Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. |
---|
0 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | AL-NUAIMI Muhannad | SWE | MF19 Malmö | ||
D | ANDANÉ André | SWE | MF19 Malmö | ||
B | ANDERSSON Tim | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | CLAUSEN Stefan | SWE | MF19 Malmö | ||
N | DORDEVIC Bogomir | SWE | MF19 Malmö | ||
D | GUSTAFSSON Peter | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | JÖNSSON Orvar | SWE | MF19 Malmö | ||
B | LINDE Birgitta | SWE | MF19 Malmö | ||
D | MALMSTRÖM Anders | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | RASMUSSEN Björn | SWE | MF19 Malmö | ||
STILLER Carsten | DEN | MF19 Malmö | |||
B | TRIER-MØRCH Malte | DEN | MF19 Malmö | ||
N | ZANDER Anders | SWE | MF19 Malmö |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NEUSCHAEFER Katharina | 1976 |
GER FC Gröbenzell
|
R | --- | Anmäld | ||
KHOROSHKOVA Natalia | 1978 |
RUS Fencing League Moscow
|
R | --- | Anmäld |
2 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | AL-NUAIMI Muhannad | SWE | MF19 Malmö | ||
D | ANDANÉ André | SWE | MF19 Malmö | ||
B | ANDERSSON Tim | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | CLAUSEN Stefan | SWE | MF19 Malmö | ||
N | DORDEVIC Bogomir | SWE | MF19 Malmö | ||
D | GUSTAFSSON Peter | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | JÖNSSON Orvar | SWE | MF19 Malmö | ||
B | LINDE Birgitta | SWE | MF19 Malmö | ||
D | MALMSTRÖM Anders | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | RASMUSSEN Björn | SWE | MF19 Malmö | ||
STILLER Carsten | DEN | MF19 Malmö | |||
B | TRIER-MØRCH Malte | DEN | MF19 Malmö | ||
N | ZANDER Anders | SWE | MF19 Malmö |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2019 | Nationell Ranking Veteraner Damer Värja | Svenska Fäktförbundet |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
VOLK-AUGÉ Marie-Pierre | 1963 |
FRA Rastatter TV
|
R | --- | Anmäld | ||
BJARTMAR Lisa | 1966 |
SWE MF19 Malmö
|
R | 10 | Anmäld |
2 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | AL-NUAIMI Muhannad | SWE | MF19 Malmö | ||
D | ANDANÉ André | SWE | MF19 Malmö | ||
B | ANDERSSON Tim | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | CLAUSEN Stefan | SWE | MF19 Malmö | ||
N | DORDEVIC Bogomir | SWE | MF19 Malmö | ||
D | GUSTAFSSON Peter | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | JÖNSSON Orvar | SWE | MF19 Malmö | ||
B | LINDE Birgitta | SWE | MF19 Malmö | ||
D | MALMSTRÖM Anders | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | RASMUSSEN Björn | SWE | MF19 Malmö | ||
STILLER Carsten | DEN | MF19 Malmö | |||
B | TRIER-MØRCH Malte | DEN | MF19 Malmö | ||
N | ZANDER Anders | SWE | MF19 Malmö |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2019 | Nationell Ranking Veteraner Damer Värja | Svenska Fäktförbundet |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. |
---|
0 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | AL-NUAIMI Muhannad | SWE | MF19 Malmö | ||
D | ANDANÉ André | SWE | MF19 Malmö | ||
B | ANDERSSON Tim | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | CLAUSEN Stefan | SWE | MF19 Malmö | ||
N | DORDEVIC Bogomir | SWE | MF19 Malmö | ||
D | GUSTAFSSON Peter | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | JÖNSSON Orvar | SWE | MF19 Malmö | ||
B | LINDE Birgitta | SWE | MF19 Malmö | ||
D | MALMSTRÖM Anders | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | RASMUSSEN Björn | SWE | MF19 Malmö | ||
STILLER Carsten | DEN | MF19 Malmö | |||
B | TRIER-MØRCH Malte | DEN | MF19 Malmö | ||
N | ZANDER Anders | SWE | MF19 Malmö |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2019 | Nationell Ranking Veteraner Damer Värja | Svenska Fäktförbundet |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. |
---|
0 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | AL-NUAIMI Muhannad | SWE | MF19 Malmö | ||
D | ANDANÉ André | SWE | MF19 Malmö | ||
B | ANDERSSON Tim | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | CLAUSEN Stefan | SWE | MF19 Malmö | ||
N | DORDEVIC Bogomir | SWE | MF19 Malmö | ||
D | GUSTAFSSON Peter | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | JÖNSSON Orvar | SWE | MF19 Malmö | ||
B | LINDE Birgitta | SWE | MF19 Malmö | ||
D | MALMSTRÖM Anders | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | RASMUSSEN Björn | SWE | MF19 Malmö | ||
STILLER Carsten | DEN | MF19 Malmö | |||
B | TRIER-MØRCH Malte | DEN | MF19 Malmö | ||
N | ZANDER Anders | SWE | MF19 Malmö |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2019 | Nationell Ranking Veteraner Damer Värja | Svenska Fäktförbundet |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NAGEL Dominik | - | GER FC Gröbenzell | L | --- | Annullerad | ||
PICHLMEIER Martin | - | GER FC Gröbenzell | R | --- | Annullerad |
0 Anmälningar, 0 Bearbetas, 2 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | AL-NUAIMI Muhannad | SWE | MF19 Malmö | ||
D | ANDANÉ André | SWE | MF19 Malmö | ||
B | ANDERSSON Tim | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | CLAUSEN Stefan | SWE | MF19 Malmö | ||
N | DORDEVIC Bogomir | SWE | MF19 Malmö | ||
D | GUSTAFSSON Peter | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | JÖNSSON Orvar | SWE | MF19 Malmö | ||
B | LINDE Birgitta | SWE | MF19 Malmö | ||
D | MALMSTRÖM Anders | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | RASMUSSEN Björn | SWE | MF19 Malmö | ||
STILLER Carsten | DEN | MF19 Malmö | |||
B | TRIER-MØRCH Malte | DEN | MF19 Malmö | ||
N | ZANDER Anders | SWE | MF19 Malmö |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
RASMUSSEN Nicolaj | 1979 |
DEN Glostrup FK
|
R | --- | Anmäld | ||
SALTER Duncan | 1972 |
GBR Brian Boru FC
|
R | --- | Anmäld | ||
PICHLMEIER Martin | 1980 |
GER FC Gröbenzell
|
R | --- | Anmäld |
3 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | AL-NUAIMI Muhannad | SWE | MF19 Malmö | ||
D | ANDANÉ André | SWE | MF19 Malmö | ||
B | ANDERSSON Tim | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | CLAUSEN Stefan | SWE | MF19 Malmö | ||
N | DORDEVIC Bogomir | SWE | MF19 Malmö | ||
D | GUSTAFSSON Peter | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | JÖNSSON Orvar | SWE | MF19 Malmö | ||
B | LINDE Birgitta | SWE | MF19 Malmö | ||
D | MALMSTRÖM Anders | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | RASMUSSEN Björn | SWE | MF19 Malmö | ||
STILLER Carsten | DEN | MF19 Malmö | |||
B | TRIER-MØRCH Malte | DEN | MF19 Malmö | ||
N | ZANDER Anders | SWE | MF19 Malmö |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2019 | Nationell Ranking Veteraner Herrar Värja | Svenska Fäktförbundet |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
VOLK Rainer | 1961 |
GER Rastatter TV
|
L | --- | Anmäld | ||
NAGEL Dominik | 1964 |
GER FC Gröbenzell
|
L | --- | Anmäld | ||
LARSSON Richard | 1967 |
SWE MF19 Malmö
|
R | 3 | Anmäld |
3 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | AL-NUAIMI Muhannad | SWE | MF19 Malmö | ||
D | ANDANÉ André | SWE | MF19 Malmö | ||
B | ANDERSSON Tim | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | CLAUSEN Stefan | SWE | MF19 Malmö | ||
N | DORDEVIC Bogomir | SWE | MF19 Malmö | ||
D | GUSTAFSSON Peter | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | JÖNSSON Orvar | SWE | MF19 Malmö | ||
B | LINDE Birgitta | SWE | MF19 Malmö | ||
D | MALMSTRÖM Anders | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | RASMUSSEN Björn | SWE | MF19 Malmö | ||
STILLER Carsten | DEN | MF19 Malmö | |||
B | TRIER-MØRCH Malte | DEN | MF19 Malmö | ||
N | ZANDER Anders | SWE | MF19 Malmö |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2019 | Nationell Ranking Veteraner Herrar Värja | Svenska Fäktförbundet |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. |
---|
0 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | AL-NUAIMI Muhannad | SWE | MF19 Malmö | ||
D | ANDANÉ André | SWE | MF19 Malmö | ||
B | ANDERSSON Tim | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | CLAUSEN Stefan | SWE | MF19 Malmö | ||
N | DORDEVIC Bogomir | SWE | MF19 Malmö | ||
D | GUSTAFSSON Peter | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | JÖNSSON Orvar | SWE | MF19 Malmö | ||
B | LINDE Birgitta | SWE | MF19 Malmö | ||
D | MALMSTRÖM Anders | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | RASMUSSEN Björn | SWE | MF19 Malmö | ||
STILLER Carsten | DEN | MF19 Malmö | |||
B | TRIER-MØRCH Malte | DEN | MF19 Malmö | ||
N | ZANDER Anders | SWE | MF19 Malmö |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2019 | Nationell Ranking Veteraner Herrar Värja | Svenska Fäktförbundet |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. |
---|
0 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | AL-NUAIMI Muhannad | SWE | MF19 Malmö | ||
D | ANDANÉ André | SWE | MF19 Malmö | ||
B | ANDERSSON Tim | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | CLAUSEN Stefan | SWE | MF19 Malmö | ||
N | DORDEVIC Bogomir | SWE | MF19 Malmö | ||
D | GUSTAFSSON Peter | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | JÖNSSON Orvar | SWE | MF19 Malmö | ||
B | LINDE Birgitta | SWE | MF19 Malmö | ||
D | MALMSTRÖM Anders | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | RASMUSSEN Björn | SWE | MF19 Malmö | ||
STILLER Carsten | DEN | MF19 Malmö | |||
B | TRIER-MØRCH Malte | DEN | MF19 Malmö | ||
N | ZANDER Anders | SWE | MF19 Malmö |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |
2019 | Nationell Ranking Veteraner Herrar Värja | Svenska Fäktförbundet |
Visa lista
Idrottare / Lag | Tävlingsranking | Status | Lic. |
---|
0 Anmälningar, 0 Bearbetas, 0 Annullerad
Kategori | Namn | Nation | Anmäld av | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | AL-NUAIMI Muhannad | SWE | MF19 Malmö | ||
D | ANDANÉ André | SWE | MF19 Malmö | ||
B | ANDERSSON Tim | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | CLAUSEN Stefan | SWE | MF19 Malmö | ||
N | DORDEVIC Bogomir | SWE | MF19 Malmö | ||
D | GUSTAFSSON Peter | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | JÖNSSON Orvar | SWE | MF19 Malmö | ||
B | LINDE Birgitta | SWE | MF19 Malmö | ||
D | MALMSTRÖM Anders | SWE | MF19 Malmö | ||
CN | RASMUSSEN Björn | SWE | MF19 Malmö | ||
STILLER Carsten | DEN | MF19 Malmö | |||
B | TRIER-MØRCH Malte | DEN | MF19 Malmö | ||
N | ZANDER Anders | SWE | MF19 Malmö |
Namn | Nation | Anmäld av | Roll |
---|---|---|---|
Domare | |||
Funktionärer |