regional championships | ||
---|---|---|
0 | 0 | 4 |
31.12.2015 | Turnierreifeprüfung (Deutscher Fechter-Bund e.V.) |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
29 | 18.6.2016 / 19.6.2016 | Solingen | German Championships | Kalpa Naiset U13 Henkilökohtainen | |
24 | 18.6.2016 / 19.6.2016 | Solingen | German Championships | Kalpa Naiset U14+U13 Joukkue |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
3 | 28.5.2016 | Tauberbischofsheim | Championships of Baden Nord | Kalpa Naiset U13 Henkilökohtainen | |
17 | 16.4.2016 | Tauberbischofsheim | Championships of Baden-Nord | Kalpa Naiset U17 Henkilökohtainen | |
3 | 11.7.2015 / 12.7.2015 | Tauberbischofsheim | Championships of Baden-Nord | Kalpa Naiset U12 Henkilökohtainen | |
6 | 12.7.2014 / 13.7.2014 | Tauberbischofsheim | Championships of Baden-Nord | Floretti Naiset U11 Henkilökohtainen | |
5 | 12.7.2014 / 13.7.2014 | Tauberbischofsheim | Championships of Baden-Nord | Kalpa Naiset U11 Henkilökohtainen | |
3 | 13.7.2013 / 14.7.2013 | Tauberbischofsheim | Championships of Baden-Nord | Kalpa Naiset U10 Henkilökohtainen | |
3 | 13.7.2013 / 14.7.2013 | Tauberbischofsheim | Championships of Baden-Nord | Floretti Naiset U10 Henkilökohtainen |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
11 | 18.3.2017 / 19.3.2017 | Ravenstein | Qualification Tournament Baden Nord | Kalpa Naiset U14 Henkilökohtainen | |
14 | 19.3.2016 / 20.3.2016 | Ravenstein | Qualification Tournament Baden Nord | Kalpa Naiset U13 Henkilökohtainen | |
10 | 21.2.2016 | Frankfurt | Kleiner Bembel | Kalpa Naiset U13 Henkilökohtainen | |
9 | 12.12.2015 / 13.12.2015 | Reutlingen | Cup Achalm | Kalpa Naiset U13 Henkilökohtainen | |
3 | 18.4.2015 / 19.4.2015 | Reutlingen | Cup Achalm | Kalpa Naiset U12 Henkilökohtainen | |
3 | 21.3.2015 / 22.3.2015 | Ravenstein | Qualification Tournament Baden Nord | Kalpa Naiset U12 Henkilökohtainen | |
7 | 17.1.2015 / 18.1.2015 | Frankfurt | Kleiner Bembel | Kalpa Naiset U12 Henkilökohtainen | |
19 | 6.12.2014 | Tauberbischofsheim | VS-Möbel-Cup | Floretti Naiset U12 Henkilökohtainen | |
9 | 31.5.2014 | Mosbach | Willi-Beck-Cup | Floretti Naiset U11 Henkilökohtainen | |
6 | 29.3.2014 / 30.3.2014 | Ravenstein | NFB Qualification Tournament | Kalpa Naiset U11 Henkilökohtainen | |
15 | 15.3.2014 / 16.3.2014 | Floretti Naiset U11 Henkilökohtainen | |||
10 | 30.11.2013 | Tauberbischofsheim | VS-Möbel-Cup | Floretti Naiset U11 Henkilökohtainen | |
9 | 15.6.2013 | Mosbach | Willi-Beck-Cup | Floretti Naiset U10 Henkilökohtainen | |
7 | 23.3.2013 / 24.3.2013 | Ravenstein | NFB Qualification Tournament | Kalpa Naiset U10 Henkilökohtainen | |
17 | 16.3.2013 / 17.3.2013 | Weinheim | Bergstraßen-Turnier | Floretti Naiset U10 Henkilökohtainen | |
8 | 23.2.2013 / 24.2.2013 | Backnang | Backnanger Schüler- und Jugenddegen | Kalpa Naiset U10 Henkilökohtainen | |
10 | 1.12.2012 | Tauberbischofsheim | VS-Möbel-Cup | Floretti Naiset U10 Henkilökohtainen | |
2 | 6.10.2012 | Mannheim | NFB Qualification Tournament | Kalpa Naiset U10 Henkilökohtainen |
ranking | Päivämäärä | kilpailusarja | |||
---|---|---|---|---|---|
8 | 16.6.2012 | Mosbach | Willi-Beck-Cup | Floretti Mixed U9 Henkilökohtainen | |
7 | 11.2.2012 / 12.2.2012 | Weinheim | Bergstraßen Tournament | Floretti Mixed U9 Henkilökohtainen |
kausi |
---|
wins erä |
losses erä |
wins direct elimination |
losses direct elimination |
total hits |
average hits winning erä |
average hits losing erä |
average hits winning direct elimination |
average hits losing direct elimination |
kausi | selection | aselaji | Lajiliitto | trainingcenter | coach |
---|
Seura | type | start | end | |
---|---|---|---|---|
FC Ravenstein (GER) | Seura | 3.1.2011 | primary |
All information is supplied without liability and all obligation. Competition results are only available for events providing digital result data to Ophardt Online.