näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ZWICKER Annemarie | 2010 |
GER FSF Fechtschule Starzynski Flawil, FC Konstanz
|
R | --- | inscribed | ||
HÖPFL Milla | 2010 |
GER FC Tauberbischofsheim
|
R | --- | inscribed | ||
WEIGAND Sara Marie | 2009 |
GER FC Tauberbischofsheim
|
R | --- | inscribed | ||
KÖNCZÖL Edith | 2010 |
GER Freiburger TS
|
R | --- | inscribed | ||
FLAD Rebekka | 2009 |
GER MTV Stuttgart
|
R | --- | inscribed | ||
CHAKYR Assol | 2010 |
GER PSV Stuttgart
|
R | --- | inscribed | ||
KÄMPER Enie | 2010 |
GER SC Korb
|
R | --- | inscribed | ||
OTT Pia | 2009 |
GER SC Korb
|
R | --- | inscribed | ||
SCHNEIDER Luisa | 2010 |
GER SC Korb
|
R | --- | inscribed | ||
TRAPP Kyrima | 2009 |
GER SC Korb
|
R | --- | inscribed | ||
HEIDELBERG Lilly | 2010 |
GER SV Esslingen
|
R | --- | inscribed | ||
LUPFER Ella | 2010 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
MACK Johanna | 2010 |
GER SV Esslingen
|
L | --- | inscribed | ||
DANNENMANN Marie-Sophie | 2010 |
GER TSB Schwäbisch Gmünd
|
R | --- | inscribed | ||
KORNBERGER Siri | 2009 |
GER TSG Weinheim
|
R | --- | inscribed | ||
KRAFT Vivian | 2009 |
GER TSG Weinheim
|
R | --- | inscribed | ||
HÖFLACHER Anne | 2009 |
GER TV Cannstatt
|
R | --- | inscribed | ||
SCHAGER Wuxi | 2009 |
GER TV Cannstatt
|
R | --- | inscribed | ||
GÜNTER Paulina | - | GER | R | --- | peruttu | ||
NEUMEISTER Julia | - | GER FSF Fechtschule Starzynski Flawil, TSV Tettnang | R | --- | peruttu |
18 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 2 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | REIBETANZ Victor | GER | PSV Stuttgart | ||
D | VOLLMER Vincent | GER | SC Korb |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2021 | Württembergische Rangliste U13 Naiset Floretti | Württembergischer Fechterbund e.V. |
2021 | Nordbadische Rangliste U13 Naiset Floretti | Nordbadischer Fechterbund e.V. |
2021 | Südbadische Rangliste U13 Naiset Floretti | Südbadischer Fechterbund e.V. |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SC KORB SC Korb (GER) |
TRAPP Kyrima (2009 R) SCHNEIDER Luisa (2010 R) OTT Pia (2009 R) KÄMPER Enie (2010 R) |
GER | --- | inscribed | |||
STG TSV TETTNANG / TSB SCHWÄBISCH GMÜND TSV Tettnang (GER) |
- | --- | peruttu | ||||
PSV STUTTGART PSV Stuttgart (GER) |
- | --- | peruttu | ||||
TSG WEINHEIM TSG Weinheim (GER) |
- | --- | peruttu |
1 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 3 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | REIBETANZ Victor | GER | PSV Stuttgart | ||
D | VOLLMER Vincent | GER | SC Korb |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HÖPFL Amelie | 2006 |
GER FC Tauberbischofsheim
|
R | --- | inscribed | ||
TROPMANN Anastasia | 2006 |
GER FC Tauberbischofsheim
|
R | --- | inscribed | ||
KIECKBUSCH Mirjam | 2003 |
GER PSV Stuttgart
|
R | --- | inscribed | ||
LUFT Lilly | 2006 |
GER SV Esslingen
|
L | --- | inscribed | ||
CARSTENSEN Lina | 2005 |
GER TG Biberach
|
R | --- | inscribed | ||
KRAFT Maja | 2007 |
GER TSG Weinheim
|
R | --- | inscribed | ||
FRANKE Lena Inken | 2006 |
GER TV Haueneberstein
|
R | --- | inscribed | ||
MALETZ Alina | 2005 |
GER TV Lahr
|
R | --- | inscribed | ||
ARNELA Lucia | - | GER FC Tauberbischofsheim | R | --- | peruttu | ||
EVERS Larissa | - | GER FC Tauberbischofsheim | L | --- | peruttu | ||
MERT Buket | - | GER | R | --- | peruttu | ||
BAARS Anna | - | GER PSV Stuttgart | R | --- | peruttu | ||
JAKOB Mia | - | GER PSV Stuttgart | R | --- | peruttu | ||
ÖTTL Lea | - | GER PSV Stuttgart | R | --- | peruttu | ||
RUSTLER Aline | - | GER PSV Stuttgart | L | --- | peruttu | ||
UMLAUF Mara Anneke | - | GER PSV Stuttgart | R | --- | peruttu | ||
VOGEL Greta | - | GER PSV Stuttgart | R | --- | peruttu | ||
WITT Lara | - | GER PSV Stuttgart | R | --- | peruttu |
8 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 10 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | BAIR Stephan | GER | PSV Stuttgart | ||
B | CHRISTEN Roman | GER | TV Haueneberstein | ||
D | REIBETANZ Victor | GER | PSV Stuttgart |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2021 | Südbadische Rangliste U20 Naiset Floretti | Südbadischer Fechterbund e.V. |
2022 | Südbadische Rangliste U20 Naiset Floretti | Südbadischer Fechterbund e.V. |
2022 | Nordbadische Rangliste U20 Naiset Floretti | Nordbadischer Fechterbund e.V. |
2022 | Württembergische Rangliste U20 Naiset Floretti | Württembergischer Fechterbund e.V. |
2023 | Nordbadische Rangliste U20 Naiset Floretti | Nordbadischer Fechterbund e.V. |
2021 | Nordbadische Rangliste U20 Naiset Floretti | Nordbadischer Fechterbund e.V. |
2021 | Württembergische Rangliste U20 Naiset Floretti | Württembergischer Fechterbund e.V. |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PSV STUTTGART PSV Stuttgart (GER) |
- | --- | peruttu |
0 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 1 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | BAIR Stephan | GER | PSV Stuttgart | ||
B | CHRISTEN Roman | GER | TV Haueneberstein | ||
D | REIBETANZ Victor | GER | PSV Stuttgart |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ZGURSKIY Kristian | 2010 |
BUL PSV Stuttgart
|
R | --- | inscribed | ||
ACKERMANN Ben | 2010 |
GER FSF Fechtschule Starzynski Flawil, FC Konstanz
|
R | --- | inscribed | ||
KARP Daniel | 2009 |
GER FC Tauberbischofsheim
|
R | --- | inscribed | ||
KUHNMÜNCH Noah | 2009 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
WÖPPEL Julius | 2009 |
GER FC Tauberbischofsheim
|
R | --- | inscribed | ||
MÄDER Michel | 2009 |
GER Freiburger TS
|
R | --- | inscribed | ||
ROSER Max | 2010 |
GER MTV Ludwigsburg
|
R | --- | inscribed | ||
KELLER Laurin | 2009 |
GER MTV Stuttgart
|
R | --- | inscribed | ||
TROCKEL Lars | 2009 |
GER MTV Stuttgart
|
R | --- | inscribed | ||
GHILARDI Brian | 2009 |
GER PSV Stuttgart
|
R | --- | inscribed | ||
GRINBERG Adrian | 2009 |
GER MTV Stuttgart
|
R | --- | inscribed | ||
SCHIMANN Kirill | 2009 |
GER PSV Stuttgart
|
R | --- | inscribed | ||
SCHMIDT Niklas Ole | 2009 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
VOLLMER Felix | 2009 |
GER SC Korb
|
R | --- | inscribed | ||
VOLLMER Moritz | 2009 |
GER SC Korb
|
R | --- | inscribed | ||
SCHÖßLER Fridjof | 2010 |
GER VFL Kirchheim
|
R | --- | inscribed | ||
TENZER Gregor | 2009 |
GER VFL Kirchheim
|
R | --- | inscribed |
17 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | REIBETANZ Victor | GER | PSV Stuttgart | ||
D | VOLLMER Vincent | GER | SC Korb |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2021 | Württembergische Rangliste U13 Miehet Floretti | Württembergischer Fechterbund e.V. |
2021 | Nordbadische Rangliste U13 Miehet Floretti | Nordbadischer Fechterbund e.V. |
2021 | Südbadische Rangliste U13 Miehet Floretti | Südbadischer Fechterbund e.V. |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
STG SC KORB / SV ESSLINGEN SC Korb (GER) |
GER | --- | inscribed | ||||
FC TAUBERBISCHOFSHEIM FC Tauberbischofsheim (GER) |
GER | --- | inscribed | ||||
PSV STUTTGART 2 PSV Stuttgart (GER) |
GER | --- | inscribed |
3 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | REIBETANZ Victor | GER | PSV Stuttgart | ||
D | VOLLMER Vincent | GER | SC Korb |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MOTA-HEHN Mateus | 2007 |
GER FC Tauberbischofsheim
|
L | --- | inscribed | ||
BOSSERHOFF Nils | 2005 |
GER TSV Neu-Ulm
|
R | --- | inscribed | ||
LENK Hendrik Dion | 2002 |
GER FC Tauberbischofsheim
|
R | --- | inscribed | ||
MICHEL Fabian | 2004 |
GER FC Tauberbischofsheim
|
L | --- | inscribed | ||
SEE Benedikt | 2002 |
GER FC Tauberbischofsheim
|
R | --- | inscribed | ||
WUNDLING Ivo | 2006 |
GER FC Tauberbischofsheim
|
L | --- | inscribed | ||
BAIR Marlon | 2004 |
GER PSV Stuttgart
|
R | --- | inscribed | ||
MÄRKLE Felix | 2002 |
GER PSV Stuttgart
|
R | --- | inscribed | ||
MÜLLER Len | 2005 |
GER PSV Stuttgart
|
R | --- | inscribed | ||
OBERRESSL Jannis | 2005 |
GER PSV Stuttgart
|
R | --- | inscribed | ||
WAGNER Vincent | 2004 |
GER PSV Stuttgart
|
R | --- | inscribed | ||
HERMANNS Julius | 2005 |
GER SC Korb
|
R | --- | inscribed | ||
DOBOVISEK Julian | 2006 |
GER SV Esslingen
|
R | --- | inscribed | ||
KREIM Jeremias | 2006 |
GER SV Esslingen
|
R | --- | inscribed | ||
HÖFLER Julius | 2006 |
GER TSG Weinheim
|
R | --- | inscribed | ||
STRASHEIM Philipp | 2007 |
GER TSG Weinheim
|
R | --- | inscribed | ||
ENGL Fabian | 2005 |
GER TV Haueneberstein
|
R | --- | inscribed | ||
FRANKE Tim Ole | 2004 |
GER TV Haueneberstein
|
R | --- | inscribed | ||
MÄDER Finian | - | GER Freiburger TS | L | --- | peruttu | ||
GAUSS Neil | - | GER PSV Stuttgart | L | --- | peruttu | ||
KIECKBUSCH Jacob | - | GER PSV Stuttgart | R | --- | peruttu | ||
JANSON Moritz | - | GER TV Haueneberstein | R | --- | peruttu | ||
GABEL Moritz | - | GER TV Lahr | R | --- | peruttu |
18 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 5 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | BAIR Stephan | GER | PSV Stuttgart | ||
B | CHRISTEN Roman | GER | TV Haueneberstein | ||
D | REIBETANZ Victor | GER | PSV Stuttgart |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2021 | Südbadische Rangliste U20 Miehet Floretti | Südbadischer Fechterbund e.V. |
2022 | Südbadische Rangliste U20 Miehet Floretti | Südbadischer Fechterbund e.V. |
2022 | Nordbadische Rangliste U20 Miehet Floretti | Nordbadischer Fechterbund e.V. |
2022 | Württembergische Rangliste U20 Miehet Floretti | Württembergischer Fechterbund e.V. |
2023 | Nordbadische Rangliste U20 Miehet Floretti | Nordbadischer Fechterbund e.V. |
2021 | Nordbadische Rangliste U20 Miehet Floretti | Nordbadischer Fechterbund e.V. |
2021 | Württembergische Rangliste U20 Miehet Floretti | Württembergischer Fechterbund e.V. |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PSV STUTTGART 2 PSV Stuttgart (GER) |
- | --- | peruttu |
0 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 1 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | BAIR Stephan | GER | PSV Stuttgart | ||
B | CHRISTEN Roman | GER | TV Haueneberstein | ||
D | REIBETANZ Victor | GER | PSV Stuttgart |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
ZWICKER Felix | GER | coach | FC Konstanz | ||
SCHÄFFNER Elke | GER | coach | FC Lauda-Königshofen | ||
BAUER Simone | GER | coach | la | FC Tauberbischofsheim | |
WEIGAND Jochen | GER | coach | la | FC Tauberbischofsheim | |
KÖNCZÖL Ellen | GER | parents | la | Freiburger TS | |
KÖNCZÖL László | GER | parents | la | Freiburger TS | |
MÄDER Anke | GER | parents | la su | Freiburger TS | |
MÄDER Marko | GER | parents | la su | Freiburger TS | |
TROCKEL Kai | GER | coach | la | MTV Stuttgart | |
HENN Michael | GER | parents | su | PSV Stuttgart | |
KÜHNER Michael | GER | coach | la su | PSV Stuttgart | |
REIBETANZ Victor | GER | coach | la | PSV Stuttgart | |
WEBER Chris | GER | coach | la su | PSV Stuttgart | |
HERMANNS Achim | GER | parents | su | SC Korb | |
KLINGEL Werner | GER | coach | la | SC Korb | |
SCHMIDT Corinna | GER | coach | la | SC Korb | |
HÄRTEL Günther | GER | coach | la | TSB Schwäbisch Gmünd | |
BINGENHEIMER Sandra | GER | coach | la su | TSG Weinheim | |
HÖFLER Jochen | GER | parents | su | TSG Weinheim | |
SCHAEFER Monika | GER | parents | la su | TSG Weinheim | |
STRASHEIM Bettina | GER | coach | su | TSG Weinheim | |
TJARKS Lasse | GER | coach | la | TSG Weinheim | |
NEUMEISTER Wilhelm | GER | coach | la | TSV Tettnang | |
MAIER Rainer | GER | coach | la | TV Cannstatt | |
SCHAGER Michael | GER | parents | TV Cannstatt | ||
FRANKE Ilsabé | GER | coach | su | TV Haueneberstein | |
HAHN Franziska | GER | coach | la | VFL Kirchheim | |
LANG Fabienne | GER | coach | la | VFL Kirchheim | |
TENZER Martin | GER | parents | la | VFL Kirchheim |