dynamo Moskau (RUS)
11 TURNAU Peeter 1994 M EST En Garde Haapsalu (EST)
12 WEITBRECHT Moritz-Arnim 1993 M GER Eintracht Frankfurt (GER)
13 FRAS Felix 1993 M POL KKS Krakow (POL)
14 LAMPERTZ Guillaume 1993 M BEL [i] CE Pommeau d'Or (BEL)
15 KORLATH Alexander 1993 M AUT OÖ Landesfechtklub (AUT)
16 ANTKIEWICZ Mateusz 1993 M POL AZS AWF Katowice (POL)
17 GUSEV Dmitriy 1994 M RUS
18 CORRENTI Baptiste 1994 M FRA TRAPPES (FRA)
19 ELKORD Houssam 1993 M MAR LEVALLOIS (FRA)
20 LOPATENKO Andrii 1993 M UKR KIEW (UKR)
21 JAUERNIK Christian 1994 M DEN Hellerup FK (DEN)
22 ESPOSITO Simone 1993 M ITA CS Partenopeo (ITA)
23 BERTA Daniel 1994 M HUN PTE-PEAC Pecs (HUN)
24 KISS Gergo 1993 M HUN ZVE Zalaegerszeg (HUN)
25 MANDLA Marten 1996 M EST Tallinna Mook (EST)
26 ROD Max 1993 M POR EBAI (POR)
27 FREILICH Yuval Shalom 1995 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
28 ROBL Troels Christian 1993 M DEN Hellerup FK (DEN)
29 LOPEZ POURTIER Nelson 1995 M FRA ST GRATIEN (FRA)
30 RIDLEY Sam 1994 M GBR
31 SANCHEZ RODRIGUEZ Guillermo 1994 M ESP SAE-M (ESP)
32 RUBES Martin 1996 M CZE TJ Lokomotiva Karlovy Vary (CZE)
33 SWIRIDOW Anton 1995 M GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
34 MELLANEN Rasmus 1993 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
35 DRIZIN Ariel 1995 M ISR Maccabi Maalot (ISR)
36 BANYAI Zsombor 1996 M HUN VASAS Budapest (HUN)
37 STEIS Lukas 1995 M SVK Akademia sermu (SVK)
38 ANIL Murtaza Berkan 1994 M TUR Afyon Eskrim GSK (TUR)
39 MAJGIER Sebastian 1995 M POL Piast Gliwice (POL)
40 LEHIS Margo 1993 M EST En Garde Haapsalu (EST)
41 KUCHALSKI Tim 1994 M GER [i] WMTV Solingen (GER)
42 HANINA Saar 1993 M ISR Maccabi Maalot (ISR)
43 VON DER OSTEN Frederik 1993 M DEN Hellerup FK (DEN)
44 BARGUES Manuel 1995 M ESP SAES-BU (ESP)
45 HARTMANN Florian 1993 M AUT FU Linz (AUT)
46 TARANENKO Yuriy 1994 M UKR KIEW (UKR)
47 PARISSE Olivier 1993 M BEL CRE Arlon (BEL)
48 LOURENCO Vasco 1994 M POR
49 DIAS Artur 1993 M POR CM (POR)
50 HAGLUND Daniel 1994 M SWE FFF Stockholm (SWE)
51 GARZO Zsombor 1993 M HUN VASAS Budapest (HUN)
52 IBANEZ Alvaro 1995 M ESP SAES-BU (ESP)
53 BOLBOCEANU Tatian 1993 M ROU CSM Craiova (ROU)
54 TORFASON Yannic timo daniel 1993 M ISL
55 KYLLÖNEN Markus 1995 M FIN Habda Helsinki (FIN)
56 ALIYEV Kanan 1993 M AZE
57 MIKAELIAN Mikael 1996 M GEO
58 GIANNOTTE Flavio 1995 M LUX CE Sud (LUX)
59 NOVOTNY Ondrej 1994 M CZE TJ Lokomotiva Karlovy Vary (CZE)
60 DE WIJN Zoa 1995 M NED MSV Zeemacht (NED)
61 GEORGES Guillaume 1993 M BEL CE Braine l'Alleud (BEL)
62 OBERSON Alexandre 1994 M SUI BFC Basel (SUI)
63 REGINSTER Gregoire 1994 M BEL CE Braine l'Alleud (BEL)
64 CIOVICA Lucian 1993 M ROU CSU Craiova (ROU)
65 TÄNG Oskar 1993 M SWE GFK Göteborg (SWE)
66 SANCHEZ-LETHEM Paul James 1994 M GBR Brixton FC (GBR)
67 PERSU Mario 1995 M ROU CSU Craiova (ROU)
68 BOGOVIC Maurizio 1994 M CRO CAFC Mladost (CRO)
69 NAUMOV Sergey 1995 M RUS
70 GAARDSTED Viktor Emil 1994 M DEN Hellerup FK (DEN)
71 HAIT Jonatan 1994 M ISR Maccabi Maalot (ISR)
72 ILLE Ondrej 1993 M SVK Slavia UK Bratislava (SVK)
73 ANDERSSON Måns 1995 M SWE FFF Stockholm (SWE)
74 JOKINEN Simon 1995 M SWE UF Uppsala (SWE)
75 KARADENIZ Okan 1993 M TUR Mersin Buyuksehir Bel SK (TUR)
76 VUJTECH Jakub 1993 M CZE USK Praha (CZE)
77 CHADO TODOROVSKI Vojdan 1995 M MKD MK Vardar Skopje (MKD)
77 STEED Oliver 1997 M GBR Skipton Fencing Club (GBR)
79 1. kierros UYANIK Ozan 1995 M TUR Mersin Buyuksehir Bel SK (TUR)
80 1. kierros TRANDAFIRESCU Ionut 1993 M ROU CSU Craiova (ROU)
81 1. kierros STASIUNAS Paulius 1994 M LTU CEEB (LTU)
82 1. kierros KOMAN Robert 1993 M SLO SS Tabor (SLO)
83 1. kierros BUNDALO Ivan 1995 M SRB MK Omladinac (SRB)
83 1. kierros SYCH Yan 1996 M UKR Kharkiv (UKR)
85 1. kierros ARAZYAN Armen 1996 M ARM
86 1. kierros MICKWITZ Valter 1996 M FIN Habda Helsinki (FIN)
87 1. kierros GRÄSBECK Gunnar 1993 M FIN Habda Helsinki (FIN)
88 1. kierros KAPRAL Martin 1993 M SVK KS Snina (SVK)
89 1. kierros CURRAN JONES Tomas 1995 M GBR Brixton FC (GBR)
90 1. kierros ESKOV Ruslan 1998 M EST Tartu Kalev (EST)
91 1. kierros GLUHIC Gal 1994 M SLO
92 1. kierros KUMISA Matej 1996 M CRO CAFC Mladost (CRO)
93 1. kierros ZMAUC-KVAR Ziga 1995 M SLO SK BRANIK (SLO)
94 1. kierros SCHOBER Maximilian 1994 M AUT FU Linz (AUT)
95 1. kierros VENCOVSKY Pavel 1995 M SVK Slovensky Kord (SVK)
96 1. kierros D'AMICO Kristian 1997 M CZE SC Praha (CZE)
97 1. kierros SABAN Vedran 1994 M CRO MK Split (CRO)
98 1. kierros MATIC Luka 1995 M CRO MK VMD (CRO)
98 1. kierros KOENIGSWIESER Hubert 1996 M AUT FU Linz (AUT)
100 1. kierros MINKEVICIUS Lukas 1995 M LTU Gaja-Florete (LTU)