TV Markkleeberg
kalpa floretti
regional championships | ||
---|---|---|
2 | 0 | 0 |
8.6.2024 | Athletiktest U15 (Deutscher Fechter-Bund e.V.) | FANKHÄNEL Rico | |
10.11.2020 | Turnierreifeprüfung (Deutscher Fechter-Bund e.V.) | FROMMOLT Hans-Wernfried |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
13 | 8.6.2024 / 9.6.2024 | Düren | German Championships | Floretti Naiset U13 Joukkue | |
59 | 8.6.2024 / 9.6.2024 | Düren | German Championships | Floretti Naiset U13 Henkilökohtainen |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
93 | 2.3.2024 / 3.3.2024 | Leipzig | Allstar Deutschland Challenge | Kalpa Naiset U15 Henkilökohtainen |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
7 | 9.3.2024 / 10.3.2024 | Weißwasser (Saxonia) | Sächsische Meisterschaft | Floretti Naiset U13 Henkilökohtainen | |
1 | 9.3.2024 / 10.3.2024 | Weißwasser (Saxonia) | Sächsische Meisterschaft | Floretti Naiset U13 Joukkue | |
4 | 1.7.2023 / 2.7.2023 | Dresden | Landesjugendspiele | Kalpa Naiset U13 Joukkue | |
5 | 1.7.2023 / 2.7.2023 | Dresden | Landesjugendspiele | Floretti Naiset U13 Joukkue | |
1 | 2.7.2022 / 3.7.2022 | Weißwasser | Landesmeisterschaften U9/U11/U13 | Floretti Naiset U11 Joukkue |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
19 | 9.3.2024 / 10.3.2024 | Weißwasser (Saxonia) | Sächsische Meisterschaft | Kalpa Naiset U13 Henkilökohtainen | |
24 | 22.4.2023 / 23.4.2023 | Bautzen | Open Central European Championships | Kalpa Naiset U13 Henkilökohtainen |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
6 | 2.3.2024 | Altenburg | Cup Wenzel | Floretti Naiset U13 Henkilökohtainen | |
7 | 2.12.2023 | Schkeuditz | Sächsisches Wichtel Cup | Floretti Naiset U13 Henkilökohtainen | |
7 | 9.10.2021 | Nordhausen | Roland Cup | Floretti Naiset U11 Henkilökohtainen |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
24 | 20.4.2024 / 21.4.2024 | Halle | Internationaler König-Pokal | Floretti Naiset U13 Henkilökohtainen | |
29 | 24.2.2024 / 25.2.2024 | Schwerin | Cup Petermännchen - International Competition | Floretti Naiset U13 Henkilökohtainen | |
11 | 13.1.2024 / 14.1.2024 | Chemnitz | Chemnitz Youth Tournament | Floretti Naiset U13 Henkilökohtainen | |
9 | 25.11.2023 | Bischofswerda | Epee of Lusatia | Kalpa Naiset U13 Henkilökohtainen | |
10 | 21.10.2023 | Nordhausen | Roland Cup | Floretti Naiset U13 Henkilökohtainen | |
38 | 4.3.2023 | Altenburg | Cup Wenzel | Floretti Naiset U13 Henkilökohtainen | |
32 | 25.2.2023 | Schwerin | Cup Petermännchen - International Competition | Floretti Naiset U13 Henkilökohtainen | |
13 | 11.2.2023 / 12.2.2023 | Halle | Internationaler König-Pokal | Floretti Naiset U13 Henkilökohtainen | |
35 | 21.1.2023 / 22.1.2023 | Chemnitz | Chemnitz Youth Tournament | Kalpa Naiset U13 Henkilökohtainen | |
35 | 21.1.2023 / 22.1.2023 | Chemnitz | Chemnitz Youth Tournament | Kalpa Naiset U15 Henkilökohtainen | |
34 | 21.1.2023 / 22.1.2023 | Chemnitz | Chemnitz Youth Tournament | Floretti Naiset U15 Henkilökohtainen | |
34 | 21.1.2023 / 22.1.2023 | Chemnitz | Chemnitz Youth Tournament | Floretti Naiset U13 Henkilökohtainen | |
