Polisportiva Scherma Bergamo
kalpa floretti
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
66 | 10.5.2024 / 13.5.2024 | Riccione | National Championships Gold | Floretti Miehet U17 Henkilökohtainen |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
144 | 17.2.2024 / 18.2.2024 | Bolzano | 2nd National Qualification Tournament Assoluti Zona 1 | Floretti Miehet Senior Henkilökohtainen | |
161 | 27.1.2024 / 28.1.2024 | Foggia | 2nd National Tournament | Floretti Miehet U17 Henkilökohtainen | |
146 | 4.11.2023 / 5.11.2023 | Ciserano | 1th National Qualification Tournament Assoluti Zona 1 | Floretti Miehet Senior Henkilökohtainen | |
161 | 28.10.2023 / 29.10.2023 | Salsomaggiore | 1st National Tournament | Floretti Miehet U17 Henkilökohtainen | |
83 | 10.5.2023 / 17.5.2023 | Riccione | Gran Premio Giovanissimi Renzo Nostini | Kalpa Miehet U14 Henkilökohtainen | |
59 | 10.12.2022 / 12.12.2022 | Verona | 1 Prova Gran Prix Kinder Joy of Moving | Floretti Miehet U14 Henkilökohtainen | |
76 | 11.5.2022 / 18.5.2022 | Riccione | Gran Premio Giovanissimi Renzo Nostini | Kalpa Miehet U13 Henkilökohtainen | |
49 | 11.5.2022 / 18.5.2022 | Riccione | Gran Premio Giovanissimi Renzo Nostini | Floretti Miehet U13 Henkilökohtainen | |
64 | 2.4.2022 / 3.4.2022 | Piacenza | 2 Prova Gran Prix Kinder Joy of Moving | Kalpa Miehet U13 Henkilökohtainen | |
48 | 19.3.2022 / 20.3.2022 | Lucca | 2 Prova Gran Prix Kinder Joy of Moving | Floretti Miehet U13 Henkilökohtainen | |
47 | 3.12.2021 / 5.12.2021 | Brescia | 1 Prova Gran Prix Kinder Joy of Moving | Floretti Miehet U13 Henkilökohtainen | |
37 | 9.10.2021 / 19.10.2021 | Riccione | Gran Premio Giovanissimi Renzo Nostini | Floretti Miehet U12 Henkilökohtainen |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
8 | 23.4.2022 / 24.4.2022 | Gerenzano | Championships of Lombardia | Floretti Miehet U13 Henkilökohtainen |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
19 | 25.3.2023 / 26.3.2023 | Brescia | Championships of Lombardia | Kalpa Miehet U14 Henkilökohtainen | |
16 | 23.4.2022 / 24.4.2022 | Gerenzano | Championships of Lombardia | Kalpa Miehet U13 Henkilökohtainen |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
6 | 4.6.2022 / 5.6.2022 | Monza | Trofeo Bulli e Pupe | Kalpa Miehet U14 Henkilökohtainen |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
54 | 20.1.2024 / 21.1.2024 | Ciserano | 2nd Regional Cup of Lombardia | Kalpa Miehet U17 Henkilökohtainen | |
18 | 29.4.2023 / 30.4.2023 | Monza | Monza Sport Festival | Floretti Miehet U14 Henkilökohtainen | |
29 | 29.4.2023 / 30.4.2023 | Monza | Monza Sport Festival | Kalpa Miehet U14 Henkilökohtainen | |
23 | 7.1.2023 / 8.1.2023 | Ciserano | 2nd Cup Interregionale | Floretti Miehet U14 Henkilökohtainen | |
33 | 7.1.2023 / 8.1.2023 | Ciserano | 2nd Cup Interregionale | Kalpa Miehet U14 Henkilökohtainen | |
11 | 5.11.2022 / 6.11.2022 | Lecco | 1st Cup Gran Premio Giovanissimi | Floretti Miehet U14 Henkilökohtainen | |
57 | 5.11.2022 / 6.11.2022 | Lecco | 1st Cup Gran Premio Giovanissimi | Kalpa Miehet U14 Henkilökohtainen |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
11 | 18.2.2023 / 19.2.2023 | Bolzano | Gran Prix Kinder Joy of Moving Team | Kalpa Miehet U14 Joukkue | |
13 | 19.11.2022 / 20.11.2022 | Monza | Trofeo d'Autunno | Kalpa Miehet U14 Henkilökohtainen | |
12 | 8.10.2022 / 9.10.2022 | Carnago | Trofeo Comune di Carnago | Floretti Miehet U14 Henkilökohtainen | |
14 | 8.10.2022 / 9.10.2022 | Carnago | Trofeo Comune di Carnago | Kalpa Miehet U14 Henkilökohtainen | |
9 | 18.6.2022 | Busto Arsizio | Trofeo Coni | Kalpa Miehet U14 Henkilökohtainen | |
19 | 5.3.2022 / 6.3.2022 | Caorle | Gran Prix Kinder Joy of Moving Team | Floretti Miehet U14 Joukkue | |
12 | 10.11.2019 | Monza | Trofeo d'Autunno | Floretti Miehet U12 Henkilökohtainen | |
30 | 6.10.2019 | Carnago | Trofeo Comune di Carnago | Floretti Miehet U12 Henkilökohtainen |
kausi |
---|
wins erä |
losses erä |
wins direct elimination |
losses direct elimination |
total hits |
average hits winning erä |
average hits losing erä |
average hits winning direct elimination |
average hits losing direct elimination |
kausi | selection | aselaji | Lajiliitto | trainingcenter | coach |
---|
Seura | type | start | end | |
---|---|---|---|---|
Polisportiva Scherma Bergamo (ITA) | Seura | primary |
All information is supplied without liability and all obligation. Competition results are only available for events providing digital result data to Ophardt Online.