näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SCHEEL Antonia | 2011 |
GER Hanseatischer FC Lübeck
|
R | --- | inscribed | ||
JUNKER Frieda | 2012 |
GER SV Lok Pritzwalk
|
R | --- | inscribed | ||
SCHULZ Levke | 2011 |
GER TB Hamburg-Eilbeck
|
R | --- | inscribed |
3 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
AUGUSTIN Clemens | GER | Kieler MTV | |||
HOHWY Fritz | GER | Walddörfer SV | |||
D | WOLF Henrik | GER | Walddörfer SV |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
WANG Lina | 2010 |
GER Bremen 1860 Fechten
|
R | --- | inscribed | ||
KRAUSE Martha | 2009 |
GER FC Rothenbaum
|
R | 1 | inscribed | ||
JENNE Tony | 2010 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
SRKALOVIC Uma | 2010 |
GER TB Hamburg-Eilbeck
|
R | 3 | inscribed | ||
WANG Melina | 2009 |
GER TB Hamburg-Eilbeck
|
R | 2 | inscribed | ||
HANSEN Svea Marie | 2009 |
GER VFL Pinneberg
|
R | --- | inscribed | ||
LAABS Ella Martha | 2009 |
GER VFL Pinneberg
|
L | --- | inscribed | ||
SCHWENDY Lotta Antonie | - | GER | R | --- | peruttu |
7 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 1 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
AUGUSTIN Clemens | GER | Kieler MTV | |||
HOHWY Fritz | GER | Walddörfer SV | |||
D | WOLF Henrik | GER | Walddörfer SV |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2021 | Hamburger Rangliste U13 Naiset Floretti | Hamburger Fecht-Verband e.V. |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HERTER Alexandra | 2009 |
GER Blau-Weiss Buchholz
|
R | --- | inscribed | ||
GÜNDEL Aurelia | 2008 |
GER Bremen 1860 Fechten
|
R | --- | inscribed | ||
STANGE Sina | 2008 |
GER Bremen 1860 Fechten
|
R | --- | inscribed | ||
BACH Helena Franziska | 2007 |
GER Hanseatischer FC Lübeck
|
R | --- | inscribed | ||
GROßMANN Julie | 2008 |
GER Hanseatischer FC Lübeck
|
L | --- | inscribed | ||
NAUMANN Rebekka | 2007 |
GER Hanseatischer FC Lübeck
|
R | --- | inscribed | ||
SCHMÜSER Emma | 2007 |
GER Hanseatischer FC Lübeck
|
R | --- | inscribed | ||
ROGGE Neele | 2008 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
KIRSCHSTEIN Oona | 2008 |
GER VFL Pinneberg
|
R | --- | inscribed | ||
HEINTZ Amalia | 2007 |
GER Walddörfer SV
|
R | 3 | inscribed | ||
JUNG Maryam Lisa | 2008 |
GER
|
R | 6 | inscribed | ||
TEMUR Duru | 2007 |
GER FC Rothenbaum
|
R | 1 | inscribed | ||
KLUG Laura Anna Sophie | - | GER | L | --- | peruttu |
12 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 1 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
AUGUSTIN Clemens | GER | Kieler MTV | |||
HOHWY Fritz | GER | Walddörfer SV | |||
D | WOLF Henrik | GER | Walddörfer SV |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2021 | Hamburger Rangliste U15 Naiset Floretti | Hamburger Fecht-Verband e.V. |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BACH Helena Franziska | 2007 |
GER Hanseatischer FC Lübeck
|
R | --- | inscribed | ||
GODAU Frauke | 2003 |
GER Hanseatischer FC Lübeck
|
R | --- | inscribed | ||
GOGOLIN Kim | 2005 |
GER Hanseatischer FC Lübeck
|
R | --- | inscribed | ||
