näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CHEVAUX Lena | 2005 |
AUT FTS Dornbirn
|
R | --- | inscribed | ||
HARTMANN Lilly | 2006 |
AUT FTS Dornbirn
|
R | --- | inscribed | ||
ZERLAUTH Anna Lea | 2003 |
AUT FTS Dornbirn
|
R | --- | inscribed | ||
GOLDBACH Jasmin | 2002 |
GER MTG Wangen
|
R | --- | inscribed | ||
HAAG Almut | 1978 |
GER MTG Wangen
|
R | --- | inscribed | ||
LIPPERT Melanie | 1998 |
GER TG Schwenningen
|
R | --- | inscribed | ||
SCHATTON Sarah | 2003 |
GER TG Schwenningen
|
R | --- | inscribed | ||
SULEN BURGOS Priscila Genoveva | - | ECU SV Böblingen | R | --- | peruttu | ||
STIER Alena | - | GER Fechtakademie Ravensburg | R | --- | peruttu |
7 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 2 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Saarländische Rangliste Senior Naiset Kalpa | Fechterbund Saar e.V. |
2024 | Saarländische Rangliste Senior Naiset Kalpa | Fechterbund Saar e.V. |
2023 | Saarländische Rangliste Senior Naiset Kalpa | Fechterbund Saar e.V. |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BRÖLL Georg | 1982 |
AUT FC Lustenau
|
R | --- | inscribed | ||
GEIGER Julius | 2007 |
AUT FTS Dornbirn
|
R | --- | inscribed | ||
MARINESCU Matei | 2007 |
AUT FTS Dornbirn
|
R | --- | inscribed | ||
SPIEGEL Robert Casper | 2005 |
AUT FTS Dornbirn
|
R | --- | inscribed | ||
LEMES Fabio | 1986 |
BRA CMSP Sao Paulo
|
R | --- | inscribed | ||
CHEVAUX Olivier | 1969 |
FRA FTS Dornbirn
|
R | --- | inscribed | ||
BETZ Christian | 2006 |
GER Fechtakademie Ravensburg
|
R | --- | inscribed | ||
RITTHALER Ulf | 1965 |
GER Fechtakademie Ravensburg
|
R | --- | inscribed | ||
RUNG David | 2005 |
GER Fechtakademie Ravensburg
|
R | --- | inscribed | ||
SCHAICH Klaus | 1970 |
GER KV Laupheim - Fechten
|
R | --- | inscribed | ||
MEER Markus | 1986 |
GER MTG Wangen
|
R | --- | inscribed | ||
HINDERER Helmut | 1969 |
GER TSF Welzheim
|
R | --- | inscribed | ||
HINDERER Ralf | 1967 |
GER TSF Welzheim
|
R | --- | inscribed | ||
BIRKENMAIER Marco | 1999 |
GER VFB Friedrichshafen, SC Legnano
|
R | --- | inscribed | ||
REINHARDT Matthias | 1993 |
GER VFB Friedrichshafen
|
R | --- | inscribed | ||
THIELE Yonas | 1987 |
GER VFB Friedrichshafen
|
R | --- | inscribed | ||
YASIN Kamal Bahrum | 1965 |
MAS
|
L | --- | inscribed | ||
BLOCHING Niklas | - | GER Fechtakademie Ravensburg | R | --- | peruttu | ||
REITER Adrian | - | GER Fechtakademie Ravensburg | R | --- | peruttu | ||
RENNER Daniel | - | GER Fechtakademie Ravensburg | R | --- | peruttu | ||
ZYLKA Henryk | - | GER TG Landshut | R | --- | peruttu | ||
HEILMANN Thomas | - | GER | R | --- | peruttu |
17 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 5 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Saarländische Rangliste Senior Miehet Kalpa | Fechterbund Saar e.V. |
2024 | Saarländische Rangliste Senior Miehet Kalpa | Fechterbund Saar e.V. |
2023 | Saarländische Rangliste Senior Miehet Kalpa | Fechterbund Saar e.V. |