näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FILIPOVIC Dalia | 2012 |
SWE GFK Göteborg
|
R | --- | inscribed | ||
SILFVANDER VIBERG Wilma | 2013 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | --- | inscribed | ||
ROSENLIND GÖRMAN Emelie | 2010 |
SWE ARA Helsingborg
|
R | --- | inscribed | ||
WALL Kinzi | 2011 |
SWE EGF Solna
|
R | --- | inscribed | ||
TRAPASSI BERGSTRÖM Iris | 2011 |
SWE MFFG Malmö
|
R | --- | inscribed |
5 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N | ÅKERBERG Thomas | SWE | ÄFK Stockholm | ||
D | BEITNER Gabriel | SWE | EGF Solna | ||
N | BLADIN Jonathan | SWE | EGF Solna | ||
N | ELMFELDT Albin | SWE | KFK Kalmar | ||
N | LÖFMARK Linn | SWE | KFK Kalmar | ||
N | WICKMAN Elis | SWE | EGF Solna | ||
WIKSTRÖM Olle | SWE | KFK Kalmar |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARVESTAD Elin | 2009 |
SWE KFK Kalmar
|
R | 9 | inscribed | ||
WALL Kinzi | 2011 |
SWE EGF Solna
|
R | 1 | inscribed | ||
ANDERSSON Mathilda | - | SWE EGF Solna | R | 3 | peruttu |
2 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 1 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N | ÅKERBERG Thomas | SWE | ÄFK Stockholm | ||
N | BLADIN Jonathan | SWE | EGF Solna | ||
N | ELMFELDT Albin | SWE | KFK Kalmar | ||
D | GRELA Tristan | SWE | EGF Solna | ||
N | LÖFMARK Linn | SWE | KFK Kalmar | ||
D | WESTESSON Ture | SWE | KFK Kalmar | ||
N | WICKMAN Elis | SWE | EGF Solna | ||
WIKSTRÖM Olle | SWE | KFK Kalmar |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Masters U15 Naiset Floretti | Svenska Fäktförbundet |
2022 | Masters U15 Naiset Floretti | Svenska Fäktförbundet |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DUSÉN Chloe | 2006 |
SWE GFK Göteborg
|
R | 12 | inscribed | ||
RYBERG Filippa | 2006 |
SWE EGF Solna
|
R | 2 | inscribed | ||
SU Motong | 2009 |
USA GFK Göteborg
|
R | 5 | inscribed | ||
RYE Katharina | - | DEN Københavns Fægteklub | R | --- | peruttu | ||
ANDERSSON Mathilda | - | SWE EGF Solna | R | 7 | peruttu |
3 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 2 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N | ÅKERBERG Thomas | SWE | ÄFK Stockholm | ||
D | BEITNER Gabriel | SWE | EGF Solna | ||
N | BLADIN Jonathan | SWE | EGF Solna | ||
N | ELMFELDT Albin | SWE | KFK Kalmar | ||
N | LÖFMARK Linn | SWE | KFK Kalmar | ||
N | WICKMAN Elis | SWE | EGF Solna | ||
WIKSTRÖM Olle | SWE | KFK Kalmar |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Masters U17 Naiset Floretti | Svenska Fäktförbundet |
2022 | Masters U17 Naiset Floretti | Svenska Fäktförbundet |
2022 | Nationell Ranking U17 Naiset Floretti | Svenska Fäktförbundet |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AXHED Isabelle | 2007 |
SWE KFK Kalmar
|
L | 13 | inscribed | ||
DUSÉN Chloe | 2006 |
SWE GFK Göteborg
|
R | 13 | inscribed | ||
RYBERG Filippa | 2006 |
SWE EGF Solna
|
R | 11 | inscribed | ||
SU Motong | 2009 |
USA GFK Göteborg
|
R | 3 | inscribed |
4 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N | ÅKERBERG Thomas | SWE | ÄFK Stockholm | ||
N | BLADIN Jonathan | SWE | EGF Solna | ||
N | ELMFELDT Albin | SWE | KFK Kalmar | ||
D | GRELA Tristan | SWE | EGF Solna | ||
N | LÖFMARK Linn | SWE | KFK Kalmar | ||
D | WESTESSON Ture | SWE | KFK Kalmar | ||
N | WICKMAN Elis | SWE | EGF Solna | ||
WIKSTRÖM Olle | SWE | KFK Kalmar |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Nationell Ranking U20 Naiset Floretti | Svenska Fäktförbundet |
2022 | Nationell Ranking U20 Naiset Floretti | Svenska Fäktförbundet |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
TORPEGAARD Oskar | 2011 |
DEN Trekanten København
|
R | --- | inscribed | ||
SAINZ DE AJA VARELA Urko | 2011 |
ESP Københavns Fægteklub
|
R | --- | inscribed | ||
VALGEIRSSON Birgir | 2010 |
ISL GFK Göteborg
|
R | --- | inscribed | ||
CEDERBORG Noel | 2011 |
SWE GFK Göteborg
|
R | --- | inscribed | ||
HOLDENMARK Johannes | 2012 |
SWE GFK Göteborg
|
L | --- | inscribed | ||
PAGANINI Axel | 2010 |
SWE GFK Göteborg
|
L | --- | inscribed | ||
ROSENLUNDH Anour | 2011 |
SWE GFK Göteborg
|
L | --- | inscribed | ||
FRIDOLIN Konrad | 2011 |
SWE EGF Solna
|
R | --- | inscribed | ||
GOODARZI Parham | 2010 |
SWE EGF Solna
|
R | --- | inscribed | ||
IVACS Milán | 2014 |
SWE EGF Solna
|
L | --- | inscribed | ||
PERSSON Love | 2011 |
SWE EGF Solna
|
R | --- | inscribed | ||
TOLL BERGMAN Dante | 2010 |
SWE EGF Solna
|
R | --- | inscribed | ||
SURIE Viysesh | 2010 |
SWE MFFG Malmö
|
R | --- | inscribed | ||
WENLOCK Liam | - | DEN Københavns Fægteklub | R | --- | peruttu | ||
VILHELMSSON Alvin | - | SWE ARA Helsingborg | L | --- | peruttu |
13 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 2 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N | ÅKERBERG Thomas | SWE | ÄFK Stockholm | ||
D | BEITNER Gabriel | SWE | EGF Solna | ||
N | BLADIN Jonathan | SWE | EGF Solna | ||
N | ELMFELDT Albin | SWE | KFK Kalmar | ||
N | LÖFMARK Linn | SWE | KFK Kalmar | ||
N | WICKMAN Elis | SWE | EGF Solna | ||
WIKSTRÖM Olle | SWE | KFK Kalmar |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
TORPEGAARD Oskar | 2011 |
DEN Trekanten København
|
R | --- | inscribed | ||
VALGEIRSSON Birgir | 2010 |
ISL GFK Göteborg
|
R | 13 | inscribed | ||
BALOGH Bruno | 2009 |
SWE GFK Göteborg
|
R | 2 | inscribed | ||
PAGANINI Axel | 2010 |
SWE GFK Göteborg
|
L | 21 | inscribed | ||
ROSENLUNDH Anour | 2011 |
SWE GFK Göteborg
|
L | 26 | inscribed | ||
WESTERBERG Fredrik | 2008 |
SWE GFK Göteborg
|
R | 3 | inscribed | ||
ÅHBLOM Emil | 2008 |
SWE ÄFK Stockholm
|
L | 7 | inscribed | ||
HEDBERG Albert | 2009 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | 18 | inscribed | ||
SALZMAN Olle | 2008 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | 6 | inscribed | ||
VOLTAIRE Frank | 2009 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | 15 | inscribed | ||
BENGTSSON Mose | 2008 |
SWE ARA Helsingborg
|
R | 1 | inscribed | ||
ABRAHAMSSON Anton | 2008 |
SWE EGF Solna
|
R | 5 | inscribed | ||
AHRLING Alvar | 2009 |
SWE EGF Solna
|
R | 11 | inscribed | ||
ARETEG Lucas | 2009 |
SWE EGF Solna
|
R | 9 | inscribed | ||
FRIDOLIN Konrad | 2011 |
SWE EGF Solna
|
R | 19 | inscribed | ||
GOODARZI Parham | 2010 |
SWE EGF Solna
|
R | 29 | inscribed | ||
HELLSTADIUS Wilmer | 2009 |
SWE EGF Solna
|
R | 17 | inscribed | ||
PERSSON Love | 2011 |
SWE EGF Solna
|
R | 28 | inscribed | ||
TOLL BERGMAN Dante | 2010 |
SWE EGF Solna
|
R | 16 | inscribed | ||
ANDERSSON WREIBO Elliot | 2008 |
SWE KFK Kalmar
|
L | 8 | inscribed | ||
JÄGERBY Tyrese | 2009 |
SWE MFFG Malmö
|
R | 44 | inscribed | ||
SURIE Viysesh | 2010 |
SWE MFFG Malmö
|
R | 45 | inscribed | ||
AAGAARD EL-BOUAZZAOUI Noah | - | DEN Københavns Fægteklub | R | --- | peruttu | ||
IPSEN Ditlev Samuel | - | DEN Københavns Fægteklub | R | --- | peruttu |
22 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 2 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N | ÅKERBERG Thomas | SWE | ÄFK Stockholm | ||
N | BLADIN Jonathan | SWE | EGF Solna | ||
N | ELMFELDT Albin | SWE | KFK Kalmar | ||
D | GRELA Tristan | SWE | EGF Solna | ||
N | LÖFMARK Linn | SWE | KFK Kalmar | ||
D | WESTESSON Ture | SWE | KFK Kalmar | ||
N | WICKMAN Elis | SWE | EGF Solna | ||
WIKSTRÖM Olle | SWE | KFK Kalmar |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Masters U15 Miehet Floretti | Svenska Fäktförbundet |
2022 | Masters U15 Miehet Floretti | Svenska Fäktförbundet |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AXELSSON Ludvig | 2006 |
SWE GFK Göteborg
|
R | 13 | inscribed | ||
BALOGH Bruno | 2009 |
SWE GFK Göteborg
|
R | 10 | inscribed | ||
MOHOLI Elvis | 2008 |
SWE GFK Göteborg
|
R | 4 | inscribed | ||
RIENÄCKER Thomas | 2007 |
SWE GFK Göteborg
|
L | 3 | inscribed | ||
WESTERBERG Fredrik | 2008 |
SWE GFK Göteborg
|
R | 16 | inscribed | ||
WESTESSON Ture | 2006 |
SWE GFK Göteborg
|
R | 5 | inscribed | ||
ÅHBLOM Emil | 2008 |
SWE ÄFK Stockholm
|
L | 15 | inscribed | ||
BAGELIUS Viktor | 2006 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | 42 | inscribed | ||
ENSTRÖM Erik | 2007 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | 9 | inscribed | ||
SALZMAN Olle | 2008 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | 19 | inscribed | ||
TELLGREN Gustaf | 2007 |
SWE ÄFK Stockholm
|
L | 12 | inscribed | ||
BENGTSSON Mose | 2008 |
SWE ARA Helsingborg
|
R | 17 | inscribed | ||
RAIHLE Hjalmar | 2006 |
SWE ARA Helsingborg
|
R | 7 | inscribed | ||
ABRAHAMSSON Anton | 2008 |
SWE EGF Solna
|
R | 14 | inscribed | ||
AHRLING Alvar | 2009 |
SWE EGF Solna
|
R | 22 | inscribed | ||
ARETEG Lucas | 2009 |
SWE EGF Solna
|
R | 23 | inscribed | ||
CELEBI Deniz | 2007 |
SWE EGF Solna
|
R | 11 | inscribed | ||
HELLSTADIUS Wilmer | 2009 |
SWE EGF Solna
|
R | 44 | inscribed | ||
ANDERSSON WREIBO Elliot | 2008 |
SWE KFK Kalmar
|
L | 18 | inscribed | ||
HALLONSTEN Alexander | 2007 |
SWE FFF Stockholm
|
L | 20 | inscribed | ||
SALA Carl | 2007 |
SWE EGF Solna, Wroclawianie
|
R | 2 | inscribed | ||
SALA Vincent | 2007 |
SWE EGF Solna, Wroclawianie
|
R | 6 | inscribed | ||
AAGAARD EL-BOUAZZAOUI Noah | - | DEN Københavns Fægteklub | R | --- | peruttu | ||
FREDERIKSEN William | - | DEN Københavns Fægteklub | R | --- | peruttu | ||
IPSEN Ditlev Samuel | - | DEN Københavns Fægteklub | R | --- | peruttu | ||
GRELA Tristan | - | SWE EGF Solna | R | 1 | peruttu |
22 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 4 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N | ÅKERBERG Thomas | SWE | ÄFK Stockholm | ||
D | BEITNER Gabriel | SWE | EGF Solna | ||
N | BLADIN Jonathan | SWE | EGF Solna | ||
N | ELMFELDT Albin | SWE | KFK Kalmar | ||
N | LÖFMARK Linn | SWE | KFK Kalmar | ||
N | WICKMAN Elis | SWE | EGF Solna | ||
WIKSTRÖM Olle | SWE | KFK Kalmar |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Masters U17 Miehet Floretti | Svenska Fäktförbundet |
2022 | Masters U17 Miehet Floretti | Svenska Fäktförbundet |
2022 | Nationell Ranking U17 Miehet Floretti | Svenska Fäktförbundet |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AXELSSON Ludvig | 2006 |
SWE GFK Göteborg
|
R | 35 | inscribed | ||
BAGELIUS Viktor | 2006 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | 44 | inscribed | ||
GRELA Tristan | 2006 |
SWE EGF Solna
|
R | 13 | inscribed | ||
MOHOLI Elvis | 2008 |
SWE GFK Göteborg
|
R | 21 | inscribed | ||
RIENÄCKER Thomas | 2007 |
SWE GFK Göteborg
|
L | 14 | inscribed | ||
ELMFELDT Axel | 2004 |
SWE ÄFK Stockholm
|
L | 4 | inscribed | ||
ENSTRÖM Erik | 2007 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | 22 | inscribed | ||
GONZALEZ Kevin | 2004 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | 12 | inscribed | ||
NORDMAN RID Emil | 2005 |
SWE ÄFK Stockholm
|
L | 1 | inscribed | ||
TELLGREN Gustaf | 2007 |
SWE ÄFK Stockholm
|
L | 30 | inscribed | ||
MOGENSEN Viggo | 2003 |
SWE ARA Helsingborg
|
L | 7 | inscribed | ||
RAIHLE Hjalmar | 2006 |
SWE ARA Helsingborg
|
R | 19 | inscribed | ||
BEITNER Gabriel | 2005 |
SWE EGF Solna
|
R | 31 | inscribed | ||
CELEBI Deniz | 2007 |
SWE EGF Solna
|
R | 34 | inscribed | ||
FASTESSON Rufus | 2005 |
SWE EGF Solna
|
R | 3 | inscribed | ||
LUNDGREN Vilgot | 2005 |
SWE EGF Solna
|
R | 17 | inscribed | ||
PENKER Hugo | 2005 |
SWE EGF Solna
|
R | 16 | inscribed | ||
WIDÉN Emil | 2005 |
SWE EGF Solna
|
R | 11 | inscribed |
18 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N | ÅKERBERG Thomas | SWE | ÄFK Stockholm | ||
N | BLADIN Jonathan | SWE | EGF Solna | ||
N | ELMFELDT Albin | SWE | KFK Kalmar | ||
D | GRELA Tristan | SWE | EGF Solna | ||
N | LÖFMARK Linn | SWE | KFK Kalmar | ||
D | WESTESSON Ture | SWE | KFK Kalmar | ||
N | WICKMAN Elis | SWE | EGF Solna | ||
WIKSTRÖM Olle | SWE | KFK Kalmar |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Nationell Ranking U20 Miehet Floretti | Svenska Fäktförbundet |
2022 | Nationell Ranking U20 Miehet Floretti | Svenska Fäktförbundet |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ELMFELDT Axel | 2004 |
SWE ÄFK Stockholm
|
L | 13 | inscribed | ||
GONZALEZ Kevin | 2004 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | 8 | inscribed | ||
MOGENSEN Viggo | 2003 |
SWE ARA Helsingborg
|
L | 3 | inscribed | ||
LUNDGREN Vilgot | 2005 |
SWE EGF Solna
|
R | 7 | inscribed | ||
PENKER Hugo | 2005 |
SWE EGF Solna
|
R | 14 | inscribed | ||
WIDÉN Emil | 2005 |
SWE EGF Solna
|
R | 6 | inscribed | ||
POPPEL Martin | 1999 |
SWE KFK Kalmar
|
L | 4 | inscribed |
7 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N | ÅKERBERG Thomas | SWE | ÄFK Stockholm | ||
D | BEITNER Gabriel | SWE | EGF Solna | ||
N | BLADIN Jonathan | SWE | EGF Solna | ||
N | ELMFELDT Albin | SWE | KFK Kalmar | ||
N | LÖFMARK Linn | SWE | KFK Kalmar | ||
N | WICKMAN Elis | SWE | EGF Solna | ||
WIKSTRÖM Olle | SWE | KFK Kalmar |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Nationell Ranking Senior Miehet Floretti | Svenska Fäktförbundet |
2022 | Nationell Ranking Senior Miehet Floretti | Svenska Fäktförbundet |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ERIKSSON Sylvester | 2014 |
DEN Trekanten København
|
R | --- | inscribed | ||
SAVVANI Marietta | 2012 |
GRE ÄFK Stockholm
|
L | --- | inscribed | ||
ALEXE Leontie | 2012 |
ROU EGF Solna
|
R | --- | inscribed | ||
FILIPOVIC Dalia | 2012 |
SWE GFK Göteborg
|
R | --- | inscribed | ||
HOLDENMARK Johannes | 2012 |
SWE GFK Göteborg
|
L | --- | inscribed | ||
SILFVANDER VIBERG Wilma | 2013 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | --- | inscribed | ||
IVACS Milán | 2014 |
SWE EGF Solna
|
L | --- | inscribed |
7 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N | ÅKERBERG Thomas | SWE | ÄFK Stockholm | ||
N | BLADIN Jonathan | SWE | EGF Solna | ||
N | ELMFELDT Albin | SWE | KFK Kalmar | ||
D | GRELA Tristan | SWE | EGF Solna | ||
N | LÖFMARK Linn | SWE | KFK Kalmar | ||
D | WESTESSON Ture | SWE | KFK Kalmar | ||
N | WICKMAN Elis | SWE | EGF Solna | ||
WIKSTRÖM Olle | SWE | KFK Kalmar |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |