Fondazione Marcantonio Bentegodi
floretti
regional championships | ||
---|---|---|
0 | 0 | 1 |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
58 | 10.5.2024 / 13.5.2024 | Riccione | National Championships Gold | Floretti Naiset U17 Henkilökohtainen | |
19 | 19.5.2023 / 21.5.2023 | Riccione | National Championships Gold | Floretti Naiset U17 Henkilökohtainen |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
93 | 17.2.2024 / 18.2.2024 | Bolzano | 2nd National Qualification Tournament Assoluti Zona 1 | Floretti Naiset Senior Henkilökohtainen | |
84 | 27.1.2024 / 28.1.2024 | Foggia | 2nd National Tournament | Floretti Naiset U17 Henkilökohtainen | |
108 | 4.11.2023 / 5.11.2023 | Ciserano | 1th National Qualification Tournament Assoluti Zona 1 | Floretti Naiset Senior Henkilökohtainen | |
93 | 28.10.2023 / 29.10.2023 | Salsomaggiore | 1st National Tournament | Floretti Naiset U17 Henkilökohtainen | |
107 | 24.2.2023 / 26.2.2023 | La Spezia | 2nd National Qualification Tournament Assoluti Zona 1 | Floretti Naiset Senior Henkilökohtainen | |
67 | 21.1.2023 / 22.1.2023 | Terni | 2nd National Tournament | Floretti Naiset U17 Henkilökohtainen | |
117 | 29.10.2022 / 30.10.2022 | Ciserano Bergamo | 1th National Qualification Tournament Assoluti Zona 1 | Floretti Naiset Senior Henkilökohtainen | |
108 | 22.10.2022 / 23.10.2022 | Salsomaggiore | 1st National Tournament | Floretti Naiset U17 Henkilökohtainen | |
47 | 11.5.2022 / 18.5.2022 | Riccione | Gran Premio Giovanissimi Renzo Nostini | Floretti Naiset U14 Henkilökohtainen | |
50 | 19.3.2022 / 20.3.2022 | Lucca | 2 Prova Gran Prix Kinder Joy of Moving | Floretti Naiset U14 Henkilökohtainen | |
63 | 9.10.2021 / 19.10.2021 | Riccione | Gran Premio Giovanissimi Renzo Nostini | Floretti Naiset U13 Henkilökohtainen |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
3 | 21.5.2022 / 22.5.2022 | Malo | Regional Championships Team Veneto | Floretti Naiset U14 Joukkue |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
13 | 10.2.2024 | Bassano del Grappa | Regional Championships Veneto | Floretti Naiset U17 Henkilökohtainen | |
21 | 3.12.2023 | Zevio | Regional Championships Veneto | Floretti Naiset Senior Henkilökohtainen | |
29 | 22.4.2023 / 23.4.2023 | Montebelluna | Regional Championships Veneto | Floretti Naiset U17 Henkilökohtainen | |
12 | 29.1.2023 | Rovereto | Regional Championships Veneto | Floretti Naiset Senior Henkilökohtainen | |
31 | 5.6.2021 / 6.6.2021 | Longarone | Regional Championships Veneto | Floretti Naiset U14 Henkilökohtainen |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
5 | 24.11.2019 | Cornuda | Circuito della Serenissima | Floretti Naiset U12 Henkilökohtainen |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
25 | 30.4.2023 / 1.5.2023 | Valeggio sul Mincio | Regional Qualification Assoluti Gold-Silver Veneto | Floretti Naiset Senior Henkilökohtainen | |
9 | 6.11.2021 / 7.11.2021 | Conegliano | 1st Regionale Qualification Veneto | Floretti Naiset U14 Henkilökohtainen | |
27 | 15.5.2021 / 16.5.2021 | Bolzano | 1st Regionale Qualification Veneto | Floretti Naiset U14 Henkilökohtainen | |
11 | 3.11.2019 | Conegliano | 21 Trofeo Interregionale Gran Premio | Floretti Naiset U12 Henkilökohtainen | |
31 | 20.4.2019 | Isola della Scala | Trofeo del Riso | Floretti Naiset U12 Henkilökohtainen |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
6 | 2.10.2021 / 3.10.2021 | Belluno | Nelle Terre di San Marco | Floretti Naiset U14 Henkilökohtainen | |
3 | 6.10.2019 | Zevio | Nelle Terre di San Marco | Floretti Naiset U12 Henkilökohtainen |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
13 | 5.3.2022 / 6.3.2022 | Caorle | Gran Prix Kinder Joy of Moving Team | Floretti Naiset U14 Joukkue |
kausi |
---|
wins erä |
losses erä |
wins direct elimination |
losses direct elimination |
total hits |
average hits winning erä |
average hits losing erä |
average hits winning direct elimination |
average hits losing direct elimination |
kausi | selection | aselaji | Lajiliitto | trainingcenter | coach |
---|
Seura | type | start | end | |
---|---|---|---|---|
Fondazione Marcantonio Bentegodi (ITA) | Seura | primary |
All information is supplied without liability and all obligation. Competition results are only available for events providing digital result data to Ophardt Online.