näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KRÄMER Angelique - Sophie | 2007 |
GER Fechterring Hochwald
|
R | --- | inscribed | ||
OBERMEYR Clara | 2008 |
GER Fechterring Hochwald
|
R | --- | inscribed | ||
SCHMITZ Alina | 2008 |
GER Fechterring Hochwald
|
R | --- | inscribed | ||
ADAM Zoe | 2007 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
ECKER Maithe | 2007 |
GER FSC Saarlouis
|
R | --- | inscribed | ||
PURUCKER Eva | 2008 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
HUBERICH Lisa | 2008 |
GER SV Waldkirch
|
R | --- | inscribed | ||
SPEICHER Sophia | 2007 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
WEIRICH Kristina | 2008 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
OBERTHÜR Emma | 2008 |
GER TSG Friesenheim
|
R | --- | inscribed |
10 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
COLLING Emile | LUX | Fechterbund Saar e.V. | |||
FEß Norbert | GER | Fechterbund Saar e.V. | |||
CN | HANS Lia | GER | Fechterbund Saar e.V. | ||
KUNERT Esther | GER | 1. FC Holz | |||
L | MARIEN Isabell | GER | Fechterbund Saar e.V. | ||
L | STRAUB Annika | GER | TG Rohrbach |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2019 | Südwestdeutsche Rangliste U13 Naiset Kalpa | Südwestdeutscher Fechtverband e.V. |
2020 | Saarländische Rangliste U13 Naiset Kalpa | Fechterbund Saar e.V. |
2019 | Saarländische Rangliste U13 Naiset Kalpa | Fechterbund Saar e.V. |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FR HOCHWALD WADERN Fechterring Hochwald (GER) |
GER | --- | inscribed |
1 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
COLLING Emile | LUX | Fechterbund Saar e.V. | |||
FEß Norbert | GER | Fechterbund Saar e.V. | |||
CN | HANS Lia | GER | Fechterbund Saar e.V. | ||
KUNERT Esther | GER | 1. FC Holz | |||
L | MARIEN Isabell | GER | Fechterbund Saar e.V. | ||
L | STRAUB Annika | GER | TG Rohrbach |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MOLTER Felix | 2008 |
GER Fechterring Hochwald
|
R | --- | inscribed | ||
PFEIL Elias | 2008 |
GER Fechterring Hochwald
|
R | --- | inscribed | ||
WEINGÄRTNER Alexander | 2007 |
GER Fechterring Hochwald
|
R | --- | inscribed | ||
BUBERL Erik Niklas | 2007 |
GER Fechtzentrum Maxdorf
|
R | --- | inscribed | ||
GIANNOLO Valerio | 2008 |
GER Frankfurter TV
|
R | --- | inscribed | ||
KRIER Felix | 2007 |
GER FSC Saarlouis
|
L | --- | inscribed | ||
KRIER Linus | 2007 |
GER FSC Saarlouis
|
R | --- | inscribed | ||
HORNE Sebastian | 2007 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
LAMBERT Jannes | 2008 |
GER TG Rohrbach
|
R | --- | inscribed | ||
TRÖß Christopher Nikolai | 2007 |
GER TG Rohrbach
|
R | --- | inscribed | ||
WECKWERTH Franz | 2007 |
GER TSG Friesenheim
|
L | --- | inscribed | ||
COLLING Herve | 2007 |
LUX SC Parcival Leuven, CE Luxembourg
|
R | --- | inscribed | ||
STEITZ Simon | - | GER Fechtzentrum Maxdorf | R | --- | peruttu |
12 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 1 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
COLLING Emile | LUX | Fechterbund Saar e.V. | |||
FEß Norbert | GER | Fechterbund Saar e.V. | |||
CN | HANS Lia | GER | Fechterbund Saar e.V. | ||
KUNERT Esther | GER | 1. FC Holz | |||
L | MARIEN Isabell | GER | Fechterbund Saar e.V. | ||
L | STRAUB Annika | GER | TG Rohrbach |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2019 | Südwestdeutsche Rangliste U13 Miehet Kalpa | Südwestdeutscher Fechtverband e.V. |
2020 | Saarländische Rangliste U13 Miehet Kalpa | Fechterbund Saar e.V. |
2019 | Saarländische Rangliste U13 Miehet Kalpa | Fechterbund Saar e.V. |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FR HOCHWALD WADERN Fechterring Hochwald (GER) |
GER | --- | inscribed | ||||
TG ROHRBACH TG Rohrbach (GER) |
GER | --- | inscribed |
2 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
COLLING Emile | LUX | Fechterbund Saar e.V. | |||
FEß Norbert | GER | Fechterbund Saar e.V. | |||
CN | HANS Lia | GER | Fechterbund Saar e.V. | ||
KUNERT Esther | GER | 1. FC Holz | |||
L | MARIEN Isabell | GER | Fechterbund Saar e.V. | ||
L | STRAUB Annika | GER | TG Rohrbach |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BACH Victoria | 2008 |
GER FSV Klarenthal
|
R | --- | inscribed |
1 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
EICH Tanja | GER | Fechterbund Saar e.V. | |||
E | SCHNEIDER Florian | GER | Fechterbund Saar e.V. | ||
STRAUB Leon | GER | Fechterbund Saar e.V. |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2019 | Südwestdeutsche Rangliste U13 Naiset Floretti | Südwestdeutscher Fechtverband e.V. |
2020 | Saarländische Rangliste U13 Naiset Floretti | Fechterbund Saar e.V. |
2020 | Saarländische Rangliste U15 Naiset Floretti | Fechterbund Saar e.V. |
2021 | Saarländische Rangliste U15 Naiset Floretti | Fechterbund Saar e.V. |
2022 | Saarländische Rangliste U15 Naiset Floretti | Fechterbund Saar e.V. |
2019 | Saarländische Rangliste U13 Naiset Floretti | Fechterbund Saar e.V. |
2019 | Saarländische Rangliste U15 Naiset Floretti | Fechterbund Saar e.V. |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic |
---|
0 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
EICH Tanja | GER | Fechterbund Saar e.V. | |||
E | SCHNEIDER Florian | GER | Fechterbund Saar e.V. | ||
STRAUB Leon | GER | Fechterbund Saar e.V. |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HEUSER Matti | 2008 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
GOLDMANN Paul | 2008 |
GER VT Zweibrücken
|
R | --- | inscribed | ||
LEHNER Fynn | 2008 |
GER VT Zweibrücken
|
R | --- | inscribed |
3 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
EICH Tanja | GER | Fechterbund Saar e.V. | |||
E | SCHNEIDER Florian | GER | Fechterbund Saar e.V. | ||
STRAUB Leon | GER | Fechterbund Saar e.V. |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2019 | Südwestdeutsche Rangliste U13 Miehet Floretti | Südwestdeutscher Fechtverband e.V. |
2020 | Saarländische Rangliste U13 Miehet Floretti | Fechterbund Saar e.V. |
2019 | Saarländische Rangliste U13 Miehet Floretti | Fechterbund Saar e.V. |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic |
---|
0 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
EICH Tanja | GER | Fechterbund Saar e.V. | |||
E | SCHNEIDER Florian | GER | Fechterbund Saar e.V. | ||
STRAUB Leon | GER | Fechterbund Saar e.V. |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |