Club Deportivo Braveness
säilä
national championships | ||
---|---|---|
0 | 1 | 0 |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
8 | 27.8.2019 / 31.8.2019 | Cochamba | Pan American Youth and Veterans Championships | Säilä Miehet U11 Henkilökohtainen B |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja |
---|
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
5 | 16.8.2019 / 18.8.2019 | Tocancipa Cundinamarca | Grand Youngster Championships National | Säilä Miehet U11 Henkilökohtainen | |
7 | 16.8.2019 / 18.8.2019 | Tocancipa Cundinamarca | Grand Youngster Championships National | Säilä Miehet U13 Henkilökohtainen | |
2 | 7.12.2018 / 9.12.2018 | BOGOTA | Grand Youngster Championships National | Säilä Miehet U9 Henkilökohtainen |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
1 | 24.10.2021 | Chía | National Youth Cup #1 | Säilä Miehet U13 Henkilökohtainen | |
7 | 24.1.2020 / 26.1.2020 | Bogotá | National Qualification Junior #2 | Säilä Naiset U13 Henkilökohtainen | |
7 | 24.1.2020 / 26.1.2020 | Bogotá | National Qualification Junior #2 | Säilä Miehet U13 Henkilökohtainen | |
3 | 24.1.2020 / 26.1.2020 | Bogotá | National Qualification Junior #2 | Säilä Miehet U11 Henkilökohtainen |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
3 | 24.5.2019 / 26.5.2019 | Cali | National Qualification Junior #3 | Säilä Miehet U11 Henkilökohtainen | |
7 | 24.5.2019 / 26.5.2019 | Cali | National Qualification Junior #3 | Säilä Miehet U13 Henkilökohtainen | |
5 | 23.3.2019 / 25.3.2019 | CENTRO DE ALTO RENDIMIENTO | National Qualification Junior #2 | Säilä Naiset U11 Henkilökohtainen | |
5 | 23.3.2019 / 25.3.2019 | CENTRO DE ALTO RENDIMIENTO | National Qualification Junior #2 | Säilä Miehet U11 Henkilökohtainen | |
3 | 25.1.2019 / 27.1.2019 | Bogotá | National Youth Qualification #1 | Säilä Miehet U11 Henkilökohtainen | |
3 | 25.1.2019 / 27.1.2019 | Bogotá | National Youth Qualification #1 | Säilä Naiset U11 Henkilökohtainen |
kausi | 2021/2022 |
---|---|
wins erä | 5 |
losses erä | 1 |
wins direct elimination | 3 |
losses direct elimination | 0 |
total hits | 72 |
average hits winning erä | 5 (5 / 5) |
average hits losing erä | 2 (2 / 0) |
average hits winning direct elimination | 15 (15 / 0) |
average hits losing direct elimination |
kausi | selection | aselaji | Lajiliitto | trainingcenter | coach |
---|
Seura | type | start | end | |
---|---|---|---|---|
Club Deportivo Braveness (COL) | Seura | 22.1.2009 | primary |
All information is supplied without liability and all obligation. Competition results are only available for events providing digital result data to Ophardt Online.