back-to-list

Tulokset

Internationales Turnier um den Tank + Rast-Pokal
GER Bonn
12. marraskuuta 2011 - 13. marraskuuta 2011

Kalpa Miehet U17 Henkilökohtainen history
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 HAMAR Balazs 1995 M HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
2 RUBES Martin 1996 M CZE TJ Lokomotiva Karlovy Vary (CZE)
3 LUND Jonas 1995 M NOR Bygdø FK (NOR)
3 MAJGIER Sebastian 1995 M POL Piast Gliwice (POL)
5 CHO TAEUN Sandor 1995 M HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
6 NIESTROJ Daniel 1995 M POL Piast Gliwice (POL)
7 DE WIJN Zoa 1995 M NED MSV Zeemacht (NED)
8 SAFAR Cirill 1995 M HUN Balaton (HUN)
9 NAGY Attila 1995 M HUN MTK (HUN)
10 GALIMZYANOV Rasim 1996 M RUS
11 BELLMANN Lukas 1995 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
12 STYN Robert 1995 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
13 BANYAI Zsombor 1996 M HUN VASAS Budapest (HUN)
14 BAUMANN Silvio 1996 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
15 VASIUKHIN Artem 1995 M RUS Favorit Vyborg (RUS)
16 TRADARDI Eugenio 1997 M ITA CS IVREA (ITA)
17 ROOT Lukas 1996 M GER SV Böblingen (GER)
18 PETERDI Bence 1996 M HUN PTE-PEAC Pecs (HUN)
19 KUVSHINOV Maxim 1995 M RUS
20 LIMAREV Ivan 1998 M RUS
21 SWIRIDOW Anton 1995 M GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
22 BAYARD Alexis 1996 M SUI SES Sion (SUI)
23 MALCOTTI Lucas 1995 M SUI SES Sion (SUI)
24 STUMPF Janek 1995 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
25 CHEREDNICHENKO Dmitriy 1995 M RUS
26 SIKLOSI Gergely 1997 M HUN Balaton (HUN)
27 SAPRYKIN Sergey 1995 M RUS
28 NAUMOV Sergey 1995 M RUS
29 BITSCH Peter 1996 M GER Darmstädter FC (GER)
30 CSERPES Dominik 1997 M HUN Balaton (HUN)
31 PEPLOW Laurence 1995 M GBR
32 VAFIN Linar 1995 M RUS
33 PAOLI Stefano 1995 M SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
34 BRADAC Petr 1996 M CZE Lokomotiva Pilsen (CZE)
35 BEAUMONT Nicholas 1995 M GBR
36 HACK Maximilian 1995 M GER FC Hardheim-Höpfingen (GER)
37 MÜLLER NIELABA Gabriel 1995 M SUI FCB Bern (SUI)
38 GARIFULLIN Emil 1996 M RUS
39 CALUWAERTS Ruben 1995 M BEL SA Jerzy Wezowski (BEL)
40 PLAJER David 1995 M GER EFG Essen (GER)
41 DEWANDELEER Florian 1996 M BEL
42 PEUYN Miguel 1995 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
43 CIPAR Jan 1997 M SVK BSK Bratislava (SVK)
44 GIANNOTTE Flavio 1995 M LUX CE Sud (LUX)
45 EVSEEV Evgeniy 1995 M RUS
46 CIGANIK Ondrej 1995 M CZE FC Karlin Praha (CZE)
47 HEINZELMANN Malte 1995 M GER Heidelberger FC/TSG R. (GER)
48 KÄPPELER Dominik 1995 M GER Heidenheimer SB (GER)
49 ANDRESINI Pierfrancesco 1997 M ITA
50 BUTA Levente 1996 M HUN VASAS Budapest (HUN)
51 ERIKSEN Kai Haakon 1995 M NOR Bygdø FK (NOR)
52 STEIS Lukas 1995 M SVK Akademia sermu (SVK)
53 AAGENAES Haakon 1995 M NOR Bygdø FK (NOR)
54 AVIS Anthony 1995 M GBR
55 ANDERSCH Michel 1995 M GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
56 CIESLIK Pawel 1995 M POL Piast Gliwice (POL)
57 FARDZINOV Alan 1995 M RUS
58 LAPPALAINEN Pauli 1995 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
59 SIGNORELL Yannick 1996 M SUI SESAF Fribourg (SUI)
60 GREALEY William 1995 M GBR
61 TUREK Jakub 1996 M POL Piast Gliwice (POL)
62 RIEDEL Alexander 1995 M GER SV Waldkirch (GER)
63 SINCLAIR Aml 1997 M GBR
64 VOLKOV Danila 1995 M RUS
65 BRAINMAN Daniel-Mike 1995 M GER Frankfurter TV (GER)
66 PITTET Alexandre 1995 M SUI CEB Biel/Bienne (SUI)
67 MATHIS Robin 1995 M GER TG Schwenningen (GER)
68 AKHMETSHIN Adel 1996 M RUS
69 BOTT Wulf 1996 M GER TG Schweinfurt (GER)
70 HAMOLINE Gautier 1995 M BEL CE Braine l'Alleud (BEL)
71 FENYVESI Csaba 1996 M HUN VASAS Budapest (HUN)
72 ATKIN Benjamin 1996 M GBR
73 CSAK Marcell 1995 M HUN Balaton (HUN)
74 UNTERHAUSER Samuel 1997 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
75 D'AMICO Kristian 1997 M CZE SC Praha (CZE)
76 MÜLLER Moritz 1995 M GER FC Hardheim-Höpfingen (GER)
77 BLANK Jannis 1995 M GER Heidenheimer SB (GER)
78 FROMONT Georges 1996 M BEL
79 ZACHAROPOULOS Anastasios 1995 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
80 BRANTL Julian 1995 M GER FA Rheinfelden (GER)
81 SZLAMA Patryk 1996 M POL Piast Gliwice (POL)
82 SIDOROVICH Yan 1996 M RUS
83 NICHOLS Harrison 1996 M GBR
84 KULT Pavel 1995 M CZE SC Praha (CZE)
85 GAECHTER Flurin 1995 M SUI CEB Biel/Bienne (SUI)
86 BRADLEY Samuel 1995 M GBR
87 KARLSEN Knut Martin 1996 M NOR Bergens FK (NOR)
88 GEHLES Maximilian 1996 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
89 BÖSCH Alexander 1995 M GER TV Gladbeck (GER)
90 STRUZYNA Marcel 1996 M GER TG Schwenningen (GER)
91 KAAKINEN Ville 1997 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
92 EVSENIN Egor 1995 M GER TSC Eintr. Dortmund (GER)
93 HOMILIUS Alexander 1996 M GER SSG Bensheim (GER)
94 JAREK Filip 1996 M GER FC Grunewald (GER)
95 ROGNON Antoine 1995 M SUI SEN Neuchâtel (SUI)
96 BRINKMANN Marco 1997 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
97 STEED Oliver 1997 M GBR Skipton Fencing Club (GBR)
98 BECKER Philipp 1996 M GER Heidelberger FC/TSG R. (GER)
99 WORMAN Craig 1996 M GBR
100 BRAUN Rico 1997 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
101 TSOKAS Nikolaos 1995 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
102 LEMTIES Julian 1995 M GER [i] WMTV Solingen (GER)
103 DUGE Rasmus 1995 M GER Elmshorner MTV (GER)
104 CONSTANTIN Luca 1995 M SUI SES Sion (SUI)
105 ODEVCI Hasan Berkant 1996 M TUR Afyon Eskrim GSK (TUR)
106 TÒTH Gergely 1997 M HUN PTE-PEAC Pecs (HUN)
107 JOHNSRUD Alexander 1997 M GER
108 KAAKINEN Kimmo 1995 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
109 CURRAN JONES Tomas 1995 M GBR Brixton FC (GBR)
110 erä FARRELL Killian 1996 M GER [i] UFC Frankfurt (GER)
111 erä SHCHIPAKOV Georgiy 1995 M RUS
112 erä LAPIN Simon 1997 M BEL Confrerie Gent (BEL)
112 erä SCHMIDT Leander 1997 M GER OFC Bonn (GER)
114 erä MÜLLER Clemens 1996 M GER [i] UFC Frankfurt (GER)
115 erä SCHUHMANN Julian 1995 M GER EFG Essen (GER)
116 erä AMMANN Felix 1996 M SUI FCB Bern (SUI)
117 erä PECK Harry 1996 M MLT
118 erä GOKBULUT Orkun 1997 M TUR Konya Ferdi (TUR)
119 erä SECKINGER Nicolai 1996 M SUI SEB Basel (SUI)
119 erä SANDER Yannick 1996 M GER TSV Laupheim (GER)
121 erä STADTER Kilian 1996 M GER FG Segeberg (GER)
121 erä WALTER Noe 1996 M GER Osnabrücker SC (GER)
123 erä OSWALD Charles-Eric 1996 M SUI CEB Biel/Bienne (SUI)
124 erä WEIDLICH Christoph 1995 M GER Frankfurter TV (GER)
