näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARTH Jenna | 2008 |
GER Heidelberger FC/TSG R.
|
R | --- | inscribed | ||
BECK Pauline | 2008 |
GER Heidelberger FC/TSG R.
|
R | --- | inscribed | ||
MAIER Sara | 2008 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
MOHR Darin | 2008 |
GER Heidelberger FC/TSG R.
|
R | --- | inscribed | ||
OBERMEYR Clara | 2008 |
GER Fechterring Hochwald
|
R | --- | inscribed | ||
OBERTHÜR Emma | 2008 |
GER TSG Friesenheim
|
R | --- | inscribed | ||
PETERS Nina | 2008 |
GER Heidelberger FC/TSG R.
|
R | --- | inscribed |
7 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
MARX Valentino | GER | Fechterring Hochwald |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ADAM Zoe | 2007 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
FRICKE Fiona | 2007 |
GER Eintracht Frankfurt
|
R | --- | inscribed |
2 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
MARX Valentino | GER | Fechterring Hochwald |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MARX Finja | 2010 |
GER Heidelberger FC/TSG R.
|
L | --- | inscribed |
1 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
MARX Valentino | GER | Fechterring Hochwald |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2018 | Südwestdeutsche Rangliste U15 Naiset Kalpa | Südwestdeutscher Fechtverband e.V. |
2018 | Saarländische Rangliste U13 Naiset Kalpa | Fechterbund Saar e.V. |
2018 | Saarländische Rangliste U15 Naiset Kalpa | Fechterbund Saar e.V. |
2019 | Saarländische Rangliste U15 Naiset Kalpa | Fechterbund Saar e.V. |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BALLER Joshua | 2008 |
GER Fechterring Hochwald
|
R | --- | inscribed | ||
BUCHHOLTZ Jannek | 2008 |
GER TSF Ditzingen
|
R | --- | inscribed | ||
JANDA Justus | 2008 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
KAUFMANN Gustaf | 2008 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
KUNLE Tim | 2008 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
MOLTER Felix | 2008 |
GER Fechterring Hochwald
|
R | --- | inscribed | ||
KÖR Kian | - | GER Rastatter TV | R | --- | peruttu | ||
LEE Matteo | - | GER Darmstädter FC | --- | peruttu | |||
NIKLAUS Nils | - | GER Rastatter TV | R | --- | peruttu | ||
SEIDLER Andreas | - | GER Rastatter TV | R | --- | peruttu |
6 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 4 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
MARX Valentino | GER | Fechterring Hochwald |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUBERL Erik Niklas | 2007 |
GER Fechtzentrum Maxdorf
|
R | --- | inscribed | ||
KLEIN Ravil | 2007 |
GER
|
L | --- | inscribed | ||
MÄDER Noah | 2007 |
GER Darmstädter FC
|
R | --- | inscribed | ||
NOE Louis | 2007 |
GER FC Tauberbischofsheim
|
R | --- | inscribed | ||
TIETZ Jakob | 2007 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
WILLERS Colten | 2007 |
GER TSF Ditzingen
|
R | --- | inscribed | ||
DOLL Noah | - | GER | R | --- | peruttu | ||
HÜNEBURG Leander | - | GER Rastatter TV | R | --- | peruttu | ||
KÜHNRICH Philipp | - | GER Rastatter TV | R | --- | peruttu | ||
NIEßNER Finn | - | GER TG Frankenthal | R | --- | peruttu | ||
ZIEGLER Leo | - | GER Darmstädter FC | R | --- | peruttu |
6 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 5 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
MARX Valentino | GER | Fechterring Hochwald |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2019 | Saarländische Rangliste U13 Miehet Kalpa | Fechterbund Saar e.V. |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MICHELS Andrej | 2009 |
GER Fechterring Hochwald
|
R | --- | inscribed | ||
RUMMLER Jean | 2009 |
GER Darmstädter FC
|
R | --- | inscribed | ||
SCHMIDT VEGA Till | 2010 |
GER Heidelberger FC/TSG R.