22 | 14.1.2023 / 15.1.2023 | Potsdam | Sanssouci Cup | Floretti Naiset U13 Henkilökohtainen | |
30 | 26.11.2022 | Schkeuditz | Sächsisches Wichtel Cup | Floretti Naiset U13 Henkilökohtainen | |
11 | 30.4.2022 / 1.5.2022 | Weimar | Salve-Cup | Floretti Naiset U11 Henkilökohtainen |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
7 | 6.1.2024 / 7.1.2024 | Dresden | Cup Karl May | Floretti Naiset U13 Henkilökohtainen | |
6 | 2.7.2022 / 3.7.2022 | Weißwasser | Landesmeisterschaften U9/U11/U13 | Floretti Naiset U11 Henkilökohtainen |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
19 | 27.4.2024 / 28.4.2024 | Görlitz | Görlitzer Hoppel-Poppel-Turnier | Floretti Naiset U13 Henkilökohtainen | |
19 | 11.11.2023 / 12.11.2023 | Meissen | Cup of Elbland | Floretti Naiset U13 Henkilökohtainen | |
15 | 1.7.2023 / 2.7.2023 | Dresden | Landesjugendspiele | Kalpa Naiset U13 Henkilökohtainen | |
18 | 1.7.2023 / 2.7.2023 | Dresden | Landesjugendspiele | Floretti Naiset U13 Henkilökohtainen | |
17 | 13.5.2023 / 14.5.2023 | Görlitz | Görlitzer Hoppel-Poppel-Turnier | Floretti Naiset U13 Henkilökohtainen | |
22 | 12.11.2022 / 13.11.2022 | Radebeul | Cup of Elbland | Floretti Naiset U13 Henkilökohtainen | |
13 | 30.10.2022 | Cottbus | Brandenburg-Cup | Floretti Naiset U13 Henkilökohtainen | |
12 | 16.7.2021 / 18.7.2021 | Dresden | SFV Season end Tournament | Floretti Naiset U11 Henkilökohtainen |
kausi | 2023/2024 | 2022/2023 | 2021/2022 |
---|---|---|---|
wins erä | 55 | 19 | 10 |
losses erä | 52 | 93 | 15 |
wins direct elimination | 8 | 9 | 1 |
losses direct elimination | 13 | 17 | 3 |
total hits | 503 | 481 | 93 |
average hits winning erä | 4.98 (5 / 4.97) | 5 (5 / 5) | 5 (5 / 5) |
average hits losing erä | 1.79 (1.81 / 1.75) | 1.94 (1.98 / 1.89) | 1.93 (2.75 / 1.64) |
average hits winning direct elimination | 10 (10 / 10) | 13.33 (14.29 / 10) | 10 (10 / 0) |
average hits losing direct elimination | 4.31 (2.67 / 4.8) | 5.06 (5.25 / 4.89) | 1.33 (1 / 1.5) |
ranking | pisteet | kausi | kilpailun nimi | kilpailusarja | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
59 | 1.0000 | 2023 | Deutsche Rangliste | Floretti U13 Henkilökohtainen |
ranking | pisteet | kausi | kilpailun nimi | kilpailusarja | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | 34.0000 | 2023 | Sächsische Rangliste | Floretti U13 Henkilökohtainen | |||||
26 | 6.0000 | 2023 | Sächsische Rangliste | Kalpa U13 Henkilökohtainen | |||||
37 | 0.0000 | 2023 | Sächsische Rangliste | Kalpa U15 Henkilökohtainen | |||||
25 | 2.0000 | 2022 | Sächsische Rangliste | Floretti U15 Henkilökohtainen | |||||
16 | 8.0000 | 2022 | Sächsische Rangliste | Floretti U13 Henkilökohtainen | |||||
48 | 2.0000 | 2022 | Sächsische Rangliste | Kalpa U15 Henkilökohtainen | |||||
20 | 7.0000 | 2022 | Sächsische Rangliste | Kalpa U13 Henkilökohtainen |
kausi | selection | aselaji | Lajiliitto | trainingcenter | coach |
---|
Seura | type | start | end | |
---|---|---|---|---|
TV Markkleeberg (GER) | Seura | 11.12.2019 | primary |
All information is supplied without liability and all obligation. Competition results are only available for events providing digital result data to Ophardt Online.