TABATABAI Minou | 2005 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
PULVER Beate | 2004 |
GER Kieler MTV
|
R | --- | inscribed | ||
SCHWANKE Virginia Angelina | 2002 |
GER VFL Pinneberg
|
R | 1.23 | inscribed | ||
RATZ Victoria Sophia Barbara | - | AUT ASVÖ FC Salzburg, TB Hamburg-Eilbeck | L | 1.49 | peruttu | ||
HACK Marlin | - | GER FC Ratzeburg | R | --- | peruttu | ||
ROSE Charlotte | - | GER | L | --- | peruttu |
6 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 3 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2021 | Hamburger Rangliste U20 Naiset Floretti | Hamburger Fecht-Verband e.V. |
2021 | Hamburger Rangliste U17 Naiset Floretti | Hamburger Fecht-Verband e.V. |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NIEDEREICHHOLZ Lars Ole | 2012 |
GER Blau-Weiss Buchholz
|
R | --- | inscribed | ||
SCHEIBNER Lasse Krischan | 2012 |
GER Bremen 1860 Fechten
|
R | --- | inscribed | ||
STANGE Leander | 2011 |
GER Bremen 1860 Fechten
|
R | --- | inscribed | ||
MARKS Alexander | 2011 |
GER FC Rothenbaum
|
R | --- | inscribed | ||
SCHNEIDER Ole | 2011 |
GER FC Rothenbaum
|
R | --- | inscribed | ||
SCHROEDER Henry | 2012 |
GER FC Rothenbaum
|
R | --- | inscribed | ||
BREEDE Mads Johann | 2012 |
GER Kieler MTV
|
R | --- | inscribed | ||
HOLZ Louca | 2011 |
GER Kieler MTV
|
R | --- | inscribed | ||
PETERS Bjarne | 2012 |
GER SVA Oranienburg
|
R | --- | inscribed | ||
LAABS Alexander Raphael | 2011 |
GER VFL Pinneberg
|
R | --- | inscribed | ||
KNEBEL Timur | 2011 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
SCHADE Noah | 2011 |
GER Walddörfer SV
|
R | --- | inscribed |
12 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
AUGUSTIN Clemens | GER | Kieler MTV | |||
HOHWY Fritz | GER | Walddörfer SV | |||
D | WOLF Henrik | GER | Walddörfer SV |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ZHU Jin Yuan | 2009 |
CHN FC Rothenbaum
|
R | 4 | inscribed | ||
PREUß Emil | 2010 |
GER Blau-Weiss Buchholz
|
R | --- | inscribed | ||
NOLTING Felix Gregor | 2010 |
GER Bremen 1860 Fechten
|
R | --- | inscribed | ||
SCHEIBNER Boje Mattes | 2010 |
GER Bremen 1860 Fechten
|
R | --- | inscribed | ||
EL EBRASHI Junes | 2009 |
GER FC Rothenbaum
|
R | 2 | inscribed | ||
BACH Marius | 2009 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
STARKE Dominic Julius | 2009 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
STEBISCH Justus Franz | 2009 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
SCHULZ-LORENZ Ingmar | 2010 |
GER OSC Berlin
|
R | --- | inscribed | ||
HEITMANN Jannik Max | 2010 |
GER TB Hamburg-Eilbeck
|
L | 5 | inscribed | ||
RISSMANN Joel Hendrik | 2009 |
GER TB Hamburg-Eilbeck
|
R | 1 | inscribed | ||
SASS Claudius | 2009 |
GER TB Hamburg-Eilbeck
|
R | 7 | inscribed | ||
SCHULZ Rasmus | 2009 |
GER TB Hamburg-Eilbeck
|
R | 3 | inscribed | ||
FRANZKE Thando Ikenna | 2010 |
GER VFL Pinneberg
|
R | --- | inscribed | ||
LANGE Jakob | 2009 |
GER VFL Pinneberg
|
R | --- | inscribed | ||
HEINTZ Lucius | 2010 |
GER Walddörfer SV
|
R | 8 | inscribed | ||
FRANKE Arjen | - | GER | R | --- | peruttu | ||
