näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MARCHET Monica | 1977 |
CAN TSV Bayer 04 Leverkusen
|
L | --- | inscribed | ||
GOLLENBECK Daniela | 1977 |
GER FS Bielefelder TG
|
R | --- | inscribed | ||
THOMA Miriam | 1999 |
GER Eintracht Duisburg
|
R | --- | inscribed | ||
BAMYACI Selina | 2001 |
GER FK Hannover
|
R | --- | inscribed | ||
BERTRAM Susanne | 1990 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
NAGLER Julia | 2002 |
GER Lüdenscheider TV
|
R | --- | inscribed | ||
GANSWEIDT Katharina | 1996 |
GER MTV Braunschweig
|
R | --- | inscribed | ||
NOHL Manuela | 1966 |
GER MTV Braunschweig
|
R | --- | inscribed | ||
WIETHEUPER Tessa | 2002 |
GER Osnabrücker SC
|
L | --- | inscribed | ||
KÖNEMANN Wiebke | 1990 |
GER Quernheimer FC
|
R | --- | inscribed | ||
MEIER Christina | 1992 |
GER Quernheimer FC
|
R | --- | inscribed | ||
MEIER Stefanie | 1991 |
GER Quernheimer FC
|
R | --- | inscribed | ||
LOHSE Freda | 2000 |
GER SV 1860 Minden
|
R | --- | inscribed | ||
TUCHEN Halka | 1963 |
GER SV Raspo DJK Osnabrück
|
R | --- | inscribed | ||
SCHMIDT Paula | 2001 |
GER TSC Eintr. Dortmund
|
R | --- | inscribed |
15 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2019 | Westfälische Rangliste Senior Naiset Kalpa | Westfälischer Fechter Bund e.V. |
2020 | Westfälische Rangliste Senior Naiset Kalpa | Westfälischer Fechter Bund e.V. |
2019 | Niedersächsische Rangliste Senior Naiset Kalpa | Fechtverband Niedersachsen e.V. |
2018 | Westfälische Rangliste Senior Naiset Kalpa | Westfälischer Fechter Bund e.V. |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DOROSCHEWSKI Johannes | 1985 |
GER TSV Bayer 04 Leverkusen
|
R | --- | inscribed | ||
FAST Cedrik Henry | 2002 |
GER FS Bielefelder TG
|
R | --- | inscribed | ||
KÜHNE Justus | 1996 |
GER TSC Eintr. Dortmund
|
R | --- | inscribed | ||
SOKOLOWSKI Niklas | 1999 |
GER FS Bielefelder TG
|
R | --- | inscribed | ||
WOLFTEICH Stefan | 1991 |
GER FC Oldenburg
|
R | --- | inscribed | ||
JENN Keanu | 2001 |
GER FC Oldenburg
|
R | --- | inscribed | ||
AUERSWALD Marius | 1999 |
GER TSC Eintr. Dortmund
|
R | --- | inscribed | ||
BAYER Sebastian | 1997 |
GER TSC Eintr. Dortmund
|
R | --- | inscribed | ||
KONSCHEWITZ Kai | 1969 |
GER Herner TC
|
R | --- | inscribed | ||
MARCHET Alexander | 1967 |
GER Herner TC
|
R | --- | inscribed | ||
BRANDTS Robert | 2002 |
GER TSC Eintr. Dortmund
|
R | --- | inscribed | ||
SCHLÜTER Niclas | 1970 |
GER MTV Braunschweig
|
R | --- | inscribed | ||
THOMAS Leonhard | 1992 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
BENTLAGE Jan | 1977 |
GER Quernheimer FC
|
R | --- | inscribed | ||
GROTHKLAUS Dennis | 1989 |
GER Quernheimer FC
|
R | --- | inscribed | ||
HEMPELMANN Tim | 1985 |
GER Quernheimer FC
|
R | --- | inscribed | ||
BEHR Peter Christian | 1966 |
GER Solinger TB
|
R | --- | inscribed | ||
FRIEDRICHS Egor | 1995 |
GER TSC Eintr. Dortmund
|
R | --- | inscribed | ||
HOLLÄNDER Leonhard | 2000 |
GER TSC Eintr. Dortmund
|
R | --- | inscribed | ||
POETEN Niels Hagen | 2003 |
GER TSC Eintr. Dortmund
|
R | --- | inscribed | ||
VOß Thilo | 1987 |
GER TV Paderborn
|
R | --- | inscribed | ||
KELLER Kai-Moritz | 1982 |
USA
|
--- | inscribed | |||
HESS Alexander | - | GER Aachener FC | R | --- | peruttu | ||
KRACKE Gunther | - | GER FS Bielefelder TG | R | --- | peruttu | ||
VON SCHROEDER Aaron | - | GER | R | --- | peruttu | ||
LEDWA Aljoscha | - | GER | L | --- | peruttu | ||
SONNEK Kevin Frank | - | GER OFC Castrop-Rauxel | R | --- | peruttu |
22 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 5 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
L | BERTRAM Susanne | GER | FS Bielefelder TG |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2019 | Westfälische Rangliste Senior Miehet Kalpa | Westfälischer Fechter Bund e.V. |
2020 | Westfälische Rangliste Senior Miehet Kalpa | Westfälischer Fechter Bund e.V. |
2019 | Niedersächsische Rangliste Senior Miehet Kalpa | Fechtverband Niedersachsen e.V. |
2018 | Westfälische Rangliste Senior Miehet Kalpa | Westfälischer Fechter Bund e.V. |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LICATA Zoe | 2000 |
GER Eintracht Hildesheim
|
R | --- | inscribed | ||
SÖLTER Louisa | 2000 |
GER Eintracht Hildesheim
|
R | --- | inscribed | ||
KROGGEL Katharina | 1976 |
GER FK Hannover
|
R | --- | inscribed | ||
SCHÄFER Nadine | 2002 |
GER Quernheimer FC
|
R | --- | inscribed | ||
FLACK Isabelle | 1998 |
GER TG Münster
|
R | --- | inscribed | ||
HAUPTSTEIN Lisa | - | GER VFL Marburg FA | L | --- | peruttu |
5 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 1 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2019 | Westfälische Rangliste Senior Naiset Floretti | Westfälischer Fechter Bund e.V. |
2018 | Westfälische Rangliste Senior Naiset Floretti | Westfälischer Fechter Bund e.V. |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
JOCHIMS Felix | 1987 |
GER Dürener FC
|
--- | inscribed | |||
GOLLNICK Noah | 2000 |
GER MTV Braunschweig
|
L | --- | inscribed | ||
ADRIAN Georg | 1999 |
GER Quernheimer FC
|
R | --- | inscribed | ||
ARNDT Justin | 2003 |
GER Quernheimer FC
|
L | --- | inscribed | ||
KRÖGER Philipp | 1998 |
GER Quernheimer FC
|
L | --- | inscribed | ||
MENZEL Toni | 2002 |
GER TB Burgsteinfurt
|
R | --- | inscribed | ||
TIEDEMANN Julius | 2001 |
GER TB Burgsteinfurt
|
R | --- | inscribed | ||
HEGGE Maurus | 2003 |
GER TG Münster
|
L | --- | inscribed | ||
OTT Daniel | 2001 |
GER TG Münster
|
R | --- | inscribed | ||
DEMIR Nurullah | 1990 |
GER USC Bochum
|
R | --- | inscribed | ||
LÖHR Tom-Florin | - | GER TG Münster | R | --- | peruttu | ||
PFEIL Jörg | - | GER TG Münster | R | --- | peruttu |
10 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 2 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2019 | Westfälische Rangliste Senior Miehet Floretti | Westfälischer Fechter Bund e.V. |
2018 | Westfälische Rangliste Senior Miehet Floretti | Westfälischer Fechter Bund e.V. |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HAUPTSTEIN Lisa | 1992 |
GER VFL Marburg FA
|
L | --- | inscribed | ||
STEGMANN Frauke | 2002 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
STEINHAGE Rebecca | 1977 |
GER FS Bielefelder TG
|
R | --- | inscribed | ||
GIZINSKI Merle | 2000 |
GER TG Herford
|
R | --- | inscribed | ||
HEIDKAMP Jaimie | 2004 |
