2023 | FIE (unofficial) U20 Naiset Säilä | Fédération Internationale d'Escrime |
2023 | CAE extracted FIE Ranking (unofficial) U20 Naiset Säilä | Confédération Africaine d’Escrime |
2022 | FIE (unofficial) U20 Naiset Säilä | Fédération Internationale d'Escrime |
2022 | CAE extracted FIE Ranking (unofficial) U20 Naiset Säilä | Confédération Africaine d’Escrime |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
VASILEVA Veronika | 2005 |
AUS
|
L | --- | inscribed | ||
MIHAILOVA Ana | 2004 |
BUL
|
L | --- | inscribed | ||
MILANOVA Kristina | 2004 |
BUL Korsar
|
R | --- | inscribed | ||
NEIKOVA Emma | 2005 |
BUL
|
R | --- | inscribed | ||
AHAMIAN Yeva | 2005 |
GEO
|
R | --- | inscribed | ||
APRASIDZE Nikoli | 2004 |
GEO
|
R | --- | inscribed | ||
MAISURADZE Ani | 2003 |
GEO
|
R | --- | inscribed | ||
GRAUDINS Victoria | 2005 |
GER CHARLEVILLE, Mainzer TV
|
L | --- | inscribed | ||
TROPMANN Abigail | 2004 |
GER Mainzer TV
|
R | --- | inscribed | ||
SHUM Cindy Yan Tung | 2005 |
HKG
|
R | --- | inscribed | ||
GUPTA Shreya | 2004 |
IND
|
R | --- | inscribed | ||
ABDRASSIL Ulbossyn | 2005 |
KAZ
|
R | --- | inscribed | ||
ANARBAY Nurbakyt | 2004 |
KAZ
|
R | --- | inscribed | ||
ASSET Amina | 2007 |
KAZ
|
R | --- | inscribed | ||
ASSYLBEK Togzhan | 2008 |
KAZ
|
R | --- | inscribed | ||
BELOVA Diana | 2007 |
KAZ
|
R | --- | inscribed | ||
BUREKESHEVA Dilda | 2009 |
KAZ
|
R | --- | inscribed | ||
ISSABEKOVA Dilyara | 2004 |
KAZ
|
R | --- | inscribed | ||
ISSINA Diana | 2004 |
KAZ
|
R | --- | inscribed | ||
KAKENOVA Aiganym | 2009 |
KAZ
|
R | --- | inscribed | ||
KALDARBEKOVA Malika | 2007 |
KAZ
|
R | --- | inscribed | ||
KO Polina | 2005 |
KAZ
|
R | --- | inscribed | ||
KOSHKAROVA Nazerke | 2005 |
KAZ
|
R | --- | inscribed | ||
KUSSAINOVA Diana | 2003 |
KAZ
|
R | --- | inscribed | ||
MAZHIT Ulpan | 2008 |
KAZ
|
R | --- | inscribed | ||
MYRZAKHMETOVA Kamila | 2004 |
KAZ
|
R | --- | inscribed | ||
OSPANOVA Alina | 2004 |
KAZ
|
R | --- | inscribed | ||
POCHEKUTOVA Mariya | 2006 |
KAZ
|
R | --- | inscribed | ||
RSALINA Adilya | 2007 |
KAZ
|
R | --- | inscribed | ||
SABLINA Margarita | 2005 |
KAZ
|
R | --- | inscribed | ||
SAIDULLAYEVA Nargiz | 2006 |
KAZ
|
R | --- | inscribed | ||
SERIKBAY Adema | 2006 |
KAZ
|
R | --- | inscribed | ||
ZHANYBEK Kaisha | 2006 |
KAZ
|
R | --- | inscribed | ||
JANG Jiwon | 2003 |
KOR
|
R | --- | inscribed | ||
KIM Naae | 2003 |
KOR
|
R | --- | inscribed | ||
KIM Yoonseo | 2003 |
KOR
|
R | --- | inscribed | ||
ALKAYA Begum | 2005 |
TUR
|
R | --- | inscribed | ||
DEMIRKOL Damla | 2006 |
TUR
|
R | --- | inscribed | ||
ERBIL Nisanur | 2003 |
TUR
|
R | --- | inscribed | ||
GUNGOR Nil | 2005 |
TUR
|
R | --- | inscribed | ||
KEREM Zehra | 2006 |
TUR
|
R | --- | inscribed | ||
SISIK Pinar Miray | 2005 |
TUR
|
R | --- | inscribed | ||
BEKBAULIEVA Tulkinoy | 2005 |
UZB
|
R | --- | inscribed | ||
HERRERA LARA Luisa Fernanda | 2006 |
UZB Frascati Scherma
|
R | --- | inscribed | ||
JAKSYBAEVA Nargiza | 2007 |
UZB
|
R | --- | inscribed | ||
JUMAMURATOVA Ayakoz | 2006 |
UZB
|
R | --- | inscribed | ||
KONGRADBAEVA Nargiza | 2005 |
UZB
|
R | --- | inscribed | ||
KURBONOVA Karina | 2008 |
UZB
|
R | --- | inscribed | ||
PERDIBAEVA Gulistan | 2005 |
UZB
|
R | --- | inscribed | ||
SHOKIROVA Samira | 2005 |
UZB
|
R | --- | inscribed | ||
USNATDINOVA Dilnaz | 2006 |
UZB
|
R | --- | inscribed |
51 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2022 | Danske Udtagelses Pointlister U20 Naiset Säilä | Dansk Fægte-Forbund |
2023 | Sélection U20 Naiset Säilä | Schweiz. Fechtverband |
2023 | FIE (unofficial) U20 Naiset Säilä | Fédération Internationale d'Escrime |
2023 | CAE extracted FIE Ranking (unofficial) U20 Naiset Säilä | Confédération Africaine d’Escrime |
2022 | FIE (unofficial) U20 Naiset Säilä | Fédération Internationale d'Escrime |
2022 | CAE extracted FIE Ranking (unofficial) U20 Naiset Säilä | Confédération Africaine d’Escrime |
2022 | Sélection U20 Naiset Säilä | Schweiz. Fechtverband |