näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MORAES Gabriela | 2005 |
BRA CC Curitibano
|
R | 7 | inscribed | ||
CORREIA Laura | 2007 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 3 | inscribed | ||
CORREIA Mariana | 2004 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 4 | inscribed | ||
AKEMI Leticia | 2005 |
BRA Dourado Esgrima Club
|
L | 8 | inscribed | ||
PARO Maria | 2006 |
BRA Dourado Esgrima Club
|
R | 1 | inscribed | ||
BERTOLETTI Raphaela | 2005 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 9 | inscribed | ||
MENCK Laura | 2005 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 5 | inscribed | ||
MELLO Marcela | 2004 |
BRA CDE Rio de Janeiro
|
R | 16 | inscribed | ||
SIMANKE Mirela | 2006 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 10 | inscribed | ||
VIZEU Victoria | - | BRA CAP Paulistano | R | 2 | peruttu |
9 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 1 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2020 | Brasil Esgrima Ranking U15 Naiset Kalpa | Confederação Brasileira de Esgrima |
2019 | Brasil Esgrima Ranking U15 Naiset Kalpa | Confederação Brasileira de Esgrima |
2019 | Brasil Esgrima Ranking U13 Naiset Kalpa | Confederação Brasileira de Esgrima |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MEDEIROS Nicholas | 2004 |
BRA SCM Magnolia
|
R | --- | inscribed | ||
RIBEIRO Rafael | 2006 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 7 | inscribed | ||
BAUMEL Gabriel | 2004 |
BRA AMK Mestre Kato
|
R | 29 | inscribed | ||
CAVALHEIRO João | 2005 |
BRA AMK Mestre Kato
|
R | 11 | inscribed | ||
NOGUEIRA Heitor | 2006 |
BRA CAP Paulistano
|
L | 10 | inscribed | ||
BORDIGNON João | 2004 |
BRA Dourado Esgrima Club
|
R | 6 | inscribed | ||
DOMINGUES Lucas | 2005 |
BRA Dourado Esgrima Club
|
R | 12 | inscribed | ||
BUSNARDO Lucas | 2004 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 1 | inscribed | ||
CARVALHO Theo | 2005 |
BRA ECP Pinheiros
|
13 | inscribed | |||
CHOLFE Theo | 2006 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 8 | inscribed | ||
MANGIATERRA Rafael | 2004 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 5 | inscribed | ||
MURA Andre | 2005 |
BRA ECP Pinheiros
|
L | 4 | inscribed | ||
NOLASCO Theodoro | 2005 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 22 | inscribed | ||
SAUERESSIG Arthur | 2006 |
BRA Lindóia Tênis Clube
|
R | 23 | inscribed | ||
CERUTTI Pedro | 2004 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 21 | inscribed | ||
BARBI Matheus | 2004 |
BRA APE Paulista
|
R | 2 | inscribed | ||
VASCONCELLOS Leopoldo | 2005 |
BRA CMSP Sao Paulo
|
R | 9 | inscribed | ||
WU Nicky | 2005 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 3 | inscribed |
18 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2020 | Brasil Esgrima Ranking U15 Miehet Kalpa | Confederação Brasileira de Esgrima |
2019 | Brasil Esgrima Ranking U15 Miehet Kalpa | Confederação Brasileira de Esgrima |
2019 | Brasil Esgrima Ranking U13 Miehet Kalpa | Confederação Brasileira de Esgrima |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FRIAS Stella | 2005 |
BRA Tenis Clube Paulista
|
R | 2 | inscribed | ||
ROMANO Isabel | 2005 |
BRA ECP Pinheiros
|
L | 8 | inscribed | ||
SETUBAL Isadora | 2004 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 4 | inscribed | ||
VIANNA Gabriella | 2004 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 1 | inscribed | ||
CANDIOTTO Natália | 2006 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 12 | inscribed | ||
OCAMPO Sol | 2007 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 13 | inscribed | ||
QUADROS Isadora | 2006 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 7 | inscribed | ||
QUADROS Julia | 2007 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 11 | inscribed | ||
BRASIL Sofia | 2006 |
BRA CGB Betancourt
|
R | 6 | inscribed | ||
MAGINI Gabriela | 2005 |
BRA SSJE Sao Jorge
|
R | 3 | inscribed | ||
BRECHERET Carolina | - | BRA CAP Paulistano | R | 9 | peruttu | ||
MURRAY Maria Luiza | - | BRA CAP Paulistano | R | 5 | peruttu | ||
KACZYNSKI Sophie | - | BRA GNU Nautico Uniao | R | --- | peruttu |