HANSEN Willem | - | GER Hanseatischer FC Lübeck | R | --- | peruttu | ||
TREIN Mattis | - | GER | R | --- | peruttu |
16 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 3 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
AUGUSTIN Clemens | GER | Kieler MTV | |||
HOHWY Fritz | GER | Walddörfer SV | |||
D | WOLF Henrik | GER | Walddörfer SV |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2021 | Hamburger Rangliste U13 Miehet Floretti | Hamburger Fecht-Verband e.V. |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KOPP Laurens | 2008 |
GER Blau-Weiss Buchholz
|
R | --- | inscribed | ||
WANG Zimin | 2008 |
GER Bremen 1860 Fechten
|
L | --- | inscribed | ||
MARKS Florian | 2008 |
GER FC Rothenbaum
|
L | 1 | inscribed | ||
GLÄSER Lasse | 2007 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
BRENNECKE Johannes | 2007 |
GER
|
R | 9 | inscribed | ||
RANCK Christoffer | 2007 |
GER Walddörfer SV
|
L | 2 | inscribed | ||
SANDFORT Jonah | 2008 |
GER Walddörfer SV
|
R | 5 | inscribed | ||
SCHEIBNER Boje Mattes | - | GER Bremen 1860 Fechten | R | --- | peruttu | ||
DINKELACKER Carl Rasmus | - | GER | R | --- | peruttu |
7 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 2 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
AUGUSTIN Clemens | GER | Kieler MTV | |||
HOHWY Fritz | GER | Walddörfer SV | |||
D | WOLF Henrik | GER | Walddörfer SV |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2021 | Hamburger Rangliste U15 Miehet Floretti | Hamburger Fecht-Verband e.V. |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
TEICHERT Carl | 2004 |
GER Bremen 1860 Fechten
|
L | --- | inscribed | ||
KLÖTZER Maximilian | 2006 |
GER Hanseatischer FC Lübeck
|
R | --- | inscribed | ||
SALZ Paul Alexander | 2005 |
GER Hanseatischer FC Lübeck
|
L | --- | inscribed | ||
TCHORZ Paul | 2003 |
GER Hanseatischer FC Lübeck
|
R | --- | inscribed | ||
ESPELAGE Casper | 2006 |
GER VFL Pinneberg
|
R | --- | inscribed | ||
LÖFFLER Samuel | 2006 |
GER VFL Pinneberg
|
R | --- | inscribed | ||
SCHARFENBERG Rasmus | 2004 |
GER VFL Pinneberg
|
L | --- | inscribed | ||
KNEBEL Carl | 2006 |
GER Walddörfer SV
|
R | 3.3 | inscribed | ||
PAIKIN Dennis | 2006 |
GER Walddörfer SV
|
R | 3.4 | inscribed | ||
WEIMANN Dorian | 2005 |
GER TB Hamburg-Eilbeck
|
L | 3.1 | inscribed | ||
CHIAM Andrew | 2006 |
SGP Fechtteam Hamburger Hochschulen
|
R | 3.9 | inscribed |
11 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2021 | Hamburger Rangliste U20 Miehet Floretti | Hamburger Fecht-Verband e.V. |
2021 | Hamburger Rangliste U17 Miehet Floretti | Hamburger Fecht-Verband e.V. |
EL EBRASHI Alexandra | GER | parents | la | FC Rothenbaum | |
KRAUSE Ulrike | GER | coach | la | FC Rothenbaum | |
MARKS Carsten | GER | coach | la | FC Rothenbaum | |
MARKS Stefanie | GER | parents | la | FC Rothenbaum | |
SCHNEIDER Claudia | GER | parents | la | FC Rothenbaum | |
SCHNEIDER Michael | GER | parents | la | FC Rothenbaum | |
RABE Anne | GER | parents | OSC Berlin | ||
BRUHN Klaus | GER | parents | SVA Oranienburg | ||
MOSA Nike | GER | coach | la | Walddörfer SV |