näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AUDI Ophelia | 2016 |
GER KTF Luitpold München
|
L | --- | inscribed | ||
PLANTSCH Barbara | 2015 |
GER TSV Grünwald
|
R | --- | inscribed |
2 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | BAUER Timmy | GER | KTF Luitpold München | ||
CN | BRANDT Florian | GER | TSV Grünwald | ||
BRANDT Thorsten | GER | TSV Grünwald | |||
CN | DAVOLI Roberto | GRE | KTF Luitpold München | ||
CN | DINKEL Paul | GER | FR Nürnberg | ||
D | FASTING Thomas | BRA | KTF Luitpold München | ||
D | LITZENBURGER Hugo | GER | KTF Luitpold München |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BOJAGIC Nadja | 2014 |
BIH FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
STENDER Sophie | 2013 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
STOLPER Marie | 2014 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
FERENCZI Johanna | 2013 |
GER KTF Luitpold München
|
L | --- | inscribed | ||
HEUSTON Alana | 2013 |
GER KTF Luitpold München
|
L | --- | inscribed | ||
PLHAL Selma | 2013 |
GER KTF Luitpold München
|
L | --- | inscribed | ||
VYVIAL Elena | 2013 |
GER TSV Grünwald
|
R | --- | inscribed | ||
NJIMBOUOM Feryel | - | GER FR Nürnberg | R | --- | peruttu |
7 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 1 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | BAUER Timmy | GER | KTF Luitpold München | ||
CN | BRANDT Florian | GER | TSV Grünwald | ||
BRANDT Thorsten | GER | TSV Grünwald | |||
CN | DAVOLI Roberto | GRE | KTF Luitpold München | ||
CN | DINKEL Paul | GER | FR Nürnberg | ||
D | FASTING Thomas | BRA | KTF Luitpold München | ||
D | LITZENBURGER Hugo | GER | KTF Luitpold München |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AKTAS Kayra | 2012 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
KOCH Lene | 2012 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
PAULSEN Luisa | 2011 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
ROTHERT Lucy-Grace | 2012 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
SCHMUCKER Lisann | 2012 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
DOLL Luise | - | GER FR Nürnberg | R | --- | peruttu |
5 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 1 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | BAUER Timmy | GER | KTF Luitpold München | ||
CN | BRANDT Florian | GER | TSV Grünwald | ||
BRANDT Thorsten | GER | TSV Grünwald | |||
CN | DAVOLI Roberto | GRE | KTF Luitpold München | ||
D | FASTING Thomas | BRA | KTF Luitpold München |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Bayerische Rangliste U13 Naiset Säilä | Bayerischer Fechterverband e.V. |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DINKEL Theresa | 2009 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
KOCH Lene | 2012 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
LOHBAUER Ivy | 2010 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
PAULSEN Luisa | 2011 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
ROTHERT Lucy-Grace | 2012 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
SCHMUCKER Lisann | 2012 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
WANG Bianca | 2009 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
ABRAHAMS Josephine | 2009 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
HEUSTON Matilda | 2010 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
WAX Frieda | 2010 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
ROSENMÜLLER Pia | 2010 |
GER Nürnberger FC
|
R | --- | inscribed | ||
SCHNABL Annika | 2009 |
GER Nürnberger FC
|
R | --- | inscribed | ||
ENGLERT Theresa | 2009 |
GER TSV Grünwald
|
R | --- | inscribed | ||
SEELIG Philine | 2009 |
GER TSV Grünwald
|
R | --- | inscribed | ||
DOLL Julia | - | GER FR Nürnberg | R | --- | peruttu | ||
DOLL Luise | - | GER FR Nürnberg | R | --- | peruttu |
14 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 2 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | BAUER Timmy | GER | KTF Luitpold München | ||
CN | BRANDT Florian | GER | TSV Grünwald | ||
BRANDT Thorsten | GER | TSV Grünwald | |||
CN | DAVOLI Roberto | GRE | KTF Luitpold München | ||
CN | DINKEL Paul | GER | FR Nürnberg | ||
D | FASTING Thomas | BRA | KTF Luitpold München | ||
D | LITZENBURGER Hugo | GER | KTF Luitpold München |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Bayerische Rangliste U15 Naiset Säilä | Bayerischer Fechterverband e.V. |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
WANG Bianca | 2009 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
ABRAHAMS Josephine | 2009 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
CLARA Emilia | 2008 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