10 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 3 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2020 | Brasil Esgrima Ranking U15 Naiset Floretti | Confederação Brasileira de Esgrima |
2019 | Brasil Esgrima Ranking U15 Naiset Floretti | Confederação Brasileira de Esgrima |
2019 | Brasil Esgrima Ranking U13 Naiset Floretti | Confederação Brasileira de Esgrima |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HALPERN Pedro | 2005 |
BRA CMIL Rio de Janeiro
|
R | 21 | inscribed | ||
BENTO Fellipe | 2005 |
BRA CMIL Rio de Janeiro
|
R | 18 | inscribed | ||
CHOLFE Theo | 2006 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 8 | inscribed | ||
MION Lorenzo | 2004 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 1 | inscribed | ||
MONTAGNA Pedro | 2005 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 3 | inscribed | ||
MURA Andre | 2005 |
BRA ECP Pinheiros
|
L | 4 | inscribed | ||
VIANNA Guilherme | 2006 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 11 | inscribed | ||
BIGGOWEIT Lucas | 2005 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
L | 22 | inscribed | ||
CAMARGO Henrique | 2007 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 19 | inscribed | ||
CAMARGO Pedro | 2005 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 14 | inscribed | ||
FUMAGALLI Giorgio | 2005 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
L | 2 | inscribed | ||
HOFMEISTER Andre | 2004 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 10 | inscribed | ||
MACHADO Murilo | 2004 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 6 | inscribed | ||
RODRIGUES Pedro | 2004 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | 9 | inscribed | ||
GALLEAZZI Felipe | 2006 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 7 | inscribed | ||
TOMINO Rafael | 2004 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 5 | inscribed | ||
WILDEISEN Matheus | 2006 |
BRA SSJE Sao Jorge
|
R | 16 | inscribed | ||
MURRAY Pedro | - | BRA CAP Paulistano | R | 20 | peruttu | ||
NOGUEIRA Pedro | - | BRA CAP Paulistano | R | 15 | peruttu |
17 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 2 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2020 | Brasil Esgrima Ranking U15 Miehet Floretti | Confederação Brasileira de Esgrima |
2019 | Brasil Esgrima Ranking U15 Miehet Floretti | Confederação Brasileira de Esgrima |
2019 | Brasil Esgrima Ranking U13 Miehet Floretti | Confederação Brasileira de Esgrima |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CORREIA Mariana | 2004 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 3 | inscribed | ||
CHEN Isabela | 2005 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 1 | inscribed | ||
SUÑÉ Bibiana | 2007 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
5 | inscribed | |||
CUNHA Isabela | 2004 |
BRA Lindóia Tênis Clube
|
R | 2 | inscribed |
4 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2020 | Brasil Esgrima Ranking U15 Naiset Säilä | Confederação Brasileira de Esgrima |
2019 | Brasil Esgrima Ranking U15 Naiset Säilä | Confederação Brasileira de Esgrima |
2019 | Brasil Esgrima Ranking U13 Naiset Säilä | Confederação Brasileira de Esgrima |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GOMEZ Marcos | 2004 |
BRA Baldin Esgrima
|
R | 4 | inscribed | ||
PATTO Erico | 2006 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | 3 | inscribed | ||
SALIBA Renato | 2004 |
BRA CAP Paulistano
|
R | 1 | inscribed | ||
BENTO Fellipe | 2005 |
BRA CMIL Rio de Janeiro
|
R | 9 | inscribed | ||
MEDEIROS Felipe | 2004 |
BRA Lindóia Tênis Clube
|
R | 8 | inscribed | ||
SCHUBERT Lucas | 2006 |
BRA Lindóia Tênis Clube
|
R | 5 | inscribed | ||
FASTING Thomas | - | BRA APE Paulista, KTF Luitpold München | R | 2 | peruttu | ||
RAMOS Rafael | - | BRA CAP Paulistano | R | 6 | peruttu |
6 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 2 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2020 | Brasil Esgrima Ranking U15 Miehet Säilä | Confederação Brasileira de Esgrima |
2019 | Brasil Esgrima Ranking U15 Miehet Säilä | Confederação Brasileira de Esgrima |
2019 | Brasil Esgrima Ranking U13 Miehet Säilä | Confederação Brasileira de Esgrima |