Fanum Fortunae Scherma
kalpa
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
1 | 17.2.2024 / 18.2.2024 | Neaples | Serie C2 Zona 2 | Kalpa Naiset Senior Joukkue |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
105 | 15.10.2022 / 16.10.2022 | Terni | 1th National Tournament Zona 2 | Kalpa Naiset U17 Henkilökohtainen |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
9 | 22.4.2023 | Ancona | Regional Championships Gold Marche | Kalpa Naiset U20 Henkilökohtainen |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
3 | 25.4.2022 | Pieve Torina | Regional Championships of Marche | Kalpa Naiset U14 Henkilökohtainen | |
3 | 26.2.2022 / 27.2.2022 | Ancona | 2nd Regional Qualification of Marche | Kalpa Naiset U14 Henkilökohtainen | |
2 | 11.6.2021 / 13.7.2021 | Ancona | 2nd Regional Qualification of Marche | Kalpa Naiset U14 Henkilökohtainen | |
6 | 22.5.2021 / 23.5.2021 | Ancona | 1st Regional Qualification Marche | Kalpa Naiset U14 Henkilökohtainen |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
16 | 21.1.2024 | Fermo | 2nd Regional Qualification of Marche | Kalpa Naiset Senior Henkilökohtainen | |
18 | 20.1.2024 | Fermo | 2nd Regional Qualification of Marche | Kalpa Naiset U20 Henkilökohtainen | |
16 | 29.4.2023 / 30.4.2023 | Jesi | Regional Qualifikation Gold-Silver Marche | Kalpa Naiset Senior Henkilökohtainen | |
9 | 29.1.2023 | Ancona | 2nd Regional Qualification of Marche | Kalpa Naiset Senior Henkilökohtainen | |
13 | 28.1.2023 | Ancona | 2nd Regional Qualification of Marche | Kalpa Naiset U20 Henkilökohtainen | |
16 | 2.10.2022 | Jesi | 1st Regional Qualification Marche | Kalpa Naiset Senior Henkilökohtainen | |
14 | 1.10.2022 | Jesi | 1st Regional Qualification Marche | Kalpa Naiset U20 Henkilökohtainen |
kausi |
---|
wins erä |
losses erä |
wins direct elimination |
losses direct elimination |
total hits |
average hits winning erä |
average hits losing erä |
average hits winning direct elimination |
average hits losing direct elimination |
kausi | selection | aselaji | Lajiliitto | trainingcenter | coach |
---|
Seura | type | start | end | |
---|---|---|---|---|
Fanum Fortunae Scherma (ITA) | Seura | primary |
All information is supplied without liability and all obligation. Competition results are only available for events providing digital result data to Ophardt Online.