125 erä DRESCHER Samuel 1995 M GER TG Schweinfurt (GER)
126 erä STURM Thorsten 1995 M GER Heidenheimer SB (GER)
127 erä VENCOVSKY Pavel 1995 M SVK Slovensky Kord (SVK)
127 erä FRAPPIER Dominique 1996 M LUX CE Sud (LUX)
129 erä MIROVSKY Vojtech 1995 M CZE USK Praha (CZE)
129 erä BUSCH Paul 1997 M GER Lüdenscheider TV (GER)
131 erä TRESKATIS Erik 1997 M GER SV Esslingen (GER)
132 erä BERGH Casper 1995 M NOR Bergens FK (NOR)
133 erä BONTES Joris 1997 M NED KMSV (NED)
133 erä HORSTMANN Manuel-Stephen 1997 M GER Fechtzentrum Berlin (GER)
135 erä CHIKHANOV Nikkita 1995 M RUS
135 erä FLATEN Adam Albrigtsen 1995 M NOR Njård Fekting (NOR)
137 erä BUDANI Lorenzo 1997 M ITA MTV München (GER)
137 erä VARGA Peter 1996 M CZE SC Praha (CZE)
139 erä VERSCHURE Martijn 1997 M NED s.v. ArgOss (NED)
140 1. kierros BOURBAN Nigel 1995 M SUI SES Sion (SUI)
141 1. kierros RETLER Lukas 1997 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
142 1. kierros CHROMKO Marcel 1996 M GER Dresdener FC (GER)
143 1. kierros FOGDE Oskar 1995 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
143 1. kierros PALLIKARIDIS Anastasios 1995 M GER [i] WMTV Solingen (GER)
145 1. kierros BÜSCHGENS Lutz Otto 1995 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
146 1. kierros GREUL Simon 1998 M GER TSF Ditzingen (GER)
147 1. kierros METRAILLER Clément 1997 M SUI SES Sion (SUI)
148 1. kierros HOSKOVEC Vaclav 1995 M CZE FC Karlin Praha (CZE)
149 1. kierros EDIN Joakim 1995 M NOR Bygdø FK (NOR)
150 1. kierros JONGEJANS Erik 1995 M NED
151 1. kierros KRAUS Peter 1995 M SVK Akademia sermu (SVK)
152 1. kierros MÜLLER Wilhelm 1997 M GER FC Hardheim-Höpfingen (GER)
153 1. kierros BUSCH Max 1997 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
154 1. kierros KNECHTL Lukas 1997 M AUT GFU Graz (AUT)
155 1. kierros CAMPILL Marco 1995 M LUX CE Sud (LUX)
156 1. kierros KABANETS Alexey 1995 M RUS Favorit Vyborg (RUS)
157 1. kierros KONDRING Philipp 1998 M GER Heidenheimer SB (GER)
158 1. kierros HECK Florian 1997 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
159 1. kierros SCHWEIKOWSKI Nicolai 1996 M GER EFG Essen (GER)
160 1. kierros SIEBER Henri 1995 M SUI SEG Geneve (SUI)
161 1. kierros DEMARET Tom 1996 M BEL
162 1. kierros NUMANBAYRAKTAROGLU Ata 1997 M TUR TED SK (TUR)
163 1. kierros UYANIK Ozan 1995 M TUR Mersin Buyuksehir Bel SK (TUR)
163 1. kierros GÖBHARD Raphael 1997 M GER EFG Essen (GER)
163 1. kierros DE BAENST William 1995 M BEL
166 1. kierros BEGON Maxence 1995 M BEL CE Braine l'Alleud (BEL)
166 1. kierros FLAISIG Martin 1996 M CZE TJ Lokomotiva Karlovy Vary (CZE)
168 1. kierros MICHALIK Samuel 1997 M SVK Akademia sermu (SVK)
169 1. kierros BREMS Alexander 1997 M DEN Hellerup FK (DEN)
170 1. kierros VERHELLE Thibault 1996 M BEL Confrerie Gent (BEL)
171 1. kierros BURIGO Adrien 1996 M BEL
171 1. kierros PONCELET Gregoire 1997 M BEL
173 1. kierros STEUERLE Alexej 1997 M GER Heidelberger FC/TSG R. (GER)
174 1. kierros TOEGL Lennart 1996 M AUT GFU Graz (AUT)
175 1. kierros TSOCHANTARIDIS Julius 1997 M GER Fechtverein Heidelberg (GER)
176 1. kierros OCHS Vincent 1996 M GER SV Waldkirch (GER)
177 1. kierros SCHWEIZER Franz 1997 M GER Heidelberger FC/TSG R. (GER)
A LEENDERS Tom 1996 M GER