|
L | --- | inscribed | ||
BECK János | - | GER FS TG Würzburg | L | --- | peruttu |
3 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 1 peruttu
sarja | name | Maa | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
MARX Valentino | GER | Fechterring Hochwald |
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ADAM Henry | 2006 |
GER Fechtzentrum Maxdorf
|
R | --- | inscribed | ||
BERRANG Manuel | 2006 |
GER TV Homburg
|
R | --- | inscribed | ||
EBNET Alexander | 2005 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
ELLENBERGER Dominic | 2005 |
GER Fechtzentrum Maxdorf
|
R | --- | inscribed | ||
HANS Matthis | 2006 |
GER TG Rohrbach
|
R | --- | inscribed | ||
KUHN Silas | 2005 |
GER Fechtzentrum Maxdorf
|
R | --- | inscribed | ||
PRÜSCHENK Justus | 2006 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
STAGINNUS Lennox | 2005 |
GER Rastatter TV
|
L | --- | inscribed | ||
STRAUB Max | 2006 |
GER ATSV Saarbrücken
|
R | --- | inscribed | ||
WEIFFEN Daniel | 2005 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
WOHLFARTH Simon | 2005 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
DONATI Federico | 2005 |
ITA Darmstädter FC
|
R | --- | inscribed | ||
ANDERNACH Aaron | - | GER | R | --- | peruttu | ||
BUNTKOWSKY Daniel | - | GER Darmstädter FC | R | --- | peruttu |
12 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 2 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2018 | Südwestdeutsche Rangliste U15 Miehet Kalpa | Südwestdeutscher Fechtverband e.V. |
2018 | Saarländische Rangliste U15 Miehet Kalpa | Fechterbund Saar e.V. |
2019 | Saarländische Rangliste U15 Miehet Kalpa | Fechterbund Saar e.V. |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
OBERTHÜR Emma | 2008 |
GER TSG Friesenheim
|
R | --- | inscribed | ||
SCHABACKER Hanna | 2008 |
GER TSG Friesenheim
|
R | --- | inscribed |
2 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BAAS Svenja | 2007 |
GER TFC Hanau
|
R | --- | inscribed | ||
KIESSLING Florence | 2007 |
GER TG Frankenthal
|
R | --- | inscribed |
2 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ISPIROGLU Sena | 2009 |
GER TSG Friesenheim
|
R | --- | inscribed |
1 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ARNELA Lucia | 2005 |
GER FC Tauberbischofsheim
|
R | --- | inscribed | ||
ASCHERL Emily | 2006 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
BUSCHE Lena | 2005 |
GER
|
L | --- | inscribed | ||
KNOSALA Emily | 2005 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
KOCH Marie-Kristin | 2006 |
GER TSG Friesenheim
|
R | --- | inscribed | ||
LUPA Celina | 2006 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
PLECHINGER Alina | 2005 |
GER TSV Speyer
|
R | --- | inscribed | ||
RINGEISEN Cara | 2005 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
SCHNEIDER Patricia | 2005 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
NIEDZIELA Maja | 2005 |
POL
|
R | --- | inscribed | ||
DEMEL Freya | - | GER | R | --- | peruttu | ||
DEMEL Sara | - | GER Darmstädter FC | R | --- | peruttu | ||
KUPFER Hannah | - | GER | R | --- | peruttu | ||
MICOL Louise | - | GER | R | --- | peruttu | ||
PFOUGA Lara | - | GER Darmstädter FC | --- | peruttu | |||
ROTHE Catherine | - | GER | R | --- | peruttu |
10 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 6 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2018 | Südwestdeutsche Rangliste U15 Miehet Floretti | Südwestdeutscher Fechtverband e.V. |
2018 | Saarländische Rangliste U15 Naiset Floretti | Fechterbund Saar e.V. |
2019 | Saarländische Rangliste U15 Naiset Floretti | Fechterbund Saar e.V. |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KOPPENHAGEN Christoph | 2008 |
GER TSG Friesenheim
|
R | --- | inscribed | ||
PANOV Dimitar | 2008 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
WUNDER Johannes | 2008 |
GER TSG Friesenheim
|
L | --- | inscribed | ||
HOWARD Junot | 2008 |
IRL TSG Kaiserslautern
|
R | --- | inscribed | ||
AHRENS Konstantin | - | GER | --- | peruttu | |||
DIEBALL Hennes | - | GER | --- | peruttu | |||
LEHNER Fynn | - | GER VT Zweibrücken | R | --- | peruttu |
4 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 3 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LUFT Alexander | 2007 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
NIEßNER Finn | 2007 |
GER TG Frankenthal
|
R | --- | inscribed | ||
NOE Louis | 2007 |
GER FC Tauberbischofsheim
|
R | --- | inscribed | ||
SCHWARZ Jan Philipp | 2007 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
WECKWERTH Franz | 2007 |
GER TSG Friesenheim
|
L | --- | inscribed | ||
BELOUANAS Mehdi | - | GER Darmstädter FC | R | --- | peruttu |
5 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 1 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BECK János | 2010 |
GER FS TG Würzburg
|
L | --- | inscribed |
1 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 0 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BAPPERT Felix | 2006 |
GER TG Frankenthal
|
R | --- | inscribed | ||
MÖRGELIN Noah | 2005 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
SCHLATTER Moritz | 2006 |
GER TG Frankenthal
|
R | --- | inscribed | ||
SCHULTE Sebastian | 2006 |
GER TSG Friesenheim
|
R | --- | inscribed | ||
SEIDEL Fabian Emanuel | 2005 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
STRAUB Max | 2006 |
GER ATSV Saarbrücken
|
R | --- | inscribed | ||
PRÜSCHENK Justus | - | GER | R | --- | peruttu | ||
RAU Theo | - | GER Darmstädter FC | R | --- | peruttu | ||
STAGINNUS Lennox | - | GER Rastatter TV | L | --- | peruttu | ||
STRUIF Sander | - | GER | --- | peruttu | |||
WOHLFARTH Simon | - | GER | R | --- | peruttu |
6 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 5 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2018 | Südwestdeutsche Rangliste U15 Miehet Floretti | Südwestdeutscher Fechtverband e.V. |
2018 | Saarländische Rangliste U15 Miehet Floretti | Fechterbund Saar e.V. |
2019 | Saarländische Rangliste U15 Miehet Floretti | Fechterbund Saar e.V. |
2019 | Saarländische Rangliste U13 Miehet Floretti | Fechterbund Saar e.V. |