näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LOURENCO Adriana | 1977 |
BRA CMSP Sao Paulo
|
R | 17 | inscribed | ||
LASSER Patricia | 1974 |
BRA Academia de Esgrima Rio de Janeiro
|
R | 20 | inscribed | ||
SCHWANTES Lorana | 1982 |
BRA AMK Mestre Kato
|
R | 1 | inscribed | ||
TEIXEIRA Fabiana | 1972 |
BRA AMK Mestre Kato
|
R | 4 | inscribed | ||
TELLO Cledola | 1953 |
BRA Romão Gomes Esgrima
|
R | 11 | inscribed | ||
DI CUNTO Patricia | 1964 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 6 | inscribed | ||
ROTHFELD Silvia | 1971 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 12 | inscribed | ||
SANTOS Cynthia | 1971 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 21 | inscribed | ||
SOUSA Aldenir | 1977 |
BRA CGB Betancourt
|
R | 15 | inscribed | ||
OLIVEIRA Vania | 1965 |
BRA CMSP Sao Paulo
|
R | 8 | inscribed | ||
LEITE Daniela | 1978 |
BRA Dourado Esgrima Club
|
R | 16 | inscribed | ||
MALUF Fabiana | 1972 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 13 | inscribed | ||
MANGIATERRA Laura | 1965 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 3 | inscribed | ||
MOREIRA Carolina | 1976 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 2 | inscribed | ||
NEVES Miriam | 1967 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 9 | inscribed | ||
PASTERNAK Debora | 1970 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 19 | inscribed | ||
ANDREAZI Janaina | 1974 |
BRA EEAM Abel Melian
|
R | 10 | inscribed | ||
BARDUS Michele | 1976 |
BRA EEAM Abel Melian
|
R | 5 | inscribed | ||
FAVORETO Fernanda | 1978 |
BRA Sociedade Thalia
|
R | --- | inscribed | ||
FRANCO Luciana | 1974 |
BRA Sociedade Thalia
|
R | 18 | inscribed | ||
RAMOS Kelly | 1967 |
BRA Sociedade Thalia
|
L | 14 | inscribed | ||
COVOLAN Oriete | - | BRA AMK Mestre Kato | L | 22 | peruttu | ||
POLO Melissa | - | BRA AMK Mestre Kato | R | --- | peruttu | ||
BRECHERET Ana | - | BRA CAP Paulistano | R | 7 | peruttu |
21 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 3 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V40 Naiset Kalpa | Confederação Brasileira de Esgrima |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V50 Naiset Kalpa | Confederação Brasileira de Esgrima |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V60 Naiset Kalpa | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V40 Naiset Kalpa | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V50 Naiset Kalpa | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V60 Naiset Kalpa | Confederação Brasileira de Esgrima |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
COVOLAN Oriete | 1957 |
BRA AMK Mestre Kato
|
L | 10 | inscribed | ||
TEIXEIRA Fabiana | 1972 |
BRA AMK Mestre Kato
|
R | 3 | inscribed | ||
TELLO Cledola | 1953 |
BRA Romão Gomes Esgrima
|
R | 8 | inscribed | ||
DI CUNTO Patricia | 1964 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 2 | inscribed | ||
ROTHFELD Silvia | 1971 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 4 | inscribed | ||
SANTOS Cynthia | 1971 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 13 | inscribed | ||
MINDEL Valeria | 1967 |
BRA CMSP Sao Paulo
|
R | 12 | inscribed | ||
OLIVEIRA Vania | 1965 |
BRA CMSP Sao Paulo
|
R | 5 | inscribed | ||
MALUF Fabiana | 1972 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 6 | inscribed | ||
MANGIATERRA Laura | 1965 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 1 | inscribed | ||
NEVES Miriam | 1967 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 7 | inscribed | ||
PASTERNAK Debora | 1970 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 11 | inscribed | ||
TENGELMANN Daniela | 1972 |
BRA EEAM Abel Melian
|
R | 14 | inscribed | ||
RAMOS Kelly | 1967 |
BRA Sociedade Thalia
|
L | 9 | inscribed |
14 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V50 Naiset Kalpa | Confederação Brasileira de Esgrima |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V60 Naiset Kalpa | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V50 Naiset Kalpa | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V60 Naiset Kalpa | Confederação Brasileira de Esgrima |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
COVOLAN Oriete | 1957 |
BRA AMK Mestre Kato
|
L | 2 | inscribed | ||
TELLO Cledola | 1953 |
BRA Romão Gomes Esgrima
|
R | 1 | inscribed | ||
DE QUEIROZ Deborah | 1956 |
BRA CMIL Rio de Janeiro
|
R | 3 | inscribed |
3 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V60 Naiset Kalpa | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V60 Naiset Kalpa | Confederação Brasileira de Esgrima |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GALVEZ CASTRO Nelson Jair | 1974 |
BOL Academia de Esgrima Rio de Janeiro
|
R | --- | inscribed | ||
CUNHA Miguel | 1966 |
BRA Academia de Esgrima Rio de Janeiro
|
L | 21 | inscribed | ||
OLIVETO Jose | 1961 |
BRA Academia de Esgrima Rio de Janeiro
|
R | 18 | inscribed | ||
NUNES Gustavo | 1981 |
BRA AMK Mestre Kato
|
L | 11 | inscribed | ||
ROBINSON Oliveira | 1963 |
BRA AMK Mestre Kato
|
R | 14 | inscribed | ||
GARCIA Antonio Luis | 1977 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 4 | inscribed | ||
GARCIA Guilherme Luis | 1969 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 3 | inscribed | ||
PETRACHI Luiz | 1968 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 6 | inscribed | ||
ACCIOLY Ricardo | 1959 |
BRA CC Curitibano
|
R | 19 | inscribed | ||
BRANCO Gabriel | 1982 |
BRA CC Curitibano
|
R | 9 | inscribed | ||
JUSTEN Marcio | 1971 |
BRA CC Curitibano
|
R | 12 | inscribed | ||
RUNNACLES Patricio | 1974 |
BRA CC Curitibano
|
R | 7 | inscribed | ||
SOUZA Luciano | 1973 |
BRA CC Curitibano
|
R | 1 | inscribed | ||
TEIXEIRA Iverson | 1976 |
BRA CMPR Parana
|
R | 15 | inscribed | ||
FERREIRA Jose | 1974 |
BRA EEAM Abel Melian
|
R | 5 | inscribed | ||
NAKASHIMA Fabio | 1976 |
BRA SSJE Sao Jorge
|
R | 2 | inscribed | ||
SICCHIERI Bruno | 1979 |
BRA EEAM Abel Melian
|
R | 16 | inscribed | ||
YAMASHITA Koiti | 1969 |
BRA EEAM Abel Melian
|
R | 10 | inscribed | ||
LEANDRO Rosa | 1972 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 30 | inscribed | ||
MEINE Paulo | 1970 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 35 | inscribed | ||
REPPOLD Leandro | 1974 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 28 | inscribed | ||
BELO Rafael | 1973 |
BRA Sociedade Thalia
|
R | 8 | inscribed | ||
LENARTOVICZ Eduardo | 1970 |
BRA Sociedade Thalia
|
R | 20 | inscribed | ||
MELANI Ronald | 1976 |
BRA Sociedade Thalia
|
R | 13 | inscribed | ||
ALMEIDA Carlos Humberto | 1972 |
BRA Associação Campineira Esgrima Mestre Pereira
|
R | 29 | inscribed | ||
AGUILAR JULIO Pablo Aguilar | 1980 |
PAR
|
R | --- | inscribed | ||
VIVEROS BARBOZA Carlos Ramiro | 1979 |
PAR
|
R | --- | inscribed | ||
GUARNERA Giacomo | - | BRA ECP Pinheiros, Acc. Scherma Milano | R | 17 | peruttu |
27 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 1 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V40 Miehet Kalpa | Confederação Brasileira de Esgrima |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V50 Miehet Kalpa | Confederação Brasileira de Esgrima |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V60 Miehet Kalpa | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V40 Miehet Kalpa | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V50 Miehet Kalpa | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V60 Miehet Kalpa | Confederação Brasileira de Esgrima |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LAZZARINI Roberto | 1961 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 7 | inscribed | ||
CUNHA Miguel | 1966 |
BRA Academia de Esgrima Rio de Janeiro
|
L | 11 | inscribed | ||
OLIVETO Jose | 1961 |
BRA Academia de Esgrima Rio de Janeiro
|
R | 8 | inscribed | ||
ROBINSON Oliveira | 1963 |
BRA AMK Mestre Kato
|
R | 6 | inscribed | ||
GARCIA Guilherme Luis | 1969 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 2 | inscribed | ||
PETRACHI Luiz | 1968 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 1 | inscribed | ||
ACCIOLY Ricardo | 1959 |
BRA CC Curitibano
|
R | 10 | inscribed | ||
JUSTEN Marcio | 1971 |
BRA CC Curitibano
|
R | 5 | inscribed | ||
GENTIL Ademir | 1968 |
BRA Dourado Esgrima Club
|
R | 13 | inscribed | ||
YAMASHITA Koiti | 1969 |
BRA EEAM Abel Melian
|
R | 3 | inscribed | ||
LEANDRO Rosa | 1972 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 4 | inscribed | ||
MEINE Paulo | 1970 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 15 | inscribed | ||
OLSZEWSKI Ricardo | 1953 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 9 | inscribed | ||
LUDOVICO Kleber | 1968 |
BRA LQ Life Quality
|
R | 14 | inscribed | ||
LENARTOVICZ Eduardo | 1970 |
BRA Sociedade Thalia
|
R | 12 | inscribed | ||
RIVERO Rafael | 1964 |
URU
|
R | --- | inscribed | ||
SANTOS Américo | - | BRA CAP Paulistano | R | --- | peruttu | ||
GUARNERA Giacomo | - | BRA ECP Pinheiros, Acc. Scherma Milano | R | 16 | peruttu |
16 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 2 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V50 Miehet Kalpa | Confederação Brasileira de Esgrima |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V60 Miehet Kalpa | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V50 Miehet Kalpa | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V60 Miehet Kalpa | Confederação Brasileira de Esgrima |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LAZZARINI Roberto | 1961 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 1 | inscribed | ||
OLIVETO Jose | 1961 |
BRA Academia de Esgrima Rio de Janeiro
|
R | 2 | inscribed | ||
ACCIOLY Ricardo | 1959 |
BRA CC Curitibano
|
R | 3 | inscribed | ||
OLSZEWSKI Ricardo | 1953 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 4 | inscribed | ||
GUARNERA Giacomo | - | BRA ECP Pinheiros, Acc. Scherma Milano | R | 5 | peruttu |
4 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 1 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V60 Miehet Kalpa | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V60 Miehet Kalpa | Confederação Brasileira de Esgrima |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PASTERNAK Suzana | 1970 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 8 | inscribed | ||
ROTHFELD Silvia | 1971 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 1 | inscribed | ||
OLIVEIRA Vania | 1965 |
BRA CMSP Sao Paulo
|
R | 3 | inscribed | ||
PASTERNAK Debora | 1970 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 4 | inscribed | ||
CARVALHO Bianca | 1970 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 6 | inscribed | ||
FRANCO Luciana | 1974 |
BRA Sociedade Thalia
|
R | 7 | inscribed | ||
PELUSO Luciana | 1982 |
BRA APE Paulista
|
R | 5 | inscribed | ||
GWYNN RAMIREZ Maria Antonia | 1980 |
PAR
|
R | --- | inscribed |
8 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V40 Naiset Floretti | Confederação Brasileira de Esgrima |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V50 Naiset Floretti | Confederação Brasileira de Esgrima |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V60 Naiset Floretti | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V40 Naiset Floretti | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V50 Naiset Floretti | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V60 Naiset Floretti | Confederação Brasileira de Esgrima |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PASTERNAK Suzana | 1970 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 6 | inscribed | ||
ROTHFELD Silvia | 1971 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 1 | inscribed | ||
OLIVEIRA Vania | 1965 |
BRA CMSP Sao Paulo
|
R | 2 | inscribed | ||
PASTERNAK Debora | 1970 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 4 | inscribed | ||
CARVALHO Bianca | 1970 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 3 | inscribed | ||
RAMOS Kelly | 1967 |
BRA Sociedade Thalia
|
L | 5 | inscribed |
6 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V50 Naiset Floretti | Confederação Brasileira de Esgrima |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V60 Naiset Floretti | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V50 Naiset Floretti | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V60 Naiset Floretti | Confederação Brasileira de Esgrima |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V60 Naiset Floretti | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V60 Naiset Floretti | Confederação Brasileira de Esgrima |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BALBOA Rolando | 1970 |
BOL
|
R | --- | inscribed | ||
NUNES Gustavo | 1981 |
BRA AMK Mestre Kato
|
L | 3 | inscribed | ||
PETRACHI Luiz | 1968 |
BRA CAP Paulistano
|
R | --- | inscribed | ||
LOBO Heros | 1976 |
BRA CMSP Sao Paulo
|
L | 2 | inscribed | ||
SOUZA Luciano | 1973 |
BRA CC Curitibano
|
R | 1 | inscribed | ||
MELANI Ronald | 1976 |
BRA Sociedade Thalia
|
R | 5 | inscribed | ||
AGUILAR JULIO Pablo Aguilar | 1980 |
PAR
|
R | --- | inscribed | ||
RIVERO Rafael | 1964 |
URU
|
R | --- | inscribed | ||
GUARNERA Giacomo | - | BRA ECP Pinheiros, Acc. Scherma Milano | R | 6 | peruttu |
8 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 1 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V40 Miehet Floretti | Confederação Brasileira de Esgrima |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V50 Miehet Floretti | Confederação Brasileira de Esgrima |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V60 Miehet Floretti | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V40 Miehet Floretti | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V50 Miehet Floretti | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V60 Miehet Floretti | Confederação Brasileira de Esgrima |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BALBOA Rolando | 1970 |
BOL
|
R | --- | inscribed | ||
LAZZARINI Roberto | 1961 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 1 | inscribed | ||
PETRACHI Luiz | 1968 |
BRA CAP Paulistano
|
R | --- | inscribed | ||
RIVERO Rafael | 1964 |
URU
|
R | --- | inscribed | ||
GUARNERA Giacomo | - | BRA ECP Pinheiros, Acc. Scherma Milano | R | 2 | peruttu |
4 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 1 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V50 Miehet Floretti | Confederação Brasileira de Esgrima |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V60 Miehet Floretti | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V50 Miehet Floretti | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V60 Miehet Floretti | Confederação Brasileira de Esgrima |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LAZZARINI Roberto | 1961 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 1 | inscribed | ||
GUARNERA Giacomo | - | BRA ECP Pinheiros, Acc. Scherma Milano | R | 2 | peruttu |
1 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 1 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V60 Miehet Floretti | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V60 Miehet Floretti | Confederação Brasileira de Esgrima |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FROTA Renata | 1973 |
BRA CMSP Sao Paulo
|
L | 5 | inscribed | ||
SCALABRIN Carla | 1973 |
BRA Tenis Clube Paulista
|
R | 3 | inscribed | ||
DI CUNTO Patricia | 1964 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 7 | inscribed | ||
ROTHFELD Silvia | 1971 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 6 | inscribed | ||
SANTOS Cynthia | 1971 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 9 | inscribed | ||
CHEN Andrea | 1974 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 1 | inscribed | ||
SAUAN Patricia | 1975 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 4 | inscribed | ||
MOURA Ana Carolina | 1981 |
BRA Instituto Mais Esporte
|
R | 8 | inscribed | ||
PELUSO Luciana | 1982 |
BRA APE Paulista
|
R | 2 | inscribed | ||
POLO Melissa | - | BRA AMK Mestre Kato | R | 11 | peruttu | ||
VIANNA Andrea | - | BRA ECP Pinheiros | R | 10 | peruttu |
9 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 2 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V40 Naiset Säilä | Confederação Brasileira de Esgrima |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V50 Naiset Säilä | Confederação Brasileira de Esgrima |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V60 Naiset Säilä | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V40 Naiset Säilä | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V50 Naiset Säilä | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V60 Naiset Säilä | Confederação Brasileira de Esgrima |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DI CUNTO Patricia | 1964 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 2 | inscribed | ||
ROTHFELD Silvia | 1971 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 1 | inscribed | ||
SANTOS Cynthia | 1971 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 3 | inscribed |
3 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V50 Naiset Säilä | Confederação Brasileira de Esgrima |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V60 Naiset Säilä | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V50 Naiset Säilä | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V60 Naiset Säilä | Confederação Brasileira de Esgrima |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V60 Naiset Säilä | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V60 Naiset Säilä | Confederação Brasileira de Esgrima |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SOUZA Luciano | 1973 |
BRA CC Curitibano
|
R | 12 | inscribed | ||
ZANNIN Paulo | 1962 |
BRA CMPR Parana
|
R | 14 | inscribed | ||
BALDIN Rodrigo | 1982 |
BRA Baldin Esgrima
|
R | 2 | inscribed | ||
FERREIRA André | 1976 |
BRA CMSP Sao Paulo
|
R | 11 | inscribed | ||
KUPPER Eduardo | 1982 |
BRA CMSP Sao Paulo
|
R | 13 | inscribed | ||
CARVALHO Fernando | 1969 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 6 | inscribed | ||
FAYOS Juan | 1977 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 3 | inscribed | ||
PINTO Augusto | 1976 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
L | 4 | inscribed | ||
RODRIGUES Ricardo | 1972 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 5 | inscribed | ||
DA SILVA Erlon | 1977 |
BRA
|
R | --- | inscribed | ||
MELANI Ronald | 1976 |
BRA Sociedade Thalia
|
R | 8 | inscribed | ||
AUGUSTO GONÇALVES Carlos | 1974 |
BRA APE Paulista
|
R | 1 | inscribed | ||
BAKER Michel | 1981 |
BRA APE Paulista
|
R | 7 | inscribed | ||
PATTO Claudio | 1973 |
BRA APE Paulista
|
R | 10 | inscribed | ||
VASCONCELOS Olegario | 1960 |
BRA APE Paulista
|
R | 9 | inscribed | ||
AGUILAR JULIO Pablo Aguilar | 1980 |
PAR
|
R | --- | inscribed | ||
VIVEROS BARBOZA Carlos Ramiro | 1979 |
PAR
|
R | --- | inscribed | ||
OLIVEIRA Ricardo | - | BRA Baldin Esgrima | R | 17 | peruttu | ||
GUARNERA Giacomo | - | BRA ECP Pinheiros, Acc. Scherma Milano | R | 15 | peruttu |
17 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 2 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V40 Miehet Säilä | Confederação Brasileira de Esgrima |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V50 Miehet Säilä | Confederação Brasileira de Esgrima |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V60 Miehet Säilä | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V40 Miehet Säilä | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V50 Miehet Säilä | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V60 Miehet Säilä | Confederação Brasileira de Esgrima |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ZANNIN Paulo | 1962 |
BRA CMPR Parana
|
R | 4 | inscribed | ||
CARVALHO Fernando | 1969 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 2 | inscribed | ||
RODRIGUES Ricardo | 1972 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 1 | inscribed | ||
VASCONCELOS Olegario | 1960 |
BRA APE Paulista
|
R | 3 | inscribed | ||
OLIVEIRA Ricardo | - | BRA Baldin Esgrima | R | 6 | peruttu | ||
SANTOS Américo | - | BRA CAP Paulistano | R | --- | peruttu | ||
GUARNERA Giacomo | - | BRA ECP Pinheiros, Acc. Scherma Milano | R | 5 | peruttu |
4 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 3 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V50 Miehet Säilä | Confederação Brasileira de Esgrima |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V60 Miehet Säilä | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V50 Miehet Säilä | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V60 Miehet Säilä | Confederação Brasileira de Esgrima |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ZANNIN Paulo | 1962 |
BRA CMPR Parana
|
R | 2 | inscribed | ||
VASCONCELOS Olegario | 1960 |
BRA APE Paulista
|
R | 1 | inscribed | ||
GUARNERA Giacomo | - | BRA ECP Pinheiros, Acc. Scherma Milano | R | 3 | peruttu |
2 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 1 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2023 | Brasil Esgrima Ranking V60 Miehet Säilä | Confederação Brasileira de Esgrima |
2022 | Brasil Esgrima Ranking V60 Miehet Säilä | Confederação Brasileira de Esgrima |