näytä lista
urheilija / team | alkuranking | tila | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
TERNI Maria Ludmila | 1988 |
ARG
|
L | 126 | inscribed | ||
KRÄNKL Maria | 1996 |
AUT FUM Mödling
|
R | 255 | inscribed | ||
GROSLAMBERT Delphine | 1989 |
BEL Brussels Fencing Club
|
R | 219 | inscribed | ||
LI Karina | 2000 |
CAN
|
R | 528 | inscribed | ||
RYAN Kelleigh | 1987 |
CAN Epic Fencing Club
|
R | 32 | inscribed | ||
PINEDA VALENCIA Juliana | 1997 |
COL Ares
|
R | 177 | inscribed | ||
JØRGENSEN Laeticia | 1999 |
DEN Trekanten København
|
R | 228 | inscribed | ||
ALONSO MARTIN Ana Laura | 2000 |
ESP SAMA-M
|
R | 412 | inscribed | ||
BRETEAU Andrea | 1998 |
ESP CCC-M
|
R | 100 | inscribed | ||
CASTRO Ariadna | 2001 |
ESP CCC-M
|
R | 311 | inscribed | ||
DIAZ ESCALONA Maria Teresa | 1997 |
ESP CCC-M
|
R | 43 | inscribed | ||
FIGUERAS Berta | 1999 |
ESP CE SAM de Barcelona
|
R | 435 | inscribed | ||
LECHUGA Paula | 2001 |
ESP CESJV-B
|
R | 439 | inscribed | ||
LUMBRERAS Laura | 2000 |
ESP CEO-PO
|
R | 427 | inscribed | ||
MARINO BLANCO Maria Jesus | 1993 |
ESP CEO-PO, Frascati Scherma
|
R | 94 | inscribed | ||
MARTINEZ LOPEZ Andrea | 1998 |
ESP SAMA-M
|
R | --- | inscribed | ||
OJEDA Barbara | 1993 |
ESP CE SAM de Barcelona
|
R | 158 | inscribed | ||
OJEDA Marina | 1998 |
ESP CE SAM de Barcelona
|
R | 406 | inscribed | ||
ROMERO Irene | 1992 |
ESP CEO-PO
|
R | 372 | inscribed | ||
SAMAYOA Valerie | 2000 |
ESP CDEM-GR
|
R | 442 | inscribed | ||
VICENTE Natalia | 2001 |
ESP CEB-M
|
R | 433 | inscribed | ||
DEGERMAN Ruusa | 1989 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
R | 310 | inscribed | ||
BEARDMORE Kate | 1997 |
GBR Fighting Fit Fencing Club
|
R | 90 | inscribed | ||
CHART Yvonne | 1996 |
GBR Truro Fencing Club
|
R | 232 | inscribed | ||
COUZOFF Amalia | 1984 |
GBR Academy
|
R | 363 | inscribed | ||
DICKSON Chloe | 1995 |
GBR Edinburgh Fencing Club
|
L | 162 | inscribed | ||
GOODCHILD Emily | 1986 |
GBR
|
R | 251 | inscribed | ||
HILL Heulwen | 1998 |
GBR
|
R | 367 | inscribed | ||
KNOWLES Alice | 2002 |
GBR
|
R | 425 | inscribed | ||
KWOK Rachel | 1989 |
GBR Academy
|
R | 338 | inscribed | ||
MCDERMOTT Chiara | 1994 |
GBR Crawley Sword Club
|
R | 318 | inscribed | ||
MIKHALEVA Oxana | 1983 |
GBR
|
R | 353 | inscribed | ||
MULLINS Philippa | 1990 |
GBR UFC Wien
|
R | 366 | inscribed | ||
SUDDERICK Zoe | 1996 |
GBR Aldershot Fencing Club
|
R | 322 | inscribed | ||
BEATTIE Keziah | 1998 |
IRL
|
R | 373 | inscribed | ||
DUXBURY Victoria | 1995 |
IRL Sullivan Upper
|
R | 339 | inscribed | ||
LEE Anna | 1998 |
IRL
|
R | 358 | inscribed | ||
TAYLOR Lucy | 1997 |
IRL Mid Down
|
R | 408 | inscribed | ||
CAMMILLETTI Marta | 1984 |
ITA Pro Patria Et Libertate Busto Arsizio
|
R | 86 | inscribed | ||
CANTALUPPI Giulia | 2000 |
ITA Comense Scherma
|
R | 365 | inscribed | ||
DONATELLI Teresa | 2000 |
ITA SC Pesaro
|
L | 332 | inscribed | ||
PACELLI Maria Teresa | 1998 |
ITA SC Roma
|
R | 317 | inscribed | ||
KANO Minami | 1996 |
JPN
|
R | 189 | inscribed | ||
KURACHI Miho | 1993 |
JPN
|
R | 176 | inscribed | ||
YANAOKA Haruka | 1995 |
JPN
|
R | 84 | inscribed | ||
MICHEL Nataly | 1990 |
MEX
|
R | 59 | inscribed | ||
RENTIER Eline | 1996 |
NED SC Amsterdam
|
R | 71 | inscribed | ||
ROSALES Kusi | 1989 |
PER
|
R | 151 | inscribed | ||
SOMOCURCIO Michela | 2000 |
PER
|
R | 386 | inscribed | ||
NOGUEIRA Debora | 1985 |
POR
|
R | 437 | inscribed | ||
OLIVEIRA Carolina | 1999 |
POR
|
R | 231 | inscribed | ||
PADUA Gabriela Del C. | 2000 |
PUR
|
R | 328 | inscribed | ||
CALUGAREANU Malina | 1996 |
ROU CSA Steaua Bucuresti
|
L | 75 | inscribed | ||
SAVEANU Anca | 2000 |
ROU CSA Steaua Bucuresti
|
R | 315 | inscribed | ||
BITTEROVA Kitti | 1997 |
SVK KS Samorin
|
R | 103 | inscribed | ||
KRALIKOVA Veronika | 2001 |
SVK Slavia STU Bratislava
|
R | 364 | inscribed | ||
VALERO-COLLANTES Cristina | 1995 |
SWE
|
R | 396 | inscribed | ||
AHN Gabriella | 2003 |
USA
|
R | 356 | inscribed | ||
AHN Isabella | 2003 |
USA
|
R | 388 | inscribed | ||
KOKES Gabrielle |
USA
|
--- | inscribed | ||||
SINISALO Outi | - | FIN Miekka Miehet | R | 424 | peruttu | ||
RUNDQUIST Harriet | - | SWE EGF Solna | R | 402 | peruttu |
60 Ilmoittautumiset, 0 odottaa, 2 peruttu
name | Maa | inscribed by | role |
---|---|---|---|
Tuomarit | |||
officials |
2018 | FIE (unofficial) Senior Naiset Floretti | Fédération Internationale d'Escrime |
2018 | Danske Udtagelses Pointlister Senior Naiset Floretti | Dansk Fægte-Forbund |
2018 | Kansallinen ranking Senior Naiset Floretti | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2019 | Nationell Ranking Senior Naiset Floretti | Svenska Fäktförbundet |
2019 | FIE (unofficial) Senior Naiset Floretti | Fédération Internationale d'Escrime |
2018 | Nationell Ranking Senior Naiset Floretti | Svenska Fäktförbundet |
2018 | Danske Udtagelses Pointlister Senior Miehet Floretti | Dansk Fægte-Forbund |
2019 | FIE (unofficial) Senior Miehet Floretti | Fédération Internationale d'Escrime |
2018 | FIE (unofficial) Senior Miehet Floretti | Fédération Internationale d'Escrime |
2018 | Kansallinen ranking U20 Miehet Floretti | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |