Pentamodena
kalpa
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
111 | 11.5.2022 / 18.5.2022 | Riccione | Gran Premio Giovanissimi Renzo Nostini | Kalpa Naiset U14 Henkilökohtainen | |
37 | 2.4.2022 / 3.4.2022 | Piacenza | 2 Prova Gran Prix Kinder Joy of Moving | Kalpa Naiset U14 Henkilökohtainen | |
66 | 17.12.2021 / 20.12.2021 | Ravenna | 1 Prova Gran Prix Kinder Joy of Moving | Kalpa Naiset U14 Henkilökohtainen |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
8 | 22.4.2023 | Soliera | Regional Championships Gold Emilia-Romagna | Kalpa Naiset U17 Henkilökohtainen |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
10 | 23.4.2022 / 24.4.2022 | Faenza | Regional Championships Emilia-Romagna | Kalpa Naiset U14 Henkilökohtainen |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
34 | 15.10.2023 | San Lazzaro | 1st Regional Qualification Emilia-Romagna | Kalpa Naiset U20 Henkilökohtainen | |
34 | 14.10.2023 | San Lazzaro | 1st Regional Qualification Emilia-Romagna | Kalpa Naiset U17 Henkilökohtainen | |
75 | 24.9.2023 | Bologna | Regional Qualification Assoluti of Emilia-Romagna | Kalpa Naiset Senior Henkilökohtainen | |
49 | 30.4.2023 / 1.5.2023 | Castel Bolognese | Coppa Italia Assoluti Emilia-Romagna | Kalpa Naiset Senior Henkilökohtainen | |
24 | 14.1.2023 | Lugo | 2nd Regional Qualification Emilia-Romagna | Kalpa Naiset U17 Henkilökohtainen | |
32 | 21.10.2022 | Conselice | 1st Regional Qualification Emilia-Romagna | Kalpa Naiset U17 Henkilökohtainen | |
16 | 5.2.2022 / 6.2.2022 | Bologna | 2nd Regional Qualification GPG Emilia-Romagna | Kalpa Naiset U14 Henkilökohtainen | |
31 | 15.5.2021 / 16.5.2021 | Bologna | 2nd Regional Qualification GPG Emilia-Romagna | Kalpa Naiset U14 Henkilökohtainen |
kausi |
---|
wins erä |
losses erä |
wins direct elimination |
losses direct elimination |
total hits |
average hits winning erä |
average hits losing erä |
average hits winning direct elimination |
average hits losing direct elimination |
kausi | selection | aselaji | Lajiliitto | trainingcenter | coach |
---|
Seura | type | start | end | |
---|---|---|---|---|
Pentamodena (ITA) | Seura | primary |
All information is supplied without liability and all obligation. Competition results are only available for events providing digital result data to Ophardt Online.