back-to-list

Tulokset

Trophäe der Friedensstadt Osnabrück
GER Osnabrück
6. lokakuuta 2012 - 6. lokakuuta 2012

Kalpa Miehet U20 Henkilökohtainen history
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 BODOCZI Nikolaus 1993 M GER FC Offenbach (GER)
2 KUCHALSKI Tim 1994 M GER [i] WMTV Solingen (GER)
3 DANILEJKO Maxim 1994 M GER Heidenheimer SB (GER)
3 KÄPPELER Dominik 1995 M GER Heidenheimer SB (GER)
5 BELLMANN Lukas 1995 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
6 SCHMIDT Thorben 1994 M GER Eintracht Duisburg (GER)
7 MANGOLD Simon 1994 M GER SV Esslingen (GER)
8 HERRMANN Maximilian 1993 M GER Fechtzentrum TSV Hagen (GER)
9 DELFS Lennart 1994 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
10 SCHMIER Robert 1994 M GER Heidelberger FC/TSG R. (GER)
11 RIEDEL Alexander 1995 M GER SV Waldkirch (GER)
12 BRANTL Julian 1995 M GER FA Rheinfelden (GER)
13 MAUNZ Florian 1994 M GER Heidenheimer SB (GER)
14 BÜRGER Fabian 1993 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
15 KNECHTL Lukas 1997 M AUT GFU Graz (AUT)
16 HOMILIUS Alexander 1996 M GER SSG Bensheim (GER)
17 WEITBRECHT Moritz-Arnim 1993 M GER Eintracht Frankfurt (GER)
18 SCHUBA David 1994 M GER [i] WMTV Solingen (GER)
19 RICHTER Arne 1994 M GER FG Segeberg (GER)
20 BRINKMANN Marco 1997 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
21 GREMLER Frederik 1994 M GER TSC Eintr. Dortmund (GER)
22 SWIRIDOW Anton 1995 M GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
23 KREILEIN Robert 1994 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
24 BITSCH Peter 1996 M GER Darmstädter FC (GER)
25 WALTER Noe 1996 M GER Osnabrücker SC (GER)
26 BÖSCH Alexander 1995 M GER OFC Bonn (GER)
27 SIEBER Marcel 1994 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
28 DRESCHER Samuel 1995 M GER TG Schweinfurt (GER)
29 STUMPF Janek 1995 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
30 DUGE Rasmus 1995 M GER Elmshorner MTV (GER)
31 RIEMANN Niklas 1993 M GER Osnabrücker SC (GER)
32 PEUYN Miguel 1995 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
33 UNTERHAUSER Samuel 1997 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
34 SCHMITT Marc-André 1993 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
35 MÜLLER Moritz 1995 M GER FC Hardheim-Höpfingen (GER)
36 STYN Robert 1995 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
37 BLANK Tobias 1993 M GER Heidenheimer SB (GER)
38 MESZAROS Maximilian 1998 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
39 STADTER Kilian 1996 M GER FG Segeberg (GER)
40 PLAJER David 1995 M GER EFG Essen (GER)
41 BECKER Philipp 1996 M GER Heidelberger FC/TSG R. (GER)
42 BAUMANN Silvio 1996 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
43 BERNER Daniel 1997 M GER SV Waldkirch (GER)
44 WEIDLICH Christoph 1995 M GER Frankfurter TV (GER)
45 WAGOROWSKI Alexander 1997 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
46 JAREK Filip 1996 M GER FC Grunewald (GER)
47 HACK Maximilian 1995 M GER FC Hardheim-Höpfingen (GER)
48 HANSCHKE Samuel 1994 M GER Heidenheimer SB (GER)
49 BRAINMAN Daniel-Mike 1995 M GER Frankfurter TV (GER)
50 WAGNER Felix 1993 M GER SV Böblingen (GER)
51 BECKER Johannes 1996 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
52 KONDRING Philipp 1998 M GER Heidenheimer SB (GER)
53 BEER Florian 1994 M GER Frankfurter TV (GER)
54 BRAUN Rico 1997 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
55 FARRELL Killian 1996 M GER [i] UFC Frankfurt (GER)
56 SCHÜLING Niels 1997 M GER TG Münster (GER)
57 STRUZYNA Marcel 1996 M GER TG Schwenningen (GER)
58 SANDER Yannick 1996 M GER TSV Laupheim (GER)
59 ROOT Lukas 1996 M GER SV Böblingen (GER)
60 HEILMANN Falk 1993 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
61 HORSTMANN Manuel-Stephen 1997 M GER Fechtzentrum Berlin (GER)
62 PALTZ Raphael 1997 M GER Fechterring Hochwald (GER)
63 HEINZELMANN Malte 1995 M GER Heidelberger FC/TSG R. (GER)
64 MÜLLER Wilhelm 1997 M GER FC Hardheim-Höpfingen (GER)
65 KRASEL Jonas Jakob 1995 M GER MTV Braunschweig (GER)
66 SCHUHMANN Julian 1995 M GER EFG Essen (GER)
67 BLANK Jannis 1995 M GER Heidenheimer SB (GER)
68 HEUER Fabian Patrick 1997 M GER TSF Ditzingen (GER)
69 OCHS Vincent 1996 M GER SV Waldkirch (GER)
70 KELPE Henning 1998 M GER FG Segeberg (GER)
70 JÄGER Leon 1998 M GER Heidenheimer SB (GER)
72 MÖLLENKAMP Lars 1996 M GER Osnabrücker SC (GER)
73 GEHLES Maximilian 1996 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
74 HOCH André 1998 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
75 BUSCH Paul 1997 M GER Lüdenscheider TV (GER)
76 EVSENIN Egor 1995 M GER TSC Eintr. Dortmund (GER)
77 BOTT Wulf 1996 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
78 ASGEIRSSON Yannic 1993 M GER Heidelberger FC/TSG R. (GER)
79 LEENDERS Tom 1996 M GER Lohausener SV (GER)
80 SCHILDERINK Jan 1998 M GER Fencing Team Bocholt (GER)
81 SEIDEL Rudger 1998 M GER Heidenheimer SB (GER)
82 BERKEL Dominik 1997 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
83 BUSCH Max 1997 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
84 DRECKMANN Nils 1995 M GER FG Segeberg (GER)
85 KNÖPPER Leonard 1997 M GER TSC Eintr. Dortmund (GER)
86 JOHNSRUD Alexander 1997 M GER
87 SCHÜTZ Maximilian 1997 M GER TG Schwenningen (GER)
88 MODROK Johannes 1996 M GER FA Rheinfelden (GER)
89 TRAUTWEIN Denis 1993 M GER SV Esslingen (GER)
90 JOOSS Florin 1998 M GER Heidenheimer SB (GER)
91 SCHWEIKOWSKI Nicolai 1996 M GER EFG Essen (GER)
92 SCHMIDT Leander 1997 M GER OFC Bonn (GER)
92 KOCH Maximilian 1997 M GER Solinger TB (GER)
94 WINTERHALTER Felix 1997 M GER TSG Reutlingen (GER)
95 PFANDER Linus 1997 M GER TSG Reutlingen (GER)
95 KELLER Tom 1996 M GER EFG Essen (GER)
97 HECK Florian 1997 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
98 FRENSCH Marco 1997 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
99 OMURUNGA Moses 1997 M GER SV Böblingen (GER)
100 SEUTHE Adrian 1997 M GER Fechtzentrum TSV Hagen (GER)
101 FRÖSCHL Lucas 1998 M GER Heidenheimer SB (GER)
102 HAAN Luis 1996 M GER
103 GÖTTKEN Tim 1997 M GER Heidenheimer SB (GER)
103 STUDINGER Lucien 1997 M GER Heidelberger FC/TSG R. (GER)
105 TWENT Manuel 1998 M GER Osnabrücker SC (GER)
106 MICHEEL Christoph 1997 M GER SC Itzehoe (GER)
107 SCHAEFER Marvin 1997 M GER [i] WMTV Solingen (GER)
107 ENDERS Valentin 1997 M GER FC Greifswald (GER)
109 1. kierros HERRMANN Marco 1998 M GER EFG Essen (GER)
110 1. kierros ZIMMERMANN Jonas 1997 M GER SC Itzehoe (GER)
111 1. kierros AMUSER Dennis 1998 M GER [i] WMTV Solingen (GER)
112 1. kierros GÖBHARD Raphael 1997 M GER EFG Essen (GER)
113 1. kierros DOLLING Arved 1997 M GER FG Segeberg (GER)
114 1. kierros SCHMID Felix 1997 M GER Heidenheimer SB (GER)
115 1. kierros REIFSTECK Rafael 1994 M GER Fechterring Hochwald (GER)
116 1. kierros FREESE Christopher 1996 M GER SC Itzehoe (GER)
117 1. kierros KRAPPATSCH Robin 1998 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
118 1. kierros HELLINGER Yannic 1998 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
119 1. kierros RETLER Lukas 1997 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
120 1. kierros BOTT Paul 1998 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
121 1. kierros THEILMANN Lukas 1998 M GER Osnabrücker SC (GER)
122 1. kierros URBAT Hannes 1998 M GER MTV Minden (GER)
122 1. kierros BECKER Sascha 1997 M GER SC Itzehoe (GER)