GER TG Herford
|
R | --- | inscribed | ||
JANSEN Karin | 1953 |
GER TK Hannover
|
R | --- | inscribed | ||
BREER Jana | 2004 |
GER TSC Eintr. Dortmund
|
R | --- | inscribed | ||
GRAP Monika | 1966 |
GER TSC Eintr. Dortmund
|
R | --- | inscribed | ||
KAUSCH Xinrong | 1973 |
GER TSC Eintr. Dortmund
|
R | --- | inscribed | ||
KRAUS Anja | 1996 |
GER TSC Eintr. Dortmund
|
R | --- | inscribed | ||
BRÜNJES Katharina | 2005 |
GER TV Jahn Oelde
|
L | --- | inscribed |
11 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
FABIAN André | GER | TV Jahn Oelde | |||
CN | GRAF Michael | GER | TSC Eintr. Dortmund | ||
MARTIN MARTIN Hernan Javier | ESP | TSC Eintr. Dortmund |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2019 | Westfälische Rangliste Senior Naiset Säilä | Westfälischer Fechter Bund e.V. |
2019 | Niedersächsische Rangliste Senior Naiset Säilä | Fechtverband Niedersachsen e.V. |
2018 | Westfälische Rangliste Senior Naiset Säilä | Westfälischer Fechter Bund e.V. |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DE WITT Magnus | 1988 |
GER FC Reykjavik
|
R | --- | inscribed | ||
SOKOLOWSKI Niklas | 1999 |
GER FS Bielefelder TG
|
R | --- | inscribed | ||
REMSTEDT Leo Christopher | 1998 |
GER FC Lütjensee
|
R | --- | inscribed | ||
HEBLER Andreas | 1976 |
GER FK Hannover
|
R | --- | inscribed | ||
LEHDE Michael | 1985 |
GER FK Hannover
|
R | --- | inscribed | ||
SCHLEIFER Arne Anselm | 1980 |
GER TK Hannover
|
L | --- | inscribed | ||
WOHLFAHRT Leonhard | 1993 |
GER FS Bielefelder TG
|
R | --- | inscribed | ||
ZIMMERMANN Paul | 2001 |
GER FS Bielefelder TG
|
R | --- | inscribed | ||
CAMUS Jan Patrick | 1996 |
GER Herner TC
|
R | --- | inscribed | ||
CENAN Can Yasar | 2001 |
GER Herner TC
|
R | --- | inscribed | ||
HEIDKAMP Neil | 2002 |
GER TG Herford
|
R | --- | inscribed | ||
WORTMANN Max | 2006 |
GER FS Bielefelder TG
|
L | --- | inscribed | ||
WORTMANN Paul | 2004 |
GER
|
L | --- | inscribed | ||
HAMELMANN Martin | 1996 |
GER TSC Eintr. Dortmund
|
R | --- | inscribed | ||
KASSEBAUM Jost | 2002 |
GER TSC Eintr. Dortmund
|
R | --- | inscribed | ||
UFERT Justus | 2003 |
GER TSC Eintr. Dortmund
|
R | --- | inscribed | ||
WEBER Jan Martin | 2003 |
GER TSC Eintr. Dortmund
|
R | --- | inscribed | ||
BERLAGE Paul Philipp | 2004 |
GER TV Jahn Oelde
|
R | --- | inscribed | ||
ENGELHARDT Carsten | 2004 |
GER TV Jahn Oelde
|
R | --- | inscribed | ||
FABIAN André | 1998 |
GER TV Jahn Oelde
|
R | --- | inscribed | ||
STUCKMANN Daniel | 1992 |
GER TV Jahn Oelde
|
R | --- | inscribed | ||
PFEIL Jörg | - | GER TG Münster | R | --- | peruttu |
21 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 1 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
FABIAN André | GER | TV Jahn Oelde | |||
CN | GRAF Michael | GER | TSC Eintr. Dortmund | ||
MARTIN MARTIN Hernan Javier | ESP | TSC Eintr. Dortmund |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2019 | Westfälische Rangliste Senior Miehet Säilä | Westfälischer Fechter Bund e.V. |
2019 | Niedersächsische Rangliste Senior Miehet Säilä | Fechtverband Niedersachsen e.V. |
2018 | Westfälische Rangliste Senior Miehet Säilä | Westfälischer Fechter Bund e.V. |