FERENCZI Gitta | 2008 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
HEUSTON Matilda | 2010 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
WAX Frieda | 2010 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
DÖRNER Luise | 2007 |
GER TSV Grünwald
|
R | --- | inscribed | ||
DOLL Julia | - | GER FR Nürnberg | R | --- | peruttu | ||
LOHBAUER Ivy | - | GER FR Nürnberg | R | --- | peruttu |
7 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 2 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | BAUER Timmy | GER | KTF Luitpold München | ||
CN | BRANDT Florian | GER | TSV Grünwald | ||
BRANDT Thorsten | GER | TSV Grünwald | |||
CN | DAVOLI Roberto | GRE | KTF Luitpold München | ||
D | FASTING Thomas | BRA | KTF Luitpold München |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NANCHEVA Nia | 2006 |
BUL KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
CLARA Emilia | 2008 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
FERENCZI Gitta | 2008 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
JÄHRING Caroline | 2004 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
SEIGNER Ruth | 2006 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed |
5 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | BAUER Timmy | GER | KTF Luitpold München | ||
CN | BRANDT Florian | GER | TSV Grünwald | ||
BRANDT Thorsten | GER | TSV Grünwald | |||
CN | DAVOLI Roberto | GRE | KTF Luitpold München | ||
CN | DINKEL Paul | GER | FR Nürnberg | ||
D | FASTING Thomas | BRA | KTF Luitpold München | ||
D | LITZENBURGER Hugo | GER | KTF Luitpold München |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Bayerische Rangliste U20 Naiset Säilä | Bayerischer Fechterverband e.V. |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PUGATSCH Julia | 2001 |
GER FC Augsburg
|
R | --- | inscribed | ||
JÄHRING Caroline | 2004 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
MAZZOLA Cristina | 1980 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
IVANOVAS Martha | 1984 |
GER TSV Grünwald
|
R | --- | inscribed | ||
NANCHEVA Nia | - | BUL KTF Luitpold München | R | --- | peruttu | ||
BECKER Madeleine | - | GER KTF Luitpold München | R | --- | peruttu | ||
SEIGNER Ruth | - | GER KTF Luitpold München | R | --- | peruttu |
4 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 3 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | BAUER Timmy | GER | KTF Luitpold München | ||
CN | BRANDT Florian | GER | TSV Grünwald | ||
BRANDT Thorsten | GER | TSV Grünwald | |||
CN | DAVOLI Roberto | GRE | KTF Luitpold München | ||
CN | DINKEL Paul | GER | FR Nürnberg | ||
D | FASTING Thomas | BRA | KTF Luitpold München | ||
D | LITZENBURGER Hugo | GER | KTF Luitpold München |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Südwestdeutsche Rangliste U20 Naiset Säilä | Südwestdeutscher Fechtverband e.V. |
2023 | Bayerische Rangliste Senior Naiset Säilä | Bayerischer Fechterverband e.V. |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LOHBAUER Aris | 2015 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
HEUSTON Leo | 2015 |
GER KTF Luitpold München
|
L | --- | inscribed | ||
BÄRNREUTHER Simon | 2016 |
GER Nürnberger FC
|
R | --- | inscribed |
3 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | BAUER Timmy | GER | KTF Luitpold München | ||
CN | BRANDT Florian | GER | TSV Grünwald | ||
BRANDT Thorsten | GER | TSV Grünwald | |||
CN | DAVOLI Roberto | GRE | KTF Luitpold München | ||
CN | DINKEL Paul | GER | FR Nürnberg | ||
D | FASTING Thomas | BRA | KTF Luitpold München | ||
D | LITZENBURGER Hugo | GER | KTF Luitpold München |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DONG Andi | 2013 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
HÄFNER Alexander | 2014 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
LEHNERT Fin | 2014 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
MIELACH SÁNCHEZ Christian | 2013 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
SA Kaiwen | 2014 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
SARATOW Michail | 2013 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
STEINGRÄBER Maximilian | 2014 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
BÄRNREUTHER Valentin | 2013 |
GER Nürnberger FC
|
R | --- | inscribed | ||
KAISER Maximilian | - | GER FR Nürnberg | R | --- | peruttu |
8 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 1 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | BAUER Timmy | GER | KTF Luitpold München | ||
CN | BRANDT Florian | GER | TSV Grünwald | ||
BRANDT Thorsten | GER | TSV Grünwald | |||
CN | DAVOLI Roberto | GRE | KTF Luitpold München | ||
CN | DINKEL Paul | GER | FR Nürnberg | ||
D | FASTING Thomas | BRA | KTF Luitpold München | ||
D | LITZENBURGER Hugo | GER | KTF Luitpold München |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BOTH Emil | 2011 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
POREISZ Benedek | 2012 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
STUMPF Oscar | 2011 |
GER FR Nürnberg
|
L | --- | inscribed | ||
WIESNET Kilian | 2011 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
APEL Jonah | 2012 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
FALK Milo | 2011 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
FERENCZI Ambrus | 2011 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
HATTIG Clemens | 2012 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
MARIJANOVIC Pero | 2011 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
SCHÖMMER Sebastian | 2011 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
SINDBERT Ruben | 2012 |
GER Nürnberger FC
|
R | --- | inscribed | ||
FENG Felix | 2011 |
GER TSV Grünwald
|
R | --- | inscribed | ||
HEYNE Christian | 2011 |
GER TSV Grünwald
|
R | --- | inscribed | ||
LÖSCHBURG Marlon | 2011 |
GER TSV Grünwald
|
R | --- | inscribed | ||
SCHILLINGER Karl | 2012 |
GER TSV Grünwald
|
R | --- | inscribed |
15 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | BAUER Timmy | GER | KTF Luitpold München | ||
CN | BRANDT Florian | GER | TSV Grünwald | ||
BRANDT Thorsten | GER | TSV Grünwald | |||
CN | DAVOLI Roberto | GRE | KTF Luitpold München | ||
D | FASTING Thomas | BRA | KTF Luitpold München |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Bayerische Rangliste U13 Miehet Säilä | Bayerischer Fechterverband e.V. |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HORAK Andrej Vit | 2010 |
CZE
|
R | --- | inscribed | ||
AGGARVVAL Aryaan | 2009 |
GBR TSV Grünwald
|
R | --- | inscribed | ||
BOTH Emil | 2011 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
HÄFNER Christopher | 2010 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
POREISZ Benedek | 2012 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
POREISZ Hunor David | 2010 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
SA Kai Xi | 2010 |
GER FR Nürnberg
|
L | --- | inscribed | ||
SPIELBERG Severin | 2009 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
STUMPF Oscar | 2011 |
GER FR Nürnberg
|
L | --- | inscribed | ||
WALD Simon Alexander | 2010 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
WIESNET Kilian | 2011 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
DIECKHÖFER Nicolas | 2010 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
FALK Milo | 2011 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
FERENCZI Ambrus | 2011 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
LUTZ André | 2010 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
MARIJANOVIC Pero | 2011 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
MATHIJSSEN Tim | 2010 |
GER KTF Luitpold München
|
L | --- | inscribed | ||
PAHL Emil | 2010 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
REIMER Leopold | 2009 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
SCHÖMMER Sebastian | 2011 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
BIEGLER Nils | 2010 |
GER Nürnberger FC
|
R | --- | inscribed | ||
LÖSCHBURG Marlon | 2011 |
GER TSV Grünwald
|
R | --- | inscribed | ||
SCHUMACHER Liam | 2009 |
GER TSV Grünwald
|
R | --- | inscribed | ||
LIN Jifeng | 2009 |
NED
|
R | --- | inscribed | ||
APEL Jonah | - | GER KTF Luitpold München | R | --- | peruttu | ||
HATTIG Clemens | - | GER KTF Luitpold München | R | --- | peruttu | ||
SINDBERT Ruben | - | GER Nürnberger FC | R | --- | peruttu |
24 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 3 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | BAUER Timmy | GER | KTF Luitpold München | ||
CN | BRANDT Florian | GER | TSV Grünwald | ||
BRANDT Thorsten | GER | TSV Grünwald | |||
CN | DAVOLI Roberto | GRE | KTF Luitpold München | ||
CN | DINKEL Paul | GER | FR Nürnberg | ||
D | FASTING Thomas | BRA | KTF Luitpold München | ||
D | LITZENBURGER Hugo | GER | KTF Luitpold München |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Bayerische Rangliste U15 Miehet Säilä | Bayerischer Fechterverband e.V. |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AGGARVVAL Aryaan | 2009 |
GBR TSV Grünwald
|
R | --- | inscribed | ||
DONG Anton | 2008 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
HÄFNER Christopher | 2010 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
POREISZ Hunor David | 2010 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
SA Kai Xi | 2010 |
GER FR Nürnberg
|
L | --- | inscribed | ||
SPIELBERG Severin | 2009 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
WALD Simon Alexander | 2010 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
DIECKHÖFER Nicolas | 2010 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
GUGGENBICHLER Vincent | 2008 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
LUTZ André | 2010 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
MATHIJSSEN Tim | 2010 |
GER KTF Luitpold München
|
L | --- | inscribed | ||
PAHL Emil | 2010 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
REIMER Leopold | 2009 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
SOLDATENKO Daniil | 2008 |
UKR Nürnberger FC
|
R | --- | inscribed | ||
DELCORPS Arthur | - | BEL CE Les 3 armes | R | --- | peruttu |
14 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 1 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | BAUER Timmy | GER | KTF Luitpold München | ||
CN | BRANDT Florian | GER | TSV Grünwald | ||
BRANDT Thorsten | GER | TSV Grünwald | |||
CN | DAVOLI Roberto | GRE | KTF Luitpold München | ||
D | FASTING Thomas | BRA | KTF Luitpold München |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FASTING Thomas | 2004 |
BRA APE Paulista, KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
CAMPUSANO Joaquin | 2005 |
CHI
|
--- | inscribed | |||
TRUKSA Roman | 2007 |
CZE TV Furth im Wald
|
R | --- | inscribed | ||
KRÄMER Ferdinand | 2005 |
GER FC Augsburg
|
R | --- | inscribed | ||
GUGGENBICHLER Vincent | 2008 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
LITZENBURGER Hugo | 2006 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
SALLER Emanuel | 2004 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
KRAUS Samuel | 2006 |
GER TSV Grünwald
|
L | --- | inscribed |
8 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | BAUER Timmy | GER | KTF Luitpold München | ||
CN | BRANDT Florian | GER | TSV Grünwald | ||
BRANDT Thorsten | GER | TSV Grünwald | |||
CN | DAVOLI Roberto | GRE | KTF Luitpold München | ||
CN | DINKEL Paul | GER | FR Nürnberg | ||
D | FASTING Thomas | BRA | KTF Luitpold München | ||
D | LITZENBURGER Hugo | GER | KTF Luitpold München |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Bayerische Rangliste U20 Miehet Säilä | Bayerischer Fechterverband e.V. |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PANEBIANCO Alberto | 2000 |
AUT FC Villach
|
--- | inscribed | |||
WALDHERR Andreas | 1991 |
AUT FC Villach
|
R | --- | inscribed | ||
WEBER Markus | 1996 |
AUT FC Villach
|
R | --- | inscribed | ||
ELMOKADIM Mohamed Alaa | 1996 |
EGY KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
ASHOUR Omar | 2001 |
EGY KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
SAURA MORTAZAWI Lian | 1997 |
ESP FC Augsburg
|
R | --- | inscribed | ||
VOTAN Tin | 1992 |
GER FC TuS Stuttgart
|
L | --- | inscribed | ||
DINKEL Paul | 2005 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
SCHUHMANN Dominik | 1997 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
SIEGL Alexander | 1996 |
GER FR Nürnberg
|
R | --- | inscribed | ||
BAUER Timmy | 1990 |
GER KTF Luitpold München
|
L | --- | inscribed | ||
BJÖRN Rühlnößl | 1979 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
BROCKMANN Brandon | 1998 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
PALIIVETS Alexey | 1981 |
GER KTF Luitpold München
|
R | --- | inscribed | ||
BRANDT Florian | 1996 |
GER TSV Grünwald
|
R | --- | inscribed | ||
BRANDT Julian | 2000 |
GER TSV Grünwald
|
R | --- | inscribed | ||
WILD Maximilian | 1998 |
GER TV Furth im Wald
|
R | --- | inscribed | ||
DAVOLI Roberto | 1995 |
GRE KTF Luitpold München, A.E.K. ATHENS
|
R | --- | inscribed | ||
MERENYI Marcell | 2000 |
NED s.v. Ter Weer
|
R | --- | inscribed | ||
FASTING Thomas | - | BRA APE Paulista, KTF Luitpold München | R | --- | peruttu | ||
LITZENBURGER Hugo | - | GER KTF Luitpold München | R | --- | peruttu | ||
SALLER Emanuel | - | GER KTF Luitpold München | R | --- | peruttu | ||
TERRASSON Rémi | - | GER KTF Luitpold München, BOURGES ESC | R | --- | peruttu |
19 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 4 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | BAUER Timmy | GER | KTF Luitpold München | ||
CN | BRANDT Florian | GER | TSV Grünwald | ||
BRANDT Thorsten | GER | TSV Grünwald | |||
CN | DAVOLI Roberto | GRE | KTF Luitpold München | ||
CN | DINKEL Paul | GER | FR Nürnberg | ||
D | FASTING Thomas | BRA | KTF Luitpold München | ||
D | LITZENBURGER Hugo | GER | KTF Luitpold München |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Südwestdeutsche Rangliste U20 Miehet Säilä | Südwestdeutscher Fechtverband e.V. |
2023 | Bayerische Rangliste Senior Miehet Säilä | Bayerischer Fechterverband